Hrvatska nogometna reprezentacija

Ostale lige i kupovi diljem svijeta...

Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

PostPostao/la FCB_general » 16 stu 2018, 13:40

Šteta zbog glupo primljenih golova, ali stvarno smo im pokazali kako se igra. Samo ta prokleta realizacija i tajming za zadnji pas su nas sinoć koštali drame do zadnje minute za pobjedu, no svejedno čitam po španjolskim listovima kako su bijesni i kako je u Furiji sve daleko od idile, a onih 6:0 svi vide da je bio produkt raznih okolnosti unutar hrvatske vrste i jedna od onih situacija kada u jednoj od 150-200 utakmica zabiješ sve što kreiraš i pukneš po golu kao što je bilo u Elcheu. :)

Oduševljen sam sinoćnjom utakmicom bio. Prvi dio smo baš bili opasni, a drugi dio je bio jedan od rijetkih dobrih, starih spektakla istinskog napadačkog nogometa koji kronično fali danas. :legendo: :drool: :drool: :drool: Nikakvi kontrolirani nogometi, posjedi, 600 dodavanja; što manje dodavanja, trka, prodori, duge i kratke lopte u prostor, driblinzi, šutevi pa da vidimo tko je bolji... :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Svi govore da je to sinoć bila utakmica br. 1 u Europi i svi nam govore kako bi trebali Englesku dobiti u nedjelju. Vidjet ćemo... daj Bože da opet odigramo fenomenalnu utakmicu, ali u obrani daleko bolju i uvjerljiviju partiju kako ne bi se doveli u neugodne situacije + one situacije poput Rebićeve i one akcije Kramarića da odradimo i opravdamo kvalitete koje imamo.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 16 stu 2018, 14:46

I onda Luis Enrique izjavi da su bili dosta bolji u prvom poluvremenu i da su trebali vodit :lol: kakav klaun, pa nisu šutnuli po našem golu do 35. min, a mi smo nekoliko opasnih situacija imali
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 04 pro 2018, 09:18

Golemo da rvat dobije uručen balon d’or.
Golemo je i da ga itko dobije dok igraju ona dva vanzemaljca.
Čestitam na brutalnoj karijeri
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 04 pro 2018, 11:16

Ulazak u klub najvećih igračâ svih vremena, ogromna je to čast biti s njima! Čestitke Modriću na osvojenoj Zlatnoj lopti.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 04 pro 2018, 12:56

Stvarno kapa do poda! I to napokon da netko skine onu dvojicu nakon 10 godina...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 24 ožu 2019, 18:52

Kako objasniti te silne ubačaje iz auta, kornera i centaršuteve da praktički uvijek rezultiraju vrlo opasnom situacijom, dramom, gol-šansom ili pogotkom? :)

To mi se stvarno gadi, isto kao i što Kalinić stalno mora primiti gol iz nekakvih udaraca koji dolaze dosta iz kosa. Saberite se više i rasturite na kontre protivnika koji ovakvo otvoreno igra.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 24 ožu 2019, 23:34

Poraz od Mađarske. :D Stvarno te momčad nakon ovog ostavi bez teksta, ali problemi koje imamo i dalje su u opticaju.

A organizacija i prijenos utakmice... Doma TV prijenos uživo pa onda nakon sudačkog zvižduka emisija i analiza usred dnevnika Nove TV. :mrgreen:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 ožu 2019, 08:15

Umorna I ofucana repka sa dosadnim nogometom...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 25 ožu 2019, 10:45

Nemojte biti tako harsh prema našoj reprezentaciji ;)

Nije dobro voditi se nerealnim uspjehom iz prošlog ljeta. Loše utakmice nisu ništa neobično s ovom repkom, sjetite se zadnjih x kvalifikacijskih ciklusa.

Ja se osobno uopće više ne razočaravam na neke poraze
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 ožu 2019, 11:15

cruz napisao:Nemojte biti tako harsh prema našoj reprezentaciji ;)

Nije dobro voditi se nerealnim uspjehom iz prošlog ljeta. Loše utakmice nisu ništa neobično s ovom repkom, sjetite se zadnjih x kvalifikacijskih ciklusa.

Ja se osobno uopće više ne razočaravam na neke poraze

Pa nisam razocaran losom igrom I rezultatima vec ushitom vecine kao da mi meljemo sve...a ove tekme sa slabijim ili solidnim protivnikom su oduvijek koma I dosadne...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 25 ožu 2019, 11:37

Jedino očekivanje od naše ekipe je da se kvalificiraju kroz prva 2 mjesta i idu utakmicu po utakmicu. Grupa je takva da bi mi morali se kvalificirati kao prvoplasirani jer nikad lakšu grupu od 94' do danas nismo imali, ali poznavajući nas iz zadnjih 5 ciklusa kvalifikacija za SP i Euro, svašta se može dogoditi.

Ono što jako bode u oči iz utakmice u utakmicu već preko godinu dana je ta defenzivna igra i prekidi. Nigdje nisam vidio da je jedna takva ekipa s takvim igračima toliko ranjiva i strepi na ubačaje s aut-linije i visi joj skoro pa gol iz te situacije. Korneri su nam doslovno pola gola u mreži, isto bi se moglo reći i za svaki protivnički prodor i ubačaj gdje isto nastaje totalni nered.

U Rusiji smo igrali produžetke u 3 utakmice upravo zato što su nam obrana i obrambeni dio igre najslabija karika.
Primili smo 3 gola u prve 2 utakmice od ekipa poput Azerbajdžana i Mađarske, nismo sad na turniru više pa da je tu K.O. faza Danska, Rusija, Engleska. Tako smo i igrali produžetke s njima jer ne možemo nulu držati u svojoj mreži protiv svakoga.

Prva 2 kontroverzna gola s kojima nas je Francuska dobila u finalu su isto produkt prekida.

Ako defenzivni prekidi i protivnički centaršutevi nisu već odavno alarm za promjene, onda ne znam što je. :idk:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 25 ožu 2019, 12:08

FCB_general napisao:Grupa je takva da bi mi morali se kvalificirati kao prvoplasirani jer nikad lakšu grupu od 94' do danas

Našu grupu čine ekipe koje su u EP 2016. sve prošle skupinu. Dakle nisu se ‘samo’ kvalificirali. A Azerbajdžan je jedan od domaćina 2020.
Sve repke imaju očekivanja za ovaj ciklus.
Tako da ne bi reko nužno da je najlakša grupa. Al sigurno da smo imali težih jbg
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 25 ožu 2019, 12:59

Nije to baš tako lagana skupina, nećemo se zavaravati. Iako to nije ni bitno nego naša igra. Ali kvalifikacije svejedno nikad nismo znali normalno odigrat. Mi smo za turnire ;)
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 09 ruj 2019, 17:10

Ovaj Petković mi se strašno sviđa.
Baš onakav napadač kakav je repki trebao.

Morat ću ga pratit kako će se razvijat. Ali ovako gledavši par utakmica Dinama i repke, reko bi da ima budućnost svijetlu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 09 ruj 2019, 20:20

Rebić je igrački ekvivalent Rafe Beniteza - potpuno neiskoristv protiv slabog protivnika, a bomba u svojoj ulozi protiv jakog. Brekalo je moj neskriveni favorit pa sam malo neobjektivan, ali mislim da Rebić nije imao što raditi na terenu nakon pražnjenja u Bratislavi i protiv ovakvog protivnika. Ako smo tražili energetičara, radije bi onda tu vidio Oršića kojem bi takva prilika bila velika čast i motivacija.

Brekalo na desnom beku je proljev :lol:

Vlašić :O:

cruz napisao:Ovaj Petković mi se strašno sviđa.
Baš onakav napadač kakav je repki trebao.

Morat ću ga pratit kako će se razvijat. Ali ovako gledavši par utakmica Dinama i repke, reko bi da ima budućnost svijetlu.

Fenomenalno zna dodati iz prve i ima modrićevski osjećaj za prostor, ali lik se namješta na šut 5 sekundi da bi onda mekano puknuo. :smil42:
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostala nogometna natjecanja