Košarka

Sve i svašta...

Košarka

PostPostao/la CroCHEF » 04 pro 2010, 00:46

za opcenitu raspravu o košarci

prvi su u 2. kosarkaskoj bundesligi
http://www.diejungeliga.de/linkit.php?m ... topmenu=22
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Re: Košarka

PostPostao/la CroCHEF » 20 vel 2011, 16:59

Bayern uso u 1. kosarkasku bundes ligu
http://www.spox.com/de/sport/mehrsport/ ... pro-a.html

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Axe » 20 vel 2011, 17:14

CroCHEF napisao:Bayern uso u 1. kosarkasku bundes ligu
http://www.spox.com/de/sport/mehrsport/ ... pro-a.html

:bravo: :bravo:
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 20 vel 2011, 18:42

:avogp1: :avogp1:

Ima da i u ovom sportu razaramo jednog dana, prvenstveno mislim tu na Euroligu. :prvi:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la normala » 20 vel 2011, 19:06

Dobro bi bilo gledati Bayern u Euroligi! :bravo:
normala
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la Murta » 20 vel 2011, 19:20

Gledao sam službenu tablicu, nije još matematički osigurano, ali je gotovo 100% sigurno. ;)

Iako mi je FC Bayern ispred Dinama, u košarci kao navijač sigurno neću izdati Cibonu, niti zbog FC Bayerna, niti zbog ovih imaginarnih klubova iz predgrađa. :mrgreen: Želim im sve najbolje, ali oni su meni drugi izbor kao Dinamo u nogometu. Jednako ću ih zdušno i napeto pratiti kao Cibonu, ali ako se kojim slučajem sretnu, ja navijam za Vukove. Ali, sudeći po situaciji u Ciboni, teško će se oni uskoro sresti. :mrgreen:

Što mislite, može li Bayern već iduće sezone ući u kvalifikacije za Euroligu(to bi značilo da moraju osvojiti naslov)? Ja mislim da će biti napeto, pogotovo zbog naše platežne moći, ali nekako mi je to ipak preveliki korak.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 20 vel 2011, 19:41

Murta napisao:Što mislite, može li Bayern već iduće sezone ući u kvalifikacije za Euroligu(to bi značilo da moraju osvojiti naslov)? Ja mislim da će biti napeto, pogotovo zbog naše platežne moći, ali nekako mi je to ipak preveliki korak.

Ma teško... Nisu nam ni nogometaši postali prvaci Njemačke kad se Bundesliga formirala i kad smo ušli u 1. ligu, a gdje još u košarci da budu. :mrgreen:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la CroCHEF » 20 vel 2011, 20:31

Zasto ne, ako me pamcenje sluzi ulozeno je dosta para za njih ove godine, i iduce bi trebalo vise (barem su tako obecali), imaju odlicnog trenera par igraca njemacke i sad se ide u neku kupovinu.
A da dodju u Zagreb brijem da bi isao to gledat ziher.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tbcrUuCexbQ&feature=related[/youtube]
:avogp1: :avogp1:

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 21 vel 2011, 17:14

Slika

Slika

Slika

Bayern-like war das Spiel gegen Würzburg allemal. 12 200 Zuschauer waren in die Olympiahalle gepilgert, um sich das Spektakel live vor Ort anzuschauen. Darunter auch Mama und Papa Nowitzki. Die Würzburger Familie war gekommen, um sich mal selber ein Bild davon zu machen, was der große FC Bayern hier in Sachen Basketball aufgebaut hat. Und wer weiß: Vielleicht sind die Bayern ja vielleicht irgendwann um ein Familienmitglied namens Dirk reicher - Stichwort NBA-Streik…

Izgleda da će jednog dana u München sletjeti i najbolji njem. košarkaš svih vremena. :mrgreen:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la CroCHEF » 23 vel 2011, 00:35

