SUPERCUP 12.8.2018. FRANKFURT 0:5 BAYERN

Arhivirane teme...

SUPERCUP 12.8.2018. FRANKFURT 0:5 BAYERN

PostPostao/la cruz » 11 kol 2018, 11:05

Slika

DFL Supercup
Nedjelja 12.08.2018. u 20:30 sati
Commerzbank-Arena, Frankfurt

Kao nedavno, za vrijeme finala kupa, sve će oči ponovo biti uperene ka:

nadam se da će opet pobijediti i nastaviti taktičko nadigravanje protivnika i nabrijavanje momčadi
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: SUPERCUP 12.8.2018. FRANKFURT -:- BAYERN

PostPostao/la FCB_general » 12 kol 2018, 13:47

Slika
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 12 kol 2018, 18:07

Bei den Bayern fallen Boateng, James und Gnabry aus.

Tolisso isto nece igrati jer ima produzeni odmor.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Miki » 12 kol 2018, 18:18

Do kada će nam Riberi i Roben biti starteri? Do 2020.? Kakva smijurija je postao Bajern. Starci su nam "nosioci" ekipe, i tu se promjene dešavaju presporo. Imamo još nedokazanog Komana i još manje dokazanog Gnabrija. Ne znam zašto se oklijevalo sa dovođenjem neke bombe na krilu... Robenu i Riberiju smo se već odavno trebali zahvaliti na svemu urađenom, ovako patnja se nastavlja (i njihova sa povredama, i naša sa njima u prvih 11).
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la UltrasMostar » 12 kol 2018, 19:46

Dabogda izgubili čim vidim Mullera u prvih 11
UltrasMostar
Član
Član

PostPostao/la Miki » 12 kol 2018, 19:52

Bez šuta na gol u prvih 20 minuta utakmice. :hehe: Da li je u igrače Frankfurta ušao duh Barselone? :lol:

I evo ga prvi šut i odmah gol. Kakva efikasnost, Bajern premoćni. :lol:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la cruz » 12 kol 2018, 20:46

Nisam gledo prvo poluvrijeme, sad upadam kad tamo lewansexy zadiva treći gol (iako je za ovaj treći malo sretno došo do šuta)

kako igraju naši?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 12 kol 2018, 21:41

cruz napisao:Nisam gledo prvo poluvrijeme, sad upadam kad tamo lewansexy zadiva treći gol (iako je za ovaj treći malo sretno došo do šuta)

kako igraju naši?

Više-manje isto kao protiv Uniteda, samo je Thiago malo manje uključen u igru. Frankfurt praktički nije došao do gola, da se igra 100 godina jedino bi gol mogli primiti nekom vlastitom greškom.

U vezi je Martinez opet crna rupa, rupetina, odličan defenzivno, ali kad primi loptu napad staje, osim ako je šutira prema krilima. Onda se Thiago približava da nešto kreira pa s njim dva protivnika, nakon čega se otvara prostor za krila i bekove pa se šalje lopta tamo. Valjda će Sanches igrati umjesto Martineza u vezi, ovo stvarno nema smisla.

Generalno je Frankfurt dobro stajao, znao kako pritisnuti i pustio igru Suleu i Hummelsu, ali je nakon primljenog gola sva ta taktika pala u vodu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 12 kol 2018, 21:44

Mislim Mirta da smo gledali drugu tekmu. Ja nisam vidio lošeg igrača na terenu sem Wagnera. Dojam iz drugog poluvremena je da smo spremni za sezonu, u najmanju ruku. A Frankfurt ... šta reć? Ovo nije za europska natjecanja. Ali ko ih šiša, Bayern je sexualan, barem ovaj dio što sam gledo, doduše imali smo povoljan rezultat pa je sigur i to utjecalo. Ali da smo dobro izgledali - to svakako. Coman je granata, momku je nebo granica ako nastavi napredovat. Thiago isto moćan u pizdu materinu, ne smimo ga još prodati.

Nadam se da Alabi nije teška ozljeda...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 12 kol 2018, 22:34

Igra vrlo dobra i sve jako dobro posloženo. Osim ovih pokušaja dugih lopti, vidi se da su uigrani i prekidi i da se na tome radi. Svi igrači napaljeni, borbeni i vidi se da je kvalitetnoj igri večeras doprinijeo naš poraz u finalu kupa protiv Eintrachta, pa su igrači gorili kao da se ne radi samo o Superkupu, nego čak o odlučujućoj utakmici prvenstva. Dobro se osigurava ekipa i od kontranapada, tu se dobre postavke u sredini prave, da se to na vrijeme sasiječe. Kretanje igrača je jako dobro. Izmjene pozicija dobre. Na krilima dobra saradnja...Vidjelo se pri kraju kako i Goretzka (koji je otišao silom prilika na beka), dobro proigrava i sarađuje sa Riberyjem. I generalno ta proigravanja i kombinatorika i dinamika po krilima bila je dobra.

Coman mora otpočetka, to svakako.

Ribery djeluje fit, potpuno spreman, dobro je odigrao, a može biti još produktivniji.

Murta napisao:U vezi je Martinez opet crna rupa, rupetina, odličan defenzivno, ali kad primi loptu napad staje, osim ako je šutira prema krilima. Onda se Thiago približava da nešto kreira pa s njim dva protivnika, nakon čega se otvara prostor za krila i bekove pa se šalje lopta tamo. Valjda će Sanches igrati umjesto Martineza u vezi, ovo stvarno nema smisla.

Nije Martinez rupa, čim i sam kažeš, da je dobro odradio defanzivno poslove. A ti bi spojio Sanchesa sa Thiagom, pitam se na šta li bi to defanzivno ličilo? :D Nezamislivo faktički...Ne trebamo sad tražiti dlaku u jajetu i problem u Javiju...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 13 kol 2018, 08:19

Miki jel se Coman sad dokazao ili još nije dovoljno? Mislim ako si i live ticker pratio vidiš gol i asistenciju, to je valjda dobro?

Kombinatorika dobra, zalaganje vrhunsko. Ne znam umišljam li ali dok je rezultat još bio neizvjestan naši su trčali kao ludi. Baš mi se činilo drugačije nego inače. Brzi presing, brzo vraćanje u obranu, sprintevi - snage nije falilo. Nije Frankfurt neko mjerilo, ali uzmite u obzir da je ovo bila prva "prava" utakmica sezone u kojoj bi redovito igrali za k, pa čak i kad bi pobijedili bilo bi to na guzove. Nemamo zašto bit nezadovoljni :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 13 kol 2018, 08:21

Naši su Frankfurta razvalili prvenstveno FIZIČKI!
Igrači su očito spremni i trče ko na steroidima.
Treba napravit novi emoji sa nasmijanim Kovačem :D

Kada su Robben i Ribery u onakvom stanju onda ti je sve jasno.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 kol 2018, 09:39

Vele da Alaba nije schwer verletz!

Uglavnom "nije mjerilo", e pa jebiga je... Postoje dva načina razmišljanja, ja bi reko i mislim da su oba na svoj način u pravu.

Jedan koji kaćže da u prvih 11 igraju Javi, Muller i ROBBERY jer gledajte, mi kolko god to nehtjeli ipak igramo u toj BUNDESLIGI i takav sastav je i više nego konukurentan za to natjecanje i ok.

Onaj drugi kaže da taj sastav nije onaj koji može pokazati ultra top nogomet i da može doći do najviših visina BEZ KRUMPA.

Tako da ćemo s tim morat živjet...

Ja kad vidim martineza na zadnjem, Mullera i ROBBERY u prvih 11 jednostavno se loše osječam, a opet s 0:5 osvojimo SUPER KUP.

Jebiga kad Bayern neigra u EPL :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 13 kol 2018, 13:31

anton 1983 napisao:Ja kad vidim martineza na zadnjem, Mullera i ROBBERY u prvih 11 jednostavno se loše osječam

Eh da je barem 2013....
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 kol 2018, 14:15

ivan napisao:
anton 1983 napisao:Ja kad vidim martineza na zadnjem, Mullera i ROBBERY u prvih 11 jednostavno se loše osječam

Eh da je barem 2013....

Jebote vec je 5 godina proslo a kao da je bilo jucer... kolko se nogomet promijenio!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Sljedeće

Vrati se na: Arhiva