ŠPEK vezni igrač!

Arhivirane teme...

Izaberite svoje idealne vezne igrače!

Renato Sanches
0
Nema glasova
Čeki Fabregnoj
0
Nema glasova
ŠPEKdogan
4
29%
Pjanić
3
21%
Witsel
0
Nema glasova
Grzegorz Krychowiak
0
Nema glasova
William Carvalho
0
Nema glasova
Lars Bender
2
14%
Marco Verratti
5
36%
Granit Xhaka
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 14

ŠPEK vezni igrač!

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2016, 18:17

Navodno, slučajno, ne namjerno, Bayern će uslišiti debelome želje i geferplihtnuti jednog brutalno kvalitetnog ŠPEKAstičnog veznog igrača. Lik će ima toliko ŠPEKa, da će bit toliko debel, da će mu mast ispadat iz hlača.

No koji bi to mogao vezni igrač doči u Bayern, a da "ne uništi Bayern"?

Pitanje je i odgovor...

Danas kada je krucijalno za Bayern mišljenje navijača i kada je raja podjeljena na one pro Bayern i kontra Bayern, jako je bitno koja nacionalnost se kupuje, koja taktika se igra i koji će eventualno "bayernov" igrač najebat, zbog kupovine novog igrača.

Bit trener Bayerna sjeban je poso, radi "svetog trokuta". Imate Mullera, Gotze i taktiku sa 3 vezna igrača - tu je sve povezano.

Ako se npr kupuje igrač poput Pjanića za kojeg baš nisam ziher da može igrati u vezi sa 2 igrača, onda se mora upropaštavati Mullera (ujedno i Bayern) stavljajući ga na krilo - također, ako se ide igrati na taj način, zašto se onda jednostavno švapskom dragulju (Gotzeu), neda ta polušpičasta uloga?

Uglavnom kako pored ovakvih briga kupiti veznog igrača koji bi preferirao 3 centralna vezna igrača ne 2?

Skautirajuči po kvartu izabrao sam par imena - realna i nerealna. Vama ću dati mogučnost da glasate za 3 kandidata jer znam da je "gotovo" nemoguće izabrati samo jednog.

Glasajte na način da Vam je prislonjen pištolj na čelu i da morate "bar jednog" veznog igrača kupiti...

PS.

Naravno pretpostavka je da se Thiaga prodaje...

Ili ste možda pak ludi ko šibe pa oćete probat sa Kimmichom? :haha:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: ŠPEK vezni igrač!

PostPostao/la Lahm » 02 svi 2016, 19:38

MV

-mlad, igra istu poziciju kao Thiago, ima iskustva igranja u LP.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2016, 19:41

Lahm napisao:MV

-mlad, igra istu poziciju kao Thiago, ima iskustva igranja u LP.

On je jedan od onih za koje vrijedi 5%. Nedavno produžio ugovor sa PSG-om do 2020...E sad dal se tu može igrati na kartu CA ne znam, no opet nebi bilo u redu da nema bar milju eura manju plaču od Vidala, brijem da već sad iam za 2 milje veću plaču od Vidala - PSG je to :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 02 svi 2016, 19:45

anton 1983 napisao:
On je jedan od onih za koje vrijedi 5%. Nedavno produžio ugovor sa PSG-om do 2020...E sad dal se tu može igrati na kartu CA ne znam, no opet nebi bilo u redu da nema bar milju eura manju plaču od Vidala, brijem da već sad iam za 2 milje veću plaču od Vidala - PSG je to :D

Sve bi se moglo sredit da onaj debeli supak hoce pokrenuti svoju masnu guzicu, ali.... hehe, nikad to nije uradio, niti ce uradti, zato mu je supak tako masan.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Murta » 02 svi 2016, 19:55

anton 1983 napisao:Ako se npr kupuje igrač poput Pjanića za kojeg baš nisam ziher da može igrati u vezi sa 2 igrača, onda se mora upropaštavati Mullera (ujedno i Bayern) stavljajući ga na krilo - također, ako se ide igrati na taj način, zašto se onda jednostavno švapskom dragulju (Gotzeu), neda ta polušpičasta uloga?

Možeš ovo malo pojasnit, zbog čega ne bi mogao biti drugi srednji vezni? U napadu igra upravo tako, prima loptu duboko, ide prema naprijed, dodaje. Skoro nikad nije onaj igrač koji će stajati naprijed.
Mislim, možeš ti sebi i njemu reći da je on AMC, ali on ne igra kao AMC. Pogleč ovu kompilaciju:

Obrambeno je tako-tako, ali ako mogu Kroos, Modrić, Thiago, onda mora moći i Pjanić, i to još pored Vidala.

