Lige 5 - La Liga / Premier League / Serie A / Ligue 1

Ostale lige i kupovi diljem svijeta...

Koja je liga najjača u Evropi?

Bundesliga
8
30%
Serie A
2
7%
Premier league
7
26%
Primera
10
37%

Ukupno glasova : 27

Re: Lige Petica - Španija / Seria GHNOJ / MUPL

PostPostao/la anton 1983 » 15 sij 2018, 08:01

effe__sa napisao:Ovaj Klopp jeste jako dobar trener. Ali evidentno je kako on teško može bilo gdje na duže staze, u kontinuitetu imati pravi uspjeh tj. održavati ekipu u vrhu. Mnogo se toga zasniva na trci, tom nevjerovatnom presingu, trci do besvijesti. Tako je bilo u Dortmundu, tako je sada u Liverpoolu...

Klopp (po stoti puta), zasniva svoju kvaliteteu, na "kompleksu manje vrijednosti". Znači on je idealka trener za "underdogove", ali užasTno loš za ŠPIC klub. Znači nemre on doć u Bayern i nabrijati igrače da razvale BvB kad je BvB manji od nas. Isto tako on nebu treniro najjaču ekpiu u Engleskoj JER TO NE ZNA, već POOL di može nabrijati igrače i navijače "mi možemo srušiti velike" - to je njegova najveća mana da bude trener Bayerna....

effe__sa napisao:E sada nekada bi se moglo postaviti pitanje da li je ovaj Pepov City toliko moćan da se lagano šeta Premiershipom? :) Ili je i ovdje možda problem što neki ne mogu u kontinuitetu da zadrže visok nivo? Eto Chelsea se faktički prošeta ligom prošle sezone, a sada sve nešto na silu, daleko od prvog mjesta a na mišiće će na kraju ostvariti plasman među prva 4. Kod ManU-a isto mnogo toga fali, a on bi trebao ganjati City.

Misliš da bi se stvarno moglo to pitanje postaviti? Jedini problem PEP-a je što u nogometu još uvijek nisu uveli neko pravilo, kurac, zbog kojeg zavrijediš 4 boda po tekmi ;)

Jebiga ja još uvijek volim i cijenim "nogomet" ;)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 15 sij 2018, 08:13

jedan poraz mijenja sve, zar ne? ;) :bravo:

Pep, aka Demagog, aka Mr. Posjed, aka Mr. uložio puno u momčad.. itd. je idalje DALEKO najbolji trener na svijetu, koji - gdje god dođe - ostavi jasan rukopis i mnoštvo trofeja.

Ponekad ni on nema sreće, kao i svaki trener, ali njegov KONJTINUITET i to što ga većina igrača obožava (pustimo ovih par krkana egomanijaka) jer "ih čini boljima" - to je ogledalo kvalitete.
To što ga mrze ovi što ga nikako ne razumiju.. :roll: a šta ćeš im :idk:

Nadam se da ga neće sreća poslužiti ni ako u LP potrefi Bayern Vs. City...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 sij 2018, 08:39

Pa kaj niko nece poop o Alexisu? :shock:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 15 sij 2018, 08:44

anton 1983 napisao:Pa kaj niko nece poop o Alexisu? :shock:

šta je bilo?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 sij 2018, 08:48

anton 1983 napisao:
anton 1983 napisao:A di su sad dezurni dusegnojnici? :good:

Inaće ovaj post je za kurve koje predbacuju PEPU i Cityu trošenje noFca, a danas šute ko pizde, kada SCUM onako zbrejka nogomet - glavno da su City, Pep i PSG "uništivači nogometa" :bravo:

Izgleda da niste skuzili. Alexis ce u MUTD za 25 milja funti plus Miki ili nes, a placa ce mu bit, wait for it:

400 tisuća FUNTI tjedno!!!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 15 sij 2018, 09:00

Sad sam baš pročito. Znači City se povuko jer je agent Sancheza (usprkos inicijalnom dogovoru) u zadnjem trenu tražio višu plaću za klijenta i višu proviziju za sebe. Navodno United hoće da ispuni te perverzne uvjete.

Baš se City razbacuje novcem.. moš si mislit :lol:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 sij 2018, 09:09

Iako je to MUTD to effe moj nema nikakve veze s zaradom TV prava i Marketingom, vec cinjenicom da imaji sugar daddya koji ce pokriti minus ;)

Mislim ja sam za razliku od nekih znao da se radio o zmaju od igraca, ali bas ovakvom... :roll:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 16 sij 2018, 07:45

Na današnji dan prije 5 godina osvanula je vijest...

GUARDIOLA SNUB A SAVAGE BLOW TO 'THE GREATEST LEAGUE' IN THE WORLD

O Tempora O Mores :cry:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 sij 2018, 08:33

dok čitaš članak vidiš koliko su se stvari promijenile, koliko je tada još riječ "Bundesliga" izazivala sjaj u očima svima u Europi, koliko je pomisao na Bayern i Dortmund (skorošnji finalisti LP) izazivala divljenje i respekt..

Ok, znamo da je tadašnja sexplozija Bundelige bila pomalo na steroidima, prenapuhana, jer nije oslikavala opće stanje, ali je bilo SEXUALNO razdoblje u svakom slučaju.

haha imaš osjećaj ko da je BL krenula opadati odlaskom Kloppa
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 17 sij 2018, 10:45

Ronaldo dobio službenu dozvolu da smije pregovarati s drugim klubovima!

to je real madrid. koliko god ih ne volio, oni su jedini u stanju igraču koji ih je zadužio, koji je donio povijesne uspjehe, koji je najbolji igrač svijeta - reći "a sad možeš tražiti novi klub, spremni smo prihvatiti ponudu od toliko i toliko novca, razlog - više ne vrijediš onoliko koliko tražiš".

Real je poznat da legendama često ne pružaju gušt da završe karijeru u klubu. Svaka čast tebi, ali klub i navijači su na prvom mjestu.

Problem je ronaldu što je odredio hoću toliku i toliku plaću. Mediji odavno pišu da postoji natezanje oko plaće ovog egocentričnog pohlepnika, kao krivo njemu što je tek peti-najplaćeniji igrač.
Treba ga kajlom priko leđa i mrš u pizdu materinu! Nije mu dovoljno 400 milijuna eura na računu pa traži više i više. Iđi u Kinu onda pederčino. No zaboravio je da drugi gledaju na njegove godine, koliko god on spreman bio. Tražiti plaću poput Messija i Neymara je suludo od njega. Zato će morat ili smanjit apetite ili ostat u realu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 sij 2018, 10:47

On mi više uopće nije zanimliv... :a045:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 17 sij 2018, 10:53

anton 1983 napisao:On mi više uopće nije zanimliv... :a045:

a real?

meni je jako zanimljivo kako rukuju s takvim legendama, tražili ili ne tražili povišicu.
u pozitivnom smislu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 sij 2018, 11:09

cruz napisao:
anton 1983 napisao:On mi više uopće nije zanimliv... :a045:

a real?

meni je jako zanimljivo kako rukuju s takvim legendama, tražili ili ne tražili povišicu.
u pozitivnom smislu.

Pa mislim da sam ja to već negdje piso, pogotovo zbog Mullera pa i nekih drugih. Pa nije Ronaldo prvi, Cassilias, Raul mi također padaju na pamet iz novije povjesti...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 17 sij 2018, 12:47

cruz napisao:Ronaldo dobio službenu dozvolu da smije pregovarati s drugim klubovima!

to je real madrid. koliko god ih ne volio, oni su jedini u stanju igraču koji ih je zadužio, koji je donio povijesne uspjehe, koji je najbolji igrač svijeta - reći "a sad možeš tražiti novi klub, spremni smo prihvatiti ponudu od toliko i toliko novca, razlog - više ne vrijediš onoliko koliko tražiš".

Real je poznat da legendama često ne pružaju gušt da završe karijeru u klubu. Svaka čast tebi, ali klub i navijači su na prvom mjestu.

Problem je ronaldu što je odredio hoću toliku i toliku plaću. Mediji odavno pišu da postoji natezanje oko plaće ovog egocentričnog pohlepnika, kao krivo njemu što je tek peti-najplaćeniji igrač.
Treba ga kajlom priko leđa i mrš u pizdu materinu! Nije mu dovoljno 400 milijuna eura na računu pa traži više i više. Iđi u Kinu onda pederčino. No zaboravio je da drugi gledaju na njegove godine, koliko god on spreman bio. Tražiti plaću poput Messija i Neymara je suludo od njega. Zato će morat ili smanjit apetite ili ostat u realu.

Ima on previše godina da bi nešto zahtijevao, a hoće do 40-te igrati. U NBA-u veterani imaju veteranske plaće koje su smiješne u odnosu na ono što bi 1-2 godine prije toga zarađivali i tako kroz cijelu karijeru pa neka su bili najbolji ili jedan od 3 najbolja 15 godina na svojim pozicijama.
Ono što će Cristiano morati shvatiti, baš kao i svi drugi i ovi današnji manekeni, tetkice i poluproizvodi današnjeg nogometa, da ne traju vječno i neće moći uzimati cijelu karijeru 10, 15, 20 ili više desetaka milijuna eura nakon 33-34. godine života ni na staru slavu. Sve ima svoje kad, kako i zašto.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 17 sij 2018, 20:51

To je ipak igrač koji klub košta možda 50 milja godišnje u obliku plaće. Takav igrač jednostavno MORA bit uvijek na vrhunskoj razini. Problem je što takvi i kad ne igraju više kao prije misle da zaslužuju isti ili bolji novi ugovor, što nema nikakvog smisla. Jedino u čemu se Real zajebo je što i njega i Balea nisu prodali još prošlo ljeto ako je bilo kupaca. Mogli su uzet jako dobre novce i obnovit momčad. Doduše koliko su cijene nakon Neymara otišle u nebo, očito je postalo nemoguće kupit išta za prvih 11 bez 100 milja
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostala nogometna natjecanja