Slika

http://www.bild.de/BILD/sport/mehr-spor ... holen.html

Uli Hoeneß (59) holt gern die ganz Großen zu seinem FC Bayern. Jetzt gilt das nicht mehr nur für den Fußball. Hoeneß träumt davon, Basketball-Superstar Dirk Nowitzki (32) von den Dallas Mavericks nach München zu holen!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 23 vel 2011, 11:15

Za očekivati je da će Nowitski na kraju karijere doći u Njemačku odigrati, a vjerovatno i u Bayern ako ponuda bude prava. Štoviše, spominje se u NBA-u lock-out za narednu sezonu, tako da bi se moglo i prije vidjeti neke igrače iz USA u Europi.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la CroCHEF » 05 srp 2011, 14:39

neznam kako ali Bayernova kosarkaska ekipa igrat ce Euro-cup (mislim da je to cedevita prosle godine igrala u final four)

http://www.kicker.de/news/basketball/st ... ayern.html
http://www.fcb-basketball.de/index.php

Iako ne pratim NBA cuo sam da je potvrdjen lock out
pa se nebi cudio Dirku u FCBu

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 05 srp 2011, 18:18

Da nema ove priče o Dirku, ovo bi bila lakrdijaška odluka ULEB-a. Al to je uobičajeno za takve organizacije pa se ne treba čuditi. :mrgreen: S Dirkom je samo začuđujuća, ali ne negativna i lakrdijaška. :lol:
A onda opet, kad se vidi činjenica da je ove godine 5 timova odustalo od Eurolige, jasno je da je bilo puno prostora u Eurokupu jer su neki klubovi prešli u kvale za Euroligu, iako će se opet tu vratiti. :lol:

Kad pogledaš prošlogodišnji i ovogodišnji Eurokup, pad kvalitete je evidentan.

btw. Spominje se da bi mogli imati budžet od 8 mil. € :shock: To je više od sva tri sljedeća kluba u Eurokupu zajedno. :mrgreen:

Ja se osobno nadam da će se situacija u NBA-u srediti čim prije, iako su moji razlozi čisto sebični. :mrgreen:
Ako se dogodi egzodus NBA igrača u Europu, onda će se dosta klubova pojačati, a ja mislim da hrvatski neće moći nikoga platiti. Pa mi ne paše da protivnici budu jači, a moji ne. :D
Isto ko što sam na SP-u navijao za addidas repke da ta kompanija dobije više para od prodaje dresova i da Bayern bude bogatiji. 8-)

Treba gledati puno uzročno-posljedičnih veza. :haha:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 15 srp 2011, 13:37

O ovome je vijest bila prije par mjeseci na Sportnetu, ali danas je i naš trener rekao nešto o Bagariću:

Ex-NBA-Star für die Bayern?

I prijevod u index-kvaliteti: :mrgreen:
Dalibor Bagarić potpisuje za Bayern? - Sport - Index.hr

Ja mislim da je on jedan jako solidan igrač, pogotovo za Beko BBL. Šteta što nije uspio u Ciboni prije par godina.

Nije uspio jer je morao biti Perasovićev poligon za deranje. Nije se smio ljutiti na Gordona jer je bio super igrač koji ne prima plaću, Tomas je bio najbolji igrač, Bogdanović i Radošević su bili premladi pa je Peras psihički maltretiro njega i Vukušića. :lol:
Al to je savršeno funkcioniralo. :mrgreen:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 21 srp 2011, 12:30

Weiterer Nationalspieler! Bayern-Baskets komplett
Bayern je doveo još nekoliko igrača i kompletirao kadar za iduću sezonu. To je potvrdio i Uli Hoeness. ;) Bauermann veli da može ostvariti velike ciljeve. Najnovije pojačanje je neki Ford.

Ovo znači da ne dolazi Bagarić. :| Al navodno su on i Žižić kandidati za Ciboninog centra.

Ovo je kadar Bayerna za iduću sezonu:
Beko-BBL Team Saison 2011/12
Murta
Sekretar
Sekretar

Sljedeće

Vrati se na: Svaštara