Meni su Pjanić ili Veratti garancija da Muller ima sigurno mjesto jer će se otarasit posla kreacije.
Ako staviš Carvalha, Krystowiaka ili Bendera pored Vidala, ne znam kako Muller može igrati AMC osim u slučaju da imaš 2 najbolja krila na svijetu (kao što je Jupp imao u Robbenu i Riberyju). Tko će tu stvorit kakvu šansu?
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2016, 20:08

Nisam baš ziher sam reko. Ako može super...

Recimo niti kod Thiaga niti kod Kroosa ja baš nisam ziher da to mogu.

Za mene je Pjanić više Iniesta po tom pitanju, igrač koji hala u sustavu sa 3 vezna igrača. E sad ako je on dobar trkač, jer to mora bit u vezi sa dva igrača, onda super. Ja razumijem potrebu da pored Vidala mora stajati play, no onda si mislim ovo je CA, pa možda ne treba. Mislim da svi od ovih gore navedenih to mogu halat no pitanje koliko ziher...

No isto tak si u pravu za krila - Coman i Costa nisu ta razina, da bi nam mogli dirigirati igru.

Opet tu se pitam što sa Gotzeom, ma :neee:

Kako god uvijek se veselim tim novim stvarima, al najviše od svega me muči, što ako su Thiago i Gotze late blumeri - pa ubit ću se onda smile44

PS. Moguće da je Pjanić najidealniji kandidat - uvalimo im Benatiu...

Nešto smo počeli često šnjofat u Italiji...Još kad recimo vidim njegov i Gundoganov score...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 02 svi 2016, 20:50

Vidit ćeš kad Thiago tek procvjeta kada ode njegov trener :lol:

Igrat će s njim još Vidal.

Mislim da on neće žrtvovati Müllera. Zašto? Jer nije lud, eto zašto.

Više će žrtvovati Martineza koji će vrlo vjerojatno opet u obranu.

Kimmich će vjerojatno morat čekat ozljedu nečiju. Alonso će igrat tek ponekad jer sumnjam u još jedno proljeće
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 02 svi 2016, 20:57

Btw ne mogu glasati za tvoje prijedloge kada niti valjaju (osim gundogana), niti će Thiago otići.

Jedino tatu pogbu želim.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 03 svi 2016, 18:48

FC Bayern München kurz vor Verpflichtung von Miralem Pjanic vom AS Rom | FC Bayern
Die Verhandlungen mit dem 26-Jährigen sollen bereits sehr konkret sein, ein unterschriftsreifer Vertrag vorliegen. Pjanic hat sich zwar bis 2018 an den AS Rom gebunden, kann die Italiener aber dank einer Ausstiegsklausel für 38 Millionen Euro Ablöse verlassen. Damit wäre der Rechtsfuß der zweitteuerste Zugang der Klub-Geschichte nach Javi Martinez, der 2012 für 40 Millionen Euro aus Bilbao kam.

TZ piše da smo Pjaniću dali pismenu ponudu ugovora.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 04 svi 2016, 16:32

Raphael Honigstein @honigstein
Have been reliably informed that reports of Pjanic and Bayern agreeing terms are wide of the mark.

Raphael Honigstein @honigstein
Bayern like him but are not pursuing him at the moment, other priorities.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 04 svi 2016, 18:31

Nadam se da nekaj mutiom...Uopće si nemrem zamisliti kaj se sve može dogoditi na ljeto, a stvarno može jako puno toga...

Možda CA započne sa "totalno" novom ekipom....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 08 svi 2016, 06:50

Bericht: Nainggolan-Wechsel zum FC Chelsea kurz vor Abschluss

FÜR 40 MILLIONEN
Einem Bericht der englischen „Times“ zufolge ist der Wechsel von AS Roms Mittelfeldspieler Radja Nainggolan (Foto) zum FC Chelsea so gut wie perfekt. Der künftige Blues-Coach Antonio Conte habe den 28-jährigen Belgier kürzlich Verhandlungen getroffen und ihm einen Vierjahres-Vertrag mit einem wöchentlichen Gehalt von 127.000 Euro angeboten. Die Roma habe das Angebot über 40 Millionen Euro angenommen.

Znači Chelsi uzima Pjanićeovg partnera. Sad ne znam dal nam to otežava ili olakšava eventualnu kupovinu Pjanića...
anton 1983
Uli Hoeneß

Vrati se na: Arhiva