Liga Prvaka 2018/19

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2018/19

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2019, 07:50

Miki napisao:A meni se čini kako si ti ili neko drugi prije par godina kritikovao Klopa, kako će se "izduvati" kao trener i da je ono što je napravio sa Borusijom samo privremeni bljesak, tj. da nije trener za najviše domete.

To nisam reko, ako sam nešt reko, je da je on idealan trener za Liverpool

Miki napisao:Niste ga željeli na klupi Bajerna.

Još uvijek ga ne želim, jer Bayern nije underdog.

Miki napisao:Klop je večeras razuvjerio sve nevjerne Tome.

Nevjerne tome? :facepalm: O ćem ti pričaš?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 02 lip 2019, 09:01

anton 1983 napisao:
Miki napisao:A meni se čini kako si ti ili neko drugi prije par godina kritikovao Klopa, kako će se "izduvati" kao trener i da je ono što je napravio sa Borusijom samo privremeni bljesak, tj. da nije trener za najviše domete.

To nisam reko, ako sam nešt reko, je da je on idealan trener za Liverpool

Nisam baš siguran da je tako bilo. Ne mogu sada da tražim po postovima, ali sjećam se dobro da nisi bio posebno impresioniran Klopom.

anton 1983 napisao:
Miki napisao:Niste ga željeli na klupi Bajerna.

Još uvijek ga ne želim, jer Bayern nije underdog.

Ne razumijem koji ti je argument da ga ne bi volio vidjeti na klupi Bajerna? Misliš da nije kadar da vodi tim koji je navikao svake sezone na trofeje za razliku od Liveprula i Dortmunda? Pa i sa vezanim očima bi uzeo BL, a i da je ne uzme ne bi me posebno dotaklo, ja bih ga htio najviše zbog Lige šampiona. On je lik koji ima sjajan odnos sa igračima, budi najbolje iz njih, utiče na njihovu psihu tako kidaju na terenu... Ili možda misliš da Klopov stil ne bi odgovarao strukturi igrača koja je trenutno u Bajernu? Da je Bajern tehnički prefinjeniji tim od Liverpula, a trkački, tj. po borbenosti ispod?!
anton 1983 napisao:
Miki napisao:Klop je večeras razuvjerio sve nevjerne Tome.

Nevjerne tome? :facepalm: O ćem ti pričaš?

Pričam o tome kako su ovdje pojedinci iznosili stavi da Klop, nakon perioda u Borusiji, nije dovoljno dobar trener za Bajern. A eto ti ga ni sada ne bi volio u Bajernu. Ne vidim nijedan validan sportski argument zbog čega ga ne bi volio vidjeti u Minhenu.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la ivan » 02 lip 2019, 09:42

Englezi su nam ponudili, pomalo očekivano, dva prilično dosadna europska finala
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2019, 09:45

Znam Miki, sve znam. Ne mogu ti pomoc.

Nema niti jednog argumenta da NK slijedece sezone ne bude trener Bayerna, a ja ga opet ne zelim...

Ne zelim niti Simeone a opet nema protuargumenta.

Nemres Miki od mene ocekivat da ti uspijem te istrenirat kako drugacije razmisljas, pa ko to moze?

Ne htjez nekoga za trenera Bayerna i srat ovo sto ti seres su totalno drugacije stvari...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 02 lip 2019, 09:52

anton 1983 napisao:Znam Miki, sve znam. Ne mogu ti pomoc.

Nema niti jednog argumenta da NK slijedece sezone ne bude trener Bayerna, a ja ga opet ne zelim...

Ne zelim niti Simeone a opet nema protuargumenta.

Nemres Miki od mene ocekivat da ti uspijem te istrenirat kako drugacije razmisljas, pa ko to moze?

Ne htjez nekoga za trenera Bayerna i srat ovo sto ti seres su totalno drugacije stvari...

Druže, Gvardiola je u Sitiju, zaboravi na njega. Ne mogu svi biti Gvardiola, a ni Gvardiola nije garant za osvajanje Lige šampiona.
Ti hoćeš i trofeje, ali i način osvajanja da ti paše. Što se mene tiče, neka bude što ti kažeš "najgnjilije, najkrumpiranije" moguće, samo nek Bajern uzme LŠ, a ko će sjediti na klupi mi nije važno.

Da, Niko treba da ostane. Nije trener sa visokim pedigreom, ali mu treba dati još jednu šansu sa kvalitetnim pojačanjima.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2019, 10:31

Ja o kruskama ti o cevapima! :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 02 lip 2019, 11:01

Na kraju Klopp uzeo u 3. finalu LP i 4. europskom finalu prvi europski trofej. Svaka mu čast! 2 godine zaredom u finalu biti, rastaviti onako Barcelonu kad mnogi misle da su s 3:0 sve izgubili, a evo oni sinoć na kraju doslovno rutinskom pobjedom u takvoj jednoj utakmici slavili nad Tottenhamom.

Penal nakon 20-ak sekundi je sve odlučio, utakmica nije bila ništa posebno. Tottenham nije baš na pravi način odgovorio, ali je na kraju i stvorio prilika i udaraca da je Alisson doslovno briljirao sinoć! :bravo: :legendo:
Što znači i što je značio golman Liverpoolu sve ove godine, sinoć je ta utakmica pokazala. Svakog centa od onih 72,5 milijuna eura je vrijedio Brazilac.

Dominacija engleskih klubova na brutalan način i iduće godine imaju opet 5 klubova u LP. Vidjet ćemo kako će to ići iduće sezone, posebice u Premier Ligi gdje Redsi još čekaju svoj prvi naslov koji im je ove sezone opet pobjegao za 1-2 boda i što će konkurencija raditi u odnosu na City i Beatles Boyse.
Klopp se sada tome cilju može potpuno posvetiti, kao i ostalim engleskim kupovima. Dovesti nove kvalitetne igrače i zamjene da može gurati na svim frontovima.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 02 lip 2019, 11:26

Odakle im 5 klubova u LP?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2019, 11:26

ivan napisao:Odakle im 5 klubova u LP?

Nemaju, neg 4
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 02 lip 2019, 11:32

Uze Klopp napokon ligu prvaka :bravo:

Ful mi je drago zbog njega!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 02 lip 2019, 11:39

Finale dosadno, ali Klopp je naučio lekciju i želio je po svaku cijenu da uzme trofej. Zaslužio ga je i na kraju ga je nekako i stidljivo pomalo proslavio, s obzirom kakvog ga poznajemo. Ali jednostavno je uživao u uspjehu. Liverpool je više zaslužio prošle sezone da osvoji titulu, ali ove im se vratilo. Ove sezone je nivo u LP bio nizak, tome su kumovala blijeda izdanja Barce, Reala, Bayerna...Bilo je dobrih utakmica, ali nekako se čini da je dosta ekipa zakazalo, a Liverpool to vješta iskoristio.
Ajax je bio osvježenje, u pojedinim utakmicama i Tottenham, a finale je bilo po nivou slabo, ali ga je spasila Kinsey Wollanski.... :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 02 lip 2019, 12:28

Sve ih je poKLOPPio :yes:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 02 lip 2019, 15:24

Nisam moga gledat utakmicu ali mi je drago zbog Kloppa i Poola.

Nas su sad prestigli po osvojenim kantama, ali ovaj Tott po nicemu nije zasluzio naslov. Slucajno su dosli do tog finala tako da mi je ipak draze kad osvoji ekipa koja je bila blizu i prosle godine.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 03 lip 2019, 07:55

Drago mi za Klopa al radje bi htio da Pool osvojio prosle godine Lp a Ajax ove al kaj je tu je.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 03 lip 2019, 14:17

ivan napisao:Odakle im 5 klubova u LP?

Zeznuo sam se jer Chelsea je završio na 3. mjestu, a ne Tottenham i Arsenal na 3., tj. 4. mjestu.

Nama kako god okreneš sve paše za ovu sezonu. :) Svi naši rivali su daleko od osvajanja bili, a Ajax, Tottenham i Liverpool su zasjenili baš sve.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva