SP 2018. Rusija

Re: SP 2018. Rusija

PostPostao/la doro » 29 lip 2018, 13:55

The Scarface napisao:Slika

Nadam se da se neće opet ponovit "Portugal", otvoren ždrijeb a mi raus u prvoj K.O. utakmici.

Ak se to desi onda ništ drugo i ne zaslužujemo..
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 30 lip 2018, 15:46

@Scar

1. Ne bi ja rekao da imamo posebno povoljan ždrijeb - u najboljem slučaju da prođemo do polufinala to su vjerojatno Danska, Španjolska i Engleska. Prilično prosječan. Cijela je ta strana ždrijeba generalno slaba, slažem se, ali Englezi će imati koristi od toga, ne Španjolci ili mi, pod uvjetom da sve tri reprezentacije prođu dalje.

2. Mislim da su svi svjesni da najbitnije proći Dansku i ići redom, da ovo nije nikakav uspjeh ako se odmah ispadne. Hrvatsku 10x više hajpaju stranci nego domaći, čak su i clickbait mediji shvatili da nema koristi od standardnog "idemo do kraja", "bit ćemo prvaci".
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 16:11

Koji ovaj giroud panj pa wagner je bolji od njega....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 16:56

Aj više doma ova šugava argentina :mrgreen: ..Otkad pratim nogač to je takav smrad od repke hrpa mesara...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 30 lip 2018, 17:00

Meni ne ide u glavu zašto se Real cijenkao oko Mbappea. Prošlo ljeto sam par puta napisao da bi pljunuo koliko treba para za njega jer je to sljedeći Messi ili Ronaldo, iako sam znao da to Bayern ne radi. Ali zašto Perez to nije napravio, stvarno mi nije jasno.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 17:15

Murta napisao:Meni ne ide u glavu zašto se Real cijenkao oko Mbappea. Prošlo ljeto sam par puta napisao da bi pljunuo koliko treba para za njega jer je to sljedeći Messi ili Ronaldo, iako sam znao da to Bayern ne radi. Ali zašto Perez to nije napravio, stvarno mi nije jasno.

Imali su godinu štednje...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 30 lip 2018, 17:28

Murta napisao:Meni ne ide u glavu zašto se Real cijenkao oko Mbappea. Prošlo ljeto sam par puta napisao da bi pljunuo koliko treba para za njega jer je to sljedeći Messi ili Ronaldo, iako sam znao da to Bayern ne radi. Ali zašto Perez to nije napravio, stvarno mi nije jasno.

Možda zato što je crn? :mrgreen: Sjetimo se samo crnog Eto'a u Mallorci koji je sve činio da se vrati u omiljeni Real, a onda ga se Perez 2004. odrekao i otišao je za 24 mil. € u Barcelonu i zamrzio ih totalno, a sve poslije u Eto'ovoj karijeri je priča za sebe, danas jedna lijepa povijest. :mrgreen:

Gadan promašaj Pereza, no eto oni i dalje forsiraju onog narkodilera-makroa Benzemu koji blage veze nije imao prošle sezone osim... protiv nas. :neee: :)

Momak je čudesan kako igra, barata loptom, zabija i sve. Čak mi je malo u PSG-u izgledao slabije u odnosu na Monaco, no valjda će Tuchel uspjeti srediti taj klub te od njega dobiti igračinu i hrpu golova i asistencija spram zadnje 2 godine Francuzove karijere.

Pavard je izgledao jako dobro i sav onaj interes u zadnja 4 mjeseca se pokazuje opravdanim. Ima itekako u njemu potencijala, a još je i desni bek, pih...
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 30 lip 2018, 17:37

Mislim da se radi o placi, Perez vjerojatno nije htio rasturiti platnu hijerarhiju. Real nije htio dati toliku placu 19godisnjaku.

Sto se tice danasnje utakmice, Argentinci su bili u igri zbog gnjoja, ali ta ekipa je tragikomicno spremljena. Svaka utakmica druga taktika, svaka utakmica drugi igraci, niti tu ima uigranosti niti icega. Jedva su se plasirali na SP i to se sada i vidi na samom natjecanju.

Sto se tice naseg zdrijeba, nije 100 posto otvoren jer imamo tu Spanjolsku (kako sam pizdio kad je Iran promasio onu priliku u 95. min jer bi nam to bio perfektan zdrijeb), ali i dalje smatram da je puno lakse doci do polufinala u nasem bracketu nego u drugom.

