MATS HUMMELS ODER WAS!?!?!

Arhivirane teme...

Da htio bi Hummelsa u Bayernu!
7
58%
Niti pomisliti, Mats ne smije u Bayern!
5
42%

Ukupno glasova : 12

PostPostao/la anton 1983 » 22 tra 2016, 07:28

Slika

Nije dugo trebalo, ali je trajalo cijelu vječnost...

...prije nego što se Mats Hummels počeo povezivati sa Bayernom. Već sam se zapitao da švapski novinari možda nisu u štrajku!?!?! E halo, njemački, sexualan reprezentativac, može se dobiti za kiki riki, još igra poziciju štopera, a svi tvrde da Bayern treba baš štopera uzeti na ljeto, dečko je svjetska klasa, a što je najbitnije on "bavarac"; je na prodaju!!!

I tek sad tu negdje sredinom travnja, po prvi puta, nekako bi čak rekao na silu, njemački novinari pokušavaju prodati Matsa u Bayern.

I sada se moramo sa time pozabaviti, jer ipak ovdje se radio o velikom transferu. Matsa ova odluka muči, hoće li ostati u BvB-u ili preći negdje drugdje, možda čak i u Bayern. Možda ga muči to što zna da će se u BAyernu morati nositi sa težinom novog, sexualno nadimka :? Ne znam ni sam nisam pametan 8-) Veli dečko da nemre krmiti po noči, a to su teške brige i možda je baš razlog taj što se dvoumi između Bayerna i BvB-a.

No dosta sada o njemu.

Gore sam naveo jako puno razloga zašto bi on bio idealan igrač za Bayern, no postoje i oni "drugi" razlozi zašto Hummels spada u onu skupinu igrača za koje bismo rekli, "on nikada nesmije postati igrač Bayerna"!!!

Ne bih sada htio navoditi razloge zašto je to tako, nego ću jednostavno reči kada se Hummelsa počelo povezivati sa Bayernom kao realnom opcijom, ja se nisam uzjebo, u dvjeSTOmaku nije mi to baš sjelo. Neš me mučilo i govori mi, pa nemre Hummels u Bayern. Na papir ja ko iz čuba mogu napisati bar 20 razloga zašto ne u Bayern, ali taj jedan koji je najbitniji na papir ne mogu prenjeti... Da li i Vi imate takav osječaj?

Koji je Vaš sud, da li želite ili ne želite Matsa u Bayernu?

Mislim da sam sve rekao, a u anketi namjerno nisam stavio opciju "ne znam"...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: MATS HUMMELS ODER WAS!?!?!

PostPostao/la vintage » 22 tra 2016, 07:39

Vec vidim komentare "pojedinih" da zelimo oslabjeti najveceg konkurenta u BL. Ja sam da ga se uzme, i kako si napisao, treba nam stoper!
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 22 tra 2016, 07:43

ja sam jasno za Matsa u Bayernu, mom je stomaku ta ŠPEKulacija itekako sjela i odmah se probavila.

Možda baš zato što ja već 6 godina želim (a ponekad i reknem) da ga se treba vratiti u Bayern.

Ta ideja se u mene nameće kao prirodna pojava. Podebljano situacijom da nam treba vrhunski štoper. Plus on ima ugovor do 2017.

Shvaćam i vas koji niste za njega, imate validne argumente, sve ok.

Međutim, i Götze i Lewa i Neuer i Frings i Nerlinger itd su prešli iz Potta vamo pa su preživjeli i uglavnom se uklopili.
Po čemu bi Mats trebao biti drugačiji?
Dapače, on se vraća doma.

Ne sjećam se baš da je davao otrovne izjave prema Bayernu, za razliku on njegovog ćaće.

Slika

8-)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 tra 2016, 07:51

ivan napisao:Hummels nije loš stoper ali ja stvarno ne bi više nikog iz Dortmunda :?

zašto?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 22 tra 2016, 08:03

Ako Laporte želi doći, Hummels nije vrijedan tereta koji bi njegov transfer nosio. Bez ispunjenog prvog uvjeta sam otvoreniji za Hummelsov dolazak, ali ipak ne znam.
Problem je što nema baš široke liste alternativa. Već sam spomenuo Stonesa koji je super, ali će biti masno preplaćen, melodyne je spomenuo Mustafija, postoji i Toprak kao opcija.
Trenutno je većina top stopera na svijetu (Kompany, Silva) taman toliko mlada i kvalitetna da drže cijenu, a taman toliko stari da više nema smisla bacat 40-50 milijuna na njih.

Alderweireld?

Koga god kupili, računajte da će imati određenih problema naviknuti se na sustav u kojem obrana mora biti naprijed.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Lennon » 22 tra 2016, 08:23

Naravno da sam za. U svakom slučaju ak njega dovedemo a Benatiu prodamo svakak smo na dobitku.

Zamisli da da imamo Njemačku obranu i kod kuće, Neuer-Boa- Hummels i na klupi Holger. :mrgreen:

Zakaj sam ZA? Pa gore sam naveo, bolji mi je stoper od Benatie i mislim da bi bolje zgledali odotraga s njim. Jedino je i to bitno, da je Bayern bolji, a za sve ostalo me ionako boli ona stvar.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 22 tra 2016, 08:35

kada bi se transfer u Bayern stvarno ostvario, kako bi to bilo sexualno, grmilo bi u Njemačkim medijima, a i na europskoj razini ovo bi bio transfer o kojem bi se pričalo mjesec dana
Sexualnost Bundeslige bi dodatno sexplodirala, svaki bi idiot izrazio svoje mišljenje na webu i to je uz dolazak Ancelottija PR samo takav!
Ni laporte ni silva ni kompany ni toprak ni mustafi ne bi napravili takav hype ..
Jesmo li FC Hollywood ili ne?
Slika

ok, šalu na stranu, može sve to proći bez stressa, možda bi laporte ili mustafi bili po nekim stvarima zahvalnija opcija, ali Hummels je Hummels.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 22 tra 2016, 09:47

cruz napisao:kada bi se transfer u Bayern stvarno ostvario, kako bi to bilo sexualno, grmilo bi u Njemačkim medijima, a i na europskoj razini ovo bi bio transfer o kojem bi se pričalo mjesec dana
Sexualnost Bundeslige bi dodatno sexplodirala, svaki bi idiot izrazio svoje mišljenje na webu i to je uz dolazak Ancelottija PR samo takav!
Ni laporte ni silva ni kompany ni toprak ni mustafi ne bi napravili takav hype ..
Jesmo li FC Hollywood ili ne?
Slika

ok, šalu na stranu, može sve to proći bez stressa, možda bi laporte ili mustafi bili po nekim stvarima zahvalnija opcija, ali Hummels je Hummels.

Negativan PR, znamo svi kakvi su prosječni pratitelji nogometa, Bayern slabi BVB i pljačka najbolje talente u Njemačkoj itd...

Neki razlozi koji govore za mogući transfer :

The last time Hummels had to make a similar decision he was always mentioning he wants to play abroad. now he doesn't mention it with a single word. like he's trying to avoid it by any means...

Then there was the interview in the Bild (?) in which he said he now has a different mindset compared to the time he was 22/23. He also adds that his family and wife are now part of the bigger picture and have a say in the matter.
Keep in mind his wife is from Munich and his parents life here as well.

Now there is the strange interview from yesterdays game...saying the decision costs him 1/2 an hour sleep every day. Everybody would understand his decision when he's going to announced it and basically asks people for their forgiveness in advance.
He also repeats, time and time again, that we wants to win trophies and go to a top5 club.
Now his dad, who had a falling out with bayern, even mentions that bayern is part of the discussion....Plus it seems so that his dad and the club have reconciled as Hummels-Senior is now an agent for quite a few bayern youth prospects and basically roams Säbener Straße every other day....
Plus there is this interview from late january 2016. His dad says that Mats to Bayern would be an utopia and isn't going to happen...today he explicitly mentions bayern as a suitable club

I might be totally wrong but if i add all the pieces:
He wants to win titles and be a CL contender -> Bayern
He already is in a total "apology"-mode and basically asks people to see his side of the story -> Bayern
His family is a part in the decision -> Bayern
He now is matured and sees the world in a different light compared to his younger self -> Bayern
He tries to make a rational decision -> Bayern
His Dad and Bayern have reconciled -> Bayern
He says there is clear timeline he's following with a set deadline but can't say anything yet -> Bayern (as he has to face them with Dortmund in the DFB-Pokal Final)
Yesterday Spanish Mundo Deportivo reports Barca is not targeting Hummels -> Bayern
Bayern on the other hand:
Wants a new CB (Benatia might leave) -> Hummels
Wants and needs a german player (Götze might leave and Rode could also leave) -> Hummels
We seem to not act in the Gündogan transfer -> Hummels
Might have something we can offer BVB in return (Götze) -> Hummels
We have already shown that we don't hold a grudge for very long. If it's in our best interest we will overcome emotions and act on our ratio (see Vidal for example) -> Hummels
There have been reports of a Bayern-BVB meeting -> Hummels (and Götze)
Could always need another player that fits the homegrown-criteria -> Hummels
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 22 tra 2016, 09:50

cruz napisao:
ivan napisao:Hummels nije loš stoper ali ja stvarno ne bi više nikog iz Dortmunda :?

zašto?

Zato što bi se opet digla buka oko toga kako ubijamo konkurenciju itd i mislim da nije dobro za ugled kluba kao ni za ligu jer Dortmund neće pljunit te pare koje dobiju da se pošteno pojačaju. Najviše bih volio da ostane u Dortmundu jer znamo da nam treba jak konkurent da bismo i mi bili bolji. E sad ako on baš misli ić iz Dortmunda, onda je glupo da se ne uključimo u pregovore i ne vidim neke druge stopere koje bih puno radije htio vidjet u Bayernu. Zato sam glasao za DA

@Scar
Što se tiče ovog zadnjeg razloga, bez obzira što je Bavarac, prekasno je da ga gledamo kao "našeg"
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 22 tra 2016, 09:59

Moje mišljenje je da se on već odlučio. Logički gledano, BvB mora misliti na budučnost i tražiti aktivno zamjenu. E sad dal je BvB opet napravio istu stvar ko sa Lewom to ne mogu znati, o nekako smatram da BvB ne bu čekao 1.6 da on kaže kaj je odlučio i to čisto iz razloga što se već možda sada na tržištu nalazi potencijalna zamjena za Hummelsa.

Eventualno im je on rekao da ide proč, ali još se nije odlučio di, makar kak ćeš znat di ideš, ako neko za tebe već nije nudio noFce - što bi moglo značiti da su pregovori sa nekim u tijeku...

Mislim bilo bi glupo za reč da si on bira klub ako taj klub za njega nije izrazio "interes" ili ti bacio neku ponudu na stol...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 22 tra 2016, 10:12

ivan napisao:
cruz napisao:

zašto?

Zato što bi se opet digla buka oko toga kako ubijamo konkurenciju itd i mislim da nije dobro za ugled kluba kao ni za ligu jer Dortmund neće pljunit te pare koje dobiju da se pošteno pojačaju. Najviše bih volio da ostane u Dortmundu jer znamo da nam treba jak konkurent da bismo i mi bili bolji. E sad ako on baš misli ić iz Dortmunda, onda je glupo da se ne uključimo u pregovore i ne vidim neke druge stopere koje bih puno radije htio vidjet u Bayernu. Zato sam glasao za DA

@Scar
Što se tiče ovog zadnjeg razloga, bez obzira što je Bavarac, prekasno je da ga gledamo kao "našeg"

Mislim da po onim UEFINIM homegrown pravilima Hummels spada u tu kategoriju igrača i ispunjava kvotu koju treba napuniti. Jedino ako si mislio sentimentalno, onda se slažem, ali o tome se nije radilo.

Inače bi i meni najdraže bilo kad bi svi ostali u Borussiji, kad bi mi doveli neki talent iz druge lige i kad bi se ustalio dvoboj Bayern-BVB, nažalost živimo u realnom svijetu i to nije moguće. Ako Hummels želi ići i puna mu je kapa "ponovnih početaka" s Dortmundom najlogičniji izbor je Bayern. kao što je Bayernu najlogičniji izbor Hummels.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 22 tra 2016, 11:22

Slažem se s tim il neka ostane u bvbu ako je odlučio onda kod nas..lesi se vrača kući...samo bedak bi bio protiv tog transfera u Bayern...čekam sad samoprozvanog gurua da navede barem 19 razloga zašto ne :lol: :lol: :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 22 tra 2016, 11:38

Ovo ti je odgovor za sve što znači i ono kaj si prosro u drugoj temi:

Ne pada mi napamet da u ovom slučaju ljudima govorim kako da se odluče i da je dolazak Hummelsa u Bayern greška. Tebi se očito na takvu pomisao diže, meni ne.

Gotzea sam imo na piku, Lewu sam imao na piku i vrebo, dok mi Hummels nikada nije bio opcija za Bayern, pa sad ti to shvati il nemoj, meni svejeno.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 22 tra 2016, 11:59

Zašto nisi glasovao u vlastitoj anketi kad imaš jasno definirano stajalište?
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 22 tra 2016, 12:03

Zato kaj je dete zarobljeno u svom ego i kontradiktornosti...zaboli mi ko se kome dignul itd. već argumente zaš si protiv u 20 točaka :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Sljedeće

Vrati se na: Arhiva