Mario Đilkušić - prodaja ili borba s Lewom?

Arhivirane teme...

Mario Mandžukić će :

ostat i sljedeće sezone u Bayernu
9
56%
otić na ljeto iz Bayerna
7
44%

Ukupno glasova : 16

Re: Mario Đilkušić - prodaja ili borba s Lewom?

PostPostao/la panda » 23 lip 2014, 11:38

Lennon napisao:Pa ak Higuain vrijedi 40 ili su ga tolko platili onda može i Mandžo potegnut, pa čak i više.

Lijepo je čovjek reko da za vrijeme SP a nema govora o transferima i budućnosti. I toga se drži i menađer njegov.

Mandžukić ne vredi ni pol toga kaj Higuain vredi
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la cruz » 23 lip 2014, 14:39

I prije sam govorio da mi precjenjujemo Mandzu.

25mil je pak realna cifra SADA.
30mil. se mogu izvuci dobrim pregovaranjem, ali to je KAPAK.

Idalje mislim da je transfer vec dogovoren ali se ceka pravo vrijeme za objavu..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 23 lip 2014, 16:06

Realna cijena Mandže i jest oko 25 milja, ali Gomez sigurno nije otišo za realnu cijenu nego ispod. Isto tako hrpa igrača iz engleske i španjolske odlazi po puno većoj cijeni od realne. Ko će mi reć da Balloteli vrijedi 30+ milja, a Milan hoće izvuć i 40 jer dio ide Citiju... Znamo mi svi šta je realno, ali uvijek se naše igrače kupuje realno, a iz drugih liga idu po 30-40% većim cijenama
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 23 lip 2014, 17:14

Za Mandžu se može puno para izvuči i moglo bi se čak izvuči i preko 30 miliona.
Samo problem je u tome što su naši zasrali stvar ovdje, pa svi sada znaju da on definitivno više ne ostaje u Bayernu naredne sezone. I ko pametan u takvim uslovima, može dati veliku cifru?
Sada se može desiti da za Mandžu dobijemo jako malo, nešto slično ko u slučaju Gomeza i onda će svi pričati kako on ne vrijedi. A niko se ne pita kako prodat igrača masno, kada si zajebao prije prodaje, sve što se moglo zajebat....A klub je u ovom slučaju sve zajebao....Kod prodaje igrača se u zadnje vrijeme ponašamo kao ogromni amateri....I ako se u nećemu pokazujemo kao jako loši, onda je to taj segment.... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2014, 19:02

Manđa nikad nije bio prava zvijezda i u pravilu takvi igrači ne postižu cijenu koju bi klubovi htjeli. Gomez kad je trpo bio je skup pun kurac, Manđa taj individualni status nemre doseć i zato se hoće 30-40 milja, a priča o 20-30.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 24 lip 2014, 09:24

panda napisao:
Lennon napisao:Pa ak Higuain vrijedi 40 ili su ga tolko platili onda može i Mandžo potegnut, pa čak i više.

Lijepo je čovjek reko da za vrijeme SP a nema govora o transferima i budućnosti. I toga se drži i menađer njegov.

Mandžukić ne vredi ni pol toga kaj Higuain vredi

Viš da opet nisi shvatio poantu posta.

A sad se vrati u kut i gledaj u zid dalje.

Htio sam naglasit da je problem u tome da klub nezna prodat igrača za dobru cijenu, tj. nezna pravi tajmnig za prodat ga, i to skoro stalno u posljednje vrijeme.

Očito smo puni ko brod pa nam ne treba koji milion viška, ne :bravo:
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 24 lip 2014, 21:04

anton 1983 napisao:Manđa nikad nije bio prava zvijezda i u pravilu takvi igrači ne postižu cijenu koju bi klubovi htjeli. Gomez kad je trpo bio je skup pun kurac, Manđa taj individualni status nemre doseć i zato se hoće 30-40 milja, a priča o 20-30.

Mi igrače srozamo, kada ih se želimo riješit. E tada i oni koji su bili velike zvijezde postaju nešto puno manje od toga.
Takav je slučaj bio i s Gomezom. Pa Gomez volili ga neki ili ne, čovjek koji je toliko polarizirao je ipak bio poprilično velika zvijezda, a kod prodaje je ispalo, da prodajemo nekog fudbalera rejtinga Šaćirija.....Kako smo se postavili, za Gomez smo još i dobre pare dobili....

A kod tebe je anton problem, što za tebe ni Muller nije prava zvijezda, jer ti nekad kažeš da ti je presmotan za zvijezdu. :D Gledaš specifične stvari kod igrača, "sexualnost"...... :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 24 lip 2014, 21:11

effe__sa napisao:Mi igrače srozamo, kada ih se želimo riješit. E tada i oni koji su bili velike zvijezde postaju nešto puno manje od toga.
Takav je slučaj bio i s Gomezom. Pa Gomez volili ga neki ili ne, čovjek koji je toliko polarizirao je ipak bio poprilično velika zvijezda, a kod prodaje je ispalo, da prodajemo nekog fudbalera rejtinga Šaćirija.....Kako smo se postavili, za Gomez smo još i dobre pare dobili....

Problem je bio kaj Arsenal tada nije kupovo napadača. Debili su trebali i Gomeza i Gustava za 60 milaj uzet i schluss. U neku ruku to kaj si reko je istina, ali opet samo ćemo imati taj primjer Gomeza, a sad treba vidjet kaj bumo za Manđu dobili. Ak bu ispod 20 zbljuval bum se!

effe__sa napisao:A kod tebe je anton problem, što za tebe ni Muller nije prava zvijezda, jer ti nekad kažeš da ti je presmotan za zvijezdu. :D Gledaš specifične stvari kod igrača, "sexualnost"...... :D

O Mulleru ne bumo raspravljali jer se on nebu prodavo! Pa viš d auprava na njega drka. Novi ugovor me totalno iznenadio!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 25 lip 2014, 12:43

anton 1983 napisao:O Mulleru ne bumo raspravljali jer se on nebu prodavo! Pa viš d auprava na njega drka. Novi ugovor me totalno iznenadio!

Čovjek je dao hattrick u prvoj tekmi svjetskog i bio prvi strijelac prošlog. Može on bit smotan kolko hoće, ali brojke ne lažu niti mogu biti slučajnost (u tolikoj mjeri). Ni "bolji" nisu uspjeli što je uspio naš Muller. E sad mi treba netko reć da Muller vrijedi 20 milja, a Suarez 60+ čisto primjera radi... Čudno je današnje tržište igrača
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 26 lip 2014, 06:55

Blesavo mi je ikakvu raspravu o Mulleru voditi po pitanju cijene i prodaje, kad on ne ide nigdje. Kod nas on nema cijenu no kada bi ga neko došao kupiti mislim da se ne bi niti usudio ponuditi ispod 35 miliona eura.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la marac » 02 srp 2014, 10:22

Pitanje za statisticare - tko je efikasniji u ovoj godini bio? Muller ili Mandzukic?
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 02 srp 2014, 10:23

Pa manša definitivno ak se priča o tome ko je iz kolko udaraca na gol zabio....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la marac » 02 srp 2014, 10:28

anton 1983 napisao:Pa manša definitivno ak se priča o tome ko je iz kolko udaraca na gol zabio....

Mislio sam na minuta/gol, ali mislim da je i tu Mandzukic bolji.
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 02 srp 2014, 11:24

marac napisao:
anton 1983 napisao:Pa manša definitivno ak se priča o tome ko je iz kolko udaraca na gol zabio....

Mislio sam na minuta/gol, ali mislim da je i tu Mandzukic bolji.

Sigurno. Igrao je Đilkoš i manje utakmica a zabio je više.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 03 srp 2014, 02:18

marac napisao:Pitanje za statisticare - tko je efikasniji u ovoj godini bio? Muller ili Mandzukic?

Ako se ne varam, Müller je imao 137 min / gol.
Mandžukić 10 minuta manje (127)

Mario je bio efikasniji u ligi (112 min. / gol naprema Müllerovih 166), Mülac je bio bolji u LP (142 - 216) i u kupu (58-90).
Zabili su oba 26 golova, ali Müller 6 komada može pripisati izvođenju penala, uz to je Müller bio nekih 250 minuta više na terenu od Mandžukića.

Ali zato i ima 5 asistencija više (15 > 10) i 5 žutih kartona manje (3 < 8)
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva