Dal smo dovoljno propali da dovedemo Draxlera?

Arhivirane teme...

Dal treba pokušat dovesti Draxlera?

Da
3
43%
Ne
4
57%

Ukupno glasova : 7

Dal smo dovoljno propali da dovedemo Draxlera?

PostPostao/la anton 1983 » 22 kol 2017, 11:51

Uopće neću sada JA napraviti uvod jer je ovo svima jasTno o ćem se radi i mislim da svi imaju neko svoje mišljenje o tome. Smatram da jednostavno netreba nekakav preveliki uvod kad je tema ovak sexualna... :D

Već sam zaboravil prebacivati postove...pa dajte ona zadnja 5 na temu Draxlera hitite sim! :mrgreen:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Dal smo dovoljno propali da dovedemo Draxlera?

PostPostao/la jozotg » 22 kol 2017, 12:31

Prekritican si prema Draxleru.Po meni jako dobar igrac i sigurno bi bio upgrade prema SADASNJEM kadru.

Uzeo bi ga za 40 milja odmah.Jef ne mozes za te pare dobiti niti blizu igraca te kvalitete......
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 22 kol 2017, 12:39

jozotg napisao:Prekritican si prema Draxleru.Po meni jako dobar igrac i sigurno bi bio upgrade prema SADASNJEM kadru.

Uzeo bi ga za 40 milja odmah.Jef ne mozes za te pare dobiti niti blizu igraca te kvalitete......

He, he , he, nisam ja ništa, samo je naslov takav :mrgreen: A ti možeš izraziti svoje mišljenje, kada sve faktore uzmeš u obzir, a i moreš bez toga. Eh da je Draxler nešto ko Robben 2010, nebi se otvarala tema s ovakvim naslovom, već malo drugačija.

Ja se "bojim" da smo mi krenuli nekim putem u kojem jednostavno nema mjesta za Draxlera, a činjenica da je on sad na tržištu nas je iznenadila, ajmo reći nismo je očekivali iako cjelo ljeto lovimo to jebeno levo krilo kaj ne? Ipak je došo James ipak je tu taj Gnarby, pa NAJVJEROJATNIJE i BRANDT i GORETZKA! O svemu tome treba voditi računa...

Mislim da je najveći problem ovog bayerna neznanje prvih 11, ali ne zbog pretjerane kvalitete već "prosječne kvalitete", a mi smo i dalje skloni toflati se s igračima!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 22 kol 2017, 13:58

jozotg napisao:Prekritican si prema Draxleru.Po meni jako dobar igrac i sigurno bi bio upgrade prema SADASNJEM kadru.

Pricas kao da treba da dovedemo Gotzea propalog. ;) Draxler je dosta dobra ali "trenutno" nije nivo Ribery i Robben. Ali je fora u tome sto moze biti! Plus je Svaba. Dovesti ga na kraju sezone i svi ce biti srecni.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 22 kol 2017, 14:03

Mi imamo tu sredinu s jedne strane i pretrpanu.

Prednost kod Draxlera, on ofanzivno može različite pozicije igrati.

E sada on je u prošlosti bio nekonstantan, što je i jedan od razloga što ga mi nismo klepili prije njegovog odlaska u PSG. Ima tu neku nekonstantnost. A nekad ima te brilijantne momente...Tako da tu ima i argumenata i ZA i PROTIV.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 23 kol 2017, 07:59

Znači imamo dva NE glasa! :roll: Mislim ono dva...

Eto sad kad sam si sve zbrojio kažem NE. Kažem to iz razloga na kraju jer se nećkam! Čim se nećkam odma znam da meni tu neš neštima.

Onaj krajnji sud iz moje perspektive je taj da on nemre čak doseći onu najbolju razinu jednog Ozila i Reusa, koji i kad igraju na najvišoj razini se pitamo dal su weltklasse spieleri. Draxler po meni čak nije ni krilo, makar "on igra" na toj poziciji ( i Ozil je svojevremeno igro), ali nije dribel stark niti nema potrebnu špricigkeit.

Onda također pogledam naš kadar i pitam se kam s njim? Ljudi vele pa menja Riberya :? Taj dio me i muči!

Prvo nismo ni sigurni kaj se to igra kod nas po pitanju taktike / formacije, no mi da i složimo ekipu bez Riberya i Robbena i da igramo "s krilima" i da jedno od tih krila NIJE Coman, najvjerojatnije James ili Miller moraju ispasti iz prvih 11, radi jednog Draxlera? :shock: With all do respect...

Samo ću reči da bi rađe u Bayernu imo Draxlera na krilu ljevom, nego Mullera, al ne da Muller sjedi na klupi već da ga se proda - to bi bio jedini razlog da pristanem na kupovinu Draxlera - znači pod uvjetom da Bayern mora igrati sa PRAVIM KRILNIM POZICIJAMA bez polušpice - tada Muller proč a Draxler na krilo, jer je bolji krilni igrač, al to je jadno zar ne?

S tim da je tu taj truli Gnarby, mislim njega ćemo morti i moć prodati za više novaca nego kaj smo ga doveli, pa Brandt, koji baš igra tu Draxlerovu poziciju i Goretzka koji bi mogao utjecati na cjelokupnu filozofiju igre Bayerna.

Pitanje koje si u biti trebamo postaviti je, da li od sutra želimo da je Draxler Bayernov prvotimac u 80 % utakmica, na uštrb nekog drugog igrača Bayerna?

Da li je dovoljan razlog da ga se dovede, jer je "jeftin", Njemac i zato kaj bolje od toga nemremo?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 23 kol 2017, 17:20

Kupnja....James je zamjena Mulleru....

Drax bi igrao isto što i u repki izmjenjivao se sa Riberyjem doj je dotični kod nas...ako njega dovedemo konačno imamo duplo pokrivenu komplet sredinu....no ostaje problematika ak nema Lewe i problematika kaj mi imamo 2 stopera jeremije...

Julian nije brutalno skup a zna brutalno digrat..da nema konstantu al može ju steč...ak ne uspije onak top opet ne košta 80-100 milja s njim nebi fulali...

I da kakav mrtvi Sane :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 24 kol 2017, 08:16

Molim??
doro napisao:I da kakav mrtvi Sane :lol:
:?

Sanéhäubchen ima sve što ima Draxler plus ima još puno prostora za napredak. Može postat hardcore ofenzivac u PL.

_____

neodlučan sam oko Draxlera, ali jedna mi stvar ne da mira: ako bi on bio izravna zamjena za Riberya - to znači da smo kvalitetom u vidnom padu.
i to me frustrira.
Ako ga se dovodi samo kao alternativa/opcija za napad, onda ga što prije treba dovesti!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 24 kol 2017, 08:44

Navodno je Draxlerov agent u Munchenu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 24 kol 2017, 09:15

Mah to je rjesena stvar...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 24 kol 2017, 09:59

Muči me činjenica da dovodimo igrača isključivo jer je Njemac, a još gore je što ga nedovodimo da bi ODMA Ribery ili ko već išo na klupu, nego da se čenđaju :roll:

PS.

Ak smo doveli Jamesa da Mulleru bude zamjena onda ga nismo niti trebali dovoditi i ziher neko zbog tag mutavog poteza more dobiti otkaz, kaj se mene tiće.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 24 kol 2017, 10:00

Očito jesmo dovoljno propali. James i Draxler u istom prijelaznom roku dok su rib i rob još uvijek tu mi nije baš jasno. Ako isposlujemo ok posudbu bez obaveze kupnje kao s Jamesom onda ok :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 24 kol 2017, 11:18

Sve je demantirao agent FWIW.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 29 kol 2017, 18:10

[youtube]https://youtube.com/watch?v=B7As1FBWR1s[/youtube]

Ovo je prva zajednička utakmica njih dvojice za Bayern, dan kada se počela povijest pisati.
To je kao da Momčad obogatiš s Hazardom i Verattijem - pričam o kvaliteti.

Usporedivši tadašnju perspektivu s današnjom i eksplozijom cijena, mislim da moramo sniziti kriterije i očekivanja
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 30 kol 2017, 07:19

U interview-u za SportBild, Hoeness je rekao da "nećemo dovoditi Draxlera jer imamo dosta kvalitete u ekipi. Zamislite kad bismo ga doveli ponovno bi se pričalo kao kod Jamesovog transfera 'šta će biti sad od Müllera?' Draxler bi sigurno dobro pristajao Bayernu, ali ne želimo sada prodavati postojeće igrače. Muka mi dođe kada zamislim situaciju di su svi naši igrači fit u isto vrijeme."
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Sljedeće

Vrati se na: Arhiva