"PEPLAND"

Arhivirane teme...

Koji je pravi put za Bayern?

Pep i njegova totalna filozofija sa "njegovim" igračima
0
Nema glasova
Bayern mora ostati "njemački klub"
6
55%
Pepova filozofija sa njemačkim igračima
5
45%

Ukupno glasova : 11

Re: "PEPLAND"

PostPostao/la anton 1983 » 17 lip 2014, 12:57

Lennon napisao:A koji je tvoj izbor, znači da si ti Pep koji bi igrači tebi bili višak?

Ma ovdje nije poanta o višku nego o kritiziranju i shvačanju cjelokupne situacije. Zato i kažem da me određeni način kritiziranja izrazito iritira. Recimo nemreš bit za to da igraju i Muller i Manđa, ako je samo jedan pozicija ostala slobodna. Moraš bit svjestan da ako si za to da igra manđa da onda znaš da radiš nezadovoljnog Mullera ili da pak ak ti igra Muller a nemaš Robbena fali ti kreativnosti i lucidnosti. Znači nemreš sve kritizirati kao da nepostoji neka druga strana niti da jedna stvar automatski uključuje drugo.

Pa niko ovdje ne misli valjda da postoje oni koji Pepa ne smatraju odgovornim za pad forme i poraz od Reala. No zato postoje oni koji te debilne kritike koje traju i kad sve štima više ne podnose. Taj dio mene izrazito muči,a ne to što Lahm igra u vezi, ako to funkcionira.

Ja recimo slijedeće godine ne želim Lahma vidjet u vezi niti jedan jedini put ako je dovoljan broj veznih igrača fit tj. da se od početka sezone počne raditi na tome da nam to uopče ne treba. No ak nam se opet 15 veznih ozlijedi lahm se tu ustali stvari će se promijeniti. Jebiga kod nekih stvari moramo biti flexibilni jer drugačije ne ide.

Evo recite vi meni kak Bayernovom navijaču objasniti da bi eventualno oslabljivanje našeg kadra što znači prodavanje jedne zvijezde i ne dovođenje nove, Bayern u biti pojačalo? Poanta je da svi mislimo da imamo preširok kadar koji se jedino more smanjiti prodajom ŠPEKA i nikak drugačije, a s druge strane svi oćemo ostat debeli i bucmasti i svakom je žao dat malo svog ŠPEKA....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 17 lip 2014, 13:00

anton 1983 napisao:
Evo recite vi meni kak Bayernovom navijaču objasniti da bi eventualno oslabljivanje našeg kadra što znači prodavanje jedne zvijezde i ne dovođenje nove, Bayern u biti pojačalo? Poanta je da svi mislimo da imamo preširok kadar koji se jedino more smanjiti prodajom ŠPEKA i nikak drugačije, a s druge strane svi oćemo ostat debeli i bucmasti i svakom je žao dat malo svog ŠPEKA....

Pa da, zato sam i bio napisao, to je "problem" s kojim mi i Pep sljedeće sezone moramo živjeti.

Idealno bi bilo da City ponudi 60 milja eura za Riberya. :lol:
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la TiLe » 19 lip 2014, 18:23

TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2014, 09:55

Sad kad su Španjolci onako ispali, Pepu se priprema klopka. biti će mu teže nego u prvoj sezoni. Onda si razmislim i nadam se da je onu tu izvukao neku pouku i da će neke stvari prilagoditi u taktici kako bi se više svidio navijačima. Na kraju krajeva kolko god Pep mutavio najbitnije će biti koliko će to pušiti igrači i dal će mu okrenuti leđa ili biti uz njega.

Najbitnije će biti zadržati momčad na svojoj strani bez obzira na pritisak medija. Smatram da tu trener ne može previše taktički pogriješiti koliko može sjebati na način da mu momčad prestane vjerovati i da od momčadi napravi pojedince...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 24 lip 2014, 11:22

Ima jedna stvar koju je Pep sjebo po pitanju nogometa opčenito. Lik je tolko zasro sa tom svojom filozofijom da danas više igrači nemaju svoje pozicije i da se sa 5 igrača more složiti ščeprtnaest taktika. Jučer ona Hrvatska postava sa vezom i napadom mogla je složiti valjda 10 taktika sa pomicanjem samo jednog igrača na drugu poziciju. Sad više ne znaš ko je kaj, dal on to igra il ne,koliko je u stvari dobar i bla bla bla. maltene više nema onih cementiranih pozicija i ak ne buš univerzalan propal buš kao igrač. Još sam čekam štopera koji bu 15 tekmi u sezoni bio napadač, 4 tekme krilo i 16 tekmi štoper i bar jednu golman....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 24 lip 2014, 11:28

Upravo i to očekujem najviše od njega u sljedećoj sezoni.

Znam da od svog stila neće odustat, na moju veliku žalost. Tu si pomoći ne mogu.

Al očekujem da konačno svaki igrač ugrabi svoju poziciju. To valjda mogu očekivat.

A ne da bu Muller jednom na 8-ici, jednom na krilu, jednom u špici, jednom na 10-ki, isto vrijedi za Gotze-a, pa onda Schweini jednom na zadnjem veznom, pa jednom na 8-ici, pa Martinez jednom na stoperu, pa jednom u vezi, itd itd.

Uzmi si sustav, daj svakome poziciju i reci što očekuješ od njega, i nek tu bude cijelu sezonu, uzmi si svojih 11, (koji će se naravno mijenjat što zbog ozlijeda, kartona ,umora) i kreni više prema svojim ciljevima a i našima.

Da, očekujem da u svom mandatu osvoji LP. Vi ne?
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 24 lip 2014, 11:45

Samo si krivo shvatio da nisam to mislio samo za Bayern, već za sve repke i klubove svijeta. On je to pizdarijo još tam od Barce...Pogledajte sve repke, klubove kaj rade po tom pitanju. Recimo jučer Hrvatska je mogla igrati

--------------Olić----Manđa

Prnjić--------Dean----Manđa---Perišić

Pa Prnjić i Rakitić menjanju mjesta pa igrač na krilu, pa sva tri vezna zadnji ili prednji vezni. Pa pranjić jedino ne igra napad i štopera. BRUTALIS!!! Koji je kurac čeki FabreGHnooj? Kaj god oćeš.

Nije problem kad imaš sam dve tri opcije, al kad recimo sa jednom ekipom moreš složiti 14 taktika onda ti je zlo.

Npr evo Bayern 10 igrača:

Alaba-Boateng-Dante-Martinez-Lahm-Kroos-Schweini-Gotze-Muller-Robben

namjerno su baš ovi igrači:

---------------Muller

Gotze--------Kroos-----Robben

---------Martinez---Schweini

Alaba---Dante---Boa-----Lahm

Jel tak?

Moreš imati ova tri u sredini u liniji. Može ti Robben igrati špicu ili Gotze, pa isto tako Gotze i Robben na suprotnim stranama. Moreš igrati 3-5-2 ili 3-6-1 ili 3-4-3 sa martinezom kao liberom.

Isto tak moreš:

---------Lahm---Schweini

Alaba---Dante---Martinez----Boateng

Da idem dalje il idemo bljuvat?

Čak tu tolko i ne krivim Pepa kad je Bayern u pitanju nego su naši igrači stvarno poluvalentni. Neam niš rotiv toga da recimo imaš Mullera koji je sve i Martineza koji je DC i DMC i recimo krila koji mogu halat s obje strane, al kaj je preveč je preveč :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la panda » 27 lip 2014, 13:18

http://www.spox.com/de/sport/fussball/b ... -2014.html

Kaže Pepito da mu je prva godina u Barci bila lakša nego prva godina u Bayernu
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Lennon » 27 lip 2014, 13:42

Pep će morat menjat sustv baš zbog Mullera.

Dolaskom Lewatog i ostankom glavnih zvijezda kluba (Roberry, Gotze), u sustavu 4-1-4-1 on bi trebo igrat di točno?

Kao što rekoh već par puta, Mulčina je za mene idealna 10-ka.
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2014, 10:54

Da Pizarro nije u Bayernu, bez Starkea morali bi govoriti kako nam je Ribery najstariji igrač :lol: :(

kako vrijeme ide....a sječam se ko danas kad smo ga uzeli ko mladog brazilce...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la TiLe » 03 kol 2014, 14:30

TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Arhiva