Mario Đilkušić - prodaja ili borba s Lewom?

Arhivirane teme...

Mario Mandžukić će :

ostat i sljedeće sezone u Bayernu
9
56%
otić na ljeto iz Bayerna
7
44%

Ukupno glasova : 16

Re: Mario Đilkušić - prodaja ili borba s Lewom?

PostPostao/la doro » 23 svi 2014, 11:13

Prodaja i zaboli me za manđu kao i bilo kojeg pojedinaca ako se ne uklapa iz bilo kojeg razloga...Bayern je na prvom mjestu ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 23 svi 2014, 11:23

doro napisao:Prodaja i zaboli me za manđu kao i bilo kojeg pojedinaca ako se ne uklapa iz bilo kojeg razloga...Bayern je na prvom mjestu ;)

:bravo:
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 26 svi 2014, 15:37

Niko Kovač je na pripremama u austrijskom Bad Tatzmannsdorfu morao donijeti nove odluke kako bi svojim reprezentativcima osigurao mir u kampu. Izborniku problem predstavljaju brojni agenti, koji žele pregovarati s Marijom Mandžukiću.
Kovač im je zabranio pristup.
- Agenti sjede u hotelu, ali to ne može proći. Sve stvari trebaju rješavati preko telefona - rekao je hrvatski izbornik za njemački Die Welt te se osvrnuo na Mandžinu budućnost:
- Želio bih da nađe klub prije početka Svjetskog prvenstva, ali na to ne mogu utjecati. Sjajno je što imamo toliko svjetskih klasa u našoj maloj zemlji. Mario može igrati gdje hoće, za njega ne brinem.

Više manje je sigurno da odlazi, pitanje je koliko love možemo izmusti za njega.
Ako je Juve jedini ozbiljni kandidat piše nam se loše.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 lip 2014, 18:48

Manđa kao zamjena za Balotellia

:facepalm:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 09 lip 2014, 11:31

Eto na kraju krajeva ovo dobiva nekakav Happy End.

Mandžo iskreno priznao, što smo i svi vidjeli da se u tom nogometu nije najbolje snašao, korektno je javio upravi da odlazi, čak se zahvalio i pohvalio Pepa i odlazi u miru. Bitno je da odigra i dobro na SP-u i da izvućemo nekih 25-30 milja, što bi bilo odlično za nas.

Nesmijemo i ne možemo osporit njegovu kvalitetu, kao i zahvalu za sve što je u tako kratkom periodu dao za Bayern. Bio jedna od najvažnijih uloga u "triple-Bayernu", zabio u finalu LP-a i dvije sezone redovno trpao. Koliko je on dao za Bayern toliko je i Bayern njemu.

Hvala i puno sreće u novom klubu. Naravno, ne ako buš protiv nas igral. :D
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 09 lip 2014, 12:30

Ode čovjek, hvala i sretno mu bilo u novom klubu. Bayern bi opet mogao ostati 'kratkih' rukava i zaraditi ispod procijenjene vrijednosti igrača, dakle ispod 30 mil. €.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 09 lip 2014, 14:50

Mislim da ce Bayern dobiti 30 milijuna za Mandzu. Cak sam uvjeren da je vec dogovoren transfer, zbog tajminga i sadrzaja ovog intervjua.. ;)

A uskoro ide i sluzbena objava, cim se okoncaju i najmanji detalji.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la katsche » 09 lip 2014, 22:49

vintage napisao:
doro napisao:Prodaja i zaboli me za manđu kao i bilo kojeg pojedinaca ako se ne uklapa iz bilo kojeg razloga...Bayern je na prvom mjestu ;)

nemam sto dodati, sve ste rekli
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 10 lip 2014, 11:54

http://www.jutarnji.hr/-mandzo--guardio ... -/1197943/

Mario je i taj odnos stoički istrpio.

Slika

Stoički...
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la FCB_general » 10 lip 2014, 13:48

Pa je, dobar je bio. Nije bilo napuštanja utakmice poput Tonija ili Diega.

Nije se ni svađao, prepucavao po medijima. Mnogi su znali ludovati i imati nategnute odnose u prošlosti bilo s trenerima ili čelnicima kluba.

Uglavnom, gotovo je.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 18 lip 2014, 09:58

Evo valjda se svi slažemo da Mandžukić odlazi, tako je i sam rekao, ne bi trebalo više bit dilema. Jedina dilema je gdje odlazi? Imate li kakve ideje što s njim napraviti? Ja imam osjećaj da ćemo OPET ispušit na igraču kojeg se moglo dobro unovčit i da će otić za neku siću zato jer želi ić i klub će ga pustit da ne rade probleme u ekipi. Više se nitko ne spominje kao potencijalni kupac. RM mi nije vjerojatna opcija, oni će sigurno ić po Suareza za nekih 60-70 milijuna, još pogotovo kad znaju nać budale kojima prodat pa će Benzemu panja uvalit za 40ak sigurno. ManU mi je čudna opcija zbog Van Persija i Roonija, Chelsea će Costu očito, Arsenal se spominje više uz Ballotelija nego Mandžu. Pazi kreten Wenger bi dao 30 milja za Ballotelija :neee:

Sve u svemu, slabo nam se nešto piše o njemu i ja nemam ideje gdje bi on mogao otić. Možda u Liverpool ako prodaju Suareza :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2014, 09:01

UžasTno me nervira ova saga sa Manđom. Kao Bayern ne zna kaj sa njim gubi, a nemremo niti maštati o jebenih 30 miljona eura jer se bojimo da ne tražimo previše. Pa ak se radi o takvoj mangi od igrača, zakaj Chelsea kupuej Costu, a Arsenal nas zasad zaobilazi i nudi pare za pazi, Balotellija. Pa sigurno da je to neki pokazatelj onoga kaj on vrijedi. Dobim dojam da bi mi Hrvati trebali pričati da je to napadač od 40 milja sam tak, ali o tome za kolko ga se more pitati moramo šutiti jer sbojim reči da Bayernu niko ne bu niti 25 milja za njega ponudio....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 23 lip 2014, 10:17

Pa ak Higuain vrijedi 40 ili su ga tolko platili onda može i Mandžo potegnut, pa čak i više.

Lijepo je čovjek reko da za vrijeme SP a nema govora o transferima i budućnosti. I toga se drži i menađer njegov.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Speedy » 23 lip 2014, 10:46

Slazem se s antonom, mi cemo Mandzu prodati ali bojim se da ce biti neka cifra kao kod Gomeza. Ako uspijemo navuci na 25 milja bit ce jebeno! :bravo:
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2014, 11:34

Lennon napisao:Pa ak Higuain vrijedi 40 ili su ga tolko platili onda može i Mandžo potegnut, pa čak i više.

Lijepo je čovjek reko da za vrijeme SP a nema govora o transferima i budućnosti. I toga se drži i menađer njegov.

Pa u tom i je kvaka. Dobro da si baš njega spomenuo. Za njega je od "nigdje" plačeno 37 milja i navodno sada ima zainteresiranih za više para, dok kod Manđe sam se mi usudimo pisati o tim nekim velikim ciframa a svi se iz nekog razloga "pibojavamo" da ćemo samo 25 milja dobiti. Ima valjda nešto u toj procjeni drugih klubova, a ima ih koji trebajunapadač s tim da se zna da je Manđa slobodan.

Kad je Gomez bio u formi pričalo se o 40 - 50 i Chelsea je tam na neku zimu čak i preko 40 ponudio, a kad je "propo" 20 jedva kolko znam. Manšđa sad i nije propo i zabija na SP, ali mislim da nikom ne pada na pamet da takve pare ponudi!

Da je on stvarno takva BOMBA od napadača kakav mi Hrvati brijemo da je, već bi jučer dobili ponudu od 35, a ovak se moram nadat da će piknut sve skupa 5-6 komada pa da s eklubovi ne boje dati 30-35...
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva