Liga Prvaka 2015./2016.

Arhivirane teme...

Liga Prvaka 2015./2016.

PostPostao/la Murta » 05 kol 2015, 21:50

Nekako sam propustio otvoriti novu temu za ovo natjecanje. Ali grafika se počinje koristiti od play-offa kvalifikacija pa možemo i mi sad dobit temu.

U petak izvlačenje parova. Leverkusen nositelj, ali može dobiti Lazio, Monaco, Rapid, Brugge ili CSKA za protivnike. Znači neće biti lako. Rapid je jackpot.

Zoran Mamić ima više sreće nego mozga i nogometnog talenta. Dinamo nositelj. Nekako su ispali sva tri kluba s većim koeficijentima koji su igrali zadnje tri utakmice danas. Albanci ili Kazaki sljedeći protivnici, 100%.

Prilično sam siguran da je RBS najgora kvalitetna momčad u povijesti kvalifikacija za LP. Onda ultra motivirani razbiju skupinu u EL pa lagano ispadnu u KO fazi.
Murta
Sekretar
Sekretar

Re: Liga Prvaka 2015./2016.

PostPostao/la Murta » 07 kol 2015, 11:39

UEFA kao da nas sluša i spremila je obračun Talijana i Švaba. Da vidimo sad kakvo je stanje. :D

Dinamo izvukao Albance :kul:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 07 kol 2015, 12:42

Leverkusen nije imao srece ali je itekako machbar.

Partizan je dobio BATE. :smile10:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 07 kol 2015, 13:23

Slika
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la FCB_general » 08 kol 2015, 10:05

Dinamo samo sreća, pamet nula bodova. Kaže Medo prije 3-4 dana samo neka ih tako mazi sreća pa taman bili izvan forme i ništa ne odigrali na terenu. :bravo: :lol:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: Europa liga 2015/16

PostPostao/la Gerd Muller » 19 kol 2015, 22:11

Osjecaj mi govori da cemo izvuci GNK..
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 20 kol 2015, 09:06

Kako god okrenuli, ismijavali, rugali se - Dinamo će igrat ligu prvaka. Vjeroatno, tj. 95%.

A sad, kaj je najbitnije ak nije lova? 15 milja na račun, sad ak dovede nekog normalnog stopera i golmana, i pokušat nekaj piknut tamo.

Smijemo se, a već u prvom i drugom pretkolu ispadali su kojekakvi klubovi, i bolji od Dinama. No to nije smiješno, jer kad se to desi Ludogorcu da ispadne u prvom pretkolu svi će kazat - to je nogomet. Dinamo je pred vratima LP, a index objavi članak , loše vođenje lige prvaka, ždrijeb, politika itd omogućili Dinamu LP.

Jebote, pa dajte malo realnosti. Pa Dinamo je loš, istina, al Dinamo je naša realnost. I veliki je uspjeh što će vjeroatno igrat opet ligu prvaka ove sezone.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 20 kol 2015, 09:52

Lennon napisao:Kako god okrenuli, ismijavali, rugali se - Dinamo će igrat ligu prvaka. Vjeroatno, tj. 95%.

A sad, kaj je najbitnije ak nije lova? 15 milja na račun, sad ak dovede nekog normalnog stopera i golmana, i pokušat nekaj piknut tamo.

Smijemo se, a već u prvom i drugom pretkolu ispadali su kojekakvi klubovi, i bolji od Dinama. No to nije smiješno, jer kad se to desi Ludogorcu da ispadne u prvom pretkolu svi će kazat - to je nogomet. Dinamo je pred vratima LP, a index objavi članak , loše vođenje lige prvaka, ždrijeb, politika itd omogućili Dinamu LP.

Jebote, pa dajte malo realnosti. Pa Dinamo je loš, istina, al Dinamo je naša realnost. I veliki je uspjeh što će vjeroatno igrat opet ligu prvaka ove sezone.

Meni zaista nije jasno da se u Hrvatskoj toliko kuka na Mamića i Dinamo?! Već 3. ili 4. put u posljednjih nekoliko godina Dinamo će igrati u LŠ. Sam plasman u to takmičenje donosi ogroman novac, a kamoli još koji bod u grupi. U Srbiji bi Zvezda i Partizan bili presrećni da jednom u 5 godina igraju LŠ, a Zvezda makar da se plasira u LE, ali ni to nisu u stanju. Ako BBB skinu Mamića potpisaće Dinamovu propast, zapamtite šta vam kažem. Lik pravi spektakularne transfere za ovo područje. Zna da proda igrača, zna da unese novac u klub. Tačno je da od tog novca zadrži nešto i sebi, ali Dinamo i dalje suvjereno osvaja HNL, redovan je učesnik evropskih takmičenja. O tome svi klubovi bivše Jugoslavije mogu samo da sanjaju.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Lennon » 20 kol 2015, 10:17

Pa kad sve u svemu zbrojiš i oduzmeš u pravi si.

AL Dinamovci, pa tako i ja, bi najradije da se vrate navijači i BBB na stadion. Zbog toga se igra na kraju krajeva nogomet. Pa makar i skinuli Mamića.

Meni je više nejasno stalno ismijavanje tog Dinama. Da su loši - jesu, al ruku na srce ima i dost lošijih, pogotovo u "regiji".
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 20 kol 2015, 12:18

Čitajući Mikijev post, čovjek točno dobije dojam da su zbog ljudi sa takvim mindsetom države sa Balkana u takvom kurcu kakvom i jesu.

Razmišljanje za desetku - "koga briga za malo korupcije, za sad ide dobro".
A i još je zanimljivo - srao je po Pepu jer je od Bayerna kakti stvorio svoju prčiju sa svojom "španjolskom kolonijom". A tu Mamića, koji od Dinama fakat i je napravio vlastitu prčiju, slavi i uzdiže k'o nekog nacionalnog heroja.

FML :harakiri:
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Gerd Muller » 20 kol 2015, 14:00

"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 20 kol 2015, 15:13

Ja odavno nisam gledao tekmu jednog hr kluba pa sam jučer ostao vrlo ugodno iznenađen nogometom koji je Dinamo igrao.

Bilo je tu stvarno lijepih kombinacija i igranja presinga kojim se brzinski uzimala lopta protivniku, naravno da albanski prvak nije mjerilo, ali i oni su morali nekako dogurati do zadnjeg pretkola.

Sve u svemu meni je drago da će se opet plasirati i nadam se da će izvući Bayerna pa da i mi profitiramo. :D
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 20 kol 2015, 15:46

Ofenzivno je, IMO, ovaj Dinamo najbolji u post-Liga-za-bedaka eri, jedini konkurent bi bila momčad s proljeća u sezoni Da Silva 34 gola, ali oni nisu bili toliko raznovrsni. Problem je što je defenziva grozna.
Šimunović je prosječnu HNL igrač, Sigali nizak i taktički izgubljen, Taravel čudan, Pivarić i Pinto obrambene katastrofe na bekovima, Eduardo konstatno radi gluposti. Schifo nikako da zaigra. A uz to postoji samo jedan defenzivno kvalitetan vezni (Ademi).

Zato će se opet sramotiti u LP.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Gerd Muller » 24 kol 2015, 17:26

Jel izvlacenje u cetvrtak ili petak?
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 24 kol 2015, 17:33

Gerd Muller napisao:Jel izvlacenje u cetvrtak ili petak?

Meni se čini četvrtak
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Sljedeće

Vrati se na: Arhiva