Košarka

Sve i svašta...

Re: Košarka

PostPostao/la marac » 05 srp 2015, 08:10

TiLe napisao:
marac napisao:Kad je finale?

Sent from my iPad using Tapatalk

Sutra u 19:30

Thanks! Ak će netko imat link za stream - javite :)
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 05 srp 2015, 15:14

marac napisao:
TiLe napisao:
marac napisao:Kad je finale?

Sent from my iPad using Tapatalk

Sutra u 19:30

Thanks! Ak će netko imat link za stream - javite :)

Imas na HRT4 ili Fibinom Youtube channelu.
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la TiLe » 05 srp 2015, 20:29

Nažalost raspad u produžetcima, a bili smo jedno slobodno od naslova svjetskih prvaka. :cry:

TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 05 srp 2015, 22:16

Presudila je duža klupa amera, a najbolji nam igrač dobio petu osobnu na sredini četvrte četvrtine. Cijelo smo prvenstvo igrali bez trojice iz prve petorke, a nedostajao nam je samo jedan koš za zlato. BRAVO DEČKI !!!
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 05 ruj 2015, 22:53

Ukic-Tomic kakav tandem :lol:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la TiLe » 05 ruj 2015, 23:04

Lako za njih...
Izgleda da je Bogdanović dobio potres mozga :(
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 06 ruj 2015, 00:37

Vratit ce se Babo...Saric razocarao.Promasuje bacanja,pravi korake...svaka cast na borbenosti ali nedostaje znanje.

Na koju je foru Tomic dvije sezone zaredom proglasen za najboljeg centra u Europi :roll:
Beskrvan,plasljiv,smotan..
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 06 ruj 2015, 19:01

Ajde da popravimo raspolozenje sa kosarkasima veceras...
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 06 ruj 2015, 19:11

Srbija dijeli košarkaške lekcije! Nakon što smo "isfurali" Furiju, danas smo rastužili debelu i ružnu Angelu. Jebi, ne vadi! :lol: 8-)
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la cruz » 07 ruj 2015, 07:49

očekivao sam da će nas grci nabušiti, ali ispalo je da smo ih imali većinu tekme.

E da smo još imali podršku s tribina...

koji je kurac vama purgerima, 10000 vas na tribinama a 20ak grka se čuje kako navijaju "Hellas Hellas".
Što je najžalosnije, došao kraj tekme, treba da gori u dvorani, igra se protiv jačeg protivnika, situacija li la lomi se tekma, a oni sjede i šute ko u kazalištu :neee: pitao bi te kako bi se završilo da se igralo u Zadru, Splitu ili Širokom!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 07 ruj 2015, 09:44

U samoj dvorani je puno bolja atmosfera nego preko TV-a zato jer su Grke stavili na mjesta pored TV kamera, a naša mjesta u donjem ringu su dobili sponzori i od ljudi koji su dobili te karte nema koristi za navijanje.
U zadnjim napadima se u Areni čulo samo HRVATSKA!, HRVATSKA!, ali naravno na TV-u se čulo samo HELLAS!, HELLAS! jer su Grci doslovno bili pored kamera https://www.youtube.com/watch?v=7JQYXCH9Cno. I to jedna solidna grupa od cca 1000 ljudi.

Atmosfera je gotovo identična kao na Allianz Areni - gornji ring navija, donji šuti. Jedina razlika je što su naši debili stavili gostujuće fanove u donji ring, a tu su na AA domaći.

Anyhow, ovaj poraz sam čak malo i priželjkivao jer izbjegavamo bilo kakvo križanje s Francuzima, osim u finalu. Najgore je kad moraš igrati protiv domaćina u KO sistemu, pogotovo kad je domaćin puno utjecajnija reprezentacija nego tvoja, i.e. suci. A igrati protiv Srbije ili Španjolske je tak i tak isto.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Gerd Muller » 07 ruj 2015, 11:45

cruz napisao:očekivao sam da će nas grci nabušiti, ali ispalo je da smo ih imali većinu tekme.

E da smo još imali podršku s tribina...

koji je kurac vama purgerima, 10000 vas na tribinama a 20ak grka se čuje kako navijaju "Hellas Hellas".
Što je najžalosnije, došao kraj tekme, treba da gori u dvorani, igra se protiv jačeg protivnika, situacija li la lomi se tekma, a oni sjede i šute ko u kazalištu :neee: pitao bi te kako bi se završilo da se igralo u Zadru, Splitu ili Širokom!

Zagrebacki mentalitet.
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la luctl » 07 ruj 2015, 14:13

Gerd Muller napisao:Zagrebacki mentalitet.

S stime da je na tekmi bilo najmanje Purgera.
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la cruz » 08 ruj 2015, 20:39

Košarkaši ko na drogan'

A publika u dvorani opet kazališna, bar tako djeluje preko TV-a
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 08 ruj 2015, 21:05

Kupio sam paket, frend i ja. Danas sam svoju kartu dao frendu da on ode s bratom, a on će meni sutra da idem s mamom svoju tako da danas gledam doma.

U dvorani je atmosfera puno bolja nego na TV-u. Nije baš brilijantna, ali je puno bolja.
Očito je arena akustično nikakva što me nimalo ne čudi s obzirom na rupetinu iza koševa (a i rukometnih golova makar svi internetski "stručnjaci" tvrdili da je to zbog rukometa).
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Svaštara