Formula 1

Sve i svašta...

Re: Formula 1

PostPostao/la panda » 12 tra 2015, 11:12

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EEHo9iycTb8[/youtube]

:haha: :haha: :haha:

Kakvo ruganje :D :D :D
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Lahm » 12 tra 2015, 21:27

Za Hondu se ne bojim, oni ce iduce sezone sloziti jeben motor, ovo trenutno stanje, je stanje djecije bolesti.
Renault ne moze vec 2 godine napravit motor koji ako nista drugo ima zaostatak od 0,5 sec.

Dovoljno je reci, Francuzi. :lol:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Titan » 19 tra 2015, 18:02

U F1 ništa novo, Luis dominira.
Titan
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lahm » 23 svi 2015, 15:33

Zanimljivo kako FiA i suci nece kazniti Rosberga. Prosle godine "zakasnio" na kocenju, unistio Lewisu sansu za pole, ove godine isto tako samo na drugom mjestu. ( doduse, Lewis se osigurao prije, ali opet... ) Kada se samo sjetim prije 9 godina i one smijesne kazne Schumiju....
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Haris » 24 svi 2015, 13:00

Lahm napisao:Zanimljivo kako FiA i suci nece kazniti Rosberga. Prosle godine "zakasnio" na kocenju, unistio Lewisu sansu za pole, ove godine isto tako samo na drugom mjestu. ( doduse, Lewis se osigurao prije, ali opet... ) Kada se samo sjetim prije 9 godina i one smijesne kazne Schumiju....

Jel ti naumpalo da je Rosberg bio iza Hamiltona i fizički na stazi, a i po odveženom vremenu u prvom pokušaju?
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lahm » 24 svi 2015, 16:01

Haris napisao:
Jel ti naumpalo da je Rosberg bio iza Hamiltona i fizički na stazi, a i po odveženom vremenu u prvom pokušaju?

Sjebao je sve one koji su u zadnjim sekundama usli za brzi krug.
2x se " zajebe " na kocenju.
Kako to da su Schumacheru odmah opalili kaznu prije 9 godina jer je navodno blokirao Alonsa ?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Haris » 24 svi 2015, 17:52

Lahm napisao:
Haris napisao:

Sjebao je sve one koji su u zadnjim sekundama usli za brzi krug.
2x se " zajebe " na kocenju.
Kako to da su Schumacheru odmah opalili kaznu prije 9 godina jer je navodno blokirao Alonsa ?

Sjebao sve ostale jer je ostavio 3 grama dima od blokiranog kotača prilikom kočenja? :D

Ajd se uozbilji, nisam se mogao suzdržat da nešto tu ne odkomentarišem na takvu izjavu, jer mi je bilo fascinantno da si bukvalno prvi na planeti koji se uhvatio tog jučerašnjeg događaja. Ono što je bilo prošle godine je po mom mišljenju bilo itekako namjerno, dapače siguran sam u to, ali druga stvar je zašto nije bio kažnjen. A Schumijevo parkiranje u rascasse je nešto najočiglednije ikad i zasluženo je kažnjeno, a to ti govori vječiti Schumijev navijač od kako sam znao za sebe i F1 tamo od '97.
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lahm » 24 svi 2015, 18:20

Haris napisao:
Sjebao sve ostale jer je ostavio 3 grama dima od blokiranog kotača prilikom kočenja? :D

Ajd se uozbilji, nisam se mogao suzdržat da nešto tu ne odkomentarišem na takvu izjavu, jer mi je bilo fascinantno da si bukvalno prvi na planeti koji se uhvatio tog jučerašnjeg događaja. Ono što je bilo prošle godine je po mom mišljenju bilo itekako namjerno, dapače siguran sam u to, ali druga stvar je zašto nije bio kažnjen. A Schumijevo parkiranje u rascasse je nešto najočiglednije ikad i zasluženo je kažnjeno, a to ti govori vječiti Schumijev navijač od kako sam znao za sebe i F1 tamo od '97.

Prvi zavoj, zuta zastava, ma kakvi, gdje bi sjebao ostale, jel tako ? :haha:
Naravno da cu se uhvatiti, jer je prosao nekaznjeno. Mogu mislit samo opravdanje za jucer : Casni sude, morao sam kihnuti pa sam slucajno promasio zonu kocenja. :oops:

Je je, namjerno je bilo ono u sezoni 06. :mrgreen:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Haris » 24 svi 2015, 22:53

Lahm napisao:
Haris napisao:

Prvi zavoj, zuta zastava, ma kakvi, gdje bi sjebao ostale, jel tako ? :haha:
Naravno da cu se uhvatiti, jer je prosao nekaznjeno. Mogu mislit samo opravdanje za jucer : Casni sude, morao sam kihnuti pa sam slucajno promasio zonu kocenja. :oops:

Je je, namjerno je bilo ono u sezoni 06. :mrgreen:

Pa nije bila žuta zastava (i zašto bi bila radi blokiranih kotača na kočenju), Hamilton je bio svakako ispred njega na stazi, Rosberg je morao pritisnut žestoko ne bil popravio svoje vrijeme i napravio je grešku malo se prekočio te u konačnici sjebao jedino sebe. Ne znam stvarno zašto si navalio na njega :)

No eto, danas čitava Britanija na aparatima zbog Mercedesovog zajeba, al što Vettel lijepo reče, ko vas jebe mi smo happy. c007
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lahm » 25 svi 2015, 18:50

Bila je. Sjecam se kako je Massa uletio u jos jedan brzi krug, no morao ga je prekinuti, jer je u prvom zavoju proglasena zuta zastava.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la panda » 28 svi 2015, 22:12

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EVgXOxdA8v4[/youtube]
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

Prethodni