Ostale nogometne lige

Ostale lige i kupovi diljem svijeta...

Re: Ostale nogometne lige

PostPostao/la CroCHEF » 28 srp 2014, 13:07

panda napisao:Bem ti sunce, ovaj Salzburg nastavio u novoj sezoni gdje su stali u prošloj.

2 tekme i gol razlika 11:1 :shock:

Ostaje samo za vidjet kak će to biti u LP, samo turistički ili čak i mogu nešto napraviti osim ispasti u grupi :a045:

:s sami hendiji se igraju na kladi
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la HolgerBadstuber » 28 srp 2014, 13:56

Lahm napisao:
HolgerBadstuber napisao:To se i ocekivalo jer je to odobreno od strane FIFA-e, sada slucaj ide na arbitrazni sportski sud u Lausanni tako da nije nista gotovo, ovo se znalo da ce FIFA odobriti no sada tek pocinje njihova pravna bitka.

Sve u svemu to je teski bezobrazluk od strane Mamica jer je vec decka zeznuo na nacin da ovaj nije trenirao a u tim godima je to presudno, a sada ce ga jos povlacit po sudu, kroz medije, zatvorit ce mu vrata reprezentacije...

To ne treba raditi jer je ovo slucaj u kojem ce on mozda i pobjediti (jer je raskinuo stipendijski ugovor Muricu koji je automatski aktivirao profesionalni) no ako i pobjedi izgubit ce HR nogomet.

Glavonji bi bilo bolje da prizna poraz, da malog ne povlaci po sudovima i sl. jer bi i on mogao malo na razgovore zbog filijale koja igra u istoj ligi.

Naravno da bi bilo bolje no on nije takva osoba, on ce se zainatit i malog radije upropastit, tek tako da ostalima posalje poruku kaj ih ceka ako ne pristanu na to.

No kada bi i priznao poraz to sigurno ne bi bilo radi filijale jer je ovo HR, to nikoga ne zanima, oni su drzava u drzavi i mogu raditi doslovno kaj god da si zamisle tako da njega jednostavno boli ona stvar. Vidis i sa ovom presudom (rjesenjem) da se organiziraju izbori, njega jednostavno nije briga sto kaze MZOS, pazi tu pricamo o MZOS-u, on se na to jednostavno ne obazire a oni su pak preslabi da bi se s njim obracunavali.

Ako bi se ispostavilo da i MZOS misli ozbiljno i inzistira na tome Mamic ce jednostavno pokrenuti upravni spor a onda ce mu upravni sud odgoditi provedbu do rjsenja spora a to mu daje jos barem godinu i pol - dvije na celu Dinama, u tih godinu i pol - dvije ce na vlast doci HDZ koji njega otvoreno podrzava i koji ga ne dira pa ce sve to na kraju zavrsiti u ladici i nikome nista.

A da vidis koliko je to sve komicno situacija ti je ovakva - znaci moze se teoretski dogoditi da ce MZOS traziti provedbu izbora, onda se Dinamo zali upravnom sudu pa se provedba odgadja, a taj isti upravni sud kome ce se Dinamo zaliti na rjesenje MZOS-a je vec donio presudu da je Dinamo demokratski ustrojen. Vidis koja je to logika? Zalis se svojim zastitnicima koji su vec stali iza tebe i podrzali te. :D

U prici oko filijala isto postoje pravne cake na koje se oni mogu izvlaciti, jednostavno filijala podnese zahtjev za privremenu mjeru i boli ih ona stvar.
HolgerBadstuber
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la marac » 06 kol 2014, 21:43

Ne znam di da napisem. Bum ovdje.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: za ovaj smijesni dinamo ... samo nek ostane Mamic :mrgreen: #isplatise
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la TiLe » 06 kol 2014, 22:00

A hoće li braco dobit otkaz?
Kljuno, Tanac i Čačke čekaju kao zapete puške.
Samo se pitam čiji je sad red? :D
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 06 kol 2014, 22:02

Meni to čak više ni nije smiješno :?
Ovo postaje tužnije iz godine u godinu
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la marac » 06 kol 2014, 22:05

Meni je bas hilerijus.

Jos jedna rasprodaja, jos jedna rekonstrukcija momcadi :lol:

Show must go on.
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la HolgerBadstuber » 07 kol 2014, 01:21

TiLe napisao:A hoće li braco dobit otkaz?
Kljuno, Tanac i Čačke čekaju kao zapete puške.
Samo se pitam čiji je sad red? :D

Nece, to je braco i on je zasticen. Pogledaj samo promjenu retorike, do ove godine je LP bila obavezna da bi sada izjavio prije par dana da LP vise nije cilj, jebi ga, braco je na klupi Dinama a ne odgovara mu da braco skupinu zavrsi sa 0-0-6.

Ostaje, ako bude imao srece dovuci ce se do skupine EL, tamo u najboljem slucaju imati omjer 1-1-4, uzeti ce HNL, u finalu kupa izgubiti od Rijeke i ista prica krece sljedece sezone.
HolgerBadstuber
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 07 kol 2014, 06:05

marac napisao:Meni je bas hilerijus.

Jel tak!

Jučer sam baš rekao kako je Dinamo klub kojem se ironično smiješ. Htio bi da pobijede, no kad izgube više nemaš potrebu da se iživciraš, nego se samo smiješ (iako ti to nije smiješno), koliko je njegov način ispadanja iz Europe nevjerojatan i neshvatljiv.

Dinamo je ko Španjolska repka na ovo SP - niko ne kuži kak je to moguće...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 07 kol 2014, 09:49

Znao sam da će Dinamo izgubit. Jednostavno sam imao taj osjećaj pa nisam niti gledao utakmicu. Samo sam na kraju pogledao rezultat i potvrdio svoje mišljenje.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 07 kol 2014, 12:19

Dok su oni igrali utakmicu i ispali u 3. pretkolu, ja sam u kinu gledao i skroz uživao u Guardians of the Galaxy. cool0044 :smile30:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la HolgerBadstuber » 07 kol 2014, 13:01

A kako ce proci ostali nasi predstavnici danas? Ja nekako vjerujem da bi mogli svi proci ovo kolo. :a045:
HolgerBadstuber
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la Murta » 07 kol 2014, 13:14

Bit ću jaaaaaaako iznenađen ako Hajduk prođe. Split ima jasnu misiju koju su ispunili protiv Izraelaca. Valjda će uspjeti i sad.

Rijeka prolazi.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la TiLe » 07 kol 2014, 13:34

Pred Hajdukom nije toliko nemoguća misija kako se na prvu čini.
Znalo se da ovaj Shakhtar može zabiti gol samo iz prekida, a pustili su ih da im 4 takva uvale. Pobjedili su sami sebe.
Večeras se nadam samo da će obrana koliko toliko funkcionirati, a za napad se ne brinem.
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 07 kol 2014, 14:22

TiLe napisao:Pred Hajdukom nije toliko nemoguća misija kako se na prvu čini.
Znalo se da ovaj Shakhtar može zabiti gol samo iz prekida, a pustili su ih da im 4 takva uvale. Pobjedili su sami sebe.
Večeras se nadam samo da će obrana koliko toliko funkcionirati, a za napad se ne brinem.

Nije baš da Hajduk ima dobru povijest u takvim utakmicama zadnjih 10 godina.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la HolgerBadstuber » 07 kol 2014, 14:54

A ne znam, jesi gledao prvu utakmicu? Hajduk je za taj Kargandi svemirski brod, ali doslovno svemirski brod, ubili su ih tamo igrom, dolazili lako do prilika i trebali su zabiti barem 4-5 komada no eto ovi su 3 zabili iz prekida i 1 zbog pogreske Hajdukove obrane. Ako Hajduk ponovi igru iz prve utakmice trebao bi 4-5 zabiti bez problema.
HolgerBadstuber
Forumaš
Forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostala nogometna natjecanja