Transferi - ljeto 2016.

Arhivirane teme...

Re: Transferi - ljeto 2016.

PostPostao/la melodyne » 22 kol 2016, 13:12

Schweinsteiger prelazi u Juventus? :shock:

Sad sam pogledao sta se Bundesligasi doveli... Sve neki mehh transferi. Heidel za sada doveo krasni k.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 24 kol 2016, 19:20

U Schalke dolaze Bentaleb (posudba s obvezujućom opcijom kupnje uz određene uvjete, vjerojatno broj nastupa) i Stambouli (8-10 mil. €). Oba se čine odlični transferi za budućnost. ALI, pitanje je tko će otić, Goretzka i Meyer imaju ugovore do 2018., a Geis do 2019. Obojica pojačanja su defenzivni/srednji vezni.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 24 kol 2016, 20:32

Murta, to je i dalje krasni q... Di je taj spek?! :spek: Embolo ako failuje bice shitstorma samo tako.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 24 kol 2016, 21:41

Kako je očajna Dinamova obrana, znao sam da su grozni, ali ovo je živi horor. Bolje da ne uđu, pa ovi će poduplat rekorde.

EDIT: kriva tema.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 24 kol 2016, 22:42

Heidel je sportski direktor procesa koji radi malo grešaka, a kad ih radi, ispravlja ih što prije moguće. Zato je idealan za Schalke koji može napraviti 4 kriva transfera od 5, a svejedno biti u vrhu.

IMHO, teško je bilo očekivati išta drugo osim konzervativnog ljeta jer S04 sad ima boljeg trenera koji će nakon nekog vremena odlučiti tko pripada, a tko ne. Rizik je neulazak u LP, ali mislim da su tamo zasad svi zadovoljni wait and see pristupom.
Ali mislim da je dosta transfera već napravio, a i mogao bi se zavrtiti još pokoji.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 26 kol 2016, 18:09

Nisam ni skužio da je Leipzig kupio Wernera početkom prijelaznog roka za samo 10 mil. Sad sam gledao momčad Stuttgarta, pa di je Werner?! I onda skužim da je u RBL-u. On je dosta dobro pojačanje za bilo koju momčad, da ga je Bayern uzeo kao 3. napadača bio bih zadovoljan. Nije supertalent ranga Sanea, ali je odmah red ispod. Po meni bolji transfer nego dati 25 milijuna za Embola (iako Embolu ne znam previše). Jedino mi se ne sviđa što je ugovor na 4 godine.
Ćaleta-Car bi po pisanju austrijskih medija sad mogao u RBL kao što sam najavio. Očekivao sam i Hintereggera, ali on navodno hoće ostati u domovini.

Također izgleda da bi se Dinamo pred LP mogao pojačati odlaskom Antolića. Cruže, bio si u pravu da on nema što raditi niti na preliminarnom popisu za Euro.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la panda » 26 kol 2016, 20:49

Antolić je najlošiji kapetan Dinama kak se ja sjećam
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la anton 1983 » 29 kol 2016, 10:44

Julian Draxler will den VfL Wolfsburg nach wie vor verlassen, die Niedersachsen schließen in Person von Manager Klaus Allofs einen Transfer des Offensivmanns in dieser Transferperiode aus. Das ist der Stand der Dinge. Dabei gibt es offenbar eine lukrative Möglichkeit. Paris St. Germain soll bereit sein, 75 Millionen Euro für den deutschen Nationalspieler auf den Tisch zu legen. Wahnsinnig viel Geld für einen Spieler, der bei Teilen der eigenen Anhängerschaft in Ungnade gefallen ist.

nEVJERUJEM DA JE TO ISTINA AL OPET....Morti baš zato Son. Što se tiće štopera, vele da Ginter nebu bil Wolf, a kolko vidim nebu ni Sane, jer nedaju pare...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 29 kol 2016, 11:27

hhaha za Draxlera 75 milijuna? :haha:
kako ga se precjenjuje majko mila :doh:

Draxler će jednog dana možda vrijediti te odštete, ima potencijal, ali sada niti vrijedi igrom niti karakterom.

On među managerima već vrijedi kao težak karakter.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 31 kol 2016, 09:20

ova dva dana su dani kada se klubovi sjete da im treba još koji igrač ali zato padaju nerealne cifre, baš me zanima šta će ispasti..

Kao npr.

9.23 Uhr: Wie "AS" berichtet, sind die Tottenham Hotspurs extrem scharf auf Schalkes Max Meyer. Ein Angebot über 45 Millionen Euro soll noch heute nach Gelsenkirchen gefaxt werden. Kaum vorstellbar, dass Manager Christian Heidel da mitmachen wird. Eigentlich wollen die Londonder Isco von Real Madrid haben, doch dessen Verpflichtung gestaltet sich offenbar schwierig.

tottenham se sjetio da bi Meyer bio dobar i poslali su schalkeu ponudu od 45 milijuna eura :haha:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 06 ruj 2016, 06:02

Navodno je Chelsea za Sulea bio spreman dati i do 30 milja - baš nevjerujem u tu cifru, ali vjerujem u cifru koje je bila dana za Babea od strane chelsea kad je išao iz Augsburga. Nije niti čudo što je navodno Gladback spreman dat oko 25 milja za Christiansena...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Arhiva