Na kraju krajeva je samo bitno tu Dansku proc jer bi bilo bolno dva natjecanja zaredom biti prvi u grupi pa onda ispasti u prvoj k.o. utakmici.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 30 lip 2018, 17:58

Nakon ovog danas, Sampaoli si stvarno u Argentini uništio karijeru. Ispao je takva teška trupina da to nisu istine. :roll:

Odličan posao u Čileu nakon Bielse, dobre predstave u Brazilu 2014., osvojio je Copa Americu 2015., čak je uveo Sevillu u LP nakon dugo bezuspješnih pokušaja tog kluba i onda napusti Andaluziju, ode u Argentinu i u zadnjoj utakmici osigura SP. Još ih je i Çakir pogurao protiv Nigerije da dio svijeta koji drka na Messija ima na što svršavati a Fifa zaraditi na još jednoj utakmici, ako ne i više utakmica, ali evo ništa od toga nakon danas.

Jako nisko je pao Argentinac kao trener, a pretprošle godine je zbog nepoznavanja engleskog jezika Conte dobio posao u Chelseaju umjesto njega.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 18:11

Po SP-u se vidi kolko je Bayern propo i kolko je Bundesliga propala. Uopce nepratim niti gledam, a kad bi i pratio i gledo, ne bi imo kaj :mrgreen:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 30 lip 2018, 18:18

FCB_general napisao:Nakon ovog danas, Sampaoli si stvarno u Argentini uništio karijeru. Ispao je takva teška trupina da to nisu istine. :roll:

Odličan posao u Čileu nakon Bielse, dobre predstave u Brazilu 2014., osvojio je Copa Americu 2015., čak je uveo Sevillu u LP nakon dugo bezuspješnih pokušaja tog kluba i onda napusti Andaluziju, ode u Argentinu i u zadnjoj utakmici osigura SP. Još ih je i Çakir pogurao protiv Nigerije da dio svijeta koji drka na Messija ima na što svršavati a Fifa zaraditi na još jednoj utakmici, ako ne i više utakmica, ali evo ništa od toga nakon danas.

Jako nisko je pao Argentinac kao trener, a pretprošle godine je zbog nepoznavanja engleskog jezika Conte dobio posao u Chelseaju umjesto njega.

Zasto je onda Turcin svirao onaj smijesan penal za Nigeriju? :?:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 18:25

Ja bu nasu upravu htio pitati koliko bi platili najboljeg nogometasa svijeta bez ikakvih uvjeta i podpitanja. Bas me zanima suma...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 30 lip 2018, 18:26

Ne znam zašto, ali isto tako ne znam što im 2 nije dosudio. No dobro... :idk: Kad je bilo gotovo, gotovo je. Isto kao i danas ova utakmica osmine finala gdje je Francuska eliminirala Argentinu.

Imao sam što gledati i uživati, baš kao i na onoj Portugal - Španjolska i još nekoliko njih u grupnim fazama.

Večeras će biti okršaj obrana, Tabarez gegen Santos. Vidjet ćemo koliko će golova tu biti. Ako bude više od 2, bit će ajme utakmica! :D

Najvažnije mi je da Hrvatska ode dalje od osmine finala i proba ponoviti okršaj s prošlog Eura.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 30 lip 2018, 22:06

Mbappe just being Mbappe
Mladi gospodin :legendo:

—-

Ovo je sranje za Uruguay što Cavanniju ode mišić.. kada dođe do Zerrung tada ti treba barem par tjedana za oporavak. Valjda nije strašno. Sviđa mi se ova ekipa Uruguaya, imaju onaj veliki zanos, igrači i fanovi. To volim vidit
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 30 lip 2018, 22:26

Odlične utakmice danas.

Francuska - Argentina poseban spektakl. Francuzi zasluženo dalje....Argentincima odbrana propuh, selektor cirkusant koji mnogo toga nije posložio. Ne može tu mnogo Messi pomoći, kada na određenim pozicijama imaš ili postavljaš panjeve.

Ove glumce i izrode iz Portugala, Urugvaj fino nogira s prvenstva. Nakon ispadanja Elf-a, hajd sad nešto bar pozitivno...Sad neka Rona kući gestikulira i svojim se tamo u lice unosi... ;)

Cavani zvijer, trči, ima želju, volju, a ubija pred golom. Kakve je samo golove zabio...E da je on nama... :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostalo