VfB Stuttgart

Teme o bundesligaškim klubovima

VfB Stuttgart

PostPostao/la anton 1983 » 31 svi 2009, 11:17

Kao što sam i reko sad ćemo malo otvoriti topike o nekim večim klubovima u BL. Nekako sam se prvo odlučio za Stuttgart. Sad apeliram na vas da tu pišete Špekulacije i sve zanimljivije stvari vezane uz klub. Ja sam napiso ovaj uvodan post. tema će minimalno stajati do poečtka sezone špa ćemo vidjeti dal ju treba gasiti ili ne....

Murta6 - eto ti sad se iskaži....

Da velim nekaj malo o Kickersima

Prodaja Gomeza u ovom trenutku im je bio najpametniji potez. Mislim da bolje nisu mogli tempiraiti prodaju. Dobili su gro love, u kvalama su za LP, te stoga sada imaju lovu i mamac da privuku dobru zamjenu te ponovo imaju priliku da se ustale u sam vrh Bundeslige. Nekako na njih niko nikada neračuna a ovo će im u zadnje 3 sezone bit 2. puta da će uć/možda u LP. Sada treba pametno uložiti taj novac. Moj bi im savjet bio da idu van i da tamo traže pojačanja te zamjenu za Gomeza - neka odjebu od Helmesa i njemu sličnih. Sada ili nikada je ono kaj im ja oću reč. Malo ulažu u ekipu, šute a opet su tu di ih niko nije očekivao. Imaju mladu i jako dobro posloženu ekipu te sa par pravih pojačanja , a sad love imaju, mogli bi si oni napravit dobre temelje da u budučnosti jebu Bayerna kao što je recimo werder u proteklih par sezona.

Njima sad najviše treba jedan vezni igrač i napadač - to je najmanje.

U obrani su dosta dobro pokriveni i mislim da po tome nebi trebali previše prčakti

Lijevo imaju Magnina i Boku, u sredini Delpierra, Boulahrouza te Tascia. Desno igraju Osorio, Hilbert te mali treš - možda bi mogli razmišljati o tom beku ako planiraju sa Hilbertom igrati u sredina, ali ova obrana uopće nije loša

Hilbert----Tasci----Boulahrouz/Tasci----Boka/Magnin

E sad u vezi imaju dosta opcija - nekih igrača se treba riješiti, prvenstveno BAŠturčina i tu dopelajti boljeg organizatora igre . Daj BOŽE da to bude HLEB ako ga Bayern neuzme. Koriste Khediru na zadnje veznom i to nije loše al nebi bilo na odmak da uzmu ŠPEk zadnjeg veznog...

Nekako bi to ovak trebalo/moglo izgledat:

----------------Novi/Khedira

------Gebhart/Khedira--------Hitzsl

-----------------Hleb/NOVI!!!!

Napad i sami znate - uz Cacau mora doč neki ŠPEK i mislim da tu nebi trebali štedjeti. Jebiga Marica ih je puno koštao ali ulaganje nije opravdao....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Vfb Stuttgart

PostPostao/la Speedy » 31 svi 2009, 11:56

Kandidati za novog napadaca "svaba"!

Kevin Kuranyi (27, Schalke 04):
Der Ex-Stuttgarter würde sofort zurückkehren, und Schalke könnte vor Ablauf des Vertrags (bis 2010) Geld verdienen. In Felix Magath kommt nun aber sein einstiger Erfolgstrainer nach Schalke, und bei den VfB-Fans wäre Kuranyi nur schwer vermittelbar.

Milivoje Novakovic (30, 1. FC Köln):
Vom Spielertyp würde er Gomez gut ersetzen, Trainer Daum und Manager Meier haben signalisiert, dass er bei entsprechender Ablöse gehen könnte. Allerdings: Der Stürmer (Vertrag bis 2011) ist schon 30 Jahre alt und soll auch das süße Leben nicht scheuen.

Demba Ba (23, 1899 Hoffenheim):
Hat sich auf Anhieb in der Liga durchgesetzt, schnell und treffsicher. Einem Verkauf würde Hoffenheims Trainer Ralf Rangnick ("Er ist unverkäuflich") aber nie und nimