Toni Kroos - koliko je on ustvari dobar?

Arhivirane teme...

1.) Dovoljno dobar da igra u prvih 11
16
70%
2.) Igrač koji bi trebao biti zamjena u Bayernu
5
22%
3.) Nema smisla da ga na klupi držimo, nego ga treba prodati
2
9%

Ukupno glasova : 23

PostPostao/la anton 1983 » 05 lis 2011, 09:27

Ah iz dosade išo otvoriti ovu temu! :mrgreen:

Malo ste mi se uljenili pa vas morti ovo potakne da nekaj napišete...

Čitajući kaj se o njemu dosad ovdje pisalo, još sam ga malo prokomentirao sa svojim švapskim kompičima, te to sve del na kup i došel do zaključka da ne znam kaj da mislim o njemu. Neki vele da nam Robben ne treba, a ja bi se na to uvijek nasmijao. Robben za razliku od Kroosa može donjeti pobjedu ekipi!

Pitanje je da li je Kroos u ovoj sezoni toliko dobar da zaslužuje biti prvi član naše ekipe ili on samo profitira od toga što cijela momčad dobro igra. Bojim se da je istina ovo drugo jer suma sumarum, nama Kroos kolko ja znam nije donio ove sezone niti jednu pobjedu, nit je u nekoj utakmici bio naš najbolji igrač ili igrač koji se posebno istako zato kaj je dobro odigrao.

Znate da sam ja uvijek pokušao pozitivno o njemu pisati, ali ja tog igrača ne volim. On me nekako neveseli poput Schweinia, Gomeza il nekog drugog igrača pa čak i Tyme i L.G-a...Razmišljam si o tome da li bi za Bayern bilo bolje da umjesto njega pravu priliku dobije Alaba? Kad pogledam tog Alabu, kod njega uvijek vidim veću želju u igri, agresivnost, pogibelj na terenu i ono kaj je meni najbitnije je to da je brži od Kroosa!

Isto tako moram reć da je "problem Kroos" nešto jako tipično za Bayern. On je "naš" igrač, reprezentativac i po bayernovom zakonu njega se mora forsirati i sve dok Njemački mediji njega nebuju poćeli pljuvati teško da ćemo se mi njega riješiti ili recimo rađe dati priliku Alabi nego njemu. Isto tako čovjek dobije dojam da se od kroosa ništa neočekuje niti ga iko u medijima forsira nit kritizira, niti mu stavlja neki teret na kičmu. Kad ga se spomene onda su to večinom hvalospjevi i to zbog dobrih igara u švapskoj repki. Sad dal je to neko mjerilo, ne bi rekao jer švabi bi sad i samnom dobivali utakmice u skupini kojoj igraju...Po meni jedina šansa da se njega "rješimo" je doslofce da se KUPI bolji igrač od njega, ali Bayern to u praxi ne radi. Ista stvar vam je sa Badstuberom i Schweinijem i mi takve igrače jednostavno ćekamo...

Da vas ja sad pitam ili da mene neko pita kaj to točno Kroos pridonosi igri Bayerna, vjerujte mi da bi ja ostao zabezeknut i nebi znao kaj da mu velim...Polagano za mene Kroos postaje igrač kojeg ne želim više gledati u prvih 11 već želim da bude igrač za klupu. Kaj vi na sve to velite?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Toni Kroos - koliko je on ustvari dobar?

PostPostao/la anton 1983 » 05 lis 2011, 10:35

i onda par sati posle kaj ja napišem ovaj text, dođe Lahm i spiči ovo:

Kroos je ko Iniesta! :neee:

Niej bitno dal je ion točno mislio ali je on htio reći da je Kroos dobar. I sad ja više ne znam kaj da si mislim. Brijem da on hala jer je kao dobar u defanzivi za tu poziciju...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la CroCHEF » 05 lis 2011, 13:21

anton 1983 napisao:i onda par sati posle kaj ja napišem ovaj text, dođe Lahm i spiči ovo:

Kroos je ko Iniesta! :neee:

Niej bitno dal je ion točno mislio ali je on htio reći da je Kroos dobar. I sad ja više ne znam kaj da si mislim. Brijem da on hala jer je kao dobar u defanzivi za tu poziciju...

Hehe, moa da cita ovaj forum :)
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 05 lis 2011, 15:16

anton 1983 napisao:On me nekako neveseli poput Schweinia, Gomeza il nekog drugog igrača pa čak i Tyme i L.G-a.

Neke ne veseli ni dan danas Mario Gomez što igra u Bayernu i sl., no on odlično izvršava svoje obaveze na terenu. ;)

Činjenica je da te ne veseli(kao ni mene) upravo zbog toga što postao ono što se od njega očekuje, jako opasan igrač. Isto tako nema njegovih golova ala Lampard, Nedved, Ballack, Schweini, Müller, v.d. Vaart, itd., nema ni asistencija i fantastičnih proigravanja na terenu. Ništa to nije čudno jer on još nije postao dovoljno zreo i kvalitetan da bi ga se jako respektiralo od strane protivnika, a dijelom i samih navijača Bayerna. Nadalje:

anton 1983 napisao:Ista stvar vam je sa Badstuberom i Schweinijem i mi takve igrače jednostavno ćekamo...

Ovo mi nekako djeluje kao najbliže realnosti. Čini mi se da će se i njega čekati isto tako da proradi. Mislim da je trenutno u 21. god. života i ništa čudno da i on ne doživi sudbinu Schweinija koji je tek sa 24-25 počeo ispunjavati očekivanja, a bome je i prolazio velik put pod nekoliko trenera od lijevog krila, do desnog krila, 10-tke, da bi na kraju završio na centralnom/defenzivnom veznom, što ispada kako je oduvijek htio i najbolji na toj poziciji bio. :roll:

Ja zasad ništa posebno ne komentiram za njega(niti ga dižem u nebesa niti po njemu bacam drvlje i kamenje), nego samo čekam i puštam da vrijeme radi svoje. No proći će i još 2-3 godine i vidjet ćemo onda gdje će onda igrač zvan Toni Kroos biti u nogometu.

Iz ovih tema koje si stavio, trenutno tamo gdje smo možda i najjači nije baš sve tako idealno koliko se činilo. Potencijala da tu se stvari poremete, definitivno postoje. ;)
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 05 lis 2011, 15:25

Ja ga vidim u budučnosti ako ga zadržimo kao zamjenu za gujdu iako on nema tu duel igru al bi mogao igrat tu modernu 8-cu...zasad on meni nije ni za rezervu jer nemre o po karakteristikama ni koga kvalitetno mjenjat...mullera nikako a još manje krila...po meni prodaja i dofuravanje emre can-a....on je tipični šminkić koji igra doslovno ovako 2 dobra poteza pa 5 loših...mislim da takav nema kaj tražit u Bayernu pogotovo u ovom sistemu koji mi igramo...jedino ako ga se misli čekat 4-5g u što sumnjam ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 06 lis 2011, 08:49

Malo sam si razmislio o tome kaj je Lahm rekao. Brijem da se njega cijeni unutar i van ekipe zbog toga što je za tu poziciju koju igra jako dobar u defanzivnim zadacima. Znači uvijek se otvara, vraća po loptu i neuspaničari se kad je pod pritiskom protivničkog igrača - valjda je zato lahm nejga usporedio sa iniestom, makar znamo da baš to i nije mislio...

No ima jedan "problem" ako to tako mogu nazvati kod Kroosa. Mi svi ili bolje da pričam u svoje ime, imam u glavi ONU sezonu u Leverkusenu kad je on zabijo golove i asistirao i nekak mi je to uvijek u podsvjesti i očekujem da bi tak nekaj morao poćeti raditi u Bayernu da ispliva na površinu u pravom smislu tih riječi. E sad kad bu taj dan došao pitaj boga. Inaće ja patim na to da igrač na toj poziciji ipak bude malo atraktivniji, pa je tako i meni morti u teoriji bolje da recimo tu polušpicu igra Muller , a krilo Robben ili prinova (Reus) jer se te igrače u ofenzivnim akcijama primjećuje na terenu. Ono kaj meni najviše fali kod Kroosa a htio bi da on to može je određena doza kreativnosti. Ako se sjećate prije dve sezone kad je on igra za Kusen pričali smo o tome da ga vratimo u bayern jer u njemu smo vidli igrača koji bi mogao razigravati ekipu kada nema ROBBERYA na terenu. Jebiga on zasada takav igrač nije, a dal će postati ne znam! No sa druge strane možda je baš tip igrača kao Kroos ono kaj je potrebno JUPPOVOM Bayernu da bude uspješan...

Najbolje bi bilo da i on sada stepe koji gol ili da napravi neku famoznu asistenciju jer znam da bi mi mam bilo lakše. Isto tako smatram da Kroos nebu tak skoro postao prava zvijezda Bayerna kada su u pitanju švapski mediji i da se od njega nebu zahtjevalo ono kaj se zahtjeva od Neuera, Lahma, Schweinia, Ribery, Robbena, Mullera i Gomeza. U švapskim medijima on je u najbolju ruku klasa ispod po tom pitanju!

Jedina utjeha mi je da je on mlad igrač koji se još more razviti, no ako za neke stvari nemaš preddispozicije ti to nebuš postao i schluss!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 11 lis 2011, 15:39

Dobro zboriš Luctl. ;) Baš zato što ima 21. godinu govori kako stvari su još uvijek na početku i postoji tu još dosta prostora za razvoj. Samo jako teško će se u Bayernu graditi igra oko jednog igrača, to je jedino sigurno od svega.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la UltrasMentalita » 14 lis 2011, 10:35

Toni Kroos je najslabija karika Bayerna i on za mene nije neki talent to sam davno govorio .....prenapuhan niti daje golove niti asistira , kada treba pucati n dodaje kad treba dodati on puca i to je pukne pa lopta ode nebu pod oblake kao da nikad nije šutnuo loptu u životu i tako svaki put .......što je netko gore napisao on je kvalitet u tome što se ne uspaniči kad ga stisne netko i to mu je prednost a on da napravi neku razliku na terenu teško
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la Axe » 14 lis 2011, 10:45

Ja ga gotivim ponajvise zbog toga sto se razumije u igru sa Riberyem, ta kratka dodavanja izmedju njih dvojice su nesto najbolje sto se moze vidjeti u toku tekme.
Sigurno je da je on taj tip igraca koji ima onaj posljednji pas, sto je pokazivao u nekoliko navrata.
Vrijeme je pred nama i pokazace da je momak izuzetan igrac, samo treba imati strpljenja.
Nista ne dolazi preko noci.
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Mrš » 14 lis 2011, 12:13

Kroosu po meni jedino fali malo više muda i agresivnosti u igri. vidi se da mali zna, ima on nešto, ali čini mi se da mentalno još nije na razini da prelomi utakmicu ili da preuzme odgovornost kao što npr Schweini radi

malo mi ovo miriše na situaciju Bojan Krkić u Barci. ima talent, domaći je dečko (samim tim ima podršku javnosti i navijača) ali nikako da napravi onaj konačni korak proboja u prvi tim. nadam se da će uspjeti i da ga ne čeka Bojanova sudbina na kraju, to jest prodaja
''what Platini could do with a ball, Maradona could do with an orange''
Mrš
Školovani fudbaler

PostPostao/la Lizarazu » 14 lis 2011, 22:26

Vidim da se dosta mučite sa pitanjem Kroosa, isto ko i ja, pa normalno da se koja prozbori. :)

Teško je sve istipkati ono što se čovjeku mota po glavi (osim glavnog razloga - lijenost) i u mnogim stvarima vi pogađate srž problema (ako on uopšte postoji).
Ovolike oči :shock: kada se spomene Toni, dosad prikazano :cry: ali sa nadom u bolje očekujem ovaj smajli :o
Dite mlado, pun plus osobina i kojekakvih nedostataka. Treba mu vremena, s kojim su mnogi u svađi, pa mu tek onda reći....ti mali, ti mali. :bravo:
Ili onu ispisnu...nisi ti za velikog kluba, bayern je ipak bio stepenica više za tebe.... :lol:
Lizarazu
Bixente

PostPostao/la Murta » 15 lis 2011, 07:37

Ne treba biti toliko kritičan prema Kroosu, pogotovo kad momčad igra ovako dobro, a on je važan dio te momčadi. Ja sam čak i pozitivno iznenađen koliko je napredovao i nadam se da će doći na razinu na koju može, a to je da bude jedan od tri najbolja središnja vezna igrača na svijetu.

Axe napisao:Ja ga gotivim ponajvise zbog toga sto se razumije u igru sa Riberyem, ta kratka dodavanja izmedju njih dvojice su nesto najbolje sto se moze vidjeti u toku tekme.

:bravo:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Mačak » 15 lis 2011, 13:18

Dobar je Kroos, ne bih rekao za prvih 11 kad su svi spremni, ali sigurno dovoljno dobar za prvog čovjeka rotacije sa klupe, mislim dovoljno je kvalitetna zamjena za neke pozicije, a evo sad nam je itekako koristan, nemojte misliti da Toni nema zasluga za ovoliko utakmica sa nulom u našoj mreži. ;) Očekujem da bude još bolji, u ovoj sezoni je zadovoljio.
Mačak
'U vreci'

PostPostao/la cruz » 15 stu 2011, 10:23

U ovoj sezoni Kroos pokazuje upravo ono što smo priželjkivali kada smo bili u nedoumici oko njega!
pokazao se dosta dobrim!

međutim, sad dolaze tekme bez Schweinsteigera, kada on mora dodatno povući, sad mu se pruža prilika da, ne samo pokaže da je dobar, već da je KLASA, jer sad ga Bayern najviše treba...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 16 stu 2011, 20:07

cruz napisao:U ovoj sezoni Kroos pokazuje upravo ono što smo priželjkivali kada smo bili u nedoumici oko njega!
pokazao se dosta dobrim!

međutim, sad dolaze tekme bez Schweinsteigera, kada on mora dodatno povući, sad mu se pruža prilika da, ne samo pokaže da je dobar, već da je KLASA, jer sad ga Bayern najviše treba...

:bravo:

Slovio je prije 4-5 godina za najvećeg njemačkog talenta, veliku nadu... Očekujem da uspije napraviti odličnu karijeru i da ne bude prosjek. :a045:
Zadnja izmjena: FCB_general; 17 stu 2011, 11:33; ukupno mijenjano 1 put/a.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Sljedeće

Vrati se na: Arhiva