LIGA PRVAKA 1/4 FINALE 1/2 FINALE - 2017/18

Arhivirane teme...

Re: LIGA PRVAKA 1/4 FINALE 1/2 FINALE - 2017/18

PostPostao/la melodyne » 03 svi 2018, 08:43

Citam sad' da su i Romu pokrali sinoc. :roll:

Monci:

"Moramo da podignemo glas, svi iz italijanskog fudbala, ovo je nemoguće. Ne možete da mi kažete da sudije nisu uticale na rezultat, u Liverpulu smo primili gol iz ofsajda, ovde nam nisu svirana dva penala i nije isključen igrač Liverpuka. To bi svakako promenilo situaciju"

"Kako slučajno, pogledajte šta su napravili Juventusu protiv Reala, pa i Bajernu u Madridu, nije mi jasno zbog čega se protiv upotrebi VAR. Ja sam Španac, godinu dana sam u Italiji, ali ovo što se dešava nema nikakav smisao. Ne samo da smo izgubili šansu da se borimo za pehar, nego je i ekipa slomljena, dali smo sve i završili ovako. Da je bilo VAR tehnologije u polufinalu, u Kijevu bi bili Bajern i Roma, ovako je potpuno drugo finale"

Predsednik Palota je bio žešći.

"Sudija je klovn. Ovo se ponavlja, svi vide šta se dešava, jedino ne sudije. Nije to jedna greška, nego deset protiv Juventusa, Bajerna i Rome. Čestitam Liverpulu, nećemo im oduzeti uspeh, ali dajte, ovo se pretvara u cirkus bez VAR tehnologije",

Zalosno. :a045:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 03 svi 2018, 08:58

Cityja je isto pokralo protiv Liverpoola, dva regularna gola im ponistilo u obje utakmice.

Nas je takoder poprilicno ostetilo protiv Reala u dva dvomeca zaredom, opcenito je sudenje lakrdija a najveca sprdnja je da je tehnologija sprem a da ti pomogne i olaksa sudenje, ali ti i dalje odbijas zbog kojekakvih razloga.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 03 svi 2018, 12:21

The Scarface napisao:Cityja je isto pokralo protiv Liverpoola, dva regularna gola im ponistilo u obje utakmice.

Nas je takoder poprilicno ostetilo protiv Reala u dva dvomeca zaredom, opcenito je sudenje lakrdija a najveca sprdnja je da je tehnologija sprem a da ti pomogne i olaksa sudenje, ali ti i dalje odbijas zbog kojekakvih razloga.

nikad neću razumit ove šmekere koji žele da nogomet 'ostane' romantičan i koji se žustro protive tehnologiji u nogoemtu.

takvi tokmaKi ne shvaćaju da svakoj implementaciji treba vremena za R&D - i te početne poteškoće koriste za izrugivanje. Takvi tokmaKi stoga ne bi smili žugat na greške sudaca, već uživati u romantiKi kada suci izbace njihov klub iz LP
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 03 svi 2018, 12:25

Osim ako si Real. Onda sudci nikad ne izbace tvoj tim iz LP
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Arhiva