Sport i TV

Sve i svašta...

Re: Sport i TV

PostPostao/la CroCHEF » 14 ruj 2012, 09:50

Da, ti slovenci su jadni. Od 24h programa 20h kodiraju :neee:

Na MaxTvu ako imas sve pakete Lp mozes gledat na...
HRT, Arena 1234, OBN, RTS, FTV, BHT i ZDF.
Uvijek se nadje neka zanimljiva utakmica, tako je prosle godine u skupini bio prijenos svake Bayernove utakmice.
Bosanci zbog Dzeke,Srbi zbog atraktivnog Napolija i svabe protiv Villareala.
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la effe__sa » 14 ruj 2012, 10:30

CroCHEF napisao:Na FTVu prenose mislim utorkom, a srijedom na BHTu.

Sad FTV i BHT prenose utorkom, znači oba od ove sezone samo utorkom. S tim da sad ne znam dal će biti uvijek ista utakmica, ili jedna na jednom, a druga na drugom kanalu.
OBN prenosi sad stalno srijedom.

Ovi sa ZDF-a su mi smiješni, imaju kao neku kratku emisiju oko pola osam, a onda startaju s prenosom u 20.25.
SKY npr od ove sezone starta s prenosom od 19.30. Jeste da je jedno free tv , drugo pay tv, ali opet su konkurencija, tako da se ZDF s ovim potezom i nije proslavio.
Dobro ionako ne moram se brinut kod koga ću gledat prenos.... :lol:
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 14 ruj 2012, 11:39

Antone, imaš možda običnu antenu? Ja sam tak gledao slovenske programe.

S druge strane, ako imaš AmisTV, onda valjda imaš i njihov internet pa možeš gledat HD ruske Sopcast streamove koje mi uz MaxADSL ne možemo zbog male brzine.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 14 ruj 2012, 16:19

Murta napisao:Antone, imaš možda običnu antenu? Ja sam tak gledao slovenske programe.

S druge strane, ako imaš AmisTV, onda valjda imaš i njihov internet pa možeš gledat HD ruske Sopcast streamove koje mi uz MaxADSL ne možemo zbog male brzine.

Teško da bu tako hvatal sloveniju sa običnom antenom osim ako nije bliže sloveniji...znači ftv prenosi utrokom a obn srijedom..kada zdf?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 14 ruj 2012, 19:56

doro napisao:
Teško da bu tako hvatal sloveniju sa običnom antenom osim ako nije bliže sloveniji...znači ftv prenosi utrokom a obn srijedom..kada zdf?!

Das ZDF hat sich für den Mittwoch als regelmäßigen Champions-League-Sendetag entschieden.

-srijeda
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la CroCHEF » 15 ruj 2012, 09:05

effe__sa napisao:
Ovi sa ZDF-a su mi smiješni, imaju kao neku kratku emisiju oko pola osam, a onda startaju s prenosom u 20.25.
SKY npr od ove sezone starta s prenosom od 19.30. Jeste da je jedno free tv , drugo pay tv, ali opet su konkurencija, tako da se ZDF s ovim potezom i nije proslavio.

Meni se na tom ZDFu uopce ne svidjaju komentatori, a onaj Wolff Fuss s sat1 je preso na skysport.

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la effe__sa » 15 ruj 2012, 12:31

CroCHEF napisao:

Meni se na tom ZDFu uopce ne svidjaju komentatori, a onaj Wolff Fuss s sat1 je preso na skysport.

Wolff Fuss je najjači njemački komentator uopšte, drago mi je s jedne strane što će imati priliku više utakmica radit na SKY-u, ali s druge strane neće imati povlašten položaj ko na SAT1 gdje je bio glavni komentator, na SKY-u ima veliku konkurenciju pogotovo u liku Marcela Reifa, a tu je i Dittman i još par dobrih komentatora.

A na ZDF-u je najbolji komentator Bela Rethy, on je stručan, dobro mu je uvijek komentarisanje utakmice, interesantno. Ostali su onako, a prednost ZDF-a je što ima Kahna kao stručnog analitičara utakmica.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 27 ruj 2012, 12:28

CroCHEF napisao:
effe__sa napisao:

Bolji sigurno 100 puta nego slušat čosića na htv-u debilnog ;)

Btw ovaj eurosport 2 je totalno poblesavil jučer prenose nunberg-hannover :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 06 stu 2012, 11:06

Znači danas se nemre pogledat tekma na normalnom programu(arena i t-com sranja ne računam pod to)! ftv isto kodira lp smradovi..imaš otvorenu kabelsku a oni na tom kodiraju bez mogučnsti gledanja..svašta.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 21 stu 2012, 16:21

Danas kome se neda gledat šugavi dinamo može pogledat na ZDF Schalke-olympiacos i na OBN city-real!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 31 srp 2013, 11:43

Danas prijenos Bayern-sao paulo u 20.30 na sport klubu i rtl-u...prije toga city-mila u 18.15h.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la CroCHEF » 31 srp 2013, 11:50

City - Milan je na N.tv

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la effe__sa » 19 srp 2014, 22:36

RTL će za Njemačku prenositi predstojeće kvalifikacije za EURO. A angažovali su sjajnog komentatora Marca Hagemanna. On je po meni jedan od boljih, radi za SKY, komentariše i za SPORT1. Inače Florian Konig će voditi emisije , a Lehman će biti stručni konsultant - analizirat će utakmice (s Jensom se i jesu i nisu proslavili, nekad mi je ok, a nekad serator obični, pravi se više pametan :D ).

A ako pogledamo Svjetsko prvenstvo koje iza nas, po pitanju komentatora je tu Tom Bartels bio ok, malo mu više emocije fali. Bela Rethy ok, ali prije sam ga nekako više volio.

A generalno bi super bilo da je na SP komentarisao Wolff Fuss kojeg i dalje smatram najboljim. Fantastičnu emociju pokaže, a uz to ima itekako znanja. Srećom on komentariše LP i BuLi za SKY pa se tada može uživati u njegovim komentarima.
I Marcel Reif je dobar, samo nekad pretjera sa svojim glupostima.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la panda » 19 srp 2014, 22:46

Eh, kako bi bilo jebeno da Buschi komentira

ali ajde, nije ni Hagemann loš :a045:
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la effe__sa » 19 srp 2014, 23:22

panda napisao:Eh, kako bi bilo jebeno da Buschi komentira

Buschi je gigant za košarku, ako je ko digao popularnost ovog sporta u Njemačkoj, onda on. Pogotovo na ona 2-3 prvenstva kada su Nijemci briljirali sa Nowitzkim. A za fudbal mi je on onako...
A meni je dobar npr i Hansi Kupper.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Svaštara