Liga Prvaka 2015./2016.

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2015./2016.

PostPostao/la Murta » 28 svi 2016, 23:04

Bit će zanimljivo vidjeti što će Perez napraviti s ovom momčadi. S jedne strane su debeli overachieveri i bilo bi logično iskasapit je, al s druge City, Chelsea i United ovo ljeto rade velike umbruche, a dobrih igrača niti nema previše na tržnici.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Gerd Muller » 28 svi 2016, 23:22

vintage napisao:Zanimljivo, Real pucao svih 5 u istu stranu, a Oblak se ni pomaknuo nije....

https://media.giphy.com/media/NWlBEcDW5evFS/giphy.gif
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 29 svi 2016, 09:52

Gerd Muller napisao:
vintage napisao:Zanimljivo, Real pucao svih 5 u istu stranu, a Oblak se ni pomaknuo nije....

https://media.giphy.com/media/NWlBEcDW5evFS/giphy.gif

:bravo:
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 29 svi 2016, 10:13

Pomiješani osjećaji.

S jedne strane mi je drago kaj je Simeone zgubil na najgori mogući način, jer cijelo vrijeme i igra upravo na takav način. I neka je i on moro ganjat nekog cijelu tekmu.

A s druge strane nemrem gledat ovaj 11. naslov Reala, pogotovo na način na koji su osvojili (ždrijeb) , hala Madridske statuse itd.

I dalje mi neide u glavu kak i na koji način i od koga smo mi ispali u polufinalu.

Malo bum si zel pauze od foruma, nogometa, i kroz par tjedni kad kreće Euro i sve ostalo krećem opet. Čujemo se. :bravo:
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 29 svi 2016, 12:01

Da li ovaj Real zna da izgubi finale LŠ? :roll: Nevjerovatno je kako im je sreća bila naklonjena. I Atletiko je srećno došao do finala, ali opet su poklekli.

Real se ponovo udaljio po broju titula u ovom takmičenju i neće ih u narednih bar 20 godina niko stići.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la The Scarface » 29 svi 2016, 19:45

Srećom sam bio na nekom piru tako da ni sekunde utakmice nisam vidio.

Sad samo bezze pogledao neke kratke highlightse golova i penala.

Je li Real zabio iz zaleđa?

Znači mrtvi Oblak nije ni jedan penal skinuo, pa čak ni blizu bio, glavno da smo mi svoga promašili protiv njih na AA. :roll:

Griezmann promašio penal tijekom utakmice. :roll:

Jesu li bijeli smradovi bar bili bolji na terenu?

I ja se budala ponadao da će Atletico osvojiti nakon što je izbacio Barcu i Bayern, o jebem ti nogomet i sreću, hvala Bogu pa nisam gledao samo bi se naživcirao ko konj.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 29 svi 2016, 19:59

The Scarface napisao:Jesu li bijeli smradovi bar bili bolji na terenu?

Kakvih ~30ak minuta.
Poslije toga ih je Atletico poštenski zašamarao.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la The Scarface » 29 svi 2016, 21:03

panda napisao:
The Scarface napisao:Jesu li bijeli smradovi bar bili bolji na terenu?

Kakvih ~30ak minuta.
Poslije toga ih je Atletico poštenski zašamarao.

The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 29 svi 2016, 22:18

Nevjerojatno je kad pomislim da je Real osvojio LP dva puta u 3 godine a mi nismo uspjeli. Jebeno nevjerojatno
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 30 svi 2016, 06:35

Lennon napisao:I dalje mi neide u glavu kak i na koji način i od koga smo mi ispali u polufinalu.

The Scarface napisao:Srećom sam bio na nekom piru tako da ni sekunde utakmice nisam vidio.

hvala Bogu pa nisam gledao samo bi se naživcirao ko konj.

ivan napisao:Nevjerojatno je kad pomislim da je Real osvojio LP dva puta u 3 godine a mi nismo uspjeli. Jebeno nevjerojatno

Čitajući par zadnjih vaših komentara samo potvrđujem sebi činjenicu koliko je teško biti navijač Bayerna u emotivnom smislu.

Što se tiće pračenja nogometa ja sam se sa "Bayerniziranjem i BUNDESLIGIRANJEM" uništio. Ako pobjednik nije švaba ja to nemrem gledati i podnjeti, ako švaba nema koristi od ishoda rezultata ja utakmicu nemrem gledati, ako utakmica nikako nije "profitabilno" povezana sa švabama mene ona ne zanima! Kada u finalu igraju ATl. MAD i Real, ja ne znam ko mi se više gadi i to ne zato kaj je osnova gađenja taj klub, već je ta "mržnja i gađenje" izrasla iz ljubavi prema Bayernu...

Pri samoj pomisli da Njemačka ili HR neće osvojiti EP gadi mi se život! Eventualno bi sada provario Belgijance od ovih favorita...A što se tiće razvoja velikih klubova i liga petice, samo mi crne misli padaju na pamet po pitanju budučnosti, jer pitaj Boga kada će Bayern osvoji LP pa ću preživjeti i kada će ponovo neki švaba osvojiti EL...

S jedne strane mi je drago kaj mogu sa takvim žarom pratiti nogomet, a s druge strane bi htio da sam onaj prosječni kladioničar kojeg BK!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 svi 2016, 09:50

Ima tu puno istine je Bayern je gubio 5 finala..alo 5 i od tih 5 samo jednom nije bio favorit te bio u podređenom statusu(protiv intera) ovih 4 finala koje je izgubio to ni sam bog nezna kak,gdje i zašto..al opet ima i ona druga strana a to je da je sve savršeno onda bi postalo dosadno..ovak se više veselimo :lol: ...no no no..budemo sad pod digćem osvojili lp ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 30 svi 2016, 10:04

doro napisao:budemo sad pod digćem osvojili lp ;)

Dao dragi Bog da to što si reko postane i realnost!

Znaš šta ću ti ja reći? Biti će odlično ako Bayern nastavi s ovim ritmom osvajanja domaćih titula i uopće redovnim plasmanom u polufinale LP. :mudrac:

moramo se pomiriti sa novom situacijom koja nastaje:

PRELAZ

sa generacije Riberya, Lahma, Robbena, Schweinsteigera
u novu generaciju.

Pep je iz te staklene generacije izvukao još dosta toga (iako nije maksimum, atletico :neee: )

Ancelotti će imati zadatak prelazne faze. Nije zahvalan posao nimalo, zato i velim da bismo mi Bayernovi fanovi MOŽDA TREBALI SMANJITI SVOJA OČEKIVANJA VEZANA ZA LIGU PRVAKA... ;)

ako imaš niska očekivanja - manje je razočaranje ako ispaneš u 1/4, 1/2... a veće je zadovoljstvo ako uđeš u finale ili čak i osvojiš.

Moramo uzeti u obzir da slijedi povratak engleskih klubova, tako da će uz španjolce, pariza i torina, Bayern imati još veće konkurente od one tamo sezone (ove godine to su srećom leicester, tottenham, uz polu-jake arsenal i city).

"osvojiti ligu prvaka" - ta rečenica bi nam trebala postati rijetkost glede Bayerna.
Da bar novom treneru olakšamo rad kada smo bivšeg već izubijali s tom rečenicom...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Arhiva