"PEPLAND"

Arhivirane teme...

Koji je pravi put za Bayern?

Pep i njegova totalna filozofija sa "njegovim" igračima
0
Nema glasova
Bayern mora ostati "njemački klub"
6
55%
Pepova filozofija sa njemačkim igračima
5
45%

Ukupno glasova : 11

Re: "PEPLAND"

PostPostao/la FCB_general » 18 svi 2014, 13:17

marac napisao:A dobro, kuzim ako ti se ne svida - ali 3/4 sezone je bilo efikasno, kvalitetno i dobro. Pa sjeti se samo ManCity away utakmice. Jbg, ak ti se to nije "svidjelo", onda je stvar u ukusu (o kojem se ne raspravlja).

City u Manchesteru i Schalke 0:5 u Gelsenkirchenu. To je sve za tadašnjih cca. 25 utakmica.

U proljetnom dijelu Eintracht 5:0 i Wolfsburg 1:6. To je to. Ostalo je crna rupa iako smo zabijali po 4-5 golova Freiburgu, Schalkeu, Hannoveru...

No 2 trofeja su tu, ovo sve ostalo ću preživjeti. Hvala Mayerovom pomoćniku sinoć što nije vidio gol. :smajl007:
Zadnja izmjena: FCB_general; 18 svi 2014, 13:18; ukupno mijenjano 1 put/a.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 18 svi 2014, 13:17

FCB_general napisao:
The Scarface napisao:Pep za jučerašnju taktiku zaslužuje apsolutne pohvale, ali ih očito od poznatih hatera nikada neće dobiti. ;)

Svaka čast ekipi i Guardioli, ali njegov nogomet nikad neću voljeti. Samo 2008/2009. je bilo dobro i nikad više.

The Scarface napisao:Lijepo je Sammer sinoć rekao da na gluposti o nedostatku plana B ne želi niti odgovarati jer nemaju nikakve veze s ozbiljnom kritikom.

Javio se papučar sinoć! :hehe: :haha: Gdje je bio zadnjih 9 tjedana. Pas mater... :smil42:

Možeš ti volit ili ne volit igru, ali nekad treba biti pošten i priznati treneru dobro postavljenu taktiku.

Mislim kenjalo se zadnjih tjedana o katastrofalnoj obrani i ranjivosti na kontre da bi čovjek iz ničega izvukao dreierkette i tako neutralizirao Borussijin protupresing i opasnost na kontre i ljudi opet kenjaju. Da je kojim slučajem Mourinho napravio isti potez pola svijeta bi ga slavilo i govorilo kako je nadmudrio i sjebao protivničkog trenera.

Ali mora da sam i ja krivu utakmicu gledao, ono je jučer bila opet kopija Barce i tipično Pepovo tvrdoglavljenje s jalovim posjedom, baš kao i u prvoj prvenstvenoj tekmi kad se igralo s Javijem ofenzivnije da bi se dugim loptama prebacio Borussijin presing. :roll:

FCB_general napisao:No 2 trofeja su tu, ovo sve ostalo ću preživjeti.Hvala Mayerovom pomoćniku sinoć što nije vidio gol. :smajl007:

Hvala što si ovo postao, sad sam uvidio kakav si i da ne moram ulaziti u daljne polemike.

Samo me zanima jesi li tako i prošle godine razmišljao nakon Danteovog prekršaja na Reusu. :a045:
Zadnja izmjena: The Scarface; 18 svi 2014, 13:21; ukupno mijenjano 1 put/a.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la marac » 18 svi 2014, 13:20

FCB_general napisao:
marac napisao:A dobro, kuzim ako ti se ne svida - ali 3/4 sezone je bilo efikasno, kvalitetno i dobro. Pa sjeti se samo ManCity away utakmice. Jbg, ak ti se to nije "svidjelo", onda je stvar u ukusu (o kojem se ne raspravlja).

City u Manchesteru i Schalke 0:5 u Gelsenkirchenu. To je sve za tadašnjih cca. 25 utakmica.

U proljetnom dijelu Eintracht 5:0 i Wolfsburg 1:6. To je to. Ostalo je crna rupa iako smo zabijali po 4-5 golova Freiburgu, Schalkeu, Hannoveru...

Boldano - E jebat ga. Pa kaj oces vise?! :roll:

Bas ispada - da nista ne valja. Ovo kaj Scar veli. Pobijedimo 5-0, kurac. Pobijedimo 1-0, opet kurac. Odigramo 0-0, bzvz. Jucer s 20 strganih igraca odigramo kak smo odigrali - nezasluzeno, nis ne valja.

Pa nemres tak.

Kuzim da ti se ne svida, da mozda vise volis katenacho i da ne volis gledati "beskonacna" dodavanja (iako ih jucer nije bilo), al da tak mozes reci da su te tek 4 tekme zadovoljile od svih u ovoj godini - to nije uredu.

Ispada kao da smo igrali cijelu godinu, osim te 4 tekme, kao chelski i juventus igrali na nulu i pobjedivali s 1-0. smile44
Zadnja izmjena: marac; 18 svi 2014, 13:24; ukupno mijenjano 1 put/a.
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 18 svi 2014, 13:23

The Scarface napisao:
FCB_general napisao:
The Scarface napisao:Pep za jučerašnju taktiku zaslužuje apsolutne pohvale, ali ih očito od poznatih hatera nikada neće dobiti. ;)

Svaka čast ekipi i Guardioli, ali njegov nogomet nikad neću voljeti. Samo 2008/2009. je bilo dobro i nikad više.

The Scarface napisao:Lijepo je Sammer sinoć rekao da na gluposti o nedostatku plana B ne želi niti odgovarati jer nemaju nikakve veze s ozbiljnom kritikom.

Javio se papučar sinoć! :hehe: :haha: Gdje je bio zadnjih 9 tjedana. Pas mater... :smil42:

Možeš ti volit ili ne volit igru, ali nekad treba biti pošten i priznati treneru dobro postavljenu taktiku.

Mislim kenjalo se zadnjih tjedana o katastrofalnoj obrani i ranjivosti na kontre da bi čovjek iz ničega izvukao dreierkette i tako neutralizirao Borussijin protupresing i opasnost na kontre i ljudi opet kenjaju. Da je kojim slučajem Mourinho napravio isti potez pola svijeta bi ga slavilo i govorilo kako je nadmudrio i sjebao protivničkog trenera.

Ali mora da sam i ja krivu utakmicu gledao, ono je jučer bila opet kopija Barce i tipično Pepovo tvrdoglavljenje s jalovim posjedom, baš kao i u prvoj prvenstvenoj tekmi kad se igralo s Javijem ofenzivnije da bi se dugim loptama prebacio Borussijin presing. :roll:

Dva od 3 trofeja su u džepu. To je trenutno najbitnije. Za njegov pederluk po terenu i jalovi posjed sve je jasno.

Inače gledam opet isti scenarij kao i nakon odlaska Rijkaarda. Simuliranje i protestiranje kod nekih Bayernovih igrača(Müller, Robben, Ribery, Martinez) odjednom izašlo posljednjih mjeseci. Čak se i Lahm počeo pjeniti nešto. :smajl006:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 svi 2014, 22:31

Lennon napisao:Baš sam razmišljao, igrač koji sigurno najviše odgovara u "Peplandu" a da je već bio ovdje prije Pepa je Toni Kroos. Ove sezone još se više nametnuo, bio je skoro pa bezgrešan i odgovara mu ova pas igra s puno dodira i dodavanja.

Vjeroatno će uskoro morat birat, ukoliko Toni ostane, između Schweinija i Kroosa i mislim da će Schweini početi polako ispadat, pa makar bio ikona, motor i vjeroatno pola ovog Bayerna. Naravno da me potaknulo na to razmišljanje i pitanja uklapa li se Basti u "Pepland"..

Ukoliko do takvog raspleta dođe, pravo si pitanje postavlja svaki Bayernov navijač, jesmo li spremni "žrtvovat" jednog Bastija za "Pepland" :?:

Thiago će vjeroatno imat osiguranu poziciju, tu su i defenzivnija riješenja Martinez, i ofenzivnija Muller i Gotze.

Vidjet ćemo što nam prvo nosi ljeto, a onda i sljedeća sezona.

Drago mi je kaj ti je ovo palo na pamet, no pitanje je malo podmuklo postavljeno. Još ti ja sad par dana kasnije odgovaram kad je nastala halabuka oko Schweinijeve kvalitete. Ali di je tu uopče problem?

Ajmo predpostaviti da u Bayern nije došao PEP. Ajmo reč da je trener još uvijek JUPP ili ti XY trener koji bi nastavio nekim putem na kojeg smo mi navikli. Kao prvo taj novi trener nebi mogao zaustaviti transfer Gotzea. Gotze je igrač koji je morao doči u Bayern otom potom. No ono što možemo reči "Thiago nije kupljen". Sada mogu ići na dva različita puta. Jedan je da Gustavo ostaje, drugi je da ide. Vrijeme je 2013 - ljeto. Solomunsko rješenje ću uzet i reči ću da je Gustavo ostao i ovu sezonu, a da je na kraju ove otišo jer je "premalo" igrao, a Bayern se opet odlučio da uzme Rodea. Zašto?

Kod Rodea ne znam dal je problem njegove kvalitete opčenito ili dal je problem što sada za njega u Bayernu nema mjesta. Za ove koji su kontra PEPLAND ili da kažem da se boje nećega "takvog" u onom najgorem smislu, dopeljali bi u tom slučaju Rodea, jer to je ono što je Bayern krasilo.

Razlika u ovoj sezoni je samo što je Thiago, zamijenjen Gustavom i ništa više. Trener oće ofenzivnijeg igrača i to je to. No isto tako Thiago je kvalitetniji igrač. E sad ja ne znam dal je problem što se ovdje radilo o Thiagu kao Pepovom igraču ili je problem što navijač ne želi tako kvalitetnog igrača u Bayernovoj vezi jer smatra da je višak i baca mu ljubimca na klupu. Ako je neko protiv PEPLANDA, to bi trebalo značiti da je i za prodaju Thiaga. I sad ja vas pitam bi li vi rađe prodali Thiaga i igrali sa Rodeom/Gustavom? C opcija ne postoji jer onda se gazi riječ.

Bez Thiaga i Pepa idealna veza Bayerna glasi:

Ribery----Kroos-------Robben

--Schweini----Martinez

I sada dolazimo do problema a on nije Kroos niti Schweini, več je problem Muller.

Kada te razvoj posere kak je posrao Bayern onda uspiješ izbaciti generaciju u kojoj su Muller i Kroos. Neko vrijeme recimo do svoje 22/23 godine ti igrači mogu trpiti da nisu standardni, bez beda. No onda ti igrači navrše 25 godina, postanu "prekvalitetni" i zahtjevaju da non stop igraju. I sada je taj problem pao u ruke Pepa, kao što bi ga imao bilo koji drugi trener Bayerna. Još na to imaš Gotzea. Prošle godine smo bez beda bacili Robbena na klupu da bi nas kasnije Robben "spasio" jer se Kroos ozlijedio. No i JUPP bi imao luksuzni problem da se ta ozlijeda nije desila.

Idealnu postavu sam vam napiso a na klupi su još:

--------------Pizarro

Shaqiri------Gotze-----Muller

---------Hojberg----LG/RODE

Kak vam paše. I sada vi tu morate kombinirati tako da i Gotze igra, a i da Muller igra. Koji god trener ovo trenirao ima "problem" jer nemre sve te igrače staviti unutra, pogotovo ak mu se brani igranje sa false devetkom. Oćemo li mi izbaciti zato Mullera? Nećemo jer je on Bayern. Gotzea? Nećemo jer on je budučnost Bayerna i njemačkog nogometa.Hoćemo li prodati Robbena ili Riberya da bi njih dva mogli igrati? Jednog dana da, a do tog dana patnje mladog Vertera. Neki su čak razmišljai da ga treba prodati kad je Gotze potpisao za Bayern, no u tom trenutku ili ti u slijedeće dvije godine, individualno bi sebe Bayern sa tim potezom oslabio jer na toj poziciji je Robben bolji igrač i od Mullera i od Gotza - bar individualno, ako ne u "nekom sistemu".

I sad ako su Martinez za kojeg se Pepu sere kad ne igra i Schweini koji mora igrati jer je Schweini i Kroos jer je "idealan" za tu poziciju i nasljednik Schweinia "Gesetzt", Bayern se doveo u jednu jako lošu situaciju. Tu smo odmah izbacili teoriju u kojoj te igrače konkurencija gura naprijed, kad se ne smiju kupovati igrači koji su ti konkurencija, a i kad bi se kupili, oni opet ne smiju igrati jer su to "3 Boga" u sredini.

Znači trener koji trenira Bayern je primoran igrati sa ovom trojicom u vezi i ovisi o tome dal će oni biti ili ne biti u formi. Do kada će Schweini biti igrač koji je nezamjenjiv i oće li Bayern zbog toga što on predstavlja morati njega trpjeti sve dok ne ode u mirovinu? Samo da se zna ja obožavam Schweija i ne znam kak bi podnio da pređe u neki drugi klub. No isto tako Schweini meni nikada neće biti ono što mi je bio Effenberg i nikada neće spadati u onaj sam vrh bayernovih legendi za razliku od Effenberga i Lahma, al taj dio je nebitan.

Jel je tu samo problem u Pepu i njegovim željama ili je tu problem u nećem drugom? Da li se tu morti nekako želi i 12 igrača zgurati na teren ili se jednostavno Bayern ne smije pojačavati kako ne bi došlo do toga da se mora dobro promisliti kako izgleda prvih 11 Bayerna?

Zamislite samo da PEP sada dobije otkaz, proda se Thiago i dovede se recimo Pogba...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 19 svi 2014, 22:45

I marac htio bi se nadovezati na ovaj tvoj post vezano za tjeranje igrača. Mislim da si tu malo prešturo i uskogrudno gledao. Ja u biti nisam ziher što tebe točno muči.

Prvo da kažem za Manđu. To što je tako završilo sigurno ga Pep nije otjerao na način kako se ovdje priča. On je recimo Manđi rekao ti ne igraš u subotu, a ovaj je reko, ma je da, ko to jebe i PEP mu je rekao e sad si supsendiran. Ako mu je Manđa tolko tekmi odigrao, onda nema smisla da ga bez veze stera zadnju tekmu, pa to nije logično, zar ne?

E sad da se Manđi recimo reklo, čuj sine mi na tebe ne računamo slijedeće sezone jer imamo druge planove pa ti i ne bi bilo loše nač drugi klub, to nije tjeranje nego normalna prodaja igrača kao što smo prodali Gomeza, no Gomez nije radio pizdarije.

Spomenuo sam sve ovo iz razloga što si ti spomenuo tjeranje Schweinija, Mullera i Lahma. I Lahm i Schweini i Muller su morali mjenjati pozicije pa nisu srali tak, a i svi trojica su iako su veće mange od Manđe sjeli na klupu kad im je trener rekao. Sad kad bi oni duže vremena sjedili na klupi mogli bi zatražiti transfer.

E sad moje pitanje za tebe glasi, dal tebe muči da Pep nekako bude u tvojim očima nepravedan s njima pa ih se "stera", il tebe jebe opčenito potez da ih se proda? Ja mislim da tebe muči to da oni napuste klub na bilo kakav način.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la marac » 21 svi 2014, 14:27

anton 1983 napisao:...

Spomenuo sam sve ovo iz razloga što si ti spomenuo tjeranje Schweinija, Mullera i Lahma. I Lahm i Schweini i Muller su morali mjenjati pozicije pa nisu srali tak, a i svi trojica su iako su veće mange od Manđe sjeli na klupu kad im je trener rekao. Sad kad bi oni duže vremena sjedili na klupi mogli bi zatražiti transfer.

E sad moje pitanje za tebe glasi, dal tebe muči da Pep nekako bude u tvojim očima nepravedan s njima pa ih se "stera", il tebe jebe opčenito potez da ih se proda? Ja mislim da tebe muči to da oni napuste klub na bilo kakav način.

Ono sam pisao u vrijeme kada se nisu znali nikakvi razlozi za Pepovu reakciju kakva je bila (jutro prije DFB finala mislim), sada se "zna" (nagada) da je Mandzukic izvodio pi*darije tokom Pepovog govora poslije Real tekme i pokazivao nepostovanje i nedolicno se ponasao.

Iz te perspektive ne znanja, mislim da nije ok "tjerati" Mandzukica na takav nacin. Samim time sam to povezao s mogucim "tjeranjem" drugih Bayernovih kapitalaca (Schweini, Lahm ... ).

No, sada se "zna" kaj se dogodilo i nemam vise manje nikakvih primjedbi na cijelu situaciju, iako se idalje ne slazem s time kako je Pep postupio (trebao je izmislit pricu, a ne reci "to je moja odluka, blabla").

Vezano za tvoje pitanje, da, muci me ako ih se proda - no nacini mogu biti razliciti:
1) ako Schweini, Lahm, Muller osjete da zele novi izazov u drugoj ligi itd itd, onda je to njihova odluka koju postujem (iako mi je zao)
2) ako Schweini, Lahm, Muller postanu bahati, remete red i disciplinu (kao Mandzukic), pa ih Pep "stjera", onda tu Pepovu odluku postujem (iako mi je zao, ali disciplina je prioritet)
3) ako Schweini, Lahm, Muller se stjeraju (na nacin kak se Hierro stjerao ili neki drugi "dinosaur" drugih klubova) jer je to Pepov "hir" jer je "nepravedan" (kako ti kazes), onda to ne postujem niti ne odobravam

Dogodila se brojka 2) s Mandzukicem, bojao sam se da se dogodila brojka 3) (iako nikad vjerojatno necemo saznati 100% sto se dogodilo).
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la TiLe » 21 svi 2014, 15:26

Mandžin karakter je poslužio samo kao dobar alibi za tjeranje iz kluba.
Pep bi ga se svejedno riješio na kraju sezone jer jednostavno nema smisla da u sezonu ulaziš sa dva top napadača ako već preferiraš igru bez napadača.
Njegova sudbina se znala istog onog trenutka kad je transfer Lewandowskog postao služben.

Pošto Mandžo nije toliko "bitan" u klubu onda se preko ovog slučaja i prešlo bez neke prevelike pompe, ali ako Muller ili Schweini pođu kmečati mislim da bi to mogao biti veliki problem.
Sumnjam da bi javnost i navijači stali na Pepovu stranu u tom slučaju.
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 svi 2014, 09:46

Wie meinen Sie das?
Sammer: „Bayern München wird den Kader immer mit einem Trainer gemeinsam bestimmen. Wir können uns als Klub nicht komplett von einem Trainer abhängig machen, es muss ein vertrauensvolles Miteinander sein. Dass wir das geschaffen haben, ist auch der großen Persönlichkeit von Pep zu verdanken, der nicht verbissen oder stur seiner Linie hinterherrennt, sondern immer den Konsens sucht. Er gibt seine ganze Kraft für den Verein, aber er respektiert den Verein mit seiner Historie auch als solchen. Das kann man in jeder Situation spüren.“

Intervju od 21.5.

Bayern sa trenerom dogovara kadar. Bayern kao klub nemre si dopustiti da ovisi samo o treneru. Pep nije šturo išao po svome.

Otprilike ukratko.

Ovdje je Sammer dao naslutiti da neće biti ništa od onog ćeg se svi pribojavaju pa da si PEP sam slaže kadar bez da se ne razmišlja o tome "što hoće Bayern". Baš su Rode i Lewandovski primjer toga. Rode ziher nije igrač kojeg bi PEP doveo, a sa Lewom PEP mora delati jer ga Bayern fata već dvije godine ako ne i duže...Naravno da neke igrače on more tražiti ali neke će i na "silu" trenirati...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la TiLe » 03 lip 2014, 21:09

http://grantland.com/features/zlatan-ib ... ona-clash/

Isječak iz one Ibrine knjige vezan uz Pepa.
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 03 lip 2014, 23:01

TiLe napisao:http://grantland.com/features/zlatan-ibrahimovic-pep-guardiola-barcelona-clash/

Isječak iz one Ibrine knjige vezan uz Pepa.

Ko procita ima da mu poraste njuska. :lol:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 lip 2014, 12:13

Ajmo ovdje, tražih temu di da odgovorim na ovako kompleksno pitanje.

Lennon napisao:Mislim onako kako sam napisao. Pa napiso si da je loše kad se učiš na Brazilu da moraš igrat s razaračem u vezi.

Jesmo ga mi imali protiv Reala, i kak je to zgledalo onda kad smo ga stavili drugo polvrijeme u uzvratu. :mig:

Na ovo nema jednostavan, nego samo filozofski odgovor. U najjednostavnijem odgovoru, odgovor bi bio da sjebo je što Martinez nije igro. No sa tim odgovorom ne bi dobili ono što se traži niti se u hvatili u koštac sa pravim problemom.

Znači poanta je da se ljudi djele na one koji vole Pepa i za njih se smatra da oni podržavaju njega bezuvjetno i da on nemre biti kriv i ona druga strana koja je Pepa okrivila i osudila prije nego je napravio bilo što u Bayernu. To je loše iz razloga što ja spadam u ovu prvu skupinu i tvrdim da se ta skupina krivo karakterizira. :D

Znači ja itekako smatram da Pepa treba za neke stvari kao trenera kriviti što je čist normalno, ali me smeta kod kritičara način na koji to rade i što svoje kritike upućuju na krivu adresu, kritiziraju na krivi način te razmišljaju uskogrudno.

Eto baš da sad to na ovom primjeru objasnim sa perspektive sa koje bi se to trebalo gledati.

Nije problem u tome što NIJE igrao Martinez nego je problem u tome što JE/SU igrali Schweini i Manđukić. Po izboru igrača Pep je u tome pogriješio. No postoji dvije vrste kritiziranja, ona prije nećeg i poslije. Obje drže vodu ako je jedan kritičar dosljedan i pošten. Znači ovdje se ne radi o pametovanju nego o objašnjenju.

Jedan Kovač nama prodaje priču kako on želi napast Brazil. Mlati praznu slamu. I onda složi napadačku postavu, sa dva napadača i sva tri "ofenzivna" vezna, te krilom. Ok ti si složio postavu koje je napadačka i kažeš da ćeš igrat napadački. Ja i Ti znamo da to ne drži vodu i da se to neće dogoditi. Počne tekma i Hrvatska NE NAPADA. Znači ti si složio postavu koja ti ne paše za onaj nogomet kakav si ti sebi zamislio igrati. Logički je za zaključiti da ćeš se ti protiv Brazila braniti i da ti ne treba toliko ofenzivnih veznih već jedan defanzivni. I u tome je ogromna Kovačeva greška PRIJE TEKME. Jedno oćeš, drugo radiš NAMJERNO. Poslije tekme ta se pogreška potvrdi. Kovač za to mora biti kritiziran.

Bayern kada je igrao protiv Reala uloge su zamijenjene. Znači Bayern je Brazil, a Real Hrvatska. Pep kaže da će Bayern napast i kontrolirati igru jer to Bayern radi, jači je. On slaže postavu prema onome kako će igrati znači zna da se neće braniti već će napadati. Bayern izlazi sa postavom i ja sam malo skeptičan, jer mi je ipak preofenzivna, no s druge strane sam i ponosan što se tako izlazi na teren. U ekipi je jedan Schweini koji krade Martinezu mjesto, no Schweini po većini ljudi to može odigrati i on ima ulogu tog zadnjeg veznog . Prije tekme ova postava nemre biti kritizirana več se samo moremo pitat dal je pametnije igrati sa Mullerom ili sa Martinezom. Pošto Bayern napada opcija sa Mullerom je ok, a tek ćemo kasnije vidjeti što je pametnije ili ti ŠBBKBB. Kod Brazila i HR opcija bez pravog zadnjeg veznog NIJE OK, jer niti jedan naš veznjak to nemre odigrati, a kod Bayerna bi to Schweini trebao moć. Znači gledajuči iz perspektive PRIJE tekme očekuješ da Bayern napada, a da se Hrvatska brani, pa je Hrvatskoj taj DMC neophodan s obziron na one koji će tamo igrati. Kada bi Kovač sada protiv Kameruna stavio istu postavu bez tog DMC-a, ja ne bi smatrao to greškom, a kritika bi eventualno došla poslije tekme.

I sad Bayern protiv Reala gubi i poslije tekme zaključujemo da je Pep pogriješio i da je trebao staviti Martineza umjesto "nekog" u prvih 11. E ako tako razmišljamo onda moramo isto tako prihvatiti da je Martinez bolji igrač za Bayern od Schweinija i da je vrijeme da se razmišlja o prodaji Schweinija.

Isto tako po igračima Del bosque protiv Nizozemske nije pogriješio, dapače po igračima je stavio jako defanzivnu postavu no sve je krenulo krivo. Ovdje se sada smatra kako je Xaviju prošlo vrijeme i kako bi ga trebalo maknuti . Isto tako tek kad je tekma završila krenule su opravdane kritike, ali nemreš bit cigan i kritizirati samo poslije već imati svoje mišljenje prije i poslije tako da i ti pogriješiš. Mislim da niko na svijetu nije rekao kako je Del Bosque pogriješio u odabiru igrača za taktiku. S druge strane kad smo vidli postavu švaba spobljuvali smo se i to opravdano. Tekma završi i hvalospjevi. Razumijete?

Nemam ja ništa protiv pravih kritika. Ja dapače njih obožavam i kažem da Pep od slijedeće sezone mora smisliti način kako da Martinez igra u prvih 11, kao što se i sada zalažem za ostanak Kroosa. No moram biti svjestan da ove dvije stvari vuku treću a to je nekakvo šikaniranje Schweinija. Znači nemrem reč oču Martineza i Kroosa, a da je Schweini standardan. Kao što i nemrem reč Bayern je bez ROBBERY smeće, neću lažnu devetku, a Muller mora igrati. Nemrem baš sve htjet, ali moram znat točno kaj oču.

Zato kad se Pepa kritizira, onda ga se nemre već sad ubijat što 2014/15 neće osvojit LP....

Smeta me što ona druga skupina (JUPPOV) razmišlja na način, kao da smo mi svaku tekmu odigrali kao protiv Barcelone u obje tekme prošle sezone, što nije istina. Smeta me što oni ne razumiju da se finale LP gledalo prvih 20 minuta da bi BvB bio prvak Europe, kao što me smeta da se zaboravlja Hummelsova prilika u finalu LP-a odmah nakon 1:1. Smeta me što oni sve to zaboravljaju kao da nam niko nikada nije puknuo na gol, doveo u pitanje rezultat i sterao nas u kut. taj mit o prošloj sezoni me smeta kao i mitovi koji se danas stvaraju kada se pogledaju rezultati. Ljudi su uvjereni da je nas Real doma razbio na način da nas je iskontririao, umjesto d aljudi pogledaju istini u oči i shvate da smo mi od 4 gola 3 jebena primili iz prekida. Znači tu nije bilo akcija koje su nas sjebale jer smo preofanzivni, jer smo previše tika - takasti, već što igrači nisu odradili ono što su trebali i što je Neuer bio katastrofalan. Isto tak sad su Nizozemci razbili Španjolce. Kad se sjetim kak je Iker branio protiv Bayerna i BvB-a i sada protiv Nizozemske, dođe mi da razbijem nepravdu od muke! Znači nama skida sve, a protiv Nizozemske se ponaša kao Piplica!

Oču reči, ako se već kritizira da se ne generalizira! ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 17 lip 2014, 12:24

Jebote, ti si trebo ić na filozofski... Ili jesi? :mrgreen:

Okrećeš mlin kako tebi paše, no dobro.

Složio bih se da trebaš imat mišljenje prije i poslije tekme.

Jedno je ziher, mi imao preširok kadar. I uvijek sam za opciju pravog napadača (Lewa) i pravog zadnjeg veznog (Javi). I u mojoj ekipi mjesta imaju i Schweini i Muller. E sad drugi je par cipela kaj smo mi doveli Gotze-a i Thiaga, a mjesta za prvih 11 ima samo - 11. A tu je i Kroos.

Preširok kadar imamo, i to je sve. I s tim problemom očito moramo živjeti i drugu sezonu, i da, griješim kad velim Pepu - odaberi si svojih prvih 11 i imaj ih jer, i ja bi rotiro.

P.S. Kaj je to Iker protiv nas obranio takvog? :lol:
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 lip 2014, 12:39

Lennon napisao:Okrećeš mlin kako tebi paše, no dobro.

Tako je, jer ti postavljaš pitanje koje to zahtjeva. Al pazi više te ne upozoravam, toga moraš biti svjestan sam prije. Lekcija je gotova.

Lennon napisao:Jedno je ziher, mi imao preširok kadar. I uvijek sam za opciju pravog napadača (Lewa) i pravog zadnjeg veznog (Javi). I u mojoj ekipi mjesta imaju i Schweini i Muller. E sad drugi je par cipela kaj smo mi doveli Gotze-a i Thiaga, a mjesta za prvih 11 ima samo - 11. A tu je i Kroos.

E onda prema tome i kritiziraj ekipu i reci da su tebi Gotze i Thiago te Kroos "zweite wahl".

Lennon napisao:P.S. Kaj je to Iker protiv nas obranio takvog? :lol:

Ma niš, sam ono od Gotzea, za kaj smatram da smo to zabili išli bi dalje...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 17 lip 2014, 12:42

A koji je tvoj izbor, znači da si ti Pep koji bi igrači tebi bili višak?

Da se razumijemo, ja sam i za Gotzea-a i Thiaga i Kroosa ako budu bili u pravoj formi. Na kraju krajeva najbolji igraju, al trenutno da se moram odlučiti uzeo bih Juppov team. Jebiga, znaš me :lol:

Al ne mogu pobjeć od činjenice da smo preširoki, al nisam pametan za koga točno. Jedno je ziher, ne dirajte mi Schweinija i Mullera. :bravo:
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva