Lige 5 - La Liga / Premier League / Serie A / Ligue 1

Ostale lige i kupovi diljem svijeta...

Re: Španjolska Primera

PostPostao/la ivicaolic » 12 svi 2010, 12:45

moguće da je zarađeno prodajom u madridu preko 94 mil, ali neidu te pare realu, mozda neki mali postotak, vecinom idu pare adidasu jer on proizvodi dresove
van Gaal ~ "Ja sam arogantan, ja sam dominantan, ja sam nogometni bog."
ivicaolic
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la The Scarface » 12 svi 2010, 14:25

Sad ću vam još jedanput reć da mislite svojom glavom i da ne vjerujete u sva sranja.

Čuj portugalske novine. :roll:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la bavarac » 12 svi 2010, 20:06

The Scarface napisao:Sad ću vam još jedanput reć da mislite svojom glavom i da ne vjerujete u sva sranja.

Čuj portugalske novine. :roll:

milion dresova u 6mjeseci..... :lol: :lol: :lol: ...pa dajte ljudi....i to original jel.... :lol: :lol: :lol: ....ja znam 10 likova (navijači reala) i ni jedan nema original dres od Cronalda....čista kopija....al dobro....btw 85 Eura...to mi jeftino zvuči...nije to kraljevska cijena.... :mrgreen:

kako god....isplatio im se jedino on igrama....Kaka i Benzema moraju prodat onda milijardu da im se isplate....btw Benzema ne ide u JAR.... :lol: :lol: :lol: (Domenech :D )
bavarac
Vječiti optimist

Re: Serie A

PostPostao/la The Scarface » 16 svi 2010, 16:17

Pogledajte na kakvom pašnjaku Inter slavi naslov.

BL. 8-)
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la CroCHEF » 16 svi 2010, 17:06

kakav je onaj murinjo placenik taj ne voli nijedan klub cim sudac sviro kraj lik otisao jadnik
a i bilo je predvidjeno da inter osvaja u proteklih par godina sudackim greskama u korist intera dobili su oko 50-60bodova pa si vi mislite moram potrazit taj tekst ja nisam vjerovo ali sam se prevario
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 30 svi 2010, 21:51

http://www.footballshirtculture.com/10/ ... age-3.html
pogledajte proljev dresove intera za iducu godinu :bljuv
IMAJU ZMAJA NA GOSTUJUCEM KOMPLETU OMFG :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 28 srp 2010, 07:20

Navodno Cesc ide u Barcelonu za 45M €. Baš krasno poslovanje ovog kluba. Diže se kredit od 150M za plaće, ali se ima za transfer koji je njima više luksuz nego potreba. Ili će on ići na klupu, ili Ibra. Poznavajući Guardiolu - Ibra.
A onda će mrzitelji tog nogometa s 1001 dodirom i 3 konkretne akcije još više ludovati. :neee:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 28 srp 2010, 10:39

Murta napisao:Navodno Cesc ide u Barcelonu za 45M €. Baš krasno poslovanje ovog kluba. Diže se kredit od 150M za plaće, ali se ima za transfer koji je njima više luksuz nego potreba. Ili će on ići na klupu, ili Ibra. Poznavajući Guardiolu - Ibra.
A onda će mrzitelji tog nogometa s 1001 dodirom i 3 konkretne akcije još više ludovati. :neee:

Meni je najgore što Arsenal će njega očito prodati za ispod 50 mil. na što ja ne bi nikako pristao. Wenger je već u nekoliko zadnjih sezona za sitniš prodavao igrače Barceloni počevši od Henryja pa do Hleba. A sad očito i Fabregasa će uvalit za manju svotu.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Axe » 28 srp 2010, 15:47

A sta je u svemu ovome najgore? Barcelona se kupa u dugovima, a dizu kojekakve kredite i daju ogroman novac za igraca, koji im je takoreci nepotreban. Pored toliko kvalitetnih veznjaka, oni zele jos. Ocigledno da se ovdje ide na prepucavanje sa Realom ko ce dovesti veci broj igraca i ko ce imati veci broj zvijezda.
Axe
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 01 ruj 2010, 12:59

Spox.com napisao:13.35 Uhr: Mesut Özil und Sami Khedira starten mit Verständigungsproblemen bei Real Madrid. Dies behauptete Trainer Jose Mourinho gegenüber der "As". "Sie sprechen kein Wort spanisch. Sie sagen Buenos Dias und Hola, aber das ist auch schon alles. Sie beherrschen nicht einmal das Englische", so Mourinho. Auch sozial haben sich die Deutschen noch nicht integriert. "Ihre Teilhabe am sozialen Leben des Kaders ist gleich null. Özil lebt mit Khedira und Khedira mit Özil", sagte der Portugiese.

Ozil i Khedira imaju velike probleme. Niti jedan ne govori engleski, a od španjolskog znaju samo "buenos dias" i "hola". Također ne sudjeluju u društvenom životu s ostatkom momčadi. Khedira živi s Ozilom, a Ozil s Khedirom. :lol:

Ovo me podsjeća na onu priču Roberta Kovača kad je Capello pričao s njim o taktici, a ovaj je samo klimao glavom jer čak ni "da" nije znao reći. :hehe:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 01 ruj 2010, 16:45

E tako ti je to kad "gospoda" znaju od stranih jezika samo turski i arapski, tj. jezik ni vrijedan spomena u Europi i zapadnom svijetu. :mrgreen:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Effenberg23 » 11 ruj 2010, 13:04

danas Robinho i Ibrakadabra igraju :lol:
ne znam kakav je milan, ali napad su složili vrhunski.....inače ne volim milan nikako, njihov onaj stil igre 3 napada na utakmici 3 ili 2 gola, ostalo obrana....žabari, ali jedno je sigurno da su sa njima dvojicom se vratili među elitu....još pato kad se nadoda....samo da se riješe najvećeg od najveći(ali nažalost samo u prošlosti) ronadinha i bit ok....ostali manje više....

Mislim da će Inter igrati slično kao prošle godine, slični su treneri benitez i mourinho...Juve je nepoznanica, roma također bar meni....
Effenberg23
TORero

PostPostao/la Effenberg23 » 18 ruj 2010, 10:00

Meni se čini ništa za sada od ibre i robinha :lol:
Effenberg23
TORero

PostPostao/la FCB_general » 24 lis 2010, 14:05

Ljudi moji, Mourinho od '1:0 trenera' postao trener koji dobiva sa 3 gola razlike pa nadalje. Jednostavno njegov Real gazi sve pred sobom, a Casillas, Carvalho, Khedira i Özil uz Ronalda su motor momčadi. Moglo bi se već ove godine vidjeti velike stvari od Reala. :bravo:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la nele-BHF » 24 lis 2010, 14:10

FCB_general napisao:Ljudi moji, Mourinho od '1:0 trenera' postao trener koji dobiva sa 3 gola razlike pa nadalje. Jednostavno njegov Real gazi sve pred sobom, a Casillas, Carvalho, Khedira i Özil uz Ronalda su motor momčadi. Moglo bi se već ove godine vidjeti velike stvari od Reala. :bravo:

Aj kako ih mrzim to nije humano :evil: :evil: Odvratni su mi !!!
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostala nogometna natjecanja