Liga Prvaka 2014./2015.

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2014./2015.

PostPostao/la anton 1983 » 07 lip 2015, 12:35

Ali Mikica ako tako gledaš onda nište ne znaš o nogometu. Znaš da su postojali trenuci u karijeri Messija kada su debili govorili "lako je njemu kad igra u Barci", nek mu Brozović daje loptu. Samo dete kreten po rezultatima ocjenjuje trenera.

Skoro svi misle da je JUPP neki poseban trener, a cijela filozofija oko triple sezone se svodi na to da mu se poklopi ama baš sve. Pogledaj što Guardiola izmišlja, što je njegov obris, što kuži, a što ne i koliko pridonosi potencijalnom razvoju nogometa i sve će ti biti jasTno. Rezultat nikada nije bio niti će bit jedan jedini najbitniji pokazivač nečije kvalitete i stručnosti.

Messi će završiti karijeru bez da postane svjetskim prvakom, kao što Maradona nigdar nije osvojio LP, a sad ako se idemo prilagođavati ovom načinu razmišljana o kojem ti maštaš i propitkuješ se, onda ova dva spomenuta igrača nikada ne mogu biti jedni od najvećih.

Kod Luisa nije bitno dal je on kvalitetan trener već da li je idealan trener za Barcu, kao što ako gledamo prema rezultatima sa Realom Mourinho je smeće od trenera...

Shvati da je rezultat splet okolnosti, poklapanja, sreće, slučajnosti, a ne odraz kavlitete nećega i nekoga. I samo zbog toga smo mi ispali od Barce a ne zbog toga što Pep ne valja il je Barca uber ekipa naspram nas.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la TiLe » 07 lip 2015, 12:50

anton 1983 napisao:Shvati da je rezultat splet okolnosti, poklapanja, sreće, slučajnosti, a ne odraz kavlitete nećega i nekoga. I samo zbog toga smo mi ispali od Barce a ne zbog toga što Pep ne valja il je Barca uber ekipa naspram nas.

Prošle sezone sreća nije igrala nikakvu ulogu u ispadanju u LP, ljudi nas ubiše.
Ove sezone možemo pričat o nesreći jer je činjenica da nam je pola ekipe falilo.
Vidjeti ćemo kako će stvari izgledati dogodine, ali sam mišljenja da Pep neće uspjeti u osnovnom naumu tj. u osvajanju LP.

Kao što si rekao - nije toliko bitna kvaliteta trenera koliko je bitno da je u svom načinu vođenja idealan za određeni klub.
Pep nije idealan za Bayern. Pep je preserator deluxe.

edit:

Slika

:bighug:
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 07 lip 2015, 13:10

TiLe napisao:Prošle sezone sreća nije igrala nikakvu ulogu u ispadanju u LP, ljudi nas ubiše.

Ovo si komentirao iz krive perspektive tj. moj post ti ne vrijedi za onoga koj je izgubio već za onoga ko je osvojio. Iz te prespektive Realu se poklopilo da smo mi odigrali najlošiju tekmu te sezone i to je to, kao što se nama 2013 poklopilo da smo najbolju tekmu odigrali protiv Barce doma a oni najlošiju. Inaće zna se da se LP ne brani.

TiLe napisao:Ove sezone možemo pričat o nesreći jer je činjenica da nam je pola ekipe falilo.
Vidjeti ćemo kako će stvari izgledati dogodine, ali sam mišljenja da Pep neće uspjeti u osnovnom naumu tj. u osvajanju LP.

Nisam samo sreću spomenuo ;)

Ja bi čak rekao da nije da ti u to ne vjeruješ nego da to ne želiš, jer bit ti to sjebalo svemir m :D

TiLe napisao:Kao što si rekao - nije toliko bitna kvaliteta trenera koliko je bitno da je u svom načinu vođenja idealan za određeni klub.
Pep nije idealan za Bayern. Pep je preserator deluxe.

I baš zbog previše takvih kritičarakao što si ti i nije. Najveći Pepov problem je što ne može biti realno ocjenjivan i ne može dobiti realne kritike. To mu je najveća prepreka i problem i zato ne može biti idealan. No samo me zanima zašto to Klopp je? Po bilo kojoj vrsti logike, Klopp je jedna stepenica niže, a forseri koji ne žele Pepa baš žele da se spustimo stepenicu niže. Po logici sa tim potezom samo možemo nazadovati, no ako se stvari drugačije poklope ko zna...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 03 srp 2015, 15:21

Mislio sam da je ovo extra stvar ali se ispostavlja da je ovaj FFP komedija. I City-u moze neograniceno da trosi. :sick:

Vazno da istocno evropske klubove izbacuju redovno.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1011478
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 03 srp 2015, 17:34

melodyne napisao:Mislio sam da je ovo extra stvar ali se ispostavlja da je ovaj FFP komedija. I City-u moze neograniceno da trosi. :sick:

Pa jesi pročito članak? Ne kužim šta se promijenilo odjednom? Sve ti je kao do sada. Ove godine imaju pravo trošit "neograničeno" jer su sad u skladu s pravilima. naravno ako ove godine potroše 100 milja onda opet neće smjet trošit godinu-dvije
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 03 srp 2015, 19:41

Zadnje tri sezone su napravili minus od preko 100 miliona i nece biti kaznjeni. Pa gde je tu logika? Isto tako i PSG.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 03 srp 2015, 22:58

melodyne napisao:Zadnje tri sezone su napravili minus od preko 100 miliona i nece biti kaznjeni. Pa gde je tu logika? Isto tako i PSG.

Kako ne? Zar im nisu smanjili broj igrača za LP i zar PSG nije dobio novčanu kaznu? Po meni besmislene kazne. Za preveliku potrošnju ih kaznili tako da potroše još malo.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 03 srp 2015, 23:01

ivan napisao:
melodyne napisao:Zadnje tri sezone su napravili minus od preko 100 miliona i nece biti kaznjeni. Pa gde je tu logika? Isto tako i PSG.

Kako ne? Zar im nisu smanjili broj igrača za LP i zar PSG nije dobio novčanu kaznu? Po meni besmislene kazne. Za preveliku potrošnju ih kaznili tako da potroše još malo.

Fora je sto su to usmene kazne, znaci od toga nema nista, nazalost...
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 04 srp 2015, 01:21

melodyne napisao:Fora je sto su to usmene kazne, znaci od toga nema nista, nazalost...

Klasika. Pa isto kao ova zabrana što je barca dobila. Čista sprdnja
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 04 srp 2015, 07:45

Di je problem sa Barcinom kaznom ?
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la ivan » 04 srp 2015, 09:58

panda napisao:Di je problem sa Barcinom kaznom ?

Pa kao ne smiju potipisivat igrače, a na kraju kupuju više od svih. Samo eto ne smiju igrat u prvom dijelu sezone. Wow. Ako se ne smije kupovat onda se ne smije kupovat i točka. Ovo mi samo smiješno izgleda
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 04 srp 2015, 10:42

ivan napisao:
panda napisao:Di je problem sa Barcinom kaznom ?

Pa kao ne smiju potipisivat igrače, a na kraju kupuju više od svih. Samo eto ne smiju igrat u prvom dijelu sezone. Wow. Ako se ne smije kupovat onda se ne smije kupovat i točka. Ovo mi samo smiješno izgleda

Ne smiju registrirat igrača, nikad nije postojala kazna koja zabranjuje kupnju igrača.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 04 srp 2015, 10:53

The Scarface napisao:Ne smiju registrirat igrača, nikad nije postojala kazna koja zabranjuje kupnju igrača.

Pa jasno, ne smiju registrirat do zime. Dakle kupe ga i samo ne smije igrat prvi dio sezone. Digla se buka oko te kazne a kazna je gotovo nepostojeća
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Arhiva