Dal smo dovoljno propali da dovedemo Draxlera?

Arhivirane teme...

Dal treba pokušat dovesti Draxlera?

Da
3
43%
Ne
4
57%

Ukupno glasova : 7

Re: Dal smo dovoljno propali da dovedemo Draxlera?

PostPostao/la doro » 31 kol 2017, 10:56

Na papiru da al u praksi možebit ne..nama fali igrača pogotovo ako se bude halalo 433 imamo samo 1 za rezervu u sredini...ako igramo 4231 onda nam fale 2 igrača za duplo pokrivanje nemamo rezervu za jedno krilo nit lewu ako još uzmemo u obzir da sa rib-robom imamo još 1 igrača manje jer njih dvojica se računaju kao 1 igrač zbog ozljeda sve je jasno....hteli bi kvalitetu duple odlične zamjene i da su svi zadovoljni a to tak nejde....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 18 lis 2017, 14:17

Hoćemo nećemo moramo!

Kaj sad, treba se ovoj temi posvetiti htjeli il nehtjeli.

Ako baš moram birati između Draxlera i Brandta, pod uvjetom da je Brandt 12, a Draxler 50 milja, onda biram Draxlera. Za razliku od Draxlera, Brandt nikada nije bio proglašen supertalentom niti su mu se pridodavale uber sposobnosti i epiteti.

Sada će možda neki zinuti, al bojim se da Draxlera ispod 50 nebumo mogli dobiti. Biti će prvenstveno previše zainteresiranih, mislim na prvom mjestu Arsenal koji nema izbora, a PSG-u se nežuri i znaju da nama i njima taj igrač treba.

Jebiga zgurali smo se u kut gdje boljega nemožemo dofurati, pa se trebamo voditi onom, pa Bernardo Sliva je košto 50, zakaj nebi Draxler...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 18 lis 2017, 14:26

uopće ne mislim da je Draxler loš ili "prosječan" izbor. Dobar igrač koji je s obzirom na situaciju nekako najeralniji Bayernu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 18 lis 2017, 14:31

cruz napisao:uopće ne mislim da je Draxler loš ili "prosječan" izbor. Dobar igrač koji je s obzirom na situaciju nekako najeralniji Bayernu

Pa niko nemisli da je loš, nego je odvratno fuj kaj nam je nametnut. Znači nema pick and choose, nego naa ti, bolje nemreš :cry: al dobro kaj je tu je. Ak se ostale stvari SEXUALNO odrade (a nebudu), uff....

U ovom trenutku on je prvo levo krilo švabije, kaj ne :sick:

Da preformuliram - to nije igrač na kojeg bi drko kad bi ga doveli. Nekaj se gadno u zadnjih 8 meseci moralo sa njim u Parizu dogoditi, a da ja to nisam vidio, da bi se bacila drkica...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 18 lis 2017, 14:41

nisi ga u zadnje vrijeme gledo bit će. Draxler je postao baš moćan, exciting prospect.

Ali ovo:
anton 1983 napisao:U ovom trenutku on je prvo levo krilo švabije, kaj ne :sick:

a šta je bilo s ovim:
anton 1983 napisao:Lahm - Philip je davno rekao, dajte više odite u kurac s kupovinom igrača samo zato kaj su dobri ili jeftini, a ne trebaju ti, već kupuj igrače koji ti trebaju! Imajte na umu kada navodim primjere da se onda radi o trenutku kada su došli u Bayern.

O tome se ovdje radi.

pa zar nije i jedno i drugo? i njemačkoj je upravo ono što joj treba!

Znači nije on neki latino ultrasexualac i šta li već, nije na prvu ruku za "--"
Ali bi nam kao takav jako dobro došao.

Svakako treba prvo sačekat šta će biti s Jamesovom sezonom i Comanovom sezonom...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 18 lis 2017, 14:50

Pa kaj sam ja reko? Nisam protiv njegovog dovođenja. Samo kad bi se još neke stvari odradile prema mom guštu onda bi to bi bilo lakše za podnjet. Ok doveo si Draxlera, al daj još jednog.

Bilo bi jebeno kad bi MULLER ovu sezonu razneso i da onda neko 100 milja ponudi pa da mu podvalimo muda pod bubrege, dofuramo Draxlera i Carrasca. U temi gdje pišem o ekipi kakvu želim, sam napiso da bi dao za Draxlera i Carrasca 120 milja...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 18 lis 2017, 15:13

Nisi reko da si protiv, ali moraš počet drkat nanj. To želim.
Ubaci si u glavu da je on igrač kakvog trebamo!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 18 lis 2017, 15:15

cruz napisao:Nisi reko da si protiv, ali moraš počet drkat nanj. To želim.

Ne mogu preliminarno, mogu post, ko recimo u slučaju Kimmicha...Trebamo mi levo krilo to uopće nije upitno i on je najvjerojatnije najbolje na tržištu kaj možemo dobiti, ali da možemo do Sanea - Julian WHO????
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 18 lis 2017, 15:22

anton 1983 napisao:
cruz napisao:Nisi reko da si protiv, ali moraš počet drkat nanj. To želim.

Ne mogu preliminarno, mogu post, ko recimo u slučaju Kimmicha...Trebamo mi levo krilo to uopće nije upitno i on je najvjerojatnije najbolje na tržištu kaj možemo dobiti, ali da možemo do Sanea - Julian WHO????

A jbg. I meni je Sane bolja opcija za nijansu. Ali Sane sada spada u kategoriju "zaboravi na njega, nema šanse da dođe".

aj poogledaj Draxlera slijedeći put, ali cijelu tekmu, ne samo highlights. Znači znamo da je jako dobar kada ima prostora, ali napredovao je i na manjem prostoru, očito je puno naučio od suigrača u klubu i repki.. Dobro se snalazi u ekipi koja ima stalno posjed. igra lijevo desno u sredini, često ide po loptu, sudjeluje u fazi obrane i često siječe napade, svugdje dobro izgleda. Snažan, brz, odličan dribling, dobar udarac, pregled za zadnju loptu je izgradio, baš je napredovao u kompletu. Glava mu je na mjestu. Ima još prostora prema gore, ali to može u Bayernu postići u svakom slučaju.

Edit

Aj baci pogled. Ovu sam tekmu gledo skoro cijelu i tu mi je zadao posljednji štembilj
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 18 lis 2017, 15:26

Gledo sam konfederacijski kup svaku tekmu i hyp oko njega mi nije bio jasTan... ETO
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 18 lis 2017, 15:29

Eto da te utješim, drkat ću na njega ako se zbog njega proda Muller :hehe:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 18 lis 2017, 16:24

anton 1983 napisao:Gledo sam konfederacijski kup svaku tekmu i hyp oko njega mi nije bio jasTan... ETO

Tam je odigrao solidno dobro ništ specijalno...međutim u PSG čim je došo igra za stepenicu više...štoviše radi dolaska novih igrača bio malo podređen al kad ga je uguro zajedno sa njima odigrao je najbolju tekmu...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 18 lis 2017, 19:36

doro napisao:međutim u PSG čim je došo igra za stepenicu više...

Kaj to znači? :? Kolko je to više? Jel ok dat za njega 70 milja eura? Kolko viša stepenica? Reus u najboljim danima?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 18 lis 2017, 20:48

50 milja....fali onaj završni touch za Reusa u najboljim danima :D
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 11 stu 2017, 08:44

Sad se naveliko POOP o Draxleru, ali mi se nesviđa, kako je to predočeno. Čovjek dobije dojam, "BAyern dođe, da 30 milja i to je to" :pljuska:

Meni to tak ne zvuči jednostavno da vam to nemrem opisati. Ajmo uzeti nek INFORMACIJE u obzir po pitanju Draxlera.

Sjećate se svi što su rekli KHR I UH - tolko nam je ŠPEK ekipa da nemamo di s Draxlerom i nakon kaj smo kupili Jamesa svi su se zabrinuli za Mullera, a kaj bi tek bilo da smo uzeli Draxlera?" - sad ja ne znam da se situacija baš tak drastično u njihovim glavama promijenila samo nakon 3 mjeseca...

Onda ajmo dalje - jel se ko zapito kakvu plaču Draxler ima? Ja nevjerujem da je njemu plača puno manja od Mullerove - jel smo mi - znači ne ja ili doroteja - to spremni dat, nego Bayern. Pa on nije niti na razini Kroosa iz 2013/14, a moguće je da će nas tražiti plaču kakvu sada imaju naš vendete.

I sad još dolazimo do krucijalno ključnog momenta - plaća + ODŠTETA.

Mislim da je PSG napravio fenomenalan potez (ko bi reko). Stvorila se prirodna nužda na tržištu za Draxlerom i to mu možda neće nabijati cijenu, no sigurno će napraviti da mu cijena ne padne. S obzirom da Draxler ima dugačak ugovor, nebude se on baš tu pravio pametan, a i mogu se neki drugi igrači prodati - ne mora nužno on.

Ta 4 kluba su Bayern, BvB, Liverpool i Arsenal.

Znam, svi ćete reči pa nemaju oni pored Bayerna šanse, no što ako!

BvB - Stvori se želja za Draxlerom - oni mu garantiraju mjesto u prvih 11 i imaju pare od Dembela te PSG stavi cijenu od 70 milja?

Liverpool - EPL, KLOPP - pare od Coutinha - PSG stavi odštetu 100 milja?

Arsenal - EPL, a Draxler ne želi kod nas jer je Schalkeovac, Arsenal poznat po dovođenju švaba - MORA NEŠTO NAPRAVITI ZBOG ODLASKA OZILA I ALEXISA jednostavno netreba mu se niti garantirati mjesto u prvih 11 kad nema konkurenciju - treba imati na umu da je Arsenal jako puno puta pokušao dovesti Draxlera, a igrači vole kada se na njih drka.

Nije loše o ovome svemu promisliti barem, i ne biti cigan s nosom u oblacima ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva