MATS HUMMELS ODER WAS!?!?!

Arhivirane teme...

MATS HUMMELS ODER WAS!?!?!

Da htio bi Hummelsa u Bayernu!
7
58%
Niti pomisliti, Mats ne smije u Bayern!
5
42%

Ukupno glasova : 12

Re: MATS HUMMELS ODER WAS!?!?!

PostPostao/la Lennon » 29 tra 2016, 14:25

Neznam iskreno kaj misliti i reći.

S jedne strane dolazi nam jedan od najboljih stopera svijeta, Njemački špek, naše dete, sve super i savršeno i bajno. I tak je.

A s druge strane me nekaj malo muči. Ne zato jer bumo BvB oslabili, na kraju krajeva piknuli bumo im lovu, nek ono, imam neku laganu fobiju "Gotze-a".

Jel ima ko takvi filing čudno, toplo - hladni?
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 29 tra 2016, 14:38

Lennon napisao:Neznam iskreno kaj misliti i reći.

S jedne strane dolazi nam jedan od najboljih stopera svijeta, Njemački špek, naše dete, sve super i savršeno i bajno. I tak je.

A s druge strane me nekaj malo muči. Ne zato jer bumo BvB oslabili, na kraju krajeva piknuli bumo im lovu, nek ono, imam neku laganu fobiju "Gotze-a".

Kad shvatiš daje sletio, KVART 8-) Tak će biti i kod mene - CA točno dobiva ono kaj on voli i kajmu treba - Gotze za razliku od Hummelsa je bio predodređen za propadanje. Zamisli da sad na tržištu postoji švapski Hummels koji je desni bek! Taj nemre propast. Al recimo da sad Ozila u Bayern dofuraš taj bi propo...

Sve ovisi za što koga kupuješ :D Ja nesumnjam da ćemo iat super tim i da će Njemačka repka radi ovog profitirati, ali da kupujemo cigana, kupujemo :bravo:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 29 tra 2016, 15:23

Lennon napisao:.. s druge strane me nekaj malo muči. Ne zato jer bumo BvB oslabili, na kraju krajeva piknuli bumo im lovu, nek ono, imam neku laganu fobiju "Gotze-a".

Imamo ga zasigurno, jer ŠTA AKO ON POSTANE SEX MANIJAK U NOVOM KLUBU

znaš šta ću ti ja reć? Nek postane! Neka mu Bayern bude mrlja u karijeri. prednost odlaska što smo se riješili jednog velikog problema.

no šta ako ostane....?

Ovo je nažalost jedna velika istina:
anton 1983 napisao:Gotze za razliku od Hummelsa je bio predodređen za propadanje.

upao je u "začaran" krug di su igrali ribery, robben & müller (triplet za treble), teško ga je tu uklopiti, ali vrijedilo je pokušati!

zatim su došli lewa, costa i coman. - JER SU NAM TREBALI..

to je bio znak da će Götze-u biti još teže.

neki misle da je trener kriv.. teško je to crno na bijelo reći, ali mislim da ga je trener dugo pokušavao uklopiti, nije išlo.

dodaš tu konstantne ozljede ( :neee: ), loš mentalni sklop, lošije predstave nego u dortmundu i to prokletstvo Welttorschütze-a; dolazimo do zaključka da su ove tri godine bile u najmanju ruku neuspješne za njegov razvoj.

da se vratim na tvoje pitanje - da, imam konfuzan feeling, jer muči me to što stiže trener koji zna rukovati sa tzv zvijezdama.

objektivno Götze itekako ima mjesto među Bayernovih 18 igrača, no među glavne igrače još ne spada.
je li to razlog da ga se proda?
vidit ćemo. mora se i on napokon izjasniti, očekujem nakon zadnjeg kola da će se ova tema donijeti na stol.

da zaključim: ostaje osjećaj u podsvijesti da je ŠTETA kada ne bi još jednom pokušao!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Smežurani Lulek » 29 tra 2016, 17:08

Ako Ancelotti neće dati šansu Gotzeu onda je najbolje da ga se proda u Englesku ligu za 40 milja i to je to.
Baš me zanima kaj će biti na ljeto po pitanju njega? Možda dečko dobije šansu kod novog trenera?
Ima puno špekulacija da će neki igrači otići kad ode Pep ali zasada na to gledam kao na naklapanja.U svakom slučaju,ja bih htio da mu se pruži prilika ako ode netko iz veznog reda ovog ljeta. :logo:
"Kao mali sam imao neviđenu sreću da mi je otac imao tako veliku šaku da me se bojao udariti da me ne ubije"
Smežurani Lulek
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la cruz » 06 svi 2016, 14:02

vidi vidi..

+++ Der BVB geht anscheinend hinter den Kulissen in die Offensive. Wie der kicker berichtet, liegt Mats Hummels ein unterschriftsreifer Vertrag bis 2021 vor. Das Gehalt soll dem ähneln, das ihm auch in München winken würde. Weiter schreibt das Fachblatt, dass der vermeintliche Entschluss des Kapitäns, Dortmund in Richtung München zu verlassen, "allein familiären Beweggründen folgt und nicht in erster Linie aus eigenem Antrieb erfolgte. In Dortmund hört man, dass Hummels seine Karriere eigentlich lieber beim BVB fortsetzen möchte."

izvor je kicker

schrottmund je hummelsu ponudio ugovor koji je financijski u rangu s Bayernovom ponudom (do 2021.)
jedini razlog zbog kojeg hummels želi u münchen je navodno obiteljski - a ne veća mogućnost trofeja
iz dortmunda vele da bi hummels karijeru rađe u dortmundu nastavio

Slika
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la luctl » 06 svi 2016, 19:17

Koliko god mi bio odličan igrač NISAM za njegovo dovođenje. Naročito jer se po medijima provlači spika kako se njemu baš i ne prelazi ali eto, familija, žena, kurac, palac.
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la anton 1983 » 07 svi 2016, 09:06

luctl napisao:Koliko god mi bio odličan igrač NISAM za njegovo dovođenje. Naročito jer se po medijima provlači spika kako se njemu baš i ne prelazi ali eto, familija, žena, kurac, palac.

Mogu te razumjeti no pitanje je kaj je tu istina, ko laže a kaj je gluma....

Sad bi recimo htio da dođe čisto iz razloga da imam jednu brigu manje :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la panda » 07 svi 2016, 13:19

luctl napisao:Koliko god mi bio odličan igrač NISAM za njegovo dovođenje. Naročito jer se po medijima provlači spika kako se njemu baš i ne prelazi ali eto, familija, žena, kurac, palac.

Ako je čovjek sam zatražio klub za transfer - nekak sumnjam da mu se ne da baš.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la doro » 07 svi 2016, 14:01

panda napisao:

Ako je čovjek sam zatražio klub za transfer - nekak sumnjam da mu se ne da baš.

Naravno priče za malo dijecu a i on se mora malo ogradit sve je to politika :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 08 svi 2016, 06:44

doro napisao:Naravno priče za malo dijecu a i on se mora malo ogradit sve je to politika :lol:

A i ne zaboravit da je Njemac, pa je onda ziher sve pozitivno.

Ma kaj se Matsa tiće on može doč u Bayern, biti 5. kolona i uništiti klub, jer ipak švabo je to! :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 08 svi 2016, 19:51

Bayern-Chef Karl-Heinz Rummenigge ließ nach dem Münchner Titelgewinn in Ingolstadt ebenfalls durchblicken, dass eine Klärung bevorsteht. „Ich bitte noch um etwas Geduld, dann können wir die Dinge klarer auf den Tisch legen“, sagte er zur Personalie Hummels.

Ako cemo vjerovati nasem uraru, uskoro odluka o Matsu.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la The Scarface » 08 svi 2016, 20:00

Lahm napisao:
Bayern-Chef Karl-Heinz Rummenigge ließ nach dem Münchner Titelgewinn in Ingolstadt ebenfalls durchblicken, dass eine Klärung bevorsteht. „Ich bitte noch um etwas Geduld, dann können wir die Dinge klarer auf den Tisch legen“, sagte er zur Personalie Hummels.

Ako cemo vjerovati nasem uraru, uskoro odluka o Matsu.

:haha:

Rolex-Kalle.

The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 10 svi 2016, 11:07

"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin