PEP kadar za bolje sutra 2014/15

Arhivirane teme...

Vaš potez

1.) Prodaja Contenta bez dovođenja novog beka i Rafinha je zamjena
4
4%
2.) Kupovanje igrača za poziciju lijevog beka ako se proda Contento
5
5%
1.) Ostanak Holgera bez obzira dal dolazi novi štoper ili ne
6
5%
2.) Posudba Holgera bez obzira dal dolazi novi štoper ili ne
1
1%
3.) Posudba Holgera samo ukoliko dođe novi štoper
3
3%
1.) Ostanak Hojberga
5
5%
2.) Posudba Hojberga
4
4%
1.) Ostanak Rodea
4
4%
2.) Posudba Rodea odmah
2
2%
3.) Posudba Rodea na zimu
3
3%
1.) Prodaja Shaqirija bez dovođenja zamjene (bilo koja pozicija)
1
1%
2.) Prodaja Shaqa, ali se mora dovesti kakva takva zamjena
0
Nema glasova
3.) Ostanak Shaqa i još jedna sezona da se dokaže
9
8%
1.) Prodaja Manđe i dovođenje zamjene
3
3%
2.) Prodaja Manđe bez zamjene
5
5%
3.) NEMA PRODAJE Manđe!!!
3
3%
1.) Prodati jednog od dvojca Boa/ Dante i računati sa Badstuberom
2
2%
2.) Ostaviti Boa i Dante jer se na Badstubera ne može računati
7
6%
1.) Barem razmisliti o prodaji Schweinsteigera
2
2%
2.) Schweini će biti u Bayernu sve dok ne ide u mirovinu pa taman sjedio na klupi
8
7%
1.) Produžiti ugovor sa Kroosom SAMO pod Bayernovim uvjetima
4
4%
2.) Produžiti ugovor sa Kroosom pa makar uz enormnu plaču
4
4%
3.) Bez obzira ako se može dobiti 30 milja prodati Kroosa i dovesti Pepovog igrača
2
2%
4.) Dopustiti da uđe u sezonu bez produženja i nadati se da će Kroos na zimu produžiti
1
1%
1.) Sve se treba podrediti tome kako bi Gotze bio standardni član prvih 11
3
3%
2.) Gotze još jednu sezonu mora odrastati, prije nego dobije takvu čast
8
7%
1.) Prodaja Mullera smije biti predmet rasprave
2
2%
2.) Proklet bio dan kada Muller napusti Bayern
10
9%

Ukupno glasova : 111

Re: PEP kadar za bolje sutra 2014/15

PostPostao/la anton 1983 » 14 srp 2014, 09:55

Ukratko:

1.)Ako nas više niko ne napušta samo želim da se uzme kakav takav štoper. To ne mora biti šroper iz snova ali mora zadovoljavati naše apetite.

2.) Lahm igra desnog beka sve do onog trenutka dok sve kaj igra na toj poziciji nemre igrati

3.) Martinez je standardni član prvih 11 u veznom redu

4.) Halamo 4-3-3 u vezi sa thiagom, Martinezomm, schweinijem.

5.) Gotze i Muller grizu da se uđe u prvih 11.

6.)

NE KUPUJEMO NIŠTA VIŠE OSIM ŠTOPERA!!!!

----------------------Lewa

Ribery-------------------------------Robben

-----------Thiago---------Schweini

--------------------Martinez

Alaba----MR X-----------BOATENG----Lahm

---------------------Neuer
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la UltrasMentalita » 14 srp 2014, 10:58

anton 1983 napisao:Ukratko:

1.)Ako nas više niko ne napušta samo želim da se uzme kakav takav štoper. To ne mora biti šroper iz snova ali mora zadovoljavati naše apetite.

2.) Lahm igra desnog beka sve do onog trenutka dok sve kaj igra na toj poziciji nemre igrati

3.) Martinez je standardni član prvih 11 u veznom redu

4.) Halamo 4-3-3 u vezi sa thiagom, Martinezomm, schweinijem.

5.) Gotze i Muller grizu da se uđe u prvih 11.

6.)

NE KUPUJEMO NIŠTA VIŠE OSIM ŠTOPERA!!!!

----------------------Lewa

Ribery-------------------------------Robben

-----------Thiago---------Schweini

--------------------Martinez

Alaba----MR X-----------BOATENG----Lahm

---------------------Neuer

Ovo bi bilo zadovoljavajuće
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la anton 1983 » 25 srp 2014, 14:00

Sad u ovom trenutku si razmišljam bar da tak ostane. Kad si u glavi razmišljam o tome kak da složim prvih 11 užasTno me boli kad Mullera ili Gotzea ostavim na klupi, a da dođu još dva igrača problem se povećava. No muči me onaj praktični dio vođena tima di se mora misliti na ozlijede i ne želim da se nađemo u situaciji da nam protiv bombe od ekipe mora igrati Hojberg ili Rode. Morti se oni probiju i postanu ŠPEK, ali jebiga kada se vodim prema onome što znam sada a ne prema onome kaj bi moglo biti. Trenutačno mi imamo prejebeni kadar koji samo more biti bolji, ali koji sa sobom nosi neke loše posljedice tipa prodaja onih koje ne želimo prodati jer ne igraju. Zato se zalažem da sve ostane kako sada je bez kupovine nekog novog igrača i da se da prilika Badstuberu i ostalim "drugorazrednicima". Ovo sam ja odlučio tako da ne bi kasnije smio srat upravi zašto nešto nisu kupili.

No moram reči da sam izrazito nezadovoljan ako će primarne pozicije Lahma i Alaba biti vezni red. to me sada nervira. jedno je bilo prošle sezone di još nisam niti bio svjestan kako će Lahm igrati na zadnjem veznom i kako se uvijek čekalo da se vrati na beka, a drugo je kada znam da se svejsno ulazi u sezonu sa Rafinhom kao prvim bekom i još se uz to Rodea planira forsati na toj poziciji. Da ga jebeš to mi se ne sviđa jer se radi gužvanje u srednjoj liniji na uštrb ŠPEK igrača a na bekovima su nam zasad neprovjereni Bernat i Rafinha koji jednostavno nije Lahmova klasa.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 25 srp 2014, 14:59

Prekopiran post

--------------------------------Neuer
--------------------------------Starke
--------------------------------?

Lahm-------------Boateng---------Dante ------------Bernat
Rafinha----------Martinez---------Badstuber-------Contento
Weiser--------------------------------------------------Sallahi

-------------------Schweinsteiger--Thiago
-------------------Alaba-------------Rode
-------------------------------Hojbjerg

Robben-----------------------Muller-------------------Ribery
Shaqiri------------------------Gotze-------------------Green

-------------------------------Lewandowski
-------------------------------Pizarro

25 igraca ukupno. Treci golman, Weiser, Sallahi, Hojbjerg i Green da neka igraju za drugu ekipu i onda nam ostaje 20 igraca i to ce Pep u svom stilu rotirati.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la TiLe » 25 srp 2014, 15:16

anton 1983 napisao:No moram reči da sam izrazito nezadovoljan ako će primarne pozicije Lahma i Alaba biti vezni red. to me sada nervira. jedno je bilo prošle sezone di još nisam niti bio svjestan kako će Lahm igrati na zadnjem veznom i kako se uvijek čekalo da se vrati na beka, a drugo je kada znam da se svejsno ulazi u sezonu sa Rafinhom kao prvim bekom i još se uz to Rodea planira forsati na toj poziciji. Da ga jebeš to mi se ne sviđa jer se radi gužvanje u srednjoj liniji na uštrb ŠPEK igrača a na bekovima su nam zasad neprovjereni Bernat i Rafinha koji jednostavno nije Lahmova klasa.

Imaš bogovski vezni red, a svejedno mu dodaješ dva wc beka od kojih onda praviš prosječne veznjake.
Na mjesto tih wc bekova zatim stavljaš prosječne bekove.

Because fuck logic, that's why.

Pepu je bolje da moli Boga da ga ne potrafi serija od par loših utakmica jer bi mogao vrlo lako letiti.
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 25 srp 2014, 15:36

TiLe napisao:Imaš bogovski vezni red, a svejedno mu dodaješ dva wc beka od kojih onda praviš prosječne veznjake.
Na mjesto tih wc bekova zatim stavljaš prosječne bekove.

Because fuck logic, that's why.

Pepu je bolje da moli Boga da ga ne potrafi serija od par loših utakmica jer bi mogao vrlo lako letiti.

Sve zato što on mora da ima neke svoje fix ideje, a ne da se ponaša kao sav normalan svijet i Alabu i Lama stavi na bekove. Mnogo mi se sere od njegove fudbalske filozofije. smile44
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la mirko0410 » 01 kol 2014, 18:02

anton 1983 napisao:No moram reči da sam izrazito nezadovoljan ako će primarne pozicije Lahma i Alaba biti vezni red. to me sada nervira. jedno je bilo prošle sezone di još nisam niti bio svjestan kako će Lahm igrati na zadnjem veznom i kako se uvijek čekalo da se vrati na beka, a drugo je kada znam da se svejsno ulazi u sezonu sa Rafinhom kao prvim bekom i još se uz to Rodea planira forsati na toj poziciji. Da ga jebeš to mi se ne sviđa jer se radi gužvanje u srednjoj liniji na uštrb ŠPEK igrača a na bekovima su nam zasad neprovjereni Bernat i Rafinha koji jednostavno nije Lahmova klasa.

Moram priznati da Vas malo manje pratim ali s vremena na vrijeme pogledam kaj se piše i evo dogodilo se čudo anton i ja mislimo isto. Eto Lahm je i na SP potvrdil svoju klasu na boku, dobar je on i u sredini ali i Bayern i Njemačka na tim pozicijama imaju bolja rješenja dok na boku ipak na njegovom nivou nema zamjene. Pripreme su tek počele i jako me zanima Bayern u novoj sezoni, igrači i njihov raspored na terenu.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2014, 06:26

Htjeli mi to priznat ili ne, sada smo klub koji mora funkcionirat tako da "uništava" igrače. ne smijemo riskirati da idemo ispod toga. Martineza nema cijelu sezonu i u najgorem slučaju prijeti mu sudbina Badstubera. Kada imaš takav problem ispred sebe moraš napraviti logično i "bolno" rješenje i funkcionirati na način da će sve poč maksimalno krivo. S jedne strane martinezova karijera se more zakomplicirati a s druge strane more se oporaviti nakon godinu dana kao Khedira i sve 5.

Ući sa 3 štopera u sezonu bi bilo užastno riskirajuči potez od Bayerna. To se ne radi i to nigdar nismo delali. Okej bi bilo kada bi onaj Badstuber iz 2010/11 igrao u Bayernu ali to sada nije slučaj jer ne znamo na ćemu smo sa njim. Da je on trenutaćno jeben igrač, onda ne bi bio problem u ekipi kao 4. štopera imati nekog klinca ili bar krikchoffa vratiti sa posudbe, a ovako kad je Badstuber "upitan" to se ne dela. Isto tak sa 3 štopera se more ići u sezonu ako postoji još jedan igrač u kadru koji more igarti štopera i još neku drugu poziciju koja mu je "glavna" baš poput Martineza. No izuzev sada Alabe na silu, mi to neamo i mislim da Pepu Alaba na štoperu u sustavu sa 4 obrambena nigdar ne bi bio opcija.

Koga god dovede, ja neću biti sretan ali ga se mora dovesti zbog zakona brojeva. Trenutačno nema tog štopera na tržištu koji bi meni vratio osmijeh na lice. Ak se da 40 milja za Benatiu ne znam uopće kaj smo doveli, a ak damo 12 za Agger onda znam kaj smo doveli ali isto tako teško da bu on bio nosioc naše obrane....

Veoma zajebana situacija. Ovo nam se sve zbog karme odbija u glavu. prvo smo htjeli štopera i onda smo odustali i sad kad smo odustali baš se zato ovo sa Martinezom dogodilo...

PS

mislim da ne bi bio problem uzeti ŠPEK štopera jer za godinu dana kad se Martinez vrati jednostavno se riješimo Dantea i maknemo taj problem prenapučenosti u obrani...

Da probamo sa Verthongenom? :?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la panda » 16 kol 2014, 10:51

http://www.bild.de/sport/fussball/bayer ... .bild.html

Već je to u punom planu antonče.
Reschke će se očito pobrinuti oko toga ;)
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la jozotg » 18 kol 2014, 18:54

Zašto imam osjećaj da ćemo ovako igrati?

.......................Neuer
.......Boateng......Benatia..........Dante(Badstuber)
.......................Švajni............
...........Lahm..........................Alaba
Robben..............Goetze..,,,,,,,........Ribery
...................Lewandovski.........

I tu puše Muller ili Ribery ili Gotze...
Možda i bude dobro iz razloga da je prošlogodišnja taktika pročitana na visokom levelu.

Zbilja očekujem da ove godine rastemo na kraju sezone,a ne na početku.
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 23 ruj 2014, 12:05

Ne znam za vas ali ja na zimu standardno očekujem laganu čistku ekipe.

Onako na silu gledajuči bez Martineza mi imamo 21 Feldspielera na raspolaganju i sami si morete zamisliti šta će to biti čim se vrate Schweini i Thiago. Iz tog razloga očekujem da ćemo šiknuti Shaqirija na zimu jer brijem da je on tu osto samo zbog prvog djela sezone, umora igrača i ozlijeda kod Robbena i Riberya. Isto tak kad Thiago i Schweini budu fit, natsaje gužva u sredini jer se i Alaba i Lahm tamo koriste i dvojica od trojca Rode, Gaudino i Hojberg su višak.

Na taj način ostalo bi nam 18 feldspielera plus Kurt i onaj Weinrauch il tak neki kurac.

To bi sve bilo ok ako se prije toga ne dogodi neka neoćekivana ozlijeda, a i ova ekipa sa ovako puno ŠPEK igrača bi mogla jebeno izdržat sezonu. Izuzev Shaqa niti Hojberg niti Gaudino nam nisu od neke prevelike važnosti niti nešto posebno od njih očekujemo. U najboljem slučaju njih se dene u vatru kada nas boli kita za tekmu ako je ostatak ekipe fit ak me razmete.

Neko će reči da je 18 igrača malo, ali kolko ja to pratim skoro svaki puta u drugi dio sezone ulazimo sa 18-19, rijetko sa više i tu mislim na one koje se kolko tolko računa.

Rodea bi ostavio najrađe iako on ima najmanje šanse da igra, sam zato kaj je već "igrač" iako bi pep prije preferirao Gaudina il Hojberga...

Kod Shaqa jedino vidim razloga za ostanak ukoliko slijedeće sezone Pizarro ode i mi nemislimo kupovat zamjenu već ga mjenjamo sa Mullerom, Gotzeom, Robbenom pa na taj način Shaq dobije više prostora za igru...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 24 ruj 2014, 18:21

Qrac! Sve ostaje kako je, samo Shaqiri leti iz kluba jer pod Guardiolom on je potpuni promašaj. Dođe kao Kirchoff, Gomez i Mandžo.

Sve ostalo treba ostati kako je.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 24 ruj 2014, 19:50

FCB_general napisao:Qrac! Sve ostaje kako je, samo Shaqiri leti iz kluba jer pod Guardiolom on je potpuni promašaj. Dođe kao Kirchoff, Gomez i Mandžo.

Sve ostalo treba ostati kako je.

Sta fali Kirchhoffu?
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la TiLe » 24 ruj 2014, 20:16

melodyne napisao:Sta fali Kirchhoffu?

Nogometnog umijeća.
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 24 ruj 2014, 20:49

TiLe napisao:
melodyne napisao:Sta fali Kirchhoffu?

Nogometnog umijeća.

Nismo ni videli sta ume. I uvek je igrao zadnjeg veznog. Treba da dobije sansu.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva