Kako i kada ste počeli navijati za Bayern?

Sve i svašta...

Re: Kako i kada ste počeli navijati za Bayern?

PostPostao/la Gerd Muller » 20 ožu 2014, 17:22

Lennon napisao:E da, da se nadovežem na 2012.

Znaš što je najgore? Još dandanas nisam pogledao snimku, ni golove, ni Robbenov penal, ni penale. Ništ. Kad slučajno vidim na telki da to vrte, samo okrenem glavu. I tad kad me neka jeza uhvati, shvatim, kolko prokleto, jebeno i ushićeno volim taj klub iz Sabner Strase 57...

Isto vrijedi i za mene...
Zadnja izmjena: Gerd Muller; 27 srp 2014, 01:15; ukupno mijenjano 1 put/a.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 20 ožu 2014, 19:31

Kralj se vratio i potpuno izdominirao. :mrgreen: Opet sam crkavao od smijeha čitajući. :haha: :legendo:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 22 ožu 2014, 14:49

Hajd da i ovdje šarnem.....Odgovorim na pitanje.... :D
Uglavnom prvi susreti s Bayernom još tada u Kupu šampiona 90-te godine preko tv, možda već da se sjećam pomalo i jedne dvije godine prije 88 i 89.....Tada sam tek Bayerna upoznao kao jednog od giganata i sjećam se da sam onako zapazio među prvim ekipe Milana, Intera, Sampdorije, nekako su mi one prve ostajale u sjećanju. A inače sam odmah od malih nogu navijao za Želju.... :D
Ljubav prema Bayernu se javlja tokom boravka u Njemačkoj, gdje sam bio par godina i tada nekako sam zapikao na prvu Bayern a i raja navijala za Bayern (raja iz škole i druga raja koju sam znao bilo Nijemci ili stranci koji su živjeli tu - a nisam živio u Munchenu)...Onda sam se tako još više navukao i pravo zavolio Bayern i onda ide ta prava ljubav i stalno praćenje Bayerna....
Tako nekako su danas Željo i Bayern podjednako u srcu...... :) A kad bi se sreli nekad (što bi i bila neka vrsta ostvarenja sna :D , iako i nezgodna situacija) ipak bi prva ljubav tada dobila prednost.....Manju.... :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la vintage » 18 svi 2014, 16:43

Miki napisao:...Ako me pitate koga bih volio najradije da vidim kao osvajača LŠ, a da to ne bude Bajern, rekao bih Atletiko. To je klub prema kojem gajim najmanji animozitet od svih. Najmanje bih volio da je osvoji Real, jer koji bi podnio toliko količinu histerije malih, balavih navijača kraljevića. :evil:

Dobro si bio prognozirao finale!
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan_zaprešić » 17 kol 2014, 09:20

Moj prvi susret s Bayernom je bio 90-tih kad smo se kao klinci igrali kod frenda.Oni su imali bratice koji su zivjeli u Munchenu te dolazili svako ljeto kod nas na praznike te pritom donosili frendovima dresove Bayerna!
Ja i ostali klinci smo bili jako ljubomorni pa je to presudilo mom navijanju za Bayern zato jel sam starog navlacio za rukav kad je dobio placu da i meni kupi takav dres sta je u ono vrijeme bio pojam za nas klince kome su ga starci kupili bio je glavna faca na nogometnom igralistu u to vrijeme nam je glavni igrac bio Mehmet Scholl

Kasnije se javila jos veca ljubav preko lige petice i gledanja preko satelitske antene naravno ko si ju je mogao priustiti poslije domovinskog rata!A danas je to tradicija koja te veze za omiljeni klub kad donose pobjede nekad i poraze ali su ti uvijek pri srcu jer je to klub kojega zaista volis! :navijac:
Bayern über alles
ivan_zaprešić
Član
Član

PostPostao/la Smežurani Lulek » 20 pro 2015, 16:27

Uvijek sam drukao za Bayern jer su br.1.Baš su najbolji i zato su mi najdraži :mrgreen: .
Čak i u doba Trapattonia i rezultata 0:0 i 1:0...Rizzitelli i Witeczek..Najjači od najjačihhh :uziva:
"Kao mali sam imao neviđenu sreću da mi je otac imao tako veliku šaku da me se bojao udariti da me ne ubije"
Smežurani Lulek
Redoviti član
Redoviti član

Prethodni

Vrati se na: Svaštara