ODLAZI I NE VRAĆAJ SE

Arhivirane teme...

Koga od navedenih ne želite vidjeti u Bayernu dogodine?

Anketa je završila: 10 lip 2016, 19:28.

Benatia
8
13%
Tasci
6
10%
Badstuber
2
3%
Martinez
1
2%
Bernat
10
16%
Rafinha
8
13%
Rode
5
8%
Alonso
3
5%
Thiago
7
11%
Götze
5
8%
Ribery
3
5%
Robben
3
5%

Ukupno glasova : 61

Re: ODLAZI I NE VRAĆAJ SE

PostPostao/la anton 1983 » 08 svi 2016, 19:52

Što se tiće Gotzea nekako bi bio najsretniji da ode u RB Leizig.

U čem je stvar kod Gotzea - ajmo ga malo usporediti sa Ozilom u Arsenalu.

Obojica su prešli u nove klubove u isto vrijeme i igrali isto vrijeme.

Ozil došo u Arsenal - satro, propo, stagniro, explodiro

Gotze došu u Bayern - prolazan, propo, stagniro, propo, nevidljiv

E sad kod igrača sa onim što je pokazo Ozil, ja razumije da se mogu probat na njega osloniti u budučnosti jer je imao period satiranja i explozije. Gotze u 3 jebene godine najbolje kaj je imao je "prolazan". Na početku ove sezone je jedno vrijeme igao onak, kao da bi neš moglo biti od njega, ali niti to ga nije stavilona naslovnice jer su drugi bili "puno bolji", dok kad je Ozil razaro on je bio taj koji je na naslovnici,

Iz tog razloga kako da se ja na Gotzea oslonim kad on u 3, ponavljam 3 jebene godine nikada nije pokazao niti malo te magije za koju smo mi svi mislili da ima?

Zato meni to slijepo forsanje Gotzea kao činjenica da će biti bolji, pozivajući se na mit "messi" mi je za dupe obrisat.

Ma da svaki od njih kaže, ma znaš kaj, ja obožavam Gotzea i moram mu dat priliku makar svi propali zbog njega! :bravo:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Smežurani Lulek » 09 svi 2016, 12:24

anton 1983 napisao:
doro napisao:Najjače mi je ovo s njim nebumo i 1/8 finala :hehe: :haha: daj ti argumente s kojim tu glupost podkrepruješ već na 5 strana ;)

Bio si, jesi i ostat ćeš floskulator ;)

:mrgreen:
"Kao mali sam imao neviđenu sreću da mi je otac imao tako veliku šaku da me se bojao udariti da me ne ubije"
Smežurani Lulek
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la cruz » 10 svi 2016, 07:27

obje borussije žele Rodea, a nije ni wolfsburg abgeneigt

mislim da si Rode više neće dozvoliti biti back-up. On mora nastaviti s razvojem, a gladbach bi bio sextra opcija
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 svi 2016, 07:44

cruz napisao:obje borussije žele Rodea, a nije ni wolfsburg abgeneigt

mislim da si Rode više neće dozvoliti biti back-up. On mora nastaviti s razvojem, a gladbach bi bio sextra opcija

Radio sam ja već na kičmi Gladbachovoj :D

Nije mi to baš...On bi recimo mogao doći tamo kao zamjena za Nordveita, ali rode mi je nekako drugačiji tip igrača. On nije takva vrsta veznog koji može igrati štopera poput Nordveita, nego će prije igrati beka, ak već mora. tu sam oću reči razliku između ta dva igrača zbog eventualne zamjene 1vs1.

No kod Gladbacha je problem što im prijeti odlazak sva 3 ta nekakva centralno defanzivna vezna i Xhake i Dahouda i Nordveit koji je već garant. E sad kad bi Rode došao, sigurno je da bi igrao više, ali nisam baš ziher da je to klub u kojem bi hala od jutra do sutra, em zbog mjesta u ekipi em zbog toga kakav je on igrač.

Nije niti da mu je kod BvB-a idealno.

Kod Wolfsburga bi mu moglo biti jer Wolfsburgu fali takav vezni i još pogotovo ako LG ide proč - još je švabo, a Wolfsburg sad ima politiku forsanja i uništavanja švaba.

Po meni Rode nije igrač za klub koji ide u Lp iz BUNDESLIGE - njegova kvaliteta što se tiće halanja u prvih 11 je maximalno EL - on je divljak i igra bez mozga - nešto slično samo po riječima, kao Vidal, ali Vidal za razliku od Rodea ima kvalitetu. Zato Rode baš i nemre pucati visoko, jer danas igrači bez mozga 8ako nisu top klasa9 baš i nemaju mjesta na terenu.

Ja osobno ako je moguće bi mu preporučio Mainz ili Herthu di će past u zaborav i sivilo, ali imati jebenu karijeru što se tiće tih klubova i možda čak postati legenda...
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 10 svi 2016, 08:47

anton 1983 napisao:
cruz napisao:obje borussije žele Rodea, a nije ni wolfsburg abgeneigt

Radio sam ja već na kičmi Gladbachovoj :D

Nije mi to baš...On bi recimo mogao doći tamo kao zamjena za Nordveita, ali rode mi je nekako drugačiji tip igrača. On nije takva vrsta veznog koji može igrati štopera poput Nordveita, nego će prije igrati beka, ak već mora. tu sam oću reči razliku između ta dva igrača zbog eventualne zamjene 1vs1.

nisam još vidio momčad koja je uspjela dovesti 1 kroz 1 zamjene za 2-3 igrača. Rode bi unio nešto novo u tu momčad, a s takvim igračem gladbach može komotno tražiti kreativnijeg igrača koji nema neke velike trkačke sposobnosti. Rode otvara vrata drugim mogućnostima.
Ne bi se složio da je on toliko retardiran igrač kako ga ti opisa. Ograničen jest, ali je odgovoran na terenu, tako da uz pravi rad i pravog trenera on s 27-28 godina može biti igrač za švapskog predstavnika u LP
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 svi 2016, 09:15

cruz napisao:
nisam još vidio momčad koja je uspjela dovesti 1 kroz 1 zamjene za 2-3 igrača. Rode bi unio nešto novo u tu momčad, a s takvim igračem gladbach može komotno tražiti kreativnijeg igrača koji nema neke velike trkačke sposobnosti. Rode otvara vrata drugim mogućnostima.
Ne bi se složio da je on toliko retardiran igrač kako ga ti opisa. Ograničen jest, ali je odgovoran na terenu, tako da uz pravi rad i pravog trenera on s 27-28 godina može biti igrač za švapskog predstavnika u LP

Ovo za što si ti nazvao retardiranost nemoj misliti da se to odmah povezuje sa nekvalitetom. Ako ga Gladbach kupuje onda bi to bilo ok da je zamjena za Nordveita u slučaju da trener ima plan kako tog igrača uklopiti u sustav tj. da li im je uopće takva vrsta veznjaka potrebna. Kažem on nije igrač koji će popuniti mjesto štopera ak treba što znači da je totalno drugačija vrsta veznjaka - ako je Rode eventualna zamjena za Xhaku ili Dahouda onda je to ok (makar se nadam da nije), ali u tom slučaju Gladbach je krenuo totalno novim putem.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 10 svi 2016, 16:35

Možda ne bi bilo loše posudit Kimmicha natrag u Leipzig.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 10 svi 2016, 16:41

Murta napisao:Možda ne bi bilo loše posudit Kimmicha natrag u Leipzig.

Sviđa mi se kako razmišljaš! ;)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 10 svi 2016, 17:04

Hojbjerga u Leverkusen a Kimmicha u Schalke.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 svi 2016, 17:05

melodyne napisao:Hojbjerga u Leverkusen a Kimmicha u Schalke.

Fix?
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la melodyne » 10 svi 2016, 17:47

anton 1983 napisao:

Fix?

Ma jok, samo moje zelje.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2016, 10:15

melodyne napisao:
anton 1983 napisao:

Fix?

Ma jok, samo moje zelje.

Ti oš da Hojberg propadne? :?

Mislim da Schalke nema potrebe za maldim igračem na toj poziciji - mislim da njih čak muči kaj su u tom veznom redu premaldi...

Sad imamo dosta tih "nepotrebnih" u veznom redu pa će se to morat riješiti.

Sad baš gruntam da li će Benatia ili Martinez proč - problem je što ako Benatia ide što ćemo onda "morat" uzimati novog štopera, ako se ta pozicija 3. štopera neće krpati sa MArtinezom ili Kimmichom. S druge strane "niko" ne želi dati Martineza s tim da ima dugačak novi ugovor, al po meni daleko je on od prvih 11 kad je vezni red u pitanju...

Problemi i drastike :D
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 11 svi 2016, 10:53

ne znam što se sekiraš oko Martineza, on će se naigrati!

znaš zašto će martinez igrati kod svakog trenera? Zato što to radom na treninzima i zasluži. Uz to donosi toliku kvalitetu da ga jednostavno ne možeš izostaviti. Ukoliko su ostali igrači bolji, i jednako rade, onda ću se kao trener pobrinuti da je martinez u stalnoj rotaciji. Mora igrati, previše je dobar za klupe.

Koje mjesto?

Kod Juppa i u Atleticu je igrao veznjaka, kod Pepa štopera, kod CA ćemo tek vidit, ali hintam na zadnjeg veznog
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 svi 2016, 10:57

cruz napisao:ne znam što se sekiraš oko Martineza, on će se naigrati!

Kaj bi se sekiro - volim prodat i optimizairat kadar! 8-)

cruz napisao:znaš zašto će martinez igrati kod svakog trenera? Zato što to radom na treninzima i zasluži. Uz to donosi toliku kvalitetu da ga jednostavno ne možeš izostaviti. Ukoliko su ostali igrači bolji, i jednako rade, onda ću se kao trener pobrinuti da je martinez u stalnoj rotaciji. Mora igrati, previše je dobar za klupe.

Koje mjesto?

Kod Juppa i u Atleticu je igrao veznjaka, kod Pepa štopera, kod CA ćemo tek vidit, ali hintam na zadnjeg veznog

CA je navodno rekao vezni red - kako god da okreneš on je sada prvenstveno klupa igrač jer nesmije pored Hummelsa i Boe, a za vezni red u kojem je Muller - PROPIĆ.

Da znam ali tada je bio Schweini, a ne Vidal i tada smo imali "playmakere" na krilima, a sad u toj formaciji imamo krila na krilnim pozicijama.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 11 svi 2016, 13:57

anton 1983 napisao:
doro napisao:Najjače mi je ovo s njim nebumo i 1/8 finala :hehe: :haha: daj ti argumente s kojim tu glupost podkrepruješ već na 5 strana ;)

Bio si, jesi i ostat ćeš floskulator ;)

Neznam ko je ovakvim kmentarom floskulator ja il ti ;) di su argumenti da on nemože do 1/8 obično djetinjasto nagađanje ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva