Liga Prvaka 2017/18

Arhivirane teme...

Re: Liga Prvaka 2017/18

PostPostao/la doro » 14 ožu 2018, 15:00

anton 1983 napisao::hehe: :hehe: :hehe:

Ne znam jel mi vise drago zbog scuma, mupla, mourinha il Pepa

:facepalm:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 14 ožu 2018, 18:48

:pep:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 14 ožu 2018, 21:36

Ne znam šta mislite o Vilijanu, ali u prvom poluvremenu večeras je bio možda i najbolji u Čelziju. Imao je 2 odlična prodora, i u prvom meču je bio najbolji na terenu (2 stative i jedan gol). Dosta je brz i dobar tehničar, možda bismo ga mogli uloviti. Šteta što je Barselona iz 3 šuta dala 2 gola. Fabregas je debelo pogriješio kod drugog gola. Čelzi nije ništa slabiji, no prosto Barseloni se otvorilo, a u takvim situacijama se teško vratiti. Još Čelzi ponovo pogodi stativu, na kraju poluvremena (ukupno treća u 2 meča :roll: ).
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Lahm » 14 ožu 2018, 22:28

Trenerski "mag"se oprasta od LP
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 15 ožu 2018, 08:49

Slika

:smajl010:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 ožu 2018, 10:06

Chelsea dosta nije imao sreće/znanja. Tri katastrofalna gola primljena, a u napadu su bili bože sačuvaj što se tiče iskorištavanja šansi. Bilo je tu definitivno više za njih nego što rez pokazuje
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 15 ožu 2018, 12:31

Chelsea odavno ima jedan veliki problem - teško mu ide na više frontova. Prošle sezone su ligu zgazili i definitivno imali bolju formu, bolju igru, bolji napad, ove sezone nemaju ništa da im štima u ekipi a uz to još igraju Europu što prošle sezone nije bio slučaj.
2009/2010. su s Ancelottijem razorili ligu, uzeli FA kup i na početku sezone osvojili Community Shield, a sezonu su završili u osmini finala baš kao i sinoć iako su tu sezonu igrali daleko bolje od Fergusonovog Uniteda.

S Mourinhom 2013/2014. ista priča. Tada su dogurali do polufinala pa ispali od Atletica, a prvak je bio Pellegrinijev City dok su oni završili na 3. mjestu. Sezonu poslije je Mourinho bio prvak Engleske, a ispao pogađajte u kojoj fazi?

S Conteom je ispalo najgore. Lik je sad postao dokazani neznalica u europskim natjecanjima i umjesto da to okrene u Chelseaju, on dvostruko se ubije - i u prvenstvu i u Europi što mu nije bio slučaj u Juventusu.

Chelsea u 15 godina Abramovičeve vladavine zapravo nikad nije izrastao u klub poput Fergusonovog Uniteda koji je na svim frontovima do gotovo zadnje runde igrao i izlazio kao pobjednik.
Kada su uzeli protiv nas LP 2011/2012., tada su krenuli s Villasom-Boasom stvarati ekipu koja će igrati napadački, a to propalo, pa su sezonu završili 6. u ligi a kao europski prvaci. Sezonu poslije opet treći završili, ali su ispali u grupnoj fazi i uzeli EL jer je Di Matteo bio loš i Benitez je na vrijeme sredio stvari.

Kod njih je i transfer politika isto uvijek bila problem i tu nikada nisu bili jasno izdefinirani.

Taj poraz sinoć izgleda jako gadan mada to tako baš nije izgledalo, a oni nisu uspjeli pogoditi okvir gola u 2 utakmice. No dobro, prošla su odavno doba velikih igrača, velike klupske konkurencije i dramatičnih utakmica. Barem su ZARADILI LOVU, a to se traži! :mrgreen: :smile30: cool0044
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 16 ožu 2018, 11:49

Ajmo da čujemo najdražeg protivnika? Ali da bude malo teže pitanje - ne smije bit Roma ili Sevilla :D

Ja mislim da bih ipak uzeo pool. Ili juve
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 05 tra 2018, 10:42

Image

Stvarno je nejasno da jedan trener kao što je Pepe Guardiola ima užasan učinak na gostovanjima u nokaut fazama cijelu karijeru.

On niti u Cityju ne može skinuti tu užasnu seriju i izdanja. Ove sezone je u utakmici osmine finala protiv Basela nakon 4 pune godine uspio jednom pobjediti u gostima, a prije toga je Arsenala svladao s Bayernom u prvoj sezoni 2013/2014. :o

S 3 različita kluba, 24 utakmice na gostovanjima u K.O. fazi natjecanja:

5 pobjeda, 10 remija, 9 poraza, 27:32, gol-razlika: -5
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 05 tra 2018, 11:05

U svakom slucaju dosta cudno, jer u isto vrijeme mu je bilanca kod kuce vrlo dobra. U zadnje vrijeme bih cak rekao da i nije toliko bitno kod kuce ili u gostima, ali kod Pepa to i dalje vrijedi.

Ono sinoc je bio teski choke i nastavak katastrofalnih partika u gostima LP-a.

Pepov nogomet je cini se bolji za prvenstva, jer je jedino Barca dominirala cistim posjedom u LP-a.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 05 tra 2018, 11:19

Dobro, ova statistika samo potvrđuje zašto je u Bayernu dogurao svake godine do polufinala, a imao je tek jednu pobjedu u gostima u 3 sezone i općenito u Barceloni kako je funkcioniralo s iznimkom 2010/2011. Domaće utakmice su tu razliku i zaostatke nadomjestile.
Tu sam i vidio cijelo vrijeme taj razlog njegovog neigranja finala s Bayernom i zašto je to nemoguće ispalo. U svojoj prvoj sezoni je bez pobjede uzeo LP, ali utakmica s Chelseajem u Londonu je ipak priča za sebe.

Recimo, bez provjere sam gotovo siguran da njegove ekipe u grupnoj fazi LP su na gostujućim terenima prilično uspješne, ako ne i iznimno uspješne. No kad se dolazi u fazu natjecanja na izbacivanje, tu se stvari totalno mijenjaju.

Zato u prvenstvu njegove ekipe nemaju nikakvih problema jer se ne može ispasti/završiti natjecanje i u svakoj utakmici se mora dati najbolje i ići na pobjedu da bi se došlo do trofeja.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Gerd Muller » 05 tra 2018, 13:58

FCB_general napisao:S 3 različita kluba, 24 utakmice na gostovanjima u K.O. fazi natjecanja:

5 pobjeda, 10 remija, 9 poraza, 27:32, gol-razlika: -5

I to sa Barcom,Bayernom i Cityem :buhhaa:

Sta bi tek bilo sa nekim prosjecnim klubovima :smil42:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 06 tra 2018, 15:56

Bilo kako bilo, (zasad) je očito da Pep ima velikih problema s ekipom kad ulazi u knock-out fazu i kad igra na ispadanje. S druge strane nitko ne može osporit mu da zna "zboksat" ligu i uzet prvenstvo, tj. učinit ga nezanimljivim, pa čak i najjaču ligu svijeta.

No da se vratimo na ono prvo, činjenica je da je jedino 2011. otišao do kraja, al ono baš do kraja. Možda i s najjačom Barcom ikad. 2009. su ga pogurali na tron suci u polufinalu, s Bayernom je uvijek zapinjal u polufinalu, a sad kako izgledaju stvari tak bu i s Cityem.

Iako, ja nebi još otpisao City i rekao da je to gotovo.

Ko god da ovdje prošao, nekako se stječe dojam da od svih mogućih polufinalista, (Real, Barca, Bayern, Lpool/City) čini se da ljudi najmanje nade polažu u Bayern. Da će kao oni uzet kantu. To mi se nekako najviše sviđa, kad izlazimo kao iz sjene. 8-)
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 11 tra 2018, 05:29

Lennon napisao:Bilo kako bilo, (zasad) je očito da Pep ima velikih problema s ekipom kad ulazi u knock-out fazu i kad igra na ispadanje. S druge strane nitko ne može osporit mu da zna "zboksat" ligu i uzet prvenstvo, tj. učinit ga nezanimljivim, pa čak i najjaču ligu svijeta.

No da se vratimo na ono prvo, činjenica je da je jedino 2011. otišao do kraja, al ono baš do kraja. Možda i s najjačom Barcom ikad. 2009. su ga pogurali na tron suci u polufinalu, s Bayernom je uvijek zapinjal u polufinalu, a sad kako izgledaju stvari tak bu i s Cityem.

Iako, ja nebi još otpisao City i rekao da je to gotovo.

Ko god da ovdje prošao, nekako se stječe dojam da od svih mogućih polufinalista, (Real, Barca, Bayern, Lpool/City) čini se da ljudi najmanje nade polažu u Bayern. Da će kao oni uzet kantu. To mi se nekako najviše sviđa, kad izlazimo kao iz sjene. 8-)

To ja pričam cjelo vrijeme i sad se to potvrdilo po neznam koji put itd.

Btw svaka čast romi koja izbacila prepotentnu barcu :bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 11 tra 2018, 05:54

doro napisao:To ja pričam cjelo vrijeme i sad se to potvrdilo po neznam koji put itd.

I dalje zivis...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva