Rukomet

Sve i svašta...

Re: Rukomet

PostPostao/la The Scarface » 25 sij 2014, 12:14

Lennon napisao:
The Scarface napisao:Horvat je u onim trenucima dobio neki udarac i nije mogao izaći na teren. :mig:
:D

Da, zato je Čupko i jučer pucal otpočetka sedmerce i otpočetka igral...

Pričam o situaciji kad smo imali +2, sedmerac i 2 igrača više. :mig:

Ključan dio utakmice.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 25 sij 2014, 12:17

The Scarface napisao:
Lennon napisao:
The Scarface napisao:Horvat je u onim trenucima dobio neki udarac i nije mogao izaći na teren. :mig:
:D

Da, zato je Čupko i jučer pucal otpočetka sedmerce i otpočetka igral...

Pričam o situaciji kad smo imali +2, sedmerac i 2 igrača više. :mig:

Ključan dio utakmice.

Sedmerac je bio prije dva zicera, a do onda je Horvat bio "zdrav" i mogo je pucat.

Svima je jasno da Čupić ima neki "kredit" kod Goluže. Al zato i jest tako, kad stalno igraju kreditirani a ne najbolji, zato i jesmu u borbi za broncu.

Kaj zapravo i nije loše. Al onda si prestanimo tepati da smo najbolji kad nismo.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 25 sij 2014, 14:42

FCB_general napisao:Istina, Drago je stvarno pretjerao večeras. Nekako ga zadnjih godina to previše uhvatilo, jebiga... Previše u nogometu jedu govna od 2009. do danas, a još u rukometu se svašta uvijek radi i redukcijom komentatora od pojave MAX TV-a je skoro sve palo na njega. :lol:

No suci su morali bolje, mi kao i uvijek. Sad barem Balića nema da jeftino gubi lopte pred protivničkim 9-ercom.

Ne postoji recept za finale pod Golužom, jebiga. S njime uvijek bronca ispada vrh, a kroz neka polufinala je djelovalo kako se može do kraja.

I to si isto s Červarom pogodio. Nije to samo kod ovog izbornika, već i prethodnog. Kako određene stvari ispraviti ili poboljšati, ne znam... Nisam u tom sportu nadležan.

Znam jedino kako se lopte ne smiju olako gubiti, puno promašivati i imati golamana koji jako malo brani na utakmici.

Kod mene svaki put na Facebooku nastane bura oko rukometa, uvijek su svi drugi krivi ali nikad mi. Tu se samo držim onih koji uvijek naprave šalu od svega. Sve je to meni jasno kad je i meni puls nekoć znao kucati puno jače, a nervozni znoj curiti. :)

Bit će bolje već jednom. Ipak se svake godine igra prvenstvo. :mrgreen:

ćosić the robocop danas pretjerao?! on je pretjerao od kad ga neka urOkona budala pustila na televiziju...slušat njega pa samo i atmosferično bez davanja ikakvog smionog smisla trabunjanja jednog od največeg debila u povjesti hrv. tv je u najmanju ruku vređanje svakog zdravog razuma....pretjerao? mislim da njegove gluposti nebi sve stale u največu enciklopediju na svijetu...eventualno bi se zvala -ćoso robocop-mojih prvih miljon bisera-priručnik za retardirane.

Danska je jača od nas a mi nismo iskoristili njihovu slabiju igru u 1 pol. i tu je bio kraj...ista stvar ko i protiv francuza....govna,ljudski šljam i ružni redneki gobac-keta the munja AUS!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 25 sij 2014, 14:58

A dobro uvijek se može pustiti glazba i gledati utakmica. Mene recimo u zadnje vrijeme dopizdilo kad njemački komentatori počnu pričati bajke i cjepidlačiti sve moguće detalje nevezane za aktualni susret. Ono utakmica ide, a ovaj tek ako bude neka jebena akcija sam sebe prekine pa spomene utakmicu. Svatko ima svoje pluseve i minuse. Ne treba sad toliko radikalan ni prema Dragi Ćosiću biti.

Kažem, u zadnje vrijeme slušamo samo njega na HTV-u otkako se sport izbrisao s programa. Što tek reći za one OBN-ovce i s bh. kanala. Ovi prvi kao u nekoj rupi od krčme pričaju i zbijaju svakakve gluposti koje ni djeca ne bi mogla ni kreativni dječji um izmisliti. Ovi drugi isto kao na selu usta moja hvalite me.

Pa onda ona legenda sa RTS-a "Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu šta je ovo?!!!!....pogibeljan, surov, drzak, bezobrazan". Sad samo treba po Dragi oplesti jer je čovjek i jer je NAVIJAČ Hrvatske. Jebiga! Nije uopće jedini kad pogledaš sve njegove kolege iz susjednih zemalja ili diljem svijeta. :|
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 26 sij 2014, 19:26

Francuska brutalno silovala Dansku!!! 8-) Ajmeeeeeeeeeee... :smajl007: :legendo: :legendo: :legendo:

Kakva igra i kakva obrana... Niti jedan sedmerac Danska nije imala na utakmici. :o :o :o

Najbolja rukometna država ikad. Ako ih ne dobiješ kad ti se ponude, popušiš. Kad igraju za zlato, ubiju te i smelju ko orahe za kolače. :mrgreen: :zivio:

Ne mogu se nadiviti toj ekipi. Čak i kad pomislim kako nisu pravi, oni te demantiraju.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 26 sij 2014, 19:42

Najbolji mi je opet bio Drago.

"Nešto je trulo u državi Danskoj" :lol: :lol:
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la CroCHEF » 26 sij 2014, 22:08

Ispricao se poslje utakmice za komentiranje.
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la effe__sa » 26 sij 2014, 22:48

Francuska je stvarno premoćna. Konstantni su, onda izbace i nove igrače, odbranu igraju perfektno, protok lopte naprijed fantastičan. Prejaka ekipa i koliko su oni već godina ovako na visokom nivou, to je impresivno...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 26 sij 2014, 22:56

Rekao je ono što sam i sam ranije rekao: i on je samo čovjek(grešnik).

Abalo me stvarno impresionirao... Koja je to životinja od igrača... Gumeni čovjek! U zraku 'ostane' ko kakav NBA-ovac u situaciji koš-faul, a udarac ko iz puške s vanjske pozicije kad udari. :)

I onaj Narcisse buši li ga buši na početku. Stvarno imaju fenomenalnu ekipu koja igra fantastično pod svim mogućim pritiscima. Obranu drže besprijekorno, svatko svakome čuva leđa, iživciraju protivnike agresivnom igrom, u napadu strpljivi i znaju kod odugovlačenja kad krenuti i kako riješiti stvari. :legendo:

Nema im ravnih unazad 7-8 godina.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la marac » 27 sij 2014, 10:00

Naslov bi trebao biti "Goluža glupane!" jer svaka riječ u tekstu stoji.

http://www.hrsport.net/analize/470161/r ... oglo-biti/
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 27 sij 2014, 10:10

Do polufinala smo sve pobjeđivali na iskustvo i više manje na kvalitetu. Kad dođe polufinale, i kad sitnice odlučuju, tj. kvaliteta izbornika, mi uvijek posustajemo. Nemamo odgovor na jaku vanjsku liniju, neznamo koju formaciju obrane igrat u kojem trenutku, nema konkretnih i izađenih akcija u napadu, protivnik se počinje odljepljivat, i onda samo čekamo Duvnjaka da nešto sam smisli.

Mislim da je problem u izborniku. Pravi izbornik si neće dopuštat da mu čelnik slaže momčad. S druge strane stalno otpisivanje nekih starijih al itekako potrebnih igrača isto nije i neće bit jasno. Zapravo i je jasno, kako sad govorit Baliću i Lacu kako i što igrat, kad su cijeli život na terenu oni njemu objašnjavali. Nema se tu autoriteta, mi smo u rukomentom vrhu, i u 3 godine Slavko nisi ušao u finale. Vrijeme je da odeš...
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la marac » 27 sij 2014, 10:22

LOOL .. Rekao je Goluža da mu je cilj prekinuti brončani niz.
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 27 sij 2014, 12:24

marac napisao:LOOL .. Rekao je Goluža da mu je cilj prekinuti brončani niz.

Pa prekinuo ga je :lol:

Inače, mene najviše smeta što mi pokušavamo još samo sa direktnim isforsiranim golovima, ništa više preko krila

Jebote kad se čovek seti tam pred 10ak godina dok je još Šprem igral na krilu, to su golovi padali kao na traci, sad više ništ :roll:
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la katsche » 27 sij 2014, 15:28

marac napisao:Naslov bi trebao biti "Goluža glupane!" jer svaka riječ u tekstu stoji.

http://www.hrsport.net/analize/470161/r ... oglo-biti/

tako je.....tu se nema sta dodati

recimo i Dominikovic....covik igra u HSV-u konstatno a kod nas u repki nema mjesta za njega

a igra nasa je stihiska, nema tu razradjene akcije....recimo spanjolski pivot je zabio 6 golova a mi sa pivota ni jedan....
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 27 sij 2014, 20:10

'I mi smo mogli te Dance poderati'

Čak je i Lino Červar rekao ono što vidi cijela Hrvatska

Spušten je zastor nakon još jedne rukometne smotre. Euro u Danskoj pokorili su Francuzi, razbivši u finalu domaćine kao neku nižerazrednu momčad. Hrvatska je stigla u 'predvorje raja', no tu je i ostala. Nakon poraza u polufinalu, na kraju smo ostali i bez utješne nagrade bronce, koju su nam uzeli Španjolci.

''Nesumnjivo, zadržan je kontinuitet nastupa u završnicama velikih natjecanja, ali ipak postoji ali'', rekao je u razgovoru za Media servis bivši hrvatski izbornik Lino Červar.

''Ono što malo bode u oči je to što u posljednjih pet natjecanja nismo odigrali niti jedno finale i da smo osvojili tri bronce i dva puta ostali bez medalje. To je ono što bode jer smatram da smo bili vrijedni barem jednog finala'', nije mogao prešutjeti Červar podsjetivši kakav mentalitet je imala njegova Hrvatska.

''Kad su igrali za treće mjesto, oni su, a što nije i sportski, bili demotivirani jer su smatrali da je njihovo mjesto u finalu i to je bio spiritus movens svih natjecanja. Jednostavno su željeli biti tamo gdje se na kraju dijeli zlato i srebro.''

A onda je čak i posljednjih godina suzdržan Červar rekao ono što je vidjela i cijela Hrvatska.

''I mi smo mogli te Dance poderati, kao što su ih i Francuzi. Zato mi je žao jer imam dojam da smo mogli više napraviti i igrati u finalu.''

Igrali su zato Francuzi, koji su otišli do kraja, te nakon dvije godine posta, ponovno uzeli zlato.

''Nitko ne odgaja toliko vanjskih igrača koliko Francuzi i oni trenutno rade najbolje. Vrlo mudro pomlađuju momčad, a drže one koji su još uvijek gladni pobjeda. Ako pogledate Narcissa i Omeyera, oni su i dalje gladni pobjeda, što je mentalitet drugačiji od našega i zato nižu uspjehe.''

Za kraj poruka izborniku i hrvatskoj reprezentaciji.

''Raditi na detaljima, unijeti neke novitete jer bez toga ne možete biti top. Vjerujem u ovu reprezentaciju jer smatram da smo momčad za velike domete. Naravno, to sve treba uskladiti i dodati nešto svoje, neke detalje'', zaključio je Červar.

Slika

Červar je potpuno upravu. :bravo: Svi su se složili kako je jedno zlato Hrvatske moralo biti u zadnjih 4 godine.

Oni nisu Balkančine. Pardon, imaju igrače s Balkana, dvojicu-trojicu, braću Karabatić i Anića ako se ne varam, no to je francuska škola rukometa. Daleko smo mi od bilo čega ozbiljnog općenito u svim momčadskim sportovima. Možda je vaterpolo iznimka, možda. Iako i tamo zna plivati balkanizam što se osjeti na rezultatima.
Sasvim druga priča bi već bila bez toga u nogometu i rukometu.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Svaštara