Josep "Pep" Guardiola

Arhivirane teme...

Re: Novi trener

PostPostao/la anton 1983 » 21 lis 2012, 13:42

Luca Toni rät Guardiola: "Auf alle Fälle zu Bayern"

Slika

Jednostavno moraš ga voljeti.

Ako JUPP bude radio sve kak treba (još bu mi se počeo sviđat), nema razloga da ga šiknemo na kraju ove sezone. Ako na kraju sezone a ne na jebenu zimu, neće biti trenera na tržištu koji zadovoljava naše apetite, treba JUPPA ostaviti, jer mrzim kad se nešto na silu radi, pogotovo zato što je neki trener MLAD pa je zbog toga perspektivan i dugoročno rješenje...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 22 lis 2012, 09:02

Mirko Slomka: Einigung mit Hannover 96 vor Weihnachten - FC Bayern - Sport - tz-online.de

Čini se da će Slomka ostati u Hannoveru. Iako je rekao da je polaskan ponudom Bayerna, također smatra da je važan mir u svlačionici i da problemi nisu potrebni.
U naslovu i članku piše i to da će produžiti prije Božića, ali ja tu rečenicu ne nalazim u njegovoj izjavi.

Ostaje nam samo Pep. :D
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 22 lis 2012, 09:14

Murta napisao:Mirko Slomka: Einigung mit Hannover 96 vor Weihnachten - FC Bayern - Sport - tz-online.de

Čini se da će Slomka ostati u Hannoveru. Iako je rekao da je polaskan ponudom Bayerna, također smatra da je važan mir u svlačionici i da problemi nisu potrebni.
U naslovu i članku piše i to da će produžiti prije Božića, ali ja tu rečenicu ne nalazim u njegovoj izjavi.

Ostaje nam samo Pep. :D

meni ovo smrdi na dogovor sa upravom Hannovera.
Kind je izjavio da on ne bi bio prepreka za transfer Slomke u Bayern...
s druge strane ukoliko ga Bayern želi, a on ima dugogodišnji ugovor, tada bi Hannover zaradio "štogod"..
žele ga pustiti u Bayern, ali su se ipak ogradili.
logičan potez

s druge strane, to može biti od ključne važnosti za nedovođenje Slomke, kad/ako možeš Pepa dovesti bez odštete... :roll:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 22 lis 2012, 10:51

Šta kažete na ovu kombinaciju ?

Pep+Jupp

Jednu godinu Jupp pomaže ovome da još bolje s(a)vlada njemački, te ode nakon te godine u mirovinu.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Murta » 22 lis 2012, 12:18

Ko bi u toj verziji bio trener, a ko Fruhstucksdirektor? :mrgreen:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 23 lis 2012, 09:59

TZ špekulira da je Heynckes sve bliže produženju ugovora

argumenti su im malo bebasti, što ne znači da ostali portali neće ovo kopirati..

nitko ne uzima u obzir onaj moj scenario, da će se Jupp oprostiti nakon (barem jedne) osvojene titule... onako gentlemanski, sa suzama kao onda kod Hitzfelda :D

Slika

Slika
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 23 lis 2012, 10:45

Murta napisao:Ko bi u toj verziji bio trener, a ko Fruhstucksdirektor? :mrgreen:

Trener Pep, pomoćnik Jupp
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la FCB_general » 23 lis 2012, 22:49

Zaboravite te viceve o 2 trenera i još tu i karakter poput Sammera. Čovjek neka sada uči njemački ako se zanima za Bayern, a ne kad preuzme.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 10 stu 2012, 12:45

Čini se da novog trenera neće biti. TZ je jutros izašao s jednim jakim naslovom: "Ribery i Robben traže produženje Heynckensovog ugovora." A kad se otvori tekst naslov je: "Jupp planira novu sezonu."
Malo diletantski, ali neću to dalje komentirati.

U članku se govori da su KHR i Sammer razgovarali o budućnosti kluba, a piše i da Jupp nije potvrdio niti odbio produženje ugovora. Ova budućnost kluba jest zapravo bila diskusija o igračima i mogućnostima daljnjeg unaprijeđenja kadra.
Ako se sjećate, Jupp je prilikom dolaska rekao da svake sezone želi dva vrhunska igrača kako bi kadar bio što jači i širi.

Ja sam donedavno bio protiv njegovog ostanka, prvenstveno zbog godina, ali moram vam reći da osim kod Mourinha nisam nikad vidio toliki trenerski rukopis na nekoj momčadi u 2. sezoni. Heynckes potvrđuje da je trener koji itekako zna, samo mu je trebalo vremena. :smajl007:
Bayern stvarno izgleda odlično. Naša je igra vidno napredovala i što je najvažnije vidi se Juppov cilj. Kod van Gaala to nije bio slučaj. Promijenio je stil, ali to nije donijelo kvalitativni napredak. Ali da se ne vraćam na stare stvari. ;)

Ako bi mi produžili s Heynckensom, to bi vjerojatno značilo da će Guardiola otići negdje drugdje. I da bi od 2014. naš novi trener trebao biti Scholl. Meni je on jedan od naših najdražih igrača, iznimno ga cijenim i zbog svega što je radio i radi s Bayernom II i ne bih imao ništa protiv. Naravno da ne bi bilo loše da jednu sezonu odradi kao Heynckensov pomoćnik.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 10 stu 2012, 13:36

Kod Juppa me jedino smetaju samo te njegove izmjene pošto ih do 75. min. uopće ne dira, ali čovjek se vratio kroz Leverkusen i Bayern u današnji svijet nogometa na najbolji mogući način. Šteta što to nije kapitalizirao euro naslovom...

Kad već govorimo o trenerima, onda definitivno trebamo ići na sigurno pa produljivati mu ugovor godinu po godinu, nešto ko Ferguson u ManU. Isto tako kad bude novi trener dolazio treba mu dati samo 2 sezone u početku. Jedna da mu bude taman da ne bude prvak, a druga da mora nakon te prve pokazati sposobnosti. Nakon toga po godinu produljivat. Mislim da bi to na trenera imalo pozitivan psihološki efekt i ne bi imao vremena za opustit se kad bi nakon prve 2 sezone morao raditi za novi ugovor. :)

Što se tiče Scholla ja ne znam ništa za njega jer čovjek vodi samo momčad iz njem. četvrtog razreda i vidim 3-4 utakmice je bez pobjede i stalno prosipa prednost. :) S njime bi išao 2+1+1+1+...
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 10 stu 2012, 14:08

Ako Jupp još uvijek ima snage i ono što je najbitnije volje, neka nastavi sa radom. Apsolutno sam za to. Radije on, nego "neiskusni XY " da vodi ekipu kao što je to Bayern. Neka Juppa još kod nas. :bravo:

A čitajući po njem. portalima, vidim da nisam jedini koji je za njegov ostanak. :)
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la CroCHEF » 03 pro 2012, 10:04

Izgleda da ce Slomka produzit s H96.
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la nele-BHF » 03 pro 2012, 11:31

CroCHEF napisao:Izgleda da ce Slomka produzit s H96.

A Unique izgleda da ide na ljeto. :a045:

( Da ne bude zabune, ovo je samo drkica )
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la cruz » 03 pro 2012, 12:54

nele-BHF napisao:
CroCHEF napisao:Izgleda da ce Slomka produzit s H96.

A Unique izgleda da ide na ljeto. :a045:

( Da ne bude zabune, ovo je samo drkica )

ne daj Bože!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 04 pro 2012, 18:02

Mourinho i njemački jezik... To baš ne ide skupa. :D

Mourinho voli Englesku, Engleska voli njega. Tamo će se vratiti.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva