Scorrers

Sve i svašta...

Scorrers

PostPostao/la BukyMaan » 13 tra 2016, 18:58

Pozdrav ljudi,
u otvaranje ove teme odvela me jedna aplikacija na koju sam naišao.
Aplikacija se zove "scorrers" i možete je koristiti na iOS-u i Androidu.
Sada da objasnim nešto o aplikaciji, znači aplikacija je zamišljena kao platforma za komunikaciju između fanova i profesionalnih sportaša i celebritija uglavnom makar prednjače naravno sportaši. Sve je to djelo hrvatskih ruku te je i puno nagradnih igra zapravo hrvatskih sportaša. a danas je u aplikaciju stavljena nagradna igra u kojoj se dijeli dres Roberta Lewandowskog te sam se zato odlučio ovdje nešto napisati o ovome... Nagradna igra za taj dres traje još 24 dana a uz to postoje nagradne igre npr za dres Ivana Rakitića koji je čak uložio neke novce u aplikaciju te postao suvlasnik, potpisane kopačke Boenischa, dres Alena Halilovića, dres Drmića iz HSV-a i tako dalje... Sve ide na principu coinsa koji su zapravo besplatni i ne mogu se nikako kupiti osim što za share nagradne igre na facebooku ili twitteru ( možete oboje) dobijete 100 creditsa i možete frendovima dijelit svoj refferal kod i kada se prijavljuju u aplikaciju oni ga mogu iskoristiti i dobivate i vi i vaš frend 500 creditsa za sudjelovanje u bilo kojoj nagradnoj igri. Uz te coinse koje možete "zarađivati" u svakoj nagradnoj igri možete iskoristiti jedan "free tickets" i tako sudjelovat bez ulaganja creditsa.

Predlažem da ovdje pišemo svoje kodove, moj je "SYUQUT" i kada ga unosite morate sve unijeti velikim slovima jer inace nece priznati to kao kod za coinse...

Ukoliko imate kakvih pitanja oko aplikacije, ja je koristim vec oko mjesec dana pa puno toga znam i rado cu vam pomoci a pomoc zatrazite bilo gdje, ovdje u temi, u privatnoj poruci a možete i na facebooku ( www.fb.com/KarloBukovac25 )

Za kraj ovog uvoda u temu svima koji ce sudjelovati u nagradnim igrama sretno i da osvojimo sto vise nagrada!
A naravno i ovaj dres Lewin da dode nekome od nas :D :D
:navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac:
:navijac: :navijac: Ein Schuss, ein Tor, die Bayern :navijac: :navijac:
:navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac: :navijac:
BukyMaan
Član
Član

Re: Scorrers

PostPostao/la anton 1983 » 14 tra 2016, 06:50

Znači poanta korištenja ove aplikacije je osvajanje dresa?

Daj malo Sexa ubaci da bude zanimljivo, jer ti ovaj uvodan text uopće nije privlačan, izbaci cicku e! :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Scorrers

PostPostao/la BukyMaan » 14 tra 2016, 17:53

A zapravo aplikacija ti za to "služi" jer je za to smisljena pa na primjer evo trenutno imas nagradne igre za 3 boce vrhunskog vina iz vinarije Krešić, Lewin dres, dres Renea Krhina, potpisanu loptu Adidas Beau Jeu (Potpisao Rakitić), Boenischove kopacke, Rakiticev dres, dres Sidneya Crosbya ( Hokejaš), dres Alena Halilovića, dres Drmića, potpisanu palicu za baseball (Bryce Harper) i potpisanu kacigu za američki nogomet (Peyton Manning).

Onda pošto smo ipak navijači Bayerna za početak sam to najviše "prezentirao"... Uglavnom to je aplikacija preko koje sluzeci se coinsima koje mozete zaraditi besplatno i uz te coinse pokusavate osvojit ulaznice za koncerte, sportske potpisane suvenire, boce vine i tako :zivio:
:navijac: :navijac: Ein Schuss, ein Tor, die Bayern :navijac: :navijac:
BukyMaan
Član
Član

Vrati se na: Svaštara