Thiago Alcantara

Arhivirane teme...

Thiago Alcantara

PostPostao/la Lennon » 12 ruj 2013, 10:06

Mislim da ovaj igrač zaslužuje svoju temu. Proglašen za najboljeg mladog igrača, igrao u Barci 3 godine, pozicija zadnji vezni, plaćen 22 miljuna eura, došao isključivo na inzistiranje našeg trenera Pepa.

Znači ono kaj bi volio je da prokomentirate što očekujemo od Thiaga ove sezone, pa onda sljedeće, onda za dvije-tri-pet. Što dobivamo s njim u sastavu, di ga točno vidimo na kojoj poziciji i u paru s kim, koga će on točno zamjenit u budućnosti, koliko je on ustvari dobar (kad pogledamo njegovu karijeru u Barci). Obzirom da imamo Javia i Bastiana na poziciji zadnjeg veznog, i ako Pep njega vidi isto tako na njoj, koliko će on igrati, i kad će se vratiti i uklopiti obzirom na ozlijedu. Sve su to pitanja koja si ja postavljam, i na koja iskreno i neznam odgovore. Odgovor dal je dobro pojačanje, tj. dal je pogodak dat će vrijeme, iako mislim da se s tako mladim igračem nemože promašit. Moram priznat da njegove kvalitete poznam malo slabije, tj. nisam ga puno gledao u Barci. Rijetko kad je i dobivao prilike otpočetka.
Znači - raspišite se.. ;)
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

Re: Thiago Alcantara

PostPostao/la anton 1983 » 12 ruj 2013, 10:40

Fali ti nekakva anketa! :mrgreen:

Ja sam još uvijek šokiran činjenicom da je on došao kod nas i uopće mi je teško vjerovati da je o naš igrač. Trebat će mi vremena da se priviknem...

Što oćekivati, kakav će biti, e to je pitanje i odgovor, sam ću reči da ga baš i ne vidim na toj pozicij šestice u budučnosti. Zbog njega se na ovaj Bayern treba priviknuti jer je previše kvalitete u toj sredini srednjeg reda da bi uopće znao kakvu će on ulogu imati. "Problem" je u toj rotaciji pa ne vjerujem da on ima zagarantirano mjesto u prvih 11 kod PEPA, ali da će igrati puno i ovisno od protivnika. On i Kroos su meni igrači koji će igrati TU ulogu u veznom redu i ne vjerujem da će previše igrati skupa...Znači za te tri pozicije mi imamo 4 vanserijska igrača koji su podmognuti Gotzeom i Mullerom ovisno o tome ko igra...

Očekujem velike stvari od Thiaga jer kao što sam i rekao taj dečec je za mene potencijal za zlatnu loptu za koju godinu. Ko zna morti i istera nekoga iz Bayerna za koga to nismo oćekivali.

Uglavnom bolje da je tu nego da nije :mrgreen:

Oni što je meni sad bitno je da nekako vidim da Schweini u ovom PEPOVOM sustavu više niju MUST igrač i da nećemo biti "loši" ako on ne igra, kako je dosad bio slučaj....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 12 ruj 2013, 10:48

Neznam, imam osjećaj da će nakon ove godine ljudi ostat razočarani. On se sigurno neće naigrat puno, s obzirom na konkurenciju i trenutnu ozlijedu ostat će u nekoj rotaciji al vjeroatno ne igrač za prvih jedanaest kad bu jaka tekma, a platili smo ga puno i puno se očekuje od najboljeg mladog igrača. Ja znam da on nije igrač za ovu sezonu, pa možda čak ni sljedeću, on je igrač za tek onu treću, četvrtu i petu. On je naša budućnost, a kad pogledam kakvu budućnost imamo, naravno uz iskustvo koje će još dobit, dragi Uli Hoenes :legendo:

Znači neka bliža- daljnja budućnost -
------Javi---Thiago-----------
Gotze---Kroos-----Muller(Shaq)---
----------Lewa---------

Imam osjećaj, ako bude svi išlo po planu a nema razloga da neide, zagarantiran nam je vrh sljedećih 10 godina. cool0044
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 12 ruj 2013, 10:56

Da se nadovežem za prijašnji post

Znači za 5 godina :
Javi - 30 godina
Thiago -27 godina
Kroos - 28 godina
Muller - 28 godina
Gotze - 26 godina
Lewa - 30 godina
Shaq - 26 godina
I još će moć igrat 5 na nivou.... Znači mi smo praktično riješeni za 10 godina :mrgreen:
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 12 ruj 2013, 11:00

cigo
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 12 ruj 2013, 12:16

doro napisao:cigo

Doro direktan, kratak i jasan :lol:
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 ruj 2013, 12:26

Problem kod dore je kaj on nikad ne mjenja mišljenje o igračima i što se doro ne zna prilagoditi sistemu! :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 12 ruj 2013, 12:57

Njega uopće nisam doživio nešto spektakularno kad je došao. Koliko god on talentiran bio, on je za mene u ovom trenutku ispao nepotreban, Guardiolin igrač. Štoviše, upravo je Thiago ujedno i značio odlazak Gustava u Wolfsburg što nisam podupirao, a i Hojbjerg je supernadaren igrač kojeg bi ove sezone morali u barem 15-ak utakmice Bundeslige gurati u vatru.

Ista stvar će se već iduće ljeto dogoditi s Rodeom koji je tek apsolutno nepotreban. Lik umjesto nekog kluba poput Schalkea gdje su Goretzka, Draxler i ostali njem. talenti izabere Bayern. Nek mu bude jer neće se previše naigrati.

Sad je još i ozlijeđen pa ga uopće ne vidim u prvom planu ove sezone. Igrač rotacije, a Martinez naravno naš zadnji vezni.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la TiLe » 12 ruj 2013, 13:41

Thiaga doživljavam kao neprirodnu izraslinu na Bayernovom tkivu :D

Još uvijek ne shvaćam njegovu kupovinu.

U ovo doba dogodine ga vidim u Manchesteru, gdje mu je i mjesto :a045:
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lucimar » 12 ruj 2013, 16:53

@ general
potpisujem

imas savrseni tim i ti ga mijenjas...
a to je najociglednije bilo tom promjenom gustavo-thiago
opet mislim da je bilo boljih nacina da se uloze te pare
Lucimar
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 12 ruj 2013, 20:17

Meni je fantastično to što smo ga mi Thiaga ispred nosa klepili ManU-u. To je prejebeno, jednostavno.

On je veliki talenat, briljirao i na U-21 EP, potencijal je ogroman. Elegantan igrač jednostavno. Međutim, prije će on biti investicija za budućnost, nego pravo pojačanje za sadašnjost. Nisam siguran da će njegova integracija u tim ići tako brzo, pogotovo ne kao kod jednog Javi Martineza (u čije sam kvalitete i mogućnost prilagođavanja bio uvjeren od samog početka). Kod Thiaga bi to moglo potrajati, jer je drugačiji tip igrača, te sad ova povreda, te još neki faktori.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la mirko0410 » 12 ruj 2013, 21:13

Thiago je kupljen jer ga je želio Pep, znači kad se oporavi upada u ekipu, druga stvar je dali ga je trebalo u ovom trenutku kupovati ili ne. Moje je mišljenje da je trebalo kupiti jednog halfa tu smo tanki.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la Lennon » 12 ruj 2013, 21:26

effe__sa napisao:Meni je fantastično to što smo ga mi Thiaga ispred nosa klepili ManU-u. To je prejebeno, jednostavno.

On je veliki talenat, briljirao i na U-21 EP, potencijal je ogroman. Elegantan igrač jednostavno. Međutim, prije će on biti investicija za budućnost, nego pravo pojačanje za sadašnjost. Nisam siguran da će njegova integracija u tim ići tako brzo, pogotovo ne kao kod jednog Javi Martineza (u čije sam kvalitete i mogućnost prilagođavanja bio uvjeren od samog početka). Kod Thiaga bi to moglo potrajati, jer je drugačiji tip igrača, te sad ova povreda, te još neki faktori.

Upravo je u tome fora. Nije stvar u ovogodišnjem il novogodišnjem timu, di on najveroatnije i ne treba. On je player za sljedećih 10 godina ak Bog da... u tome je stvar. Normalno da sad teško može upast u ekipu pored Schweinija i Martineza, Roberya pa i Mullera i Kroosa, al u budućnosti se sprema teren za njega. Zato sam otovorio i tu temu, da malo prokomentiramo za Thiaga kolko nam je potreban i sada (znači nije potreban) i koliko u budućnosti (potreban jako). Al ljudi će bit nezadovoljni jer svi očekuju Thiaga ove sezone... :roll:
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la TiLe » 12 ruj 2013, 22:13

Lennon napisao:Upravo je u tome fora. Nije stvar u ovogodišnjem il novogodišnjem timu, di on najveroatnije i ne treba. On je player za sljedećih 10 godina ak Bog da... u tome je stvar. Normalno da sad teško može upast u ekipu pored Schweinija i Martineza, Roberya pa i Mullera i Kroosa, al u budućnosti se sprema teren za njega. Zato sam otovorio i tu temu, da malo prokomentiramo za Thiaga kolko nam je potreban i sada (znači nije potreban) i koliko u budućnosti (potreban jako). Al ljudi će bit nezadovoljni jer svi očekuju Thiaga ove sezone... :roll:

Budućnost se spremala za njega i u Barci pa ih je svejedno otkantao jer nije mogao odmah igrati.

Zašto misliš da će u Bayernu biti strpljiv ako ne imadne dobru minutažu?
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 13 ruj 2013, 07:28

Čekajte. Kak vi to mislite da on neće sada igrati? Možda mislite da ove sezone neće explodirati i imati brutalno veliki utjecaj na rezultata. E to je moguće jer je sad ova ozlijeda ziher njemu i Bayernu pomrsila račune.

Bayern je prošle godine bio duplo pokriven na svim pozicijama i ove sezone je sito duplo pokriven. Ljudi se teško mire sa činjenicom da mi više ne igramo sa 2 zadnja vezna već sa jednim. Stoga nama ne treba 4 "šestice" već samo dvije da bi bili duplo pokriveni. Onda s druge strane više nam ne trebaju 2 "ofenzivna" vezna već 4, jer više ne igramo sa jednim već sa dva. Iz tog razloga Gustavo je NEPOTREBAN dok je Thiago potreban.

Prošla sezona sa dva zadnja i jednim prednjim:

DMC - Schweini, Martinez, Luis, Tymo

AMC - Kroos i Muller koji je ujedno pokrivo i desno krilo.

Ova sezona sa jednim zadnjim i dva ofenzivna:

DMC - Martinez, Schweini

AMC/MC - Thiago, Kroos, Muller, Gotze - naravno Muller i Gotze mogu i neke druge pozicije pokrit kao što i Schweini i Martinez mogu igrati te prednje.

Ako smo već išli u to mjenjanje taktike onda je normalno da nam ne treba Gustavo kao zadnji vezni, nego još jedan igral koji zna nekaj s loptom....

Sa sječate kak smo uvijek srali da neamo pravu zamjenu za Kroos - e sad ju imamo! :mrgreen:

Igrač sa 21 godinom u ovakvom Bayernu ne mora imati važnu ulogu u klubu mam i to je morti od njega preveč za oćekivati, a dal može imati neku bitnu ulogu sa svoji preddispozicijama - DA MOŽE.
anton 1983
Uli Hoeneß

Sljedeće

Vrati se na: Arhiva