Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

PostPostao/la cruz » 16 srp 2017, 09:12

Bayern je jučer (usprkos neigranju brojnih prvotimaca) pokazao da ima variabilnost kakvu dugo nismo imali

Prvo "poluvrijeme" - Ribery Thiago Coman - raširi igru i sve preko krila

Drugo poluvrijeme - James Müller Coman - sve kroz sredinu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 srp 2017, 09:19

Mora se reč, s ovim zamjenskim dresovima možemo i LP napast, a da negovorim da otkad je James došo je ovaj crveni 100 puta ljepši 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 16 srp 2017, 11:59

anton 1983 napisao:Mora se reč, s ovim zamjenskim dresovima možemo i LP napast, a da negovorim da otkad je James došo je ovaj crveni 100 puta ljepši 8-)

Još možda mjesec dana i onda ćeš sve suprotno reći od onoga što si rekao u zadnjih 3-4 mjeseca. :D Ekipa, određeni pojedinci, sad i dresovi koje si ispljuvao... Pomalo se to sve okreće. :lol:

Image
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 srp 2017, 15:32

FCB_general napisao:Još možda mjesec dana i onda ćeš sve suprotno reći od onoga što si rekao u zadnjih 3-4 mjeseca. :D

James ti je to! 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 17 srp 2017, 10:18

Lani smo imali priličan broj igrača koji nisu bili na razini na kojoj ih poznajemo,
bilo da se radi o ozljedama, šikaniranju trenera, općem padu razine, nepronalasku pozicije ili više toga odjednom.

Müller - prva lošija sezona u Bayernu bez obzira što je bio najbolji asistent, nije igrao redovno ko prije niti se iskazao u napadu.
Kimmich - da nije odlaska Lahma vjerojatno bi i on brzo tražio posudbu/transfer, toliko o ljubavi novog trenera prema mlađariji.
Sanches - ni odlazak Alonsa očito neće pomoći kod teenagera od kojeg se očekuje da čini čuda ali mu se ne da minutaža ni kontinuitet.
Alaba - nije igrao loše, ali nije ni top kao što smo navikli. Moguće je da je razlog često neigranje Riberya.
Boateng - bio stalno ozljeđen, a kad je igrao bio je ok, ni manje ni više.
Coman - prvo ozljede pa sporiji povratak u formu. daleko od Comana iz prve sezone.

Ko će od navedenih igrača ove godine slaviti LEISTUNGSCOMEBACK?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 srp 2017, 11:33

Sam Muller Boa i Alaba i to bu dost. Isto tako dok se jednom ne smrkne drugom ne propadne :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 17 srp 2017, 12:17

Ne kuzim kaj se desava s Renatom.

Ili mu daj u kontinuitetu da igra 10-15 tekmi ili ga prodaj za (kolko ono nudi Milan- 50 milja?)

Ovo je sezona istine za njega, definitivno. Sam se bojim da tu istinu nebumo ni saznali, bilo pozitivna il negativna po njega.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 17 srp 2017, 13:36

što sam ja mogo skužiti on je na izlaznim vratima.

Buni me samo na koji način:
- posudba
- prodaja
- posudba pa prodaja

i šta evo kada on ode ća?

Thiago, Vidal, Tolisso = prvi sastav
Zamjena: Rudy i .... ko još?

Kimmich i Alaba su bekovi, James je 10ka i krilo, Martinez je štoper ipak..
A dogodine vjerojatno i Vidal ode ća...

Ako mi njega prodamo ili srednjeročno posudimo, mi moramo imati veću širinu.

ko što anton veli, nešto tu smrducka... može li bit da radimo na Goretzki još ovoga ljeta??

ako prodamo Renata - bilo bi dobro da odmah idemo po Leona. On jedva čeka
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 17 srp 2017, 13:40

Pa to je taj transfer ako Renato otidje dolazi Leon
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 17 srp 2017, 15:54

Renatu nije data prava šansa, a mi bi već da ga prodamo... :roll: Ko je od vas za njegovu prodaju i zašto? Uzmite u obzir njegove godine i vrlo veliku mogućnost da proigra kako zna... samo da ne bude kasno, tj. da to bude kada ga već prodamo.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 17 srp 2017, 16:44

Miki napisao:Renatu nije data prava šansa, a mi bi već da ga prodamo... :roll: Ko je od vas za njegovu prodaju i zašto? Uzmite u obzir njegove godine i vrlo veliku mogućnost da proigra kako zna... samo da ne bude kasno, tj. da to bude kada ga već prodamo.

Kak si ti isto. Ma svi ste u kurac "isto". Da bi Renato igro, onda neko drugi nemre igrati. Sad koju tiki taka tiks ćemo halat pitaj Boga, al teško je srat o prilici kad je nemaš kad i di dat. Neki puta se stvari poklope pa igraš više, a neki puta jednostavno ne.

PA nemreš dat nekom priliku, ak na toj poziciji imaš ŠPEK koji mora igrat. To jednostavno tak ide.

E sad razglabati o tudumizmu zaš smo ga uzeli je druga stvar.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 17 srp 2017, 18:02

Vidal voli propustit utakmice zbog ozljeda, o thiagu da i ne pričam. Kucnut u drvo jedino, prošla sezona je bila izuzetak a ne pravilo. Još imamo Rudija i Tolissa. Rekao bih da se za Renata komotno može nać minuta s obzirom na broj utakmica. E sad pitanje je jel njemu dovoljno da igra povremeno i da svejedno bude dobar (kao npr. Kimmich ove godine) ili on baš mora igrat stalno. Ako je odgovor ovo drugo onda ga šalji na posudbu barem godinu ili dvije i to je to. Ponavljam, moramo vidjet šta mali može sad na ovim pripremnim utakmicama. A što se mene tiče ako dečec proigra ja bi ladno prodao nagodinu Vidala i zamjenio ga Sanchezom
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 17 srp 2017, 22:22

Mene fascinira cinjenica, kako pojedinci ovdje, ne zele " cigane " , Spanjolce, samo Deutsch ... a bili naveliko zagrizeni za dolazak Alexisa...
Neki su isli u krajnost, pa su pricali da sve Spanjolce u klubu treba prodati, te dovesti " arijevce "

Otisao Alonso - James dosao

Paradox ili tko tu koga ?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 18 srp 2017, 06:12

ivan napisao:Vidal voli propustit utakmice zbog ozljeda, o thiagu da i ne pričam. Kucnut u drvo jedino, prošla sezona je bila izuzetak a ne pravilo. Još imamo Rudija i Tolissa. Rekao bih da se za Renata komotno može nać minuta s obzirom na broj utakmica. E sad pitanje je jel njemu dovoljno da igra povremeno i da svejedno bude dobar (kao npr. Kimmich ove godine) ili on baš mora igrat stalno. Ako je odgovor ovo drugo onda ga šalji na posudbu barem godinu ili dvije i to je to. Ponavljam, moramo vidjet šta mali može sad na ovim pripremnim utakmicama. A što se mene tiče ako dečec proigra ja bi ladno prodao nagodinu Vidala i zamjenio ga Sanchezom

On je preskupa opcija, nudi se švapska jeftinija, a novac koji smo htjeli uložiti u Renata sad je uložen u Tollisa i u tom grmu leži zec.

Renato više nije ajnc A roba iz naše perspektive.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 18 srp 2017, 07:27

Lahm napisao:Mene fascinira cinjenica, kako pojedinci ovdje, ne zele " cigane " , Spanjolce, samo Deutsch ... a bili naveliko zagrizeni za dolazak Alexisa...
Neki su isli u krajnost, pa su pricali da sve Spanjolce u klubu treba prodati, te dovesti " arijevce "

Otisao Alonso - James dosao

Paradox ili tko tu koga ?

zašto trigeriraš te ljude onako kasno u radnom tjednu? :lol:

anton 1983 napisao:Renato više nije ajnc A roba iz naše perspektive.

kod Renata očito vrijede posebna pravila, zar ne?

Kod Schweinsteigera, Lahma, Alabe, Kroosa, pa čak i Brena smo imali više strpljenja (iako je bio skupi stranac)

Samo što nam je Sanchesova odšteta očito burden, a i jer idalje drži veliko preprodajnu vrijednost.....

Međutim nitko ne spominje više činjenicu da se radi o "certificiranom" najvećem talentu njegovog uzrasta

Zavrijeđuje li malo strpljenja? Mislim da jest. Bar još jednu godinu, ako ne i dvije - jer uvjeren sam da se radi o velikom potencijalu! kada se za 15 godina retrospektivno pogleda na njegovu karijeru - mislim da ta jedna godina dvije neće značiti previše, s obzirom na outcome.

...posebno uzeći u obzir moguć odlazak Vidala slijedeće ljeto.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva