Rukomet

Sve i svašta...

Rukomet

PostPostao/la CroCHEF » 04 pro 2010, 00:18

Sve stavili samo rukomet ne :smajl007:
imamo jednu od najjacih repki na svijetu, nekad odlican sada solidan CO Zagreb (dok Kljaic ne ode)
:smajl007:
Saban liga di Zagreb osvaja je dosadna, pa pratim jedino lokalni klub koji igra u 2. i 3. ligi
puno zanimljivije, vrijedjanje i takve stvari tipa ...

i bayern ima rukometni klub, ali u nekoj nizoj ligi
http://de.wikipedia.org/wiki/FC_Bayern_ ... _(Handball)
http://www.handball.fcbayern.de/
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Re: Rukomet

PostPostao/la FCB_general » 04 pro 2010, 00:24

Prvo ćemo košarkaški klub dovesti u 1. ligu, onda usmjeriti ga prema Euroligi i probat napraviti konkurentan klub CSKA i ostalim tradicionalno jakim momčadima. Jedino me zanima koliko će to godina trebati čekati. :D
A ovo za rukometni klub... Hmmmm... Tu smo čak možda trebali nešta ranije usmjeriti kapitala pa dovest njih do vrha rukometa. To mi se čini nekako najbržim mogućim razvojem momčadi. Za rukomet ne treba brdo love ko za nogomet, pa i košarku. Ionako Bayern bi samo Hrvate trebao dovesti i problemi bi tu riješeni bili. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la nele-BHF » 04 pro 2010, 14:11

Danas će Zagreb da igra sa našim predstavnikom Sarajevskom Bosnom u okviru 7. kola CL. Zagreb je apsolutni favorit i tu je za očekivati lahku pobjedu Zagrepčana iako je Bosna u prvom kolu u Sarajevu uspjela uzeti bod :)

Sretno objema ekipama :bravo:
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la cruz » 13 sij 2011, 11:54

danas počinje svjetsko prvenstvo!

kad točno Hrvatska igra?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la CroCHEF » 13 sij 2011, 12:06

danas krece, hrvatska igra sutra u 18.00
http://www.handball2011.com

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 15 sij 2011, 16:23

Jedna dobra utakmica u kojoj smo mi zasluženo slavili. Puno problema s realizacijom i malo previše zalijetanja bez igre i organizacije napada nas isto koštalo nekih akcija u 1. dijelu, no u 2. dijelu nas je krenio šut i rumunjski vratar teško da je išta obranio(ja se ne mogu ni sjetit). :smajl007: :) Samo još trebamo se riješiti problema sa ozljedama, da budemo kompletni i to je to. :bravo:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Speedy » 15 sij 2011, 18:30

Previse nervoze je bilo u prvom djelu. U drugom su ipak stvari dosle na svoje. Onaj Lackovic mi nikad nece biti jasan, taj lik jednostavno koda ne zna pucati, vratari ga citaju da je to vec pomalo smijesno...

Između ostalog, bitno je da smo to dobili i s time je i samopouzdanje poraslo...
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la FCB_general » 15 sij 2011, 20:05

Speedy napisao:Onaj Lackovic mi nikad nece biti jasan, taj lik jednostavno koda ne zna pucati, vratari ga citaju da je to vec pomalo smijesno...

Hehehe :lol: :lol: :lol:
Dobro si opazio. :bravo:
Taj čovjek zadnje 3-4 godine više ne igra ni približno onaj rukomet koji je igrao od 2003. do 2007-2008. Mislim da je jednom bio ozlijeđen na turniru i kad je počeo igrati, radio je kaos i gluposti. Jednostavno u njemu ja više ne vidim nikakav bonus, nego samo prošlo svršeno vrijeme. :| Nekad je zabijao svašta, ali zadnje 2-3 godine definitivno nije više onaj Lacko koji nam je znao čuda stvorit. :no:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 17 sij 2011, 14:20

Sinoć opet na ložu išli... :roll: 30 minuta da bi se zagrijali i onda tek drugi dio da bi proigrali i napravili 10 razlike(Balić fantastičan :bravo: ). Bit će jako zanimljivo kako će to 'tolerirati' vrhunske reprezentacije i da li ćemo sebi dopustiti da igramo ko traktori prvi dio utakmice. :mrgreen:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 18 sij 2011, 16:36

sad protiv srbije... naši su odmorni, tj. srbi su sinoć igrali tešku utakmicu (i još popušili), a naši su odmarali (balić prvenTstveno) tokom utakmice, a i imaju više odmora do te tekme....

no bez obzira, bit će jebena tekma, je2 čekam!!! :yeee:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la CroCHEF » 18 sij 2011, 17:04

cruz napisao:sad protiv srbije... naši su odmorni, tj. srbi su sinoć igrali tešku utakmicu (i još popušili), a naši su odmarali (balić prvenTstveno) tokom utakmice, a i imaju više odmora do te tekme....

no bez obzira, bit će jebena tekma, je2 čekam!!! :yeee:

pa sutra igraju :?

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 18 sij 2011, 17:14

Ma dobro... Danas ili sutra, podrazumijeva se da je iduća. ;)

Jedva čekam te jače utakmice da vidim di mi zapravo stojimo i šta će od nas da bude. Australija je toliko nepostojeća u rukometu da nju ne treba ni komentirati. Dok ovi u drugoj skupini imaju šta raditi, mi smo ove prve 3 utakmice se manje-više prenemagali i zagrijavali, no eto... U isčekivanju sam po pitanju ovih elitnih euro reprezentacija i jedino što želim da osvojimo medalju, po mogućnosti zlatnu. No i ostale dvije neće biti loše. :fcb:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 19 sij 2011, 08:06

Koji su debili ovi ljudi iz IHF-a to je za ne povjerovati. Baš debili, ne znam kako bi ih drugačije nazvao. smile31 Pazite sad ovo: u istom danu i u točno isto vrijeme igraju Francuska-Španjolska, Hrvatska-Danska, Norveška-Island i Švedska-Poljska. I danas u isto vrijeme Francuska-Njemačka, Hrvatska-Srbija.
I onda govore kako ne mogu dobiti puno novaca za prijenose, kako je nogomet povlašten kod televizija. Pa jebemu ko će kupovati prijenose kad mogu samo gledati jednu atraktivnu utakmicu, a igra ih se 4. :neee:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 19 sij 2011, 13:42

CroCHEF napisao:pa sutra igraju :?

nije nego danas :mrgreen: kad sam reko "sad protiv srbije" mislio sam na slijedeću tekmu

Murta napisao:Koji su debili ovi ljudi iz IHF-a to je za ne povjerovati. Baš debili, ne znam kako bi ih drugačije nazvao. smile31 Pazite sad ovo: u istom danu i u točno isto vrijeme igraju Francuska-Španjolska, Hrvatska-Danska, Norveška-Island i Švedska-Poljska. I danas u isto vrijeme Francuska-Njemačka, Hrvatska-Srbija.
I onda govore kako ne mogu dobiti puno novaca za prijenose, kako je nogomet povlašten kod televizija. Pa jebemu ko će kupovati prijenose kad mogu samo gledati jednu atraktivnu utakmicu, a igra ih se 4. :neee:

naravno da su debili, to je samo jedan dokaz (u nizu) koliko su nekompetentni! ekonomija im je stvarno jača strana (managenent, marketing i informatika...) :lol:

a da ne pričamo o ažurnosti u statistici, streamingu, live score-u, promociji, organizaciji, informiranju javnosti i public managementa.... :no: unfuckingbelievable! icon_hy

pretpostavljam da smo ih mi namečili na dobru organizaciju pa su oni kontali da će i šveđani tako postupati 8-) :D
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la nele-BHF » 19 sij 2011, 13:50

Šta se žališ, ja ne mogu niti jedne tekme gledati a imam 170 programa :D
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

Sljedeće

Vrati se na: Svaštara