Sport i TV

Sve i svašta...

Re: Sport i TV

PostPostao/la panda » 19 srp 2014, 23:30

Ma meni je Buschi jednostavno alfa i omega što se tiče njemačkih komentatora.
Brutalno dobro je bilo dok je rokao košarku, Super Bowl je isto jebeno odradio, pa čak i AutoBall WM je meni bio odličan (iako je poslije toga dobio mnogo kritika i bio ljut na to - i to opravdano)

osim njega - kao što i ti rećeš - Fuss, on mi nije baš k'o Buschi, ali svejedno među favoritima.

Svi ostali su mi više manje dobri (Rethy, Küpper, Hagemann), a najgori za mene su definitivno Reif i Ditmann
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la melodyne » 20 srp 2014, 10:29

Wolff-Christoph Fuss UBEDLJIVO najbolji. A ona dva retarda kad cujem da komentarisu Bayern sere mi se. Koji su to indijanci. :smajl006:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 17 svi 2015, 14:37

Bundesliga će dogodine nuditi VOD. Još ništa nije definirano, ali je u planu. Nadam se da će biti prihvatljiva cijena.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 09 tra 2016, 13:25

<rant>

Svaki put kad se pomiče sat nekakvi problemi s Eurosportovim EPG-om na MaxTV-u. I to je jedini kanal koji ima probleme, nitko drugi osim njih.

Jednom su potpuno izbrisali EPG na dva tjedna, jednom su stavili raspored britanskog ES2 na tri tjedna, ovaj put su umjesto da pomaknu sat unaprijed, pomakli unatrag, itd.

Ono što prikazuju je OK i uvijek je bilo, tu nikad nisu bili problemi, ali baš me nervira da svaki put prilikom pomicanja sata imaju nekakvu grešku. Nije to neka velika i bitna stvar, ali svaki drugi kanal se normalno prilagodi, bio on lokaliziran ili imao strani feed, osim ES i ES2. Sad već svaki put kad se pomiče sat idem s namjerom vidjeti koju glupost su ovaj put napravili. Zar je to toliko težak posao?

</rant>
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 13 srp 2016, 08:28

"--" "--"
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la effe__sa » 13 srp 2016, 21:17

Iznenađujuči potez svakako. Pozitivno je to za sve one koji do sada nisu mogli pratit ovaj program. Samo sada se može desiti da njegov kvalitet opadne (što ne bi volio), jer već se govori o tom problemu Bundesliga-highlights-a. Naime, eksluzivna prava za free tv ima ARD, a oni u Sportschau prikazuju te sažetke od 18.30. Sada to predstavlja problem za SKY SPORT NEWS, jer i oni moraju pronaći rješenje. Možda opšte neće moći prikazivati preglede utakmica prije npr 20.00 sati.

Naravno SKY BUNDESLIGA će subotom prenositi utakmice direktno, ali opet ovaj problem koji im može nastatit po pitanju bundeslige i SKY SPORT NEWS nije mali. Baš me zanima kako će to riješiti.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 20 ruj 2016, 14:33

Evo kako gledati highlightse BL na Bild.de.

Opera omogućava besplatni neograničeni VPN

Ja sam probao i radi mi.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 06 lis 2016, 11:04

Kad SSNHD dođe u FTA, dat će nam džabe gledati Mainz-Bayern dan poslije.

http://www.sky.de/sky-sport-news/bundesliga/mainz-bayern-live-auf-sky-114386?wkz=WXFSL1
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la panda » 27 lis 2016, 13:55

http://m.bild.de/sport/fussball/frank-b ... obile.html

:legendo:

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la effe__sa » 27 lis 2016, 19:55

Odličan potez SKY-a sa Buschmanom, a jedan malo manje dobar potez je što su (prije nekih dvije sedmice) isključili teletext. Iako se sve naravno može pronaći na netu na njihovoj stranici, opet je nekad teletext jedna pregledna stvar. Ali et... :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 15 svi 2017, 08:33

Sky je preuzeo većinu DE paketa LP, nešto je dobio DAZN. Što se tiče FTA TV-a, trebalo bi ići preko SSNHD.
Za EL je identična situacija, osim što je umjesto DAZN-a RTL pa Sky vjerojatno neće imati FTA EL utakmice.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 13 lip 2017, 11:10

Murta napisao:Sky je preuzeo većinu DE paketa LP, nešto je dobio DAZN. Što se tiče FTA TV-a, trebalo bi ići preko SSNHD.
Za EL je identična situacija, osim što je umjesto DAZN-a RTL pa Sky vjerojatno neće imati FTA EL utakmice.

Izgleda da će FTA ponuda LP sve ovisiti o dobroj volji Skyja jer po najnovijim informacijama nigdje ne piše da Sky ima obvezu ponuditi išta FTA.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 13 lip 2017, 11:13

u njemačkoj se liga prvaka više neće moći gledati na Free-TV od 2018.godine.
Sky je kupio prava do 2021. ZDF izvisio.
Sky će surađivati sa DAZN za prijenose online

Izvor
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 22 srp 2018, 17:51

Kakvi su planovi za novu sezonu? Ja ću 99% uzet EvoTV jer imam sve osim LP što me zanima (ES 1/2, SK 1/2/3), a košta samo 69 kn/mj + 300 kn za CI modul. Downside je da ništa nije HD, ali jbg.

Teško mi je sam sebi opravdati išta osim toga, MaxTv ima Arene na kojima me ništa ne zanima i nema ES, VIP se điberi sa SK2 u proširenom paketu i nema ES, a ES player je za 45 kn odlična opcija, ali onda nemam reprezentaciju i NFL na SK.

Isto si ne mogu opravdati jebavati se sa streamovima za svaku utakmicu koju želim pogledati.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 22 srp 2018, 18:59

Općenito je situacija s tim kod nas u banani. Ako netko nije uhvatio informaciju, čak ni utakmice reprezentacije neće više biti na HRT-u. Koliko znam arena je izgubila ligu prvaka. Mislim da je VIP preuzeo sve na ovim svojim novim kanalima planet sport koji prenose sve što se tiče nogometa. Iako nisam siguran imaju li bundesligu (eurosport) i englesko i španjolsko prvenstvo (sport klub). Trebaš 500 kn dat za net i tv da bi mogao gledat nogomet, prestrašno. A tek ako pomisliš na HD sliku...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Svaštara