Ishod sezone?

Arhivirane teme...

Koliko će po vašem mišljenju titula osvojiti Bayern ove sezone?

Anketa je završila: 09 tra 2015, 17:05.

1
3
27%
2
4
36%
3
4
36%

Ukupno glasova : 11

Ishod sezone?

PostPostao/la effe__sa » 06 tra 2015, 17:05

Kakav će biti ishod sezone? Koliko će uspješno Bayern prebroditi povrede i izostanke bitnih igrača? Koliko ćemo titula osvojiti? Zašto toliko?
Namjerno sada ova tema, pa moguće da će se tema prilagođavati.
A anketa svjesno neće trajati dugo.... :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Re: Ishod sezone?

PostPostao/la Miki » 08 tra 2015, 15:39

Osvajamo BL i LŠ, a ispadamo iz Kupa. :D
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Lahm » 08 tra 2015, 15:49

Ispadamo u polufinalu LP-a, u finalu kupa ispadamo od zutih govana, osvajamo prvenstvo.
Kasnije cu citati kako je sezona bila jako uspjesna, jer eto osvojilo smo prvenstvo. :bravo:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la marac » 08 tra 2015, 16:09

Ja kazem nazalost - 2 - prvenstvo i kup, u LP cemo ispasti u 1/2 zbog ozljeda (ili tvrdoglavosti).
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 08 tra 2015, 16:43

Ma teško je jako prognozirati nešto prvenstveno zbog svih tih ozljeda. Prvenstvo moramo uzet, a kup i LP su upitni. Mogli bi mi i danas ispast od Leverkusena i ne bi to bilo ništa čudno jer oni igraju dobro, a i ne leže nam baš zadnjih godina. Kad se tome priroda da igramo u gostima i s puno ozljeda, ne bi uopće bilo čudno. A ako i prođemo tu su još Dortmund i Wolfsburg kao ozbiljni kandidati.
LP bi morali doć u polufinale, a onda ovisi o ždrijebu i ozljedama. Ako budu svi osim Alabe, i dalje mi imamo dobre šanse koga god da dobijemo. Ako bude štekalo i sa Robbenom, a da ne spominjem ako još više ozljeda bude, bit će teško. Sve u svemu ovisi o protivniku. Protiv krmastih ekipa poput Atletica i Juventusa ne moramo nužno ni imati sve igrače, ali za Barcu i Real svakako
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 08 tra 2015, 16:46

Majke mi da na ovom forumu vlada veći pesimizam nego na odjelima onkologije u bolnicama
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Speedy » 08 tra 2015, 16:56

panda napisao:Majke mi da na ovom forumu vlada veći pesimizam nego na odjelima onkologije u bolnicama

Nije tu rijec o pesimizmu vec se pokusavaju stvari sagledati na objektivan nacin. Osobno sam glasao da ce Bayern osvojiti jednu titulu ove sezone i to je moje objektivno misljenje. Drugi par cipela je sto ja kao navijac ocekujem i zelim.
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la Murta » 08 tra 2015, 16:57

U Pokalu večeras ispadamo, BL lagano put Muchena, a u LP prolazimo do finala u kojem gubimo od Barcelone.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 08 tra 2015, 17:19

Teško pitanje, ali ja vidim Bayerna u Berlinu i to onom tradicionalnom ruhu. To je nešto što se mora. Prvenstvo i kup skupa idu, a u Europi ako budemo igrali kao protiv Dortmunda, onda imamo šanse dogurati do finala. Dakle, ako budemo igrali pravo njemački, defenzivno i protivnicima poput Atletica i Juventusa ponovimo Dortmund onda mislim kako možemo. Polufinale očekujem prolaz, bilo bi tužno ispasti od Porta.

Ovdje svi djeluju više pesimističniji od mene, a ja uvijek ko fol najveći kritičar(stila igre). :hehe:

Leverkusen se mora dobiti večeras, motiv je ipak Pokal. Ovdje neću ni slučajno gledati reprizu Gladbacha gdje su oni ipak ekipa koja hoće to 3. mjesto svim silama i znali su kako nas dobiti.

Schmidtov Leverkusen pljuga golove i neću gledati kako mi jedini njima ne možemo uvaliti. Jaka obrana, prekidi i kontre i eto pobjede!

Ovo je zapravo najbolji test za Guardiolu i vidjet ćemo kako se snalazi u ovakvim uvjetima. Danas po sportbildu je bilo članaka o kraju sezone. Ako bude počeo razmišljati na način kako je izveo ekipu protiv Dortmunda, onda ne vidim razloga za brigu.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la luctl » 08 tra 2015, 17:41

Dvije titule (Bl i Pokal) su po meni minimum.

LP ako uleti uleti, ako ne jebat ga. Tu sam zadavoljan dok god ne ispadnemo kao prošle sezone.
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la panda » 08 tra 2015, 19:22

Speedy napisao:
panda napisao:Majke mi da na ovom forumu vlada veći pesimizam nego na odjelima onkologije u bolnicama

Nije tu rijec o pesimizmu vec se pokusavaju stvari sagledati na objektivan nacin. Osobno sam glasao da ce Bayern osvojiti jednu titulu ove sezone i to je moje objektivno misljenje. Drugi par cipela je sto ja kao navijac ocekujem i zelim.

Speedy moj dragi, bitna je razlika između objektivnosti (realnosti) i ovoga što se tu po forumu piše u zadnjih pa godinu dana.
Pogotovo od onih kojima Pep baš i nije najdraži.

Pobogu, Arsenalovci su zabrijali da bi mogli uloviti Čelski u utrci za titulu, a Čelzi ima 7 bodova više i tekmu manje. I sad to usporedi sa stvarima koje se tu pišu :lol:
Ja sam skroz za to da budemo objektivni i realni, ali ovo što se ovdje piše nije ni blizu realnosti i objektivnosti. Ovo je uglavnom pesimizam pomješan sa mržnjom upućenom čelavom Španjolcu.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la vintage » 08 tra 2015, 20:24

Prvenstvo i kup-ako veceras prodjemo, a koliko vidim jedna lopta ce presuditi, nadam se u nasu korist. LP tesko tesko ,uz tolike ozljede.....
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la marac » 08 tra 2015, 20:27

Ha ne znam. Ja bi isto vise rekao da je ekipa objektivna nego da "mrzi".

Situacija s ozljedama nije idealna - Alaba je zeznuo stvar gro, Robben i Ribery su se isto ozljedili u kriticnom trenutku, Bastian sada opet. Vraca se Thiago (ok, nadam se sve vise i vise, ali treba biti realan i reci kako se nemoze ocekivati da ce odmah biti na 100%).

Uglavnom, nismo u predobroj situaciji.

Bundesligu cemo obraniti - mislim da smo bodovno predaleko da to mozemo ispustiti bez obzira na ozljede i izostanke.
Kup - to se nadam da cemo obraniti, iako se mora priznati da su vrhunske ekipe prosle u 1/2 (BVB, Wolfsburg, Monchengladbach/Arminia, Bayer/Bayern) koja nas u 1 tekma svaka moze dobiti (bez obzira na ozljede).
LP - Porto cemo proci sigurno (u to ne sumnjam niti malo, bez obzira na ozljede), ALI da cemo osvojiti i proci PSG/Barcu, Real/Atletico, s obzirom na ozljede, nazalost sumnjam. Nadam se da sam u krivu.

Zasto sam rekao "zbog ozljeda ili tvrdoglavosti"? Zbog ozljeda je jasno zasto. A na "tvrdoglavost" mislim na cinjenicu da je Pep rekao sad poslije ove pobjede protiv BVBa da su ga ozljede primorale da tako "zatvoreno" i defanzivno igra.

Ja mislim da mi u "otvorenom gardu" (puno dodavanja, zadnja linija visoko od gola) nemozemo dobiti Barcu/Real nego da im moramo "prepustiti loptu" (ne doslovno, ali da igramo kao protiv BVBa sad) i onda na kontre.

Jbg, nemogu se oteti dojmu da ce Pep glavom kroz sve zidove i nimalo ne mislim da ce on u slucaju tekme s Realom ili Barcom promijeniti stil ili nekaj nego da ce istu stvar napraviti kao prosle godine. To je moj dojam. Ja se zaista nadam da sam u krivu.

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la marac » 07 svi 2015, 11:41

Eto, kurac. Nisam ni ovo pogodio - samo 1 :lol:

marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 07 svi 2015, 12:26

Htjeli smo 2x u Berlin, nećemo niti onaj jedan vidjeti koji se podrazumijevao. :amen:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Vrati se na: Arhiva