Bajernove epske utakmice i njegove legende kroz istoriju

Arhivirane teme...

Bajernove epske utakmice i njegove legende kroz istoriju

PostPostao/la Miki » 12 svi 2014, 18:49

Mislim da je potrebno da imamo i jednu ovakvu temu u kojoj možete napisati koja Bajernova utakmica je na vas ostavila najjači utisak, koji trenutak Bajernove istorije koju pamtite vam je najdraži, a koji najteži. Naravno, bilo bi ok da se ponekad u kratkim rečenicama prisjetimo i legendi koje su igrale/radile u Bajernu od njegovog osnivanja. :bravo:

Na otvaranje ove teme me je "natjeralo" to što sam maloprije ponovo pogledao kratak prikaz osvajanja titule BL 2001. Kakva je to tenzija bila, sunce ti poljubim. :D Posljednja 2 kola te sezone ni Hičkok ne bi režirao. Ta titula mi je sigurno jedna od najdražih jer je osvojena bukvalno u posljednjim sekundama. Patrik Anderson je ušao u Bajernovu legendu i upisao svoje ime zlatnim slovima u Bajernovu istoriju. :goood:

Odlično se sjećam tih trenutaka kada sam imao svega 12 godina, ali mi je to ostalo urezano u pamćenju. Na neki način nam se vratilo ono izgubljeno finale LŠ 1999. na sličan način. Eto sad navedoh možda i najteži trenutak bar za mene kada je u pitanju Bajern. :(

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wTERhW1pT_Q[/youtube]
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

Vrati se na: Arhiva