SUPERCUP 12.8.2018. FRANKFURT 0:5 BAYERN

Arhivirane teme...

Re: SUPERCUP 12.8.2018. FRANKFURT -:- BAYERN

PostPostao/la FCB_general » 13 kol 2018, 15:05

anton 1983 napisao:
ivan napisao:
anton 1983 napisao:Ja kad vidim martineza na zadnjem, Mullera i ROBBERY u prvih 11 jednostavno se loše osječam

Eh da je barem 2013....

Jebote vec je 5 godina proslo a kao da je bilo jucer... kolko se nogomet promijenio!

Istina, još više je propao i degenerirao se spram perioda 2008-2013. - na našu žalost i žalost mnogih diljem svijeta. :D

No to naša uprava i pokazuje sve ove godine kao da je ostala u 2013. godini što je zlo, odatle i dolazi ova izrazito anemična transfer-politika zadnjih 3-4 godine.

Kovač furiozno debitirao, dobar start s 5 golova. No ostaje vidjeti kako će odigrati ovu polusezonu i vidjeti na čemu je u Njemačkoj, a nakon toga u toj Europi što može ekipa postići i koliko daleko otići s njime.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: SUPERCUP 12.8.2018. FRANKFURT 0:5 BAYERN

PostPostao/la ivan » 13 kol 2018, 22:30

A i mi tu pametujemo iz godine u godinu o kadru, taktici, postavi, plaćama i sto drugih stvari kad je to posve nebitno. Ajmo se podsjetit tko je osvojio ligu prvaka zadnje 3 godine i na kakav način. smile44

Volimo nogomet pa razglabamo o tome, ali eto vidimo nažalost u šta se pretvorio zadnjih godina. Reć da neki kadar može ili ne može nešto u europi je postalo totalno debilno kad vidimo da nema praktički nikakvog pravila. Sve neki gnoj, sreća, slučajnost... Možda je ovo godina kad će se "nogomet vratit"
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 kol 2018, 04:52

ivan napisao:A i mi tu pametujemo iz godine u godinu o kadru, taktici, postavi, plaćama i sto drugih stvari kad je to posve nebitno. Ajmo se podsjetit tko je osvojio ligu prvaka zadnje 3 godine i na kakav način. smile44

Volimo nogomet pa razglabamo o tome, ali eto vidimo nažalost u šta se pretvorio zadnjih godina. Reć da neki kadar može ili ne može nešto u europi je postalo totalno debilno kad vidimo da nema praktički nikakvog pravila. Sve neki gnoj, sreća, slučajnost... Možda je ovo godina kad će se "nogomet vratit"

Upravo to :bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 14 kol 2018, 06:57

E al ivane, zaboravi na igru i gnoj te pogledaj samo kadar Reala koji je te LP osvajao... Kadrovski to je maltene savrseno, postave koje su bile na terenu su onakve kakve su trebale biti..

Mi radimo ono sto mozemo, a to je komentiranje i imamo dobre argumente za to.

Pa sjeti se Reala od nakon ere galacticos pa do Ronalda - problem je bio u kadru...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: SUPERCUP 12.8.2018. FRANKFURT -:- BAYERN

PostPostao/la Murta » 16 kol 2018, 10:13

effe__sa napisao:
Murta napisao:U vezi je Martinez opet crna rupa, rupetina, odličan defenzivno, ali kad primi loptu napad staje, osim ako je šutira prema krilima. Onda se Thiago približava da nešto kreira pa s njim dva protivnika, nakon čega se otvara prostor za krila i bekove pa se šalje lopta tamo. Valjda će Sanches igrati umjesto Martineza u vezi, ovo stvarno nema smisla.

Nije Martinez rupa, čim i sam kažeš, da je dobro odradio defanzivno poslove. A ti bi spojio Sanchesa sa Thiagom, pitam se na šta li bi to defanzivno ličilo? :D Nezamislivo faktički...Ne trebamo sad tražiti dlaku u jajetu i problem u Javiju...

Sad me antonov post podsjetio da sam zaboravio odgovoriti na ovo.

Martinez je fenomenalan u ulozi koju igra, samo što ta uloga nije baš previše korisna Bayernu, pogotovo s Mullerom u sredini.
Problem kod Martineza je što on ne može uputiti nekoliko riskantijih passova zaredom. Pa ako si gledao prvo poluvrijeme, to si trebao sam vidjeti kako je lopta kružila između stopera i Javija bez ikakve ideje dok se nije oslobodio neki bek ili Thiago. Da nismo polu-slučajno zabili prvi gol, ne znam kako bi to sve završilo. Ne znam koliko jasniji od toga mogu biti. Možda će s Jamesom umjesto Mullera biti drukčije.

Jedno od rješenja je Thiaga povući iza, a Javija naprijed pa onda imamo stvarno visoki visoki presing jer Javi ima šut i zna igrati glavom pa nije tolika napadačka taraba kao kad je direktno ispred obrane. To je, ako se sjećaš, napravio Pep protiv Chelseaja u superkupu prvi i jedini put. Thiago je dovoljno dobar da pokrije obranu. Samo onda nemamo apsolutno niti jednog playmakera osim s krila. Meni se Thiago kod Kovača naprijed posebno sviđa, imam dojam da je u ove dvije utakmice protiv Uniteda i Eintrachta pokazao jako puno drukčijih i boljih stvari nego dosad.

Druga opcija je izbaciti Javija iz veznog reda, o čemu sam pričao prije mjesec dana kao jedinoj normalnoj varijanti. Ako Sanches to ne može odigrati ko što vi kažete, a znamo da vjerojatno niti Tolisso ne može, a Goretzku Kovač i Low očito ne vide na šestici, pa onda je ovo stvarno horor i treba kupiti "Brozovića".

Ja još uvijek mislim da Sanches to može odigrati jer Javi ne igra standardnu šesticu zbog visokog presinga ostatka ekipe, a Sanches bi imao puno finog prostora za napraviti dodavanja.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 16 kol 2018, 10:20

U suštini veliš da Sanchesa treba pretvoriti u Xabi Alonsa.

Ortodoksno sexualna ideja.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2018, 10:24

cruz napisao:U suštini veliš da Sanchesa treba pretvoriti u Xabi Alonsa.

hmmmm, mislim da to on negovori :D Možda po pitanju uloge, ali ne i načina odigravanja te uloge čidto zbog fizičkih preddispozicija.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 kol 2018, 10:32

anton 1983 napisao:
cruz napisao:U suštini veliš da Sanchesa treba pretvoriti u Xabi Alonsa.

hmmmm, mislim da to on negovori :D Možda po pitanju uloge, ali ne i načina odigravanja te uloge čidto zbog fizičkih preddispozicija.

ma ne, sićaš se ti Alonsa iz Liverpoola, pa Reala, pa Bayerna.
Pokazao je tri lica, ali je svaku ulogu odrađivo super.

Mourinho ga je soro uništio s tom krkanskom mesarskom ulogom, ali kad si klasa onda se prilagodiš jbg.

Sanchesa Kovač može naučiti da agira kao krkan zadnji vezni - kao što je Kovač bio kroz cijelu karijeru.
Niko je bio razigravač, koljač, svugdje je stizao na terenu, pripremao golove i bio Kampfschwein.
To je Alonso bio, samo s mnogo više elegancije i klase.

Sanches ima potrebnu kondiciju i inteligenciju postavljanja. Ima pas, ima udarčinu, pregled.
Fali mu iskustva.
A za Xabi-u-Real-Madridu-ulogu treba mu agresivnosti i hrabrosti.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2018, 10:34

U BUNDESLIGI lieber mit RA probieren als Martinez spielen lassen :D

Jer di je šteta? :roll:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 kol 2018, 10:36

Pa Martinez je dušu dao za važne LP utakmice.
Ne razumijem zašto smeta. Ko da dovoljno puta nije dokazo kako je bitan tada?
Usudio bi se reć da je 2013. on bio od presudne važnosti. On je dao krila Sexsteigeru, Mülleru i Kroosu.

Kad igramo protiv prosječnog bundesligaša moreš u vezi stavit koga oćeš, pomakni obrambenu liniju malo riskantnije naprid i nemaš potrebe za Martinezom. Igraj Goretzka - Thiago - James.. so what??
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2018, 10:40

cruz napisao:Pa Martinez je dušu dao za važne LP utakmice.
Ne razumijem zašto smeta. Ko da dovoljno puta nije dokazo kako je bitan tada?
Usudio bi se reć da je 2013. on bio od presudne važnosti. On je dao krila Sexsteigeru, Mülleru i Kroosu.

Ti isto živiš u prošlosti :lol:

Samo tada i je Martinez to pokazao, mislim 2013...

Sjeti se Martineza gegen Real u zadnje dvije sezone (iako je pretprošlu igro na stoperu).

Ja Martineza više neželim u vezi baš zbog tih jakih tekmi u LP! Više nije za tu razinu... Može on to svoje odradit ak igramo s prava 3 vezna i nekontroliramo posjed. Siguran sam da bi Martinez tada bio isplativiji. U pet godina se nogomet preveč razvio, a Martinez kao vezni igrač nije toliko "veznjački" pratio razvoj...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 kol 2018, 10:46

Da, "zapeo" sam u 2013. - S razlogom.
Tada smo igrali "futuristični" nogomet. 8-)
Kovač obećava isto to. Ne inzistirat striktno na posjedu, svi igrači su to najavljivali zadnjih mjesec dana. Naglašeniji fizički nogomet.
anton 1983 napisao:Može on to svoje odradit ak igramo s prava 3 vezna i nekontroliramo posjed. Siguran sam da bi Martinez tada bio isplativiji.

----

Mi smo se od tada razvili na Pepovski način. udri posjed pa di puklo. Super je funkcioniralo, tu je Javi bio kolateralna žrtva.

Ali sada smo si stvorili situaciju da s ovim igračima možemo igrati 3 formacije/načina igre - bez problema.
Javi stoga sigur neće igrati svaku tekmu, nije ni Kovač lud.

Trebamo osigurača u jakim tekmama. Renato je zanimljiva zamisao, ali daleko je od te razine. Ali ja idalje stojim da u jakim tekmama trebamo iskusnog osigurača.
Makar bio spor i nepokretljiv i "zaostao" kao Javi. ;)
Taj osigurač često čini razliku i to sam dobro znaš.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2018, 11:04

cruz napisao:Taj osigurač često čini razliku i to sam dobro znaš.

Mislim da precjenjuješ Martineza. On je baš tu ulogu prošle godine loše odigro.

Al dobro da se nađemo na pola puta - ohne Muller oder was u prvih 11 i prežvakat ću halanje Martineza :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 kol 2018, 11:46

Možda malo precijenjujem momka, ta znaš mene :lol:

A to za Müllera - hah :roll: znaš da tu imaš zagovornika
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2018, 12:06

Ako bi to bilo moguće... htio bih da ove sezone imamo nekog jebenog konkurenta bar za naslov tako da ekipa cijelu sezonu mora ostat napeta i da Kovač baš nemre kak mu se sprdne odmarat, nego da za svaku tekmu mora imat postavu koja ima smisla, a ne sam tak stavit neku "B" ekipu...

To kak je JUPP mogo rotirat prošle sezone, od toga mi je zlo bilo...Rotiraš i boli te kurac, a opet "krivo zrotiraš" :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Arhiva