Momčad i sve vezano uz ekipu - 2016./17.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2016./17.

PostPostao/la FCB m@niac » 28 tra 2017, 07:16

anton 1983 napisao:Zamislite sada da do kraja sezone cijelo vrijeme igraju dedice :lol: Mislim ak sada Coman Kimmich i renato ne dobe više prilika onda stvarno!

da sam ja trener,
sad bi wolfsburga sravnal sa zemljom, jebe se meni kaj se bori za opstanak... i onda do kraja sezone ko ima prek 29 god,. nema vise kaj trazit u prvoj postavi

pa ti mladi dečki su sad u toj fazi da im treba čim više tekmi... a sad je idealna prilika za to!

je i vec duže vreme razmišljam i čudim se za koji kurac imamo tak puno španjolskih igraća?? (to je i jedan od razloga zakaj sam prestal pratiti Bayerna)

radi pepa grdiole? :neee:
FC Bayern, Stern des Sudens,
du wirst niemals untergehen, weil wir in guten
wie in schlechten Zeiten zu einander stehen

http://www.bayern-cro.com/

Hare_bvb napisao: Ribery nas je redovno silovao.
FCB m@niac
Tazmanian Devil

PostPostao/la Murta » 28 tra 2017, 10:11

FC Bayern München @FCBayern
Presseerklärung - @Thiago6 verlängert vorzeitig bis 2021: https://fcbayern.com/thiago2021 #Thiago2021

Thiago potpisao novi ugovor do 2021. :bravo:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 28 tra 2017, 21:16

Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 29 tra 2017, 08:08

Murta napisao:
FC Bayern München @FCBayern
Presseerklärung - @Thiago6 verlängert vorzeitig bis 2021: https://fcbayern.com/thiago2021 #Thiago2021

Thiago potpisao novi ugovor do 2021. :bravo:

iIsad ga masno uvalit barci prevaru od igrača i uzet Verattija koji bi nam pasao 1000 puta bolje!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 29 tra 2017, 08:22

Zapravo samo upozorenje Delle Alliju da mu se ne dogodi isto. I stvarno mi se bljuje kad vidim koliko je dečko malo igrao.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 29 tra 2017, 10:30

A svaki trener nekog forsa a nekog sjebe to je tak nažalost nit krivog nit dužnog..ja bi produžio još sa alonsom,rafihnom i ribery-jem :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 02 svi 2017, 15:45

Ako se budete pitali zašto mali Sanchez ne igra više ove sezone - odgovor leži u činjenici da bi u slučaju još jednog njegovog nastupa ove godine morali platit dodatnih 5 milja
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 02 svi 2017, 17:58

ivan napisao:Ako se budete pitali zašto mali Sanchez ne igra više ove sezone - odgovor leži u činjenici da bi u slučaju još jednog njegovog nastupa ove godine morali platit dodatnih 5 milja

https://fcbayern.com/de/news/2017/05/presseerklarung-richtigstellung-zu-medienberichten-uber-renato-sanches
Richtigstellung zu Medienberichten über Renato Sanches
Zu Medienberichten, der FC Bayern München müsse beim nächsten Pflichtspieleinsatz von Renato Sanches eine Nachzahlung in Höhe von fünf Millionen Euro an dessen früheren Verein Benfica Lissabon zahlen, stellt der FC Bayern fest: Diese Darstellung ist falsch. Weder ist eine Nachzahlung beim nächsten Einsatz von Renato Sanches fällig noch in einem der darauffolgenden Spiele. Darüber hinaus wird der FC Bayern keine Informationen zu Vertragsinhalten bekannt geben.

Kaže klub da je pogrešna vijest, ali da neće iznositi informacije o stvarnim klauzulama.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 10 svi 2017, 15:44

Hoeneß je bio u Liechtensteinu na nekoj "meet the president" konferenciji i tu je izjavio nekoliko zanimljivih stvari.

Meni najinteresantnije - za Bayernovo širenje u Kini, dovođenju Kineskog igrača, a time i o mogućnostima ogromne zarade.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 10 svi 2017, 19:59

Procitao sam danas. Moze to biti i neki polovnjag tipa Rafinha. Kinezi bi poludeli za njim! :mrgreen:

PS:
Wir werden dieses Jahr wieder ein Rekord-Jahr machen, sowohl vom Umsatz auch vom Gewinn her, aber wenn das so weitergeht, werden andere Vereine, die nicht so strukturiert sind wie wir, Verluste machen. Du kannst natürlich sagen, bei uns darf niemand mehr als 5 Millionen verdienen, aber damit kannst du heute keine Champions League gewinnen, 5 Millionen verdient der Messi in einem Monat.“

Ponosan sam na nase poslovanje! :navijac:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 11 svi 2017, 16:32

FCB_general napisao:
effe__sa napisao:A šta se reklo? Pitao bih i šta se trebalo događati, ali dobit ću dubok odgovor koji će mislim biti daleko od istine... :D

Jedno vrhunsko pojačanje svako ljeto. Ne znam da smo mi to radili prošle i pretprošle sezone osim ako se Alonsa, Vidala, Bernata, Costu i slične uzima kao top igrače... :?

Uf ti baš Vidala ne smatraš top transferom? :roll: Ovo mi je sad žestoko.... :) Pa ne znam ako to nije top transfer, šta je onda...Ovdje nekad se igrači puno manjeg kalibra smatraju velikim ribama i smatra se da bi bilo nešto veliko da se dovedu, a eto jedan Vidal po tebi ispade da nije... A Alonso je bio jedan zanimljiv transfer, radi se o velikom imenu, dobrom igraču, samo je došao ipak u poznim godinama, pa zato ga sada ne možemo toliko uzdići na toj nekoj ljestvici transfera...
FCB_general napisao:Bayern u Njemačkoj nema konkurencije i jedina konkurencija je on sam sebi kao u slučaju 2010-2012.

Šta je zapravo konkurent za titulu? Šta je konkurencija? Nakon što smo sada zaredali titule u seriji, nama je odjednom konkurencija slaba i odjednom ona ne postoji. To se uvuklo kod mase Bayernovih navijača. Jel neko samo konkurent ako ti zgrabi titulu pred nosom? Da li je zaista BVB skroz prestao biti konkurent nakon 2012 (ili možda 2013, jer tada su iako su bili loši u BuLi igrali s nama finale LP). I onda kada neko sa strane kaže: Ma sreća što je prvi pratilac Bayerna RB pa im je lako uzeti titulu.. :) Znači, zbog dosade smo počeli malo ili malo više sebe potcjenjivati, a i samu ligu potcjenjivati...
Iako je naravno grozno i neshvatljivo kada ekipe poput Schalkea i Leverkusena, koji imali tu neku nabrijanu atmosferu, dobre transfere, pa nisu nešto puno ni prodavali prethodne 2 godine, kod ovih prvih stigao novi menadžer, s novim trenerom i sve ti se čini da bi mogli se gore skroz umiješati, a oni posrnu, padnu i blamiraju se...To je ta druga strana medalje, ta strana zbog koje bi mogli reći da nam je lakše doći do titule...

Ali malo zanemarujemo i prvi dio, posebno i činjenice da su i Pep i Carlo igrali faktički stalno s najjačim postavama i maksimalno se posvetili osvajanju BuLi. S Pepom je ekipa u BuLi i pregorila, jer on je forsirao da se stalno bude na maksimumu. I pored sve kritike na račun konkurenata ili potencijalnih konkurenata, ne treba ni ove stvari zaboraviti.
effe__sa napisao:Pa ne znam... Sličnosti vidim u tome što se onda trošilo 9-12 mil. € na nove zvijezde, a sada 20-35 mil. €, dok se na veće iznose poput 70-80 mil. ne želi odvažiti kao u slučaju De Bruynea.

Pa dobro da li bi taj iznos bio opravdan za De Bruynea, pa koliko god mi se dopadao kao igrač to je druga stvar. Možda je neka bolna granica bila 50-tak miliona.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 11 svi 2017, 16:51

Meni se čini da smo mi sad napravili pogrešku obrnutu od onoga što je BVB napravio 2000.-2002. Oni su očekivali da će novci u nogometu i dalje sve više rasti pa su ambiciozno trošili u nadii da će ostati na vrhu, naravno nisu i slijedio je bankrot. Mi smo očekivali da će novci ostati isti i da nema smisla bacati pare na skupe transfere makar ih imamo, sad su pak igrači još poskupili i sad nam je teško toliko plaćati.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 12 svi 2017, 13:13

Danas je na službenoj stranici osvanula objava da Badstuber nije bio produžio ugovor te da je slobodan igrač za mjesec dana uz komentar Rolex urara da očekuje njegov odlazak u inozemstvo.

Već skoro 3 godine kukam da nam Badstuber ne treba ako je tako staklen, ali ovo je PR sramota sličan kao kad je odlazio Schweinsteiger.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 12 svi 2017, 13:15

Ček sad malo?!?! :shock: Nije produžio? Ono wtf? :evil:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 12 svi 2017, 13:23

anton 1983 napisao:Ček sad malo?!?! :shock: Nije produžio? Ono wtf? :evil:

Der FC Bayern München hat am Freitagmittag eine offizielle Pressemitteilung zur Personalie Holger Badstuber (Foto) veröffentlicht und angekündigt, dass der Innnenverteidiger nach Ablauf seines Leihvertrags beim FC Schalke 04 nicht zum Rekordmeister zurückkehren wird. Badstubers Vertrag an der Säbener Straße lief eigentlich bis 2018, soll demnach allerdings schon im Juni vorzeitig enden. Der 28-Jährige ist somit ab 1. Juli vertrags- und vereinslos.

izvor

imao je ugovor do 2018. ali ga raskidaju, tako da on može ići besplatno
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva