Liga Prvaka 2018/19

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2018/19

PostPostao/la ivan » 09 svi 2019, 18:16

cruz napisao:Ten Hag je sinoć dokazao da je bio neformiran trener. Ali ovakav pacer će ga opametit i postat će bolji trener. Od današnjeg dana on je puno formiraniji trener koji ovakvu grešku više neće Napravit

Nešto kao Kovač nakon liverpoola?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 09 svi 2019, 18:54

Ne znam, odgovori ti :roll:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 09 svi 2019, 19:27

Kovac protiv Poola nije pacer napravio on se zblamiro. Nema kaj tu za popravit...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 09 svi 2019, 20:25

A Valverde, je li on šta naučio? :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 09 svi 2019, 21:30

ivan napisao:A Valverde, je li on šta naučio? :lol:

Koji je pak sad to? :hehe:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 09 svi 2019, 22:18

Daj bola odgovori nekad, a ne postavljat uvik neka iz-vedra-neba-bezze-kvazi-pitanja na koja ni sam nemaš odgovor

Napisi statement, ne pitanje
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 09 svi 2019, 22:39

cruz napisao:

Daj bola odgovori nekad, a ne postavljat uvik neka iz-vedra-neba-bezze-kvazi-pitanja na koja ni sam nemaš odgovor

Napisi statement, ne pitanje

Haha šta sad kao ja nikad ne dajem odgovor?? :lol:

Malo vas trollam samo ;)

Ali ako trebam nešto napisat, napisat ću da bih volio vidjet komentare na račun Kovača da je prokockao 3 gola prednosti kao dotični ten Hag ili Valverde. Na kraju krajeva i komentare na račun ekipe
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 09 svi 2019, 23:26

A jakog trolanja :good:

Okle sad Kovača u priči s ten Hagom?!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 10 svi 2019, 08:02

Pa svi žele da ga zamjeni zar ne?? Odatle su u istoj priči.
Poanta mi je da smo možda previše kritični prema svemu dok se u drugim klubovima svakakva sranja događaju pa niko nije ni trepnuo

PS: naravno da su mi dragi i Ajax i ten Hag, samo me zanima odakle takvi po meni malo dvostruki standardi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 svi 2019, 09:02

Ja bi ti to ivane ovako priopčio:

Za mene je Ten Hag samo drugačija verzija Kovača. To što ja vidim što on radi u Ajaxu jednostavno ne mogu zamisliti da primjeni u Bayernu- liko dosloFce igra s 11 igrača!

S druge strane početino - HIER DAMIT!!!!

Samo ja ne znam koliko bi on moro bit glup da dođe!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 10 svi 2019, 09:19

Nisu to dvostruki standardi što mi imamo, bar kod mene.. Navest ću par činjenica samo.

Al najprije disclaimer kao i neki dan
Spoiler:
cruz napisao:Prije nego što išta napišem, moram Kovača pohvaliti što je ipak uspio od ove sezone napravit nešto. Kao prvo nije dobio ni jedan transfer kojeg je htio. Dapače, dobio je staru momčad koja je nes(p)retno sastavljana od uprave. Uli je javno priznao da se namjerno išlo žrtvovat jednu sezonu...
Stoga, čestitke Kovaču, jer pod takvim pritiskom i pretpostavkama nije nimalo lako raditi.

Glede ten Haga, nisam nijednom napisao da ga želim odmah sad pod muss. Ali:
1. IGRA. Ajax igra impresivan totalni nogomet u svim tekmama koje sam ja gledao (dakle u velikim), Bayern je igrao samo par takvih vrhunskih utakmica (dakle može se, al se nije postizalo).
2. MENTALITET. Bayern ima mnogo više iskustva od Ajaxa, Kovač mrvicu više od ten Haga, ali neće nitko reći da je Bayern više briljirao, dapače primamo golove i gubimo bodove i protiv malih imena.
3. KONTROLA. Ten Hag je očito uspio nabrijati te momke, zadržati rezerviste pod kontrolom, stvoriti mentalitet gladi i podići te momke i cijeli kolektiv na viši nivo. Kovaču je naravno teže jer ima zasićenu skupinu, al opet nije kod mnogih igrača uspio izvući maksimum.
4. NATJECANJA. Bayern jest bio prvi u skupini i ispao je od vjerovatnog osvajača LP, ali Ajax je uspio izbaciti real madrid i juventus, ispali su jer nisu zatvorili tekmu u 2.pol vs tottenham. Da je ten Hag tu pokazao Feinschliff vjerojatno bi Ajax igrao finale. Plus nimalo ne zaostaju za Bayernom u nacionalnim natjecanjima. Pričamo o mladoj momčadi s prosjekom godina od 24, u BL bi uz Mainz bili najmlađa momčad. Smatram to velikim uspjehom.

Onako odokativno ten Hag je na kraju ipak napravio lijepu priču i po meni zaslužuje pohvale.
Želim post završiti s još jednom stavkom, zašto sam ipak još umjereno suzdržan s kritikom na Kovačev račun:
cruz napisao:Nemam pojma kako će Kovač raditi kada dobije 4-5 novih igrača gladnih uspjeha i dokazivanja. Hoće li on s njima uspjeti ostaviti vidan trag. Ne znam i to me muči.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 10 svi 2019, 11:16

Ovo zadnje mene zanima verojatno se tu lome koplja dal realno mu dati jos 1g jer prvu su mu dali teski shit da vodi!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 10 svi 2019, 13:53

doro napisao:Ovo zadnje mene zanima verojatno se tu lome koplja dal realno mu dati jos 1g jer prvu su mu dali teski shit da vodi!

I to je opet uprava sjebala jer smo izgubili još jednu godinu zbog gluposti. Do sada smo mogli znat jel nam trener odgovara, imat bolju momčad koja bi možda bolji uspjeh postigla u LP + vjerojatno bi je pojačali jeftinije nego ćemo moć ove godine
:thumbsdown:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 01 lip 2019, 21:59

Cestitke Kloppu i Poolu...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 02 lip 2019, 06:51

anton 1983 napisao:Cestitke Kloppu i Poolu...

A meni se čini kako si ti ili neko drugi prije par godina kritikovao Klopa, kako će se "izduvati" kao trener i da je ono što je napravio sa Borusijom samo privremeni bljesak, tj. da nije trener za najviše domete. Niste ga željeli na klupi Bajerna.

Klop je večeras razuvjerio sve nevjerne Tome. Čovjek je igrao 2 finala LŠ u posljednje 2 godine, tačnije 3 finala u posljednjih 7 godina. Sada je konačno stigao do trofeja. Ne možemo pričati samo o sreći, kad je čovjek malo, malo pa pri vrhu evropskog fudbala. Malo mu je falilo da pokori i PL, Liverpulovo drugo mjesto je treći najbolji rezultat ikada po broju osvojenih bodova u istoriji PL.

Razlika u odnosu na prošlogodišnje finale su novi čuvar mreže i sjajni štoper, za koje nije žalio para. Dakle, za najviše domete treba da se iskešira veliki novac, ali pametno. Klop je i tu položio test.

Ovaj Liverpul je neka druga dimenzija u odnosu na onaj od prije nekoliko godina.

Još jednom, svaka čast velikom Jirgenu! :bravo:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva