Transferi - ljeto 2016.

Arhivirane teme...

Re: Transferi - ljeto 2016.

PostPostao/la Murta » 01 kol 2016, 07:30

Po meni je ovo odličan transfer ako zadrže Dosta.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 01 kol 2016, 10:06

gotovo je. Šalkeov PR je potvrdio da Sane nije otišao na pripreme s ekipom već na medizincheck u manchester.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 01 kol 2016, 12:36

navodno je fix. 5 miliona eura.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Murta » 01 kol 2016, 15:01

Kakva bi trebala biti postava Schalkea? U vezi prema naprijed ima toliko multifunkcionalnih igrača da osim Geisa ne znam kako bi posložio, a fali kvalitete na krilima pa bi Embolo možda mogao završiti tamo, a Di Santo u napadu. Weinzierl je volio iskusne napadače u Augsburgu.

Zasad po meni to izgleda ovako:

-------------Geis-----Goretzka-------------
Čupo-------------Meyer--------------Schopf
-------------------Embolo--------------------

Klupa: Di Santo, Sam, Avidiaj, Aogo

Čak nije niti toliko grozna momčad kako sam mislio da će biti. Obrana ima dosta kvalitete i mogućnosti rotacije, vjerojatno bi idealna planirana varijanta bila Coke - Naldo (Nastasić) - Howedes - Baba (Kolašinac). Tu su još Uchida, Caicara i Ayhan ali oni će vjerojatno grijati klupu.

Ono što je očito je da uzašno fali srednji vezni jer iza ove dvojice odličnih nemaju apsolutno nikoga. Moraju pod hitno produžit Meyera, Goretzku (oba 2018) i Geisa (2019) da bi ovaj projekt imao smisla.

Zašto su posudili Babu? Kolašinac i Aogo imaju ugovore do 2017., možda računaju da Kolašinac ne želi ostati.

Znači trebaju trećeg i četvrtog srednjeg veznog i jednog ofenzivca za neko od krila.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 02 kol 2016, 10:20

Sane i službeno u shity-u

slabo itko spominje odštetu. ali naišao sam na goal.com na £37m (cca 43-44 milijuna eura)

EDIT: sportbild veli da je 50 milijuna eura
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 02 kol 2016, 10:47

I goal.com tvrdi sada da je 50 milja u pitanju. Fine parice
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 02 kol 2016, 14:22

ivan napisao:I goal.com tvrdi sada da je 50 milja u pitanju. Fine parice
najveća odšteta ikad plaćena za državljana njemačke
Schalke mora hitno produžiti s Mayerom i Čupomotingom, jer bi i za njih mogli dogodine dobit finu lovu, a već su se iskristalizirali kao bitni prvotimci
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 02 kol 2016, 16:04

Kruse je na medicinskom pregledu u Bremenu, jučer sam pročitao da bi transfer trebao biti vrijedan 6 mil. + 3 mil. godišnje plaće. Werder je novce skupio prodajom igrača.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Gerd Muller » 02 kol 2016, 17:37

Vukovi se rjesavaju i Dantea(ide u Nice).Odlican prijelazan rok odrađuju.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 02 kol 2016, 21:56

Draxler je Heckingu rekao da želi otići i to je sad javno obznanio. Eh, jebiga, nažalost očekivano. To je ono o čemu sam pričao kod Reusa, njima dvojici je Schurrle jako bitan zbog reputacije. Ovo je loše za Wolfsburg jer Allofs nije baš zasad pokazao znanje u dugoročnoj izgradnji momčadi, a vrlo je moguće da VW zatvara pipu. Ako Draxler ode, Allofsa čeka opakih mjesec dana jer će trebati nadoknaditi Guuilavugija i Draxlera, a zadržati LG i RR.

Sad bi mi Draxlera trebali uzeti. :mrgreen: Mislim, očito ne ide u BVB, niti S04, preostale opcije su mu mi ili MUPL ili Džubrentus. Za sve bi najbolje bilo da ostane u DE, tj. ode u Bayern.

Heidel je izjavio da nakon Saneovog transfera ima više prostora za transfere, drago mi je da tako razmišlja jer to i očekujem. On je, osim u pogledu isteka ugovora (npr. Čupo, Kirchhoff), u Mainzu pokazao da zna slagati momčad pa bi sve osim agresivnog traženja pojačanja bila katastrofa. Bila bi katastrofa i da je menadžer nesposoban, a ne troši novce, ali kad je sposoban onda mora biti agresivan.

I Jese ide u PSG za 25, ne Luzenkuzen, prema Marci.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 03 kol 2016, 05:33

Ljeto za švabe po pitanju pojačanja definitivno nije gotovo i zato treba pričekati 01.09. prije nego se da konačan sud. Ipak neke stvari se jako dobro vide pa ih treba zabilježiti kao "trend koji se" nastavlja, nešto očekivano. S obzirom na taj trend čudim se da je novi TV ugovor tako dobar, a s druge strane mislim da je to samo normalan razvoj stvari s obzirom koliko novaca je ušlo u nogomet.

Znate kako svaka medalja ima dvije strane pa tako se i ova situacija može komentirati na više načina, ovisno što se forsira pokazati; to ti je kao ona "statistika je kurva"....

Trend je takav da zvijezde napuštaju BUNDESLIGU: Benatia, Mkhtayran, Gundogan, XHaka, Sane, Matip, PEH sam zaboravio koga? Možda ove "druge klase", poput PEH-a...Još je problem što ima nekih koji su na izlaznim vratima tipa cijeli Wolfsburg, a sve je manje te visoke klase.

No s druge strane i doveli su se neki igrači i to sve redom talenti kojima bi cijena trebala skočiti: Sanches, Dembele, Bartra, Mor, Guerriro, Embolo, Baba?!?!, Coke!?!, Bruma, Halilović,Keita.

Naravno da ovi koji su došli nisu ni približno po reputaciji, prema onima koji su otišli, ali nisu niti za otpisati.

Također trend je da lova ostaje u Bundesligi i da se klubovi pojačavaju sa igračima BUNDESLIGE koji su ili bili višak ili pak su Njemci :D. Mora se isto proiznati da ovo ljeto pkazuje da je platežna moć njemačkih klubova narasla, pa da se igrači poput Rodea, vestegaarada, Gerhardta plačaju po 10-15 milja...

Projek Wolfsburg je prema svemu sudeći propapo, BvB je napravio zanimljiv prelazni rok i ne može se reči da ga nisu dobro odradili, možda i najbolje što su mogli. Mislim da ćemo svi suditi po tome kako će odigrati Schurrle. isto tak sada vidimo da je BvB ziher htio Rodruigeza ali su se odlučili za jeftiniju opciju kako bi možda doveli neke druge pozicije koje su skuplje (napad).

Još uvijek niš nije propalo..

Trenutačno za 4. mjesto prednjači gladbach jer rade pametno, ali i tam je moguć propić. Schalke bi im trebao biti prvi konkurent, ali tek treba vidjeti kakva će se filozofija nametnuti, dok za Wolfsburg u ovom trenutku teško da mogu nači nešto pozitivno da kažem...Makar

Zasad Wolfsburg i neradi loše - otišo im Naldo i došao Bruma ipak je to zamjena maldo za staro, prodati Schurrlea za 30 milja je puna šaka brade, a i Kuba ziher nije loša zamjena, bar na kratko, riješiti se Krusea, za kolko sam vidio 6 milja također nije loše s obzirom na reputaciju koju je stekao. kakav je ovaj novi vezni ne znam. Strah leži u tome što bi previše Špeka moglo otići ovo ljeto, što se jedna vizija i projekt raspao, a "prave zamjene" nemogu se dovesti. Strah me da prodaju Draxlera, a dovedu mehmedija, a recimo možda je postojala mogučnost da se dovede Jese...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 03 kol 2016, 10:32

anton 1983 napisao:Strah me da prodaju Draxlera, a dovedu mehmedija, a recimo možda je postojala mogučnost da se dovede Jese...

Upravo čitam da je Draxler izjavio da želi ić iz Wolfsburga i da je to već rekao ovima u vodstvu kluba prije par tjedana. Jebeno, a došao prije godinu dana. Po svemu sudeći nema on gdje u Bundesligu, možda Arsenal ili pak Juventus koji očito prodaje Pogbu
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 03 kol 2016, 11:13

Murta napisao:Kruse je na medicinskom pregledu u Bremenu, jučer sam pročitao da bi transfer trebao biti vrijedan 6 mil. + 3 mil. godišnje plaće. Werder je novce skupio prodajom igrača.

ic ofišl
još jedan povratnik :roll: ovome pak želim sreću :mrgreen:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 03 kol 2016, 13:22

ivan napisao:
anton 1983 napisao:Strah me da prodaju Draxlera, a dovedu mehmedija, a recimo možda je postojala mogučnost da se dovede Jese...

Upravo čitam da je Draxler izjavio da želi ić iz Wolfsburga i da je to već rekao ovima u vodstvu kluba prije par tjedana. Jebeno, a došao prije godinu dana. Po svemu sudeći nema on gdje u Bundesligu, možda Arsenal ili pak Juventus koji očito prodaje Pogbu

Ozbiljno mislim da bi nam Draxler bio izvrsno pojačanje. Džubrentus je navodno poslao poruku Wolfsburgu da nisu zainteresirani, a Arsenal ga želi.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 03 kol 2016, 19:09

Murta napisao:Ozbiljno mislim da bi nam Draxler bio izvrsno pojačanje. Džubrentus je navodno poslao poruku Wolfsburgu da nisu zainteresirani, a Arsenal ga želi.

A po meni ne može doć a da netko ne ode
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva