Carlo Ancelotti - novi trener Bayerna od ljeta 2016. godine

Arhivirane teme...

Re: Carlo Ancelotti - novi trener Bayerna od ljeta 2016. god

PostPostao/la ivan » 22 pro 2015, 18:38

effe__sa napisao:Danas je objavljeno kako je Carlo dao zeleno svjetlo za Alonsa. Uprava ga je konsultovala po tom pitanju.

Pa to mi jedino zapravo ima smisla s obzirom kako je sad ispalo. Btw odakle ti info?

Što se tiče kadra, naravno da je teško sad nešt pametno reć, ali mislim da je kadar generalno dosta dobro pokriven i po Ancelottijevom ukusu. Mislim da ne bi trebalo doć do nekih prevelikih promjena, barem što se top igrača tiče. Zna se da postoje pozicije koje svakako moramo rješit, npr. desni bek pa će se možda po tom pitanju nešto radit. Jedina 2 velika imena za koja nisam siguran su Goetze i Thiago. Debelom bi se možda sreća mogla okrenut sad pod Carlom, iako opet puno ovisi o njegovim igrama u ovom drugom dijelu sezone jer sumnjam da će ostat duže od ljeta ako se ugovor ne produži odmah.
Za Thiaga vjerujem da je došao zbog Pepa, ali da bi ostao zbog kluba. Igrač je sjajan i stvarno je na lopti vrhunski, ali ako opet bude sranja sa ozljedama to bi ga moglo koštat. Ancelottiju on nije sigurno takva karika kao Pepu i moguće je da bi ga mogao otpisat zbog toga i ić na nekog pouzdanijeg. Iako naravno klub ipak igra veću ulogu o tome koji igrače dolaze ili odlaze. Vjerujem da će Carlo iz tog razloga više utjecat na moguća pojačanja nego odlaske.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 22 pro 2015, 18:43

ivan napisao:
effe__sa napisao:Danas je objavljeno kako je Carlo dao zeleno svjetlo za Alonsa. Uprava ga je konsultovala po tom pitanju.

Pa to mi jedino zapravo ima smisla s obzirom kako je sad ispalo. Btw odakle ti info?

http://www.sport1.de/fussball/2015/12/f ... gesprochen
ivan napisao:Jedina 2 velika imena za koja nisam siguran su Goetze i Thiago. Debelom bi se možda sreća mogla okrenut sad pod Carlom, iako opet puno ovisi o njegovim igrama u ovom drugom dijelu sezone jer sumnjam da će ostat duže od ljeta ako se ugovor ne produži odmah.
Za Thiaga vjerujem da je došao zbog Pepa, ali da bi ostao zbog kluba. Igrač je sjajan i stvarno je na lopti vrhunski, ali ako opet bude sranja sa ozljedama to bi ga moglo koštat. Ancelottiju on nije sigurno takva karika kao Pepu i moguće je da bi ga mogao otpisat zbog toga i ić na nekog pouzdanijeg. Iako naravno klub ipak igra veću ulogu o tome koji igrače dolaze ili odlaze. Vjerujem da će Carlo iz tog razloga više utjecat na moguća pojačanja nego odlaske.

Za Thiaga ni ja nisam siguran. Moguće da je ipak njegova veza sa Pepom veća, nego sa samim klubom. Ali eto nedavno je produžio ugovor. Za Goetzea sam siguran da će pravo proraditi pod Carlom. Prije povrede ga je krenulo i kod Pepa, ali kod Carla će mu odgovarati trenerova fleksibilnost.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la melodyne » 22 pro 2015, 19:53

Nebi me cudilo da napravi od Thiaga drugog Pirla. Mozda dobije istu roli koju je Pirlo imao u tadasnjem Milanu. Mogao bi on to da igra samo je pitanje u kojoj ce formu biti Alonso.

Ima sjajan dribling i najvise volim kad dobije loptu i jedim potezom izbaci svog cuvara. I zato je logicnije da igra ofanzivnije ali cemo da vidimo sta Carlo planira sa njim.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 23 pro 2015, 08:41

Ne znam zašto bi itko sumnjao u Thiaga? Nema tog trenera kod kojeg Thiago neće biti glavni igrač veznog reda! I kod Ancelottija će biti važan igrač kao i kod Pepa. Barcini fanovi isad plaču za njim.

Nadam se da će i on odraditi sezonu bez dužeg odsustva..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Gerd Muller » 23 pro 2015, 20:14

effe__sa napisao:Za Thiaga ni ja nisam siguran. Moguće da je ipak njegova veza sa Pepom veća, nego sa samim klubom. Ali eto nedavno je produžio ugovor. Za Goetzea sam siguran da će pravo proraditi pod Carlom. Prije povrede ga je krenulo i kod Pepa, ali kod Carla će mu odgovarati trenerova fleksibilnost.

Thiago Alcantara: "I'm staying at Bayern despite Pep Guardiola's exit. I extended my contract because I'm happy here. I'm very grateful to the club how they supported me during my injuries."
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 23 pro 2015, 20:33

Gerd Muller napisao:Thiago Alcantara: "I'm staying at Bayern despite Pep Guardiola's exit. I extended my contract because I'm happy here. I'm very grateful to the club how they supported me during my injuries."

Ma jasno, pa ja sam to od njega i očekivao. Mene brine samo šta Carlo misli o njemu. Kad je zdrav dečko je vrhunski igrač, ali ako ga opet koja ozljeda sjebe može bit svašta.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 24 pro 2015, 12:38

Šta mislite hoće li Alaba napokon igrati ko centralni vezni kod Herr Karla?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 24 pro 2015, 12:56

cruz napisao:Šta mislite hoće li Alaba napokon igrati ko centralni vezni kod Herr Karla?

To bi bilo kontraproduktivno tako da se nadam da ne
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 pro 2015, 18:40

teško thiago šef kad je stakleni..moramo se počet staklenih rešavat..po meni prvi benatia pa onda rib i rob ciao laganica ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 26 pro 2015, 12:18

Da vam baš budem iskren, ne sviđaju mi se te promjene nakon svake 3 godine s trenerima, pogotovo promjena trenera nakon 3 godine Guardiole.

Razlog je vrlo jednostavan, Pep je doveo neke svoje igrače, prodao igrače koji mi se nisu uklapali i odlazi nakon samo 3 godine. Znači novi trener sigurno neće nastavit načion Guardiole jer on je jedinstven, pa će to opet zahtjevat određene promjene u ekipi, stoga i adaptaciju. Koliko će ona (opet) trajat? Nakon Guardiole, po meni boljeg imena od Carla nema, al opet, sve u svemu nisam bio za (ponovnu) promjenu trenera.

Carlo je veliko ime, osvajao je ligu prvaka s Milanon, Realom. Čovjek je baš pravi gospodin i džentelmen, i on se uklapa u džentelmenski i gospodski klub Bayern. Mala mrlja karijere mu je ta da baš i nije nacionalna prvenstva osvajao, al opet, bundesliga je muss - ovako il onako.

Što se može, novi trener je tu od ljeta. Bilo nam drago il ne, sad dal je Pep htio/nije htio ostat to neznamo, al nadam se da će ko i Jupp osvojit sve živo, a mi ćemo kao i za Juppom plakat opet što odlazi.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 26 pro 2015, 19:34

Ak osvojimo budem plakao zbog toga od sreće..za pepom nikad :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la mirko0410 » 27 pro 2015, 12:00

Lennon napisao:Da vam baš budem iskren, ne sviđaju mi se te promjene nakon svake 3 godine s trenerima, pogotovo promjena trenera nakon 3 godine Guardiole.

Razlog je vrlo jednostavan, Pep je doveo neke svoje igrače, prodao igrače koji mi se nisu uklapali i odlazi nakon samo 3 godine. Znači novi trener sigurno neće nastavit načion Guardiole jer on je jedinstven, pa će to opet zahtjevat određene promjene u ekipi, stoga i adaptaciju. Koliko će ona (opet) trajat? Nakon Guardiole, po meni boljeg imena od Carla nema, al opet, sve u svemu nisam bio za (ponovnu) promjenu trenera.

Carlo je veliko ime, osvajao je ligu prvaka s Milanon, Realom. Čovjek je baš pravi gospodin i džentelmen, i on se uklapa u džentelmenski i gospodski klub Bayern. Mala mrlja karijere mu je ta da baš i nije nacionalna prvenstva osvajao, al opet, bundesliga je muss - ovako il onako.

Što se može, novi trener je tu od ljeta. Bilo nam drago il ne, sad dal je Pep htio/nije htio ostat to neznamo, al nadam se da će ko i Jupp osvojit sve živo, a mi ćemo kao i za Juppom plakat opet što odlazi.

Uglavnom se slažem sa tobom i neka Pep ponovi Juppa to je uspjeh Bayerna ali ja za njim sigurno neću žaliti.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 07 sij 2016, 10:41

Hoćemo li i Karlu nabaciti teret kakav smo Pepu stavili?

Mora osvojit BUNDESLIGE, Triplove i LP-e tj. Koliko bolji ili isti mora biti sa Pepom/Juppom? Koji su zahtjevi za zadovoljstvo navijača?

Dal se od Karla očekuje da će biti bolji trener u slijedeće 3 godine nego što bi pep bio u tom periodu?

Di smo, šta smo, kak smo?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la panda » 07 sij 2016, 10:49

Isti kriteriji kao i za Pepa.

Sve osim LP u prvoj sezoni je katastrofalna sramota.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la anton 1983 » 07 sij 2016, 10:56

Ma mrzim to kad neke stvari zbog gluposti moram dočekat na nož :evil:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva