Josep "Pep" Guardiola

Arhivirane teme...

Re: Josep "Pep" Guardiola

PostPostao/la The Scarface » 05 kol 2015, 16:41

Ne čitam detaljno šta pišete, ali samo bih dobacio da valja uzeti u obzir da se Pep prošle godine borio s ozljedama kao niti jedan trener do sada. Tokom godine je doslovno većinom vremena uvijek nedostajalo barem 4-5 prvotimaca, naravno da to ne opravdava njegove greške, ali bi se ipak trebalo uzeti u obzir prilikom kritiziranja trenera.

Konkretno mu od većih stvari u ove 2 godine zamjeram :
-Pad forme u prvoj godini kad nije uspio održati potreban intenzitet za preostale bitne utakmice (mada tu ne krivim isključivo njega već i igrače, ali je opet trenerova odgovornost da ih "motivira")

-Kriva taktika u prvih 20 min protiv Barce na Nou Campu

0:4 protiv Reala je isto bila kriva taktika, ali je igrao na "Bayernov" način i sam priznao da je to jedno od većih sranja koje je napravio. Uopće mi nije bitan sami rezultat kad smo iz prve imali 0:1 i onda u Munchenu primili 2 gola iz prekida nakon čega je sve bilo riješeno i mogli su nas iskontrirat kao male majmune.

Ako se uzmu u obzir ozljede smatram da je u prošloj sezoni čak i odradio dobar posao, BL se opet osvojila bez problema (nakon velikog natjecanja što inače i nije slučaj) a u kupu se nesretno ispalo iako smo davno trebali riješiti tu utakmicu, mislim da trener nije kriv kad finishing zakaže.

p.s.
Mogu još nadodati da je trebao uzeti barem jedan SuperCup, nisam gledao drugo pol. zadnjega ali koliko vidim kritizira se Mullerovo i Lewyjevo vađenje (Lahm veza itd...) nisam gledao tekmu, ali mislim da je ideja bila pojačati posjed i tako očuvati rez što nije uspjelo.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 05 kol 2015, 16:54

@luctl

Polu se vrtimo u krug, al više mi se neda ti odgovovarat. Eto baš mi se fakat neda. Prićekat ću Lennona da odgvori jer to je zanimljivje dok se ja i ti već opsaTno vrtimo u krug. Više ni ne znam kaj da ti odgovroim da zašutiš jer sve prvotno kaj napišem krivo shvatiš.

Ak ti nemreš shvatiti koliko je velik i jak pojam, a ne tako malen kako sam ja dobio dojam da si ga ti shvatio, jačin kadra, onda ga jebi. Baš zbog toga više neam snage.

Kaj se tiće Alabe reko sam ti unaprijed da te odgovor neće zadovoljiti i to je to...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la luctl » 05 kol 2015, 19:19

anton 1983 napisao:Polu se vrtimo u krug, al više mi se neda ti odgovovarat. Eto baš mi se fakat neda. Prićekat ću Lennona da odgvori jer to je zanimljivje dok se ja i ti već opsaTno vrtimo u krug. Više ni ne znam kaj da ti odgovroim da zašutiš jer sve prvotno kaj napišem krivo shvatiš.

To je i problem foruma, ne znam na što točno ciljaš, no ok! :bravo:

Ak ti nemreš shvatiti koliko je velik i jak pojam, a ne tako malen kako sam ja dobio dojam da si ga ti shvatio, jačin kadra, onda ga jebi. Baš zbog toga više neam snage.

Ajd samo za kraj ako imaš snage reci mi jel sam dobro shvatio! :mrgreen: Iz sezone u sezonu imamo sve jači kadar i to je po tebi SEX?
Nije li logično da ako je kadar sve jači i jači da su i rezultati sve bolji i bolji?! Kadar druge Pepove sezone je jači od prvog, a ostvario je lošije rezultate. I ne, nisu mu ozljede problem, jer je tekmu u Pokalu popljugao kao Kruno Juričić.
Za LP mu ozljede priznam kao olakotnu okolnost.

Kaj se tiće Alabe reko sam ti unaprijed da te odgovor neće zadovoljiti i to je to...

Slobodno napravi anketu jel Alaba bolji na beku il na ovoj novoj poziciji pa ćeš viditi šire mišljenje, ne samo moje. :bravo:

Dosta za danas. :mrgreen: :zivio:
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la The Scarface » 05 kol 2015, 20:42

Kako ozbiljno odgovarat liku koji onu tekmu u pokalu navodi kao trenerovu pogrešku?
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 05 kol 2015, 22:11

luctl napisao:Ono što mene smeta kod njega je njegova način igre, riječi ne bih rekao da smo ispali od RM 0:1 i 1:1, kakva god da je igra bila. Ili Barca prošla sezona, počeo je sa 3 pozadi i skontao da ne ide, promjenio i solidno smo se držali do gola. Onda opet mjesto da kući ideš s zaostatkom od gola ili dva, on naređuje jurš i primaš još jednog. Kuiš sad? Činjenica je da je failao 90% jakih tekmi, činjenica.

Ovo potpisujem....
I samo još jednom dodajem što sam govorio odmah nakon tih utakmica s Barcom. Namagarčeni smo od strane Barce (Enrique je namagarčio Pepa , kako god :D ), prepuštanjem posjeda i tim dugim loptama, kojim je preskakao presing naše ekipe. Većina golova palo po istom šablonu: Duga lopta negdje prema sredini terena, Barcin igrač je prebacuje glavom dalje u naše polje, naš visoko postavljeni stoper ispada i ostaje prazan prostor gdje ofanzivac Barce akciju finišira... ;)
@anton: Na drugoj temi si me pitao o tom napretku. Nije bitan sada napredak, bitno je ispravljanje grešaka od strane Pepa tokom sezone, tačnije da se ne ponavljaju greške i naivni potezi, koje sam više puta spominjao, a koji su i u prednjem dijelu ovog posta tematizirani.
A od tebe i dalje očekujem da mi kažeš: Kakav smo napredak pod Pepom ostvarili? I da li smo i koliko nazadovali pod istim u određenim segmentima? ;) Da li bi ti volio Pepa u Bayernu jer ti je PRESEXUALAN :D , donosi marketinški puno toga i sl. ili su razlozi drugi?
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 05 kol 2015, 22:16

effe__sa napisao:
luctl napisao:Ono što mene smeta kod njega je njegova način igre, riječi ne bih rekao da smo ispali od RM 0:1 i 1:1, kakva god da je igra bila. Ili Barca prošla sezona, počeo je sa 3 pozadi i skontao da ne ide, promjenio i solidno smo se držali do gola. Onda opet mjesto da kući ideš s zaostatkom od gola ili dva, on naređuje jurš i primaš još jednog. Kuiš sad? Činjenica je da je failao 90% jakih tekmi, činjenica.

Ovo potpisujem....
I samo još jednom dodajem što sam govorio odmah nakon tih utakmica s Barcom. Namagarčeni smo od strane Barce (Enrique je namagarčio Pepa , kako god :D ), prepuštanjem posjeda i tim dugim loptama, kojim je preskakao presing naše ekipe. Većina golova palo po istom šablonu: Duga lopta negdje prema sredini terena, Barcin igrač je prebacuje glavom dalje u naše polje, naš visoko postavljeni stoper ispada i ostaje prazan prostor gdje ofanzivac Barce akciju finišira... ;)

Točno to. Da je ostao vjeran vrlo solidnoj taktici do prvog gola Barcelone, vratili bi se s 1:0. Al ne, mora jurišat zadnjih 10 minuta nakon što se 80 branio. :neee: Apsolutni vrhunac te utakmice je zamjena Muller->Goetze kad su Thiago i Alonso izgledali kao popišani.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la effe__sa » 05 kol 2015, 22:29

Naravno treba dodati i to, da mediji sada i previše pišaju po Pepu jer su dočekali svoj trenutak i stručno još popunjavaju Sommerloch. Faktički više da i u Njemačkoj nema ozbiljnog novinarstva.
Ali ja se ne ravnam po tim medijima, nego po nekim stvarima koje se mogu zapaziti. Iz medija uvijek treba izvući neku srž, donijeti neke pametne zaključke.
Evo Murta spomenuo si Thiaga, koji je npr bio očajana protiv Barce, ali je imao punu podršku trenera.
Isto tako, Pep često za brojne igrače kaže kako su super igrači, a poslije im ne ukaže toliko povjerenje, koliko ih nahvali. Treba i tu imati mjeru. I koliko se god neki igrači trudili, imat će teži položaj od ostalih. Jedan od primjera je Rode...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 05 kol 2015, 23:14

Slažem se s obojicom oko svega i onog dijela što je @luctl napisao za LP. Sve ste rekli vas dvojica u ovih 4-5 postova što cijelo vrijeme i sam mislim i govorim. :bravo:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Gerd Muller » 06 kol 2015, 03:36

Apsolutno sam siguran da je Pep naucio na greskama iz proslih sezona i da ce nas ove sezone odvesti do kraja.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 06 kol 2015, 06:59

Gerd Muller napisao:Apsolutno sam siguran da je Pep naucio na greskama iz proslih sezona i da ce nas ove sezone odvesti do kraja.

I ja se nadam ali cisto sumnjam kolega! Dogodi mu se Real a druge godine na isti nacin Barca. Treca sreca? Treba nac rjesenje za takve kontre protivnika. Igras dobro, i na kraju popusis...
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 06 kol 2015, 08:13

vintage napisao:Dogodi mu se Real a druge godine na isti nacin Barca.

Zbog čega ljudi imaju tendenciju ovo govoriti?!
Ovo nije ni približno istina.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la anton 1983 » 06 kol 2015, 09:02

panda napisao:Ovo nije ni približno istina.

Moraju jer je antipepovski 8-) To i meni nije jasTno al mi se neda objašnjavat.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la luctl » 06 kol 2015, 09:03

Vi sve doslovno shvaćate i hvatate se za to.

Podbacio je u obe tekme i to jebački, to je ono što ljudima smeta.
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la panda » 06 kol 2015, 09:09

luctl napisao:Vi sve doslovno shvaćate i hvatate se za to.

Podbacio je u obe tekme i to jebački, to je ono što ljudima smeta.

vintage napisao:Dogodi mu se Real a druge godine na isti nacin Barca.

Ovdje piše na "isti način", osim ako su me u osnovnoj / srednjoj krivo učili čitati...
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la luctl » 06 kol 2015, 09:11

A ako ja napišem da je u obe tekme podbacio, oće li to biti ok?
troll u <3
luctl
Troller

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva