Liga Prvaka 2017/18

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2017/18

PostPostao/la cruz » 08 ožu 2018, 10:27

isto kako je juve bio naivan u prvoj tekmi, tako je tottenham u drugoj. međutim ipak iskustvo prolazi. Ne volim ni juventus ni tottenham, ali bilo bi mi draže da je juventus ispao.

Doseg juventusa? iz prve bi rekao da će past čim prva prava prepreka dođe, ali jebe me njihovo iskustvo. Po iskustvu imaju šansu za doći među 4, možda i finale ako se posreći, ali po kvaliteti ne - ima ekipa koje će ih razbit i u dvije tekme i u jednoj. Tu spada i Bayern. Bar ja tako mislim, neko se neće složit.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 08 ožu 2018, 10:45

Barca,Real,Bayern čak možda i city jer bu dal gol uvijek više u 2 tekme ih izbacuju....protiv ostalih ciganija je favorit..protiv njih jednostavno moraš trpat šanse
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 08 ožu 2018, 11:14

cruz napisao:isto kako je juve bio naivan u prvoj tekmi, tako je tottenham u drugoj. međutim ipak iskustvo prolazi. Ne volim ni juventus ni tottenham, ali bilo bi mi draže da je juventus ispao.

Doseg juventusa? iz prve bi rekao da će past čim prva prava prepreka dođe, ali jebe me njihovo iskustvo. Po iskustvu imaju šansu za doći među 4, možda i finale ako se posreći, ali po kvaliteti ne - ima ekipa koje će ih razbit i u dvije tekme i u jednoj. Tu spada i Bayern. Bar ja tako mislim, neko se neće složit.

Mene ni strah Juveta, trenutačno smo gnojnija ekipa od njih. Ipak mi smo ti koji imamo Mullera u svojim redovima 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 08 ožu 2018, 11:50

Ja se samo reala i barce "bojim". Zbog messija i ronalda. Ali otići će i njih dvojica jednom...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 08 ožu 2018, 17:03

Po meni je uz Barcu najveći favorit Bayern. Nek misli ko šta hoće. Naravno, real i city su bombe ali mislim da bi se uz dozu sreće moglo protiv njih. Barca je već druga priča. Messi ubija i naložen je, cijela ekipa ima kontinuitet.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 08 ožu 2018, 17:40

cruz napisao:Po meni je uz Barcu najveći favorit Bayern. Nek misli ko šta hoće. Naravno, real i city su bombe ali mislim da bi se uz dozu sreće moglo protiv njih. Barca je već druga priča. Messi ubija i naložen je, cijela ekipa ima kontinuitet.

Ali barca mora igrat dobro da bi pobijedila, što nije uvijek lako. Real ne mora. Ako me razumiješ
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 09 ožu 2018, 19:24

Ma razumim te ali u Barci imaš kombinaciju motivacije i klase. Real ima (ko što aludiraš) neku drugu odliku, ali ne vidim ovu brutalnost kao u Barce. City je zasigurno poput nas i Barce motiviran i jak ali nemaju ključnu stvar, kao ni mi, a to je... da, Messi! Cheat koji je ove godine opet na vrhuncu i koji će vjerojatno opet donit prevagu u svim natjecanjima di Barca igra.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Gerd Muller » 09 ožu 2018, 23:49

ivan napisao:
Gerd Muller napisao:Ovo je ta sezona,Juve ide do kraja...

Sjebao sam. Ipak moraju Englezi još graha pojesti...
Zašto misliš da je baš Juve naš kriptonit? Čini mi se da smo ih izbacivali i dok su bolji bili...

Osjecaj mi govori da Juve ove sezone osvaja ali isto tako sam pricao i prosle sezone i pretprosle za Atletico pa nista...vidjet cemo.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 10 ožu 2018, 13:57

cruz napisao:Ma razumim te ali u Barci imaš kombinaciju motivacije i klase. Real ima (ko što aludiraš) neku drugu odliku, ali ne vidim ovu brutalnost kao u Barce. City je zasigurno poput nas i Barce motiviran i jak ali nemaju ključnu stvar, kao ni mi, a to je... da, Messi! Cheat koji je ove godine opet na vrhuncu i koji će vjerojatno opet donit prevagu u svim natjecanjima di Barca igra.

Mislim da protiv sviju možemo igrati i imamo realne šanse protiv svih preostalih protivnika.

S tim da Barcu i Real shvatam najozbiljnije i otpočetka smatram najvećim konkurentima u borbi za naslov. Za ove ostale postoji respekt, ali generalno njih ne uzimam toliko ozbiljno kao navedene dvije ekipe... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 10 ožu 2018, 13:59

effe__sa napisao:Mislim da protiv sviju možemo igrati i imamo realne šanse protiv svih preostalih protivnika.

S tim da Barcu i Real shvatam najozbiljnije i otpočetka smatram najvećim konkurentima u borbi za naslov. Za ove ostale postoji respekt, ali generalno njih ne uzimam toliko ozbiljno kao navedene dvije ekipe... ;)

Ha čuj, kad pogledaš ko je sve osvojio LP od 2013 tj. 2014 pa nadalje, ko ne bi bio sklon takvom razmišljanju? Al da mi je Španjolaca PK, PK mi je - Pa već su na 4 puta zaredom sjebali...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 10 ožu 2018, 14:09

Baš to. Radije da ispadnemo od nekog drugog.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 10 ožu 2018, 14:12

ivan napisao:Baš to. Radije da ispadnemo od nekog drugog.

Kak god da okreneš je odvratno! :haha:

Mi navijači Bayerna smo stvarno zakinuti - mislim da "mi švabi" smo jedini koji "navijamo za švapske" klubove dok toga nigdje u europi nema. Neš vidjet da Pool navija za SCUM zbog PEPL-a ili Gatusso za Juve, al mi jadnici moramo :haha:

najlakše bi nekak podnio ispadanje od PSG-a a toga više nema - jer kak god da okreneš, španjolac, englez, talijan = isto livno, duvno, govno :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 10 ožu 2018, 14:19

Tako nekako i ja razmišljam. ne znam što mi je veća sramota :haha:

EDIT: ako ispadnemo opet od barce ili reala bit će ruganje, a ako ispadnemo od engleza ili talijana ispast će da smo lošiji sad i od njih... smile44
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 12 ožu 2018, 13:16

što više vrijeme prolazi to više vjerujem u ono što je anton nagovijestio lani.

kada mi se spomene našu momčad, prvi epiteti koji mi padaju na pamet su - iskustvo, kompaktnost, ozbiljnost, uigranost, profesionalnost, borbenost.

nemamo Pepovu dominantvnost možda, ali bome smo i tu sve bliži.

zaljubljen sam u ovu momčad, s Heynckesom u ključnoj ulozi.

kako smo mi samo sretni! Zato vjerujem da u ovoj sezoni imamo brutalnu šansu za osvojiti SVE NASLOVE. Bit će teže nego 2013. jer je po meni sada konkurencija nešto jača, ali WIR HABEN DAS ZEUG DAZU!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 12 ožu 2018, 15:38

Moram priznati da je i meni sve draži i draži JUPP :bravo: Ima nešto bayernovskog u njemu...

Fakat ga ne bi htio slijedeće sezone i to zbog njega, jednostavno je zaslužio da ga više ne zamarju nego da uživa u svojoj legendarnosti...
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva