Josep "Pep" Guardiola

Arhivirane teme...

Re: Josep "Pep" Guardiola

PostPostao/la The Scarface » 06 kol 2015, 09:14

A šta je Muller majke ti pokazao protiv Barce, bilo ga je smiješno gledati sa onoliko prostora kako ne može igrača 1 na 1 proći.

Naravno da je rezultat na kraju ispao šugav, ali sve do glupog primanja prvog gola mi smo na Nou Campu nakon promjene sustava puno bolje stajali na terenu i bili ravnopravni. Šteta što i mi nismo bili u punom sastavu, ne mislim da su bili toliko bolji.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la luctl » 06 kol 2015, 09:16

Scar, malo pretjeruješ. Mi osim Lewine šanse nismo imali više prilika, dok je Barca sem tri gola imala i tri zicera. Ako ti to nije puno bolji, ne znam što jest.
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la The Scarface » 06 kol 2015, 09:42

Ovako iz glave mi se čini da su 2 zicera bili prije promjene sustava, ali nisam siguran.

Svakako je bila greška početi s 3 igrača zada, pogotovo kad ti stoperi gube zračne dvoboje s Messijem ili kad ti stoperi kao zadnji igrači failaju s ofsajd zamkama.

Mislim da se svi možemo složiti da smo se nakon promjene sustava stabilizirali i puno bolje stajali na terenu sve dok Neuer i Bernat nisu zasrali kod Messijevog prvog gola, nakon toga je uslijedio raspad što je svakako još jedna zaslužena kritika za Pepa.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la luctl » 06 kol 2015, 09:44

Selektivno promatranje?

Barce je imala 3 zicera koja nije iskoristila u čitavoj tekmi. I još gro polu šansi, no s njima se ne zamaram. U tekmama gdje igraju dvije TOP ekipa to je i više nego dosta za zaključit da je jedna ekipa bila bolja.

Zar vam je stvarno toliko teško priznati da je Pep fejalo?

edit: Zadnje se ne odnosi na tebe. :bravo:
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la vintage » 06 kol 2015, 10:39

Nisam morao dugo cekati pandinu repliku. Uostalom to smo vec nedavno razjasnili ako se ne varam.
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 06 kol 2015, 12:42

luctl napisao:A ako ja napišem da je u obe tekme podbacio, oće li to biti ok?

Oće, jer načini na koje je "podbacio" nisu isti.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Lennon » 06 kol 2015, 15:17

anton 1983 napisao:
Lennon napisao:Trofejna kurva? :lol:

Licemjeru, pa jel si ti reko da ako osvoji jednom u 3 godine lp da je mandat za tebe uspjesan.

Kaj je onda to ak ne trofejna kurva? Znaci isto tako cijeli njegov rad i boravak u Munchenu se tebi svodi da "ako osvoji jednom u 3 godine lp"..

Dobro ti je neko napisal gore, ne piti po vrucinama.

Ne bi ti htio stavljati riječi u usta. Da bi ti odgovorio, ti meni odgovori na slijedeća pitanja što je jednostavnije moguće.

1.) Da li bi sa Juppom ove 3 godine po tebi bile supješnije?

2.) Da li bi ti Pepu već sad dao otkaz

3.) Prema trenutačnom stanju, znači danas se odlučuje dal se Pepu produžuje ugovorili ne, da li bi mu ga ti osobno produžio ili ne?

1) Mislim da bi. Gotovo sam siguran da nebi doživoio sramotu da ga Real natrpa usred Munchena i da izgleda poput amaterskog kluba. To me i najviše smeta, i ove godine - pa okej, Barca je bila bolja, zdraviija, al kaj nas neko mora trpat jer je on preponosan da bi se branio 90 min? Zapravo da preciziram : mislim da bi se s malo bolje obračunali s najvećima u najvećim tekmama s Juppom. I prije svega mudrije. A bundeslige i jedan pokal mislim da bi i on uzeo.

2.) Da sam ja na mjestu uprave, Pep bi dao meni otkaz, a ne ja njemu. Jer mu neke stvari nebi dozvoljavo u klubu.

3.) Djelomično sam odgovorio na drugom pitanju, nebi naravno. :bravo:

A sad ti meni odgovori, kak možeš srat po drugima da im je samo liga prvaka bitna i trofeji a ne plan i razvoj kluba, a sam si napiso da ćeš mu smatrat mandat uspješnim ako osvoji jednom u tri godina lp?

Licemjeru! :mrgreen:
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 06 kol 2015, 15:39

Lennon napisao: mislim da bi se s malo bolje obračunali s najvećima u najvećim tekmama s Juppom. I prije svega mudrije. A bundeslige i jedan pokal mislim da bi i on uzeo.

A primjer toga smo mogli vidjeti u sezoni 2011/2012 kad nas je svecka javnost prozvala VIZE BAYERN.
panda
Admin
Admin

PostPostao/la luctl » 06 kol 2015, 15:52

Jupp je osramoćen samo u finalu Pokala.

Ukoliko se dobro sjećam svi ste svi proklinjali ozljedu Swinje tu sezonu. Dvostruka mjerila?
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la panda » 06 kol 2015, 16:24

luctl napisao:Ukoliko se dobro sjećam svi ste svi proklinjali ozljedu Swinje tu sezonu. Dvostruka mjerila?

Možda tvoja.
Proklinjala se Swinjina ozljeda te sezone, ali nije se po Juppu rokalo.

Sad se ozljede nisu proklinjale, ali se po Pepu rokalu.

Znači da Pepa vrijede druga pravila nego za Juppa

:pep:

#DvostrukiStandardi?
panda
Admin
Admin

PostPostao/la FCB_general » 06 kol 2015, 16:55

luctl napisao:Selektivno promatranje?

Barce je imala 3 zicera koja nije iskoristila u čitavoj tekmi. I još gro polu šansi, no s njima se ne zamaram. U tekmama gdje igraju dvije TOP ekipa to je i više nego dosta za zaključit da je jedna ekipa bila bolja.

Zar vam je stvarno toliko teško priznati da je Pep fejalo?

Naravno da je epic fail u oba poufinala bio. Nije mi toliko bitno praviti razliku na koji način od jednog, na koji od drugog. Mi ozbiljnih šansi nismo imali do zadnje utakmice s Barcelonom gdje se barem nismo osramotili već smo slavili pred svojom publikom što je kakvo-takvo iskupljenje za prijašnje sramote. S Realom smo imali praktički cijelu ekipu, ali taktički razjebani. S Barcelonom smo se branili i onda brutalan kolaps. Kad kritiziram kako je naš trener loš psiholog, drvlje i kamenje.
Guardioli se u prvoj sezoni osim usranog nogometa(stvar osobnog ukusa) ništa nije moglo prigovoriti sve do Herthe. Onda kad je 25.3.2014. slavio s Herthom, krenuo je s brutalnom demotivacijom a imali smo slabi United(s kojim smo se i pomučili) nakon čega je uslijedio Real. Takav strmoglav pad smo doživjeli nakon Herthe što je ovdje i kulminiralo nezadovoljstvom i željom za otkazom samo zbog tih direktnih izjava o nezainteresiranosti za Bundesligu, smanjivanje intenziteta rada u špici sezone, razno razne taktičke rošade i eksperimenti i sl. pa smo na knap uzeli taj Pokal i time je kupio mir, mada tih 0:5 i bez prave prave prilike je peklo ljude.

To što je Lewy fulao par metara ispred gola na Camp Nou je možda moglo svašta dobrog a možda i na kraju opet svašta lošeg donijeti(sinoć promašio s max. metar i pol još lakšu priliku nego tada), na kraju šut nismo uopće imali. No branili smo se više-manje uspješno, dobili taj gol i nismo išli na čuvanje minimalnog poraza, već smo onakvi razvaljeni krenuli na all in i sve spičkali u prvoj utakmici kad je finale bilo u pitanju. Druga utakmica čista utopija kao i ona über glupa priča 2013. o sustizanju Bayernovih 4:0.

Nogomet je igra u kojoj se i gubi osim što se pobjeđuje, jasno kao dobro jutro i laku noć. Nikome nije strano da gube kvalitetnije ekipe, bolje ekipe u 90 minuta, pobjeđuju outsideri, ekipe u lošijoj formi, tko spretnije zabije... Bayern to od svih velikih klubova najbolje zna.
Ovdje su brojni forumaši rekli da se nikako nije moglo ta dva polufinala odigrati kako su se odigrala, tj. kao da je opet Bayernova postava s Camp Noua iz 2009. s pekarom kao šefom ekipe izašla na teren i bila razvaljena. Izgubit se moglo i to je to, ali nakon dvomeča i onog na terenu što se prezentiralo i ekipa takve kvalitete(i onakva ozljeđena ovog proljeća) - nikako.

luctl napisao:Jupp je osramoćen samo u finalu Pokala.

Ukoliko se dobro sjećam svi ste svi proklinjali ozljedu Swinje tu sezonu. Dvostruka mjerila?

Dobro... Tu večer sam 'samo' do nekih 4h ujutro bio budan koliko me je iživciralo što Bayern iz svih prethodnih utakmica s Dortmundom i Gladbachom apsolutno ništa nije naučio niti promijenio na sebi i svojoj igri.

Ozljeda Schweinija bila je prejeftino samozavaravanje i isprika. Taktika je bila glavni problem, zato su mnogi poslije i udarali rafal na Juppa i njegov otkaz. Nekih desetak dana poslije Mario Gomez je postao još veći problem nego što je do tada bio - Olić i Petersen mu nisu bili dostojna konkurencija niti prevaga za Chelsea. Onda i van Buyten i nema tko nije. Müller imao točno tada tu jedinu vrlo slabu sezonu. Udaralo se skoro po svima za sve, a Uli je iste večeri nakon debakla rekao kako nije na terenu vidio niti jednog Jeremiesa.

Poslije smo kupovali, sve oči su bile usmjene na trenera i njegova stalno osporavana muda i onaj jezik koji bi radio kad bi pljugali i bez rješenja bili na bitnim utakmicama.

Kad se pokupuju dvije ekipe koje bi igrale u svim ostalim klubovima lige, sve je usmjereno samo na trenera. S nijednim trenerom se više ne možemo izvlačiti na gotovo ništa, pa bio to i naš rođeni otac na klupi. :| To je otprilike trebao biti Bayern nakon sezone 2012/2013., a ne Real Madrid, populizam i što već ne...
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la fcb629 » 08 kol 2015, 11:48

The Scarface napisao:A šta je Muller majke ti pokazao protiv Barce, bilo ga je smiješno gledati sa onoliko prostora kako ne može igrača 1 na 1 proći.

Naravno da je rezultat na kraju ispao šugav, ali sve do glupog primanja prvog gola mi smo na Nou Campu nakon promjene sustava puno bolje stajali na terenu i bili ravnopravni. Šteta što i mi nismo bili u punom sastavu, ne mislim da su bili toliko bolji.

dao je gol. trcao, umarao barcine igrace, stvarao prostor svojim neobicnim putevima na terenu, mislim da je cak i asistirao za gol...
fcb629
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la fcb629 » 08 kol 2015, 11:48

fcb629
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la Miki » 08 kol 2015, 15:59

Ako se vodimo činjenicom da bi Gvardiola vodio samo top timove, da razmotrimo mogućnosti koga bi eventualno mogao da preuzme:

Siti - pominjan kao realna opcija sada vjerovatno otpada nakon produžavanja ugovora sa Pelegrinijem. Jedino katastrofalna sezona može donijeti otkaz Čileancu

Junajted - Van Gal je tu prilično siguran kao trener, čini mi se, a i sve da ode, ne vjerujem da bi Gvardiola htio da preuzme tim koji ima mnogo nedostataka i prilično malo špek igrača za klub takvog renomea

Barselona - njih je već trenira i čisto sumnjam da će se u skorije vrijeme tamo vratiti

Real - ne, zbog Barselone

Čelzi - Murinjo je tamo alfa i omega. Produžio je ugovor, tako da nema ništa od toga iako nije ni bilo spekulacija tog tipa

PSŽ - imaju vrlo dobar tim, odličan budžet, ali igraju u neatraktivnoj ligi. Mislim da ih Pep ne bi izabrao

Juventus - prilična promjena igračkog kadra, ali ponovo oni nisu baš onaj TOP tim u koji bi Pep poželio da ode

Bajern - realna opcija za ostanak! :D
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la FCB_general » 08 kol 2015, 16:49

Bitna stavka je najava godine umirovljenja van Gaala. Nizozemac je rekao nakon 2016/2017.

Manchester United is my last job in football and I will go out at the top

Sve će se voditi između Cityja i Uniteda kad je Guardiola u pitanju. Luzerful kad bi imao grama pameti istresao bi 80% love na jednog uspješnog vrhunskog trenera da ih kroz 5 godina učini prvakom.

Guardiola produžuje s Bayernom točno na jednu sezonu(ranije spomenut slučaj na forumu kad je u Barceloni to napravio), otvara se mjesto na Old Traffordu i on tu uskače.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva