Bundesliga Saison 2017./2018.

Arhivirane teme...

Tko će osvojiti BUNDESLIGU?

Anketa je završila: 10 kol 2017, 10:19.

Bayern
2
100%
Dortmund
0
Nema glasova
Schalke
0
Nema glasova
Leverkusen
0
Nema glasova
M'gladbach
0
Nema glasova
Leipzig
0
Nema glasova
Hoffenheim
0
Nema glasova
Werder
0
Nema glasova
netko drugi
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 2

Re: Bundesliga Saison 2017./2018.

PostPostao/la FCB_general » 16 tra 2018, 10:57

Tko god uđe, dobro ušao (što god to značilo). :) Ja bih radije Hoffenheim, Eintracht i Gladbach vidio u LP nego Schrothmund i Šugokusen.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 16 tra 2018, 13:58

FCB_general napisao:Tko god uđe, dobro ušao (što god to značilo). :) Ja bih radije Hoffenheim, Eintracht i Gladbach vidio u LP nego Schrothmund i Šugokusen.

Nema šanse da bi rađe vidio nabrojane klubove jer tek oni bi se ful osramotili bez obzira na trenutni šugav bvb dok kusen je svemirski brod za klubove koje bi ti rađe vidio u LP.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 tra 2018, 15:06

"General" se predo pa buba :hehe:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 17 tra 2018, 10:34

doro napisao:
FCB_general napisao:Tko god uđe, dobro ušao (što god to značilo). :) Ja bih radije Hoffenheim, Eintracht i Gladbach vidio u LP nego Schrothmund i Šugokusen.

Nema šanse da bi rađe vidio nabrojane klubove jer tek oni bi se ful osramotili bez obzira na trenutni šugav bvb dok kusen je svemirski brod za klubove koje bi ti rađe vidio u LP.

Sramote se i ovako ovi renomirani i s reputacijom i s toga ne vidim nikakvu razliku između njih i ovih. Klubovi poput Eintrachta bi barem zadali udarac na ego i reputaciju tih klubova kad bi se našli iza njih izvan mjesta za LP.

Ne sjećam se kad sam zadnji put vidio nekog polufinalista iz Njemačke a da to nije Bayern ili 3 njemačka kluba u četvrtfinalu.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 tra 2018, 16:01

S Propadanjem Leipziga propala je i šansa za Bundealigu. Šteta, bilo je lepo dok je trajalo...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 21 tra 2018, 16:41

Müllburger SV slavio 1:0 u direktnom okršaju s Freiburgom za ostanak u ligi.

Umjesto da ih danas Freiburžani zakucaju u 2. ligu i odu na neuhvatljivih +11, oni opet se izvuku i sad je samo +5 za Freiburg i co. 3 kola prije kraja. :doh:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 21 tra 2018, 16:47

anton 1983 napisao:S Propadanjem Leipziga propala je i šansa za Bundealigu. Šteta, bilo je lepo dok je trajalo...

:lol: :lol: Kako ti brzo voliš proglasiti propadanja....Eto napisah nešto u temi DFB pokala o propadanju Borussije, možda sam trebao ovdje staviti...

Ali jeste šokantno kako je Leipzig pri kraju sezone potonuo...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Miki » 21 tra 2018, 17:48

Ako vi polažete nade u Lajpcig kako bi "kvalitet" BL donekle opstao, smiješni ste.

Jedini klub koji ima potencijal da, pored Bajerna, podigne BL na noge je Borusija Dortmund. Ostali su teški prosjek ili ispod prosjeka. :bravo:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la FCB_general » 21 tra 2018, 18:03

Nije Leipzig kao Leipzig, već Matešić kao vlasnik Red Bulla koji bi pokrenuo potrošnju od 200 milijuna eura u 1-2 prijelazna roka za taj klub.

Od toga kako stvari stoje neće biti ništa, a samim time ni od Leipziga i njegovog uspjeha isto tako baš kao što nije na kraju ništa ispalo od VW-ovog Wolfsburga koji je prije 3 godine bio osvajač kupa, imao najboljeg igrača lige u De Bruyneu, ekipu koja je igrala četvrtfinale s Realom i čak jednu utakmicu rasturili baš njih na terenu, a prošle i ove sezone dno ljestvice i borba za ostanak.

Od najjače postave RB Leipziga, jedino vrijedno spomena su: Keita koji je na odlasku u Liverpool još od zadnjeg ljeta, Forsberg i Werner koji ove sezone ne briljiraju ni blizu kao prošle. Sve ostalo nije vrijedno spomena za nekog tko gleda nogomet van Njemačke i zemalja njemačkog govornog područja.

Strategija Hoffenheima samo s nešto većim budžetom i potrošnjom u Leipzigu je jednako smiješna kao i kod samog Hoffenheima.

Klubovi u Njemačkoj ne da trebaju pratiti Bayerna po svemu nego klubove kao Real, Barcelona, PSG, United, City, Chelsea, Atletico, Juventus, Tottenham, Liverpool...

Zvijezde moraju DOLAZITI u ligu i na taj način najbolje Nijemce i domaće talente zadržati u Bundesligi, a ne odlaziti i jedni i drugi i treći. ;)
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 21 tra 2018, 18:06

Pa budimo realni tko bi se čudio ako Lewy stvarno bude htio otić iz kluba sad na ljeto? Tko bi mu zamjerio? Lik doslovno nema konkurenciju ni za najboljeg strijelca, kamoli što drugo. Kaljuža jebena
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 21 tra 2018, 18:39

GOLOVI

Image

ASISTENCIJE

Image

Ovo je trenutna realnost Bundeslige.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 tra 2018, 20:43

ivan napisao:Pa budimo realni tko bi se čudio ako Lewy stvarno bude htio otić iz kluba sad na ljeto? Tko bi mu zamjerio? Lik doslovno nema konkurenciju ni za najboljeg strijelca, kamoli što drugo. Kaljuža jebena

Ja ne!

Sad kad osvojimo LP svi starosjedioci mogu proć! Čak bi mi bilo drago za njih...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 22 tra 2018, 06:20

effe__sa napisao::lol: :lol: Kako ti brzo voliš proglasiti propadanja....

Mislim da ja radim sve, samo to ne radim brzo. Ti voliš sve s perom po riti gladiti, a meni se to gadi - takav pristup.

Pa sama činjenica da je Hoffenheim samo dva boda do LP ti je dokaz da je liga propala. U pravilu klub poput HOFFENHEIMA kada napravi uspijeh kao prošle sezone, rasproda pol ekipe a trulo se pojača, mora propast kao Leicester nakon osvajanja PEPL-a. Ali ne...

Odvratno je loše, da se HOFF opet uspio probiti, ali ne svojom kvalitetom (kao što smo imali priliku vidjeti u Europi), već truležom drugih ekipa...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 22 tra 2018, 08:57

Najbolje je da se nagodimo sa Realom - da mi prođemo u finale LŠ, a njima Levandovski na ljeto da dođe. Ionako su već 3 puta u posljednje 4 godine osvojili, dosta im je. :bravo:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la effe__sa » 22 tra 2018, 09:58

anton 1983 napisao:
Mislim da ja radim sve, samo to ne radim brzo. Ti voliš sve s perom po riti gladiti, a meni se to gadi - takav pristup.

Nisi baš u pravu....Ja nađem neku sredinu... :) Treba uvijek stvari sagledati sa više strana, a tebe uvijek najviše kopka ono što je negativno. Problem je u tome što se nikad nešto pozitivno ne napiše? Dosta utakmica pogledam tokom sezone, utakmica BuLi i u kojima Bayern ne igra, bude tu dobrih utakmica, a nikada se to ne napiše. Onda bi ja sada mogao reći da su drugi samo na livetickeru (dobro Miki ne prati ni preko livetickera, ne zna on ni šta je to.... :lol: - e onda zamisli kada se on s vama skoro pa složi i krene pričati o prosjeku i ispodprosječnosti, onda znaš da je forum propao).

I problem je u tome što mi se o nekim stvarima ne diskutuje, jer se ponavljaju iste stvari. Evo General navodi stalni problem tih investicija....Trebalo je prije koju sedmicu pogledati šta su Low i Sammer rekli na njemačkom eurosportu pred jednu utakmicu i tačno bi se vidjela srž problema. To naravno ima veze s reakcionim fudbalom koji si i ti nedavno spomenuo, a što nisam tada stigao komentarisati. Jednostavno klubovi trebaju promjeniti pristup i ne može se samo reagirati, nego se mora malo više raditi i na strategiji kada se "ima lopta". Mislim dvojica spomenutih su o tome dosta pričali....A da sada ne idemo dalje kako jedan Nagelsman istina gaji dobar fudbal, ali ne zna jednu utakmicu zatvoriti, pa Hoffenheim od prosječnih ekipa u Evropi dobije po ušima, a u ligi oscilira. Ili jedna Hertha, čija je strategija dobra protiv velikih, ali s onakvim fudbalom ne možeš dobiti "male". Hasenhüttl je eto dobro vodio svo vrijeme Leipzig, ali njegov rad na defanzivi je na momenat očajan. Zatvaranje utakmice mu nikako ne ide. A jučer se odmah govori o tome kako Leipzig nema neku posebnu ekipu, da je to prosjek...To je malo površno gledanje na stvari. Površno je tvrditi da su potrebne samo veće investicije, ukidanje pravila 50+1...Treba neke druge stvari (pojedine i ovdje sada spomenute) mijenjati...

Ali treba isto biti jasno da su neki klubovi i u prijelaznim periodima : Dortmund, Schalke, Leverkusen...A kod Dortmunda su najbolje šanse da se ubrzo vrati na pravi put, jer i jučer se pokazalo koliko je potencijala u toj ekipi i da je morala biti prvi pratioc Bayerna. RB je bio na dobrom putu i ovo u Evropi, za prvi nastup, je bilo sjajno, a sada kada bi ostali bez LP, a posebno i skroz bez Evrope, to bi s obzirom na sve potencijale bilo katastrofa i moguće bi bilo da bi taj cijeli projekat prije propao nego što je bilo ko očekivao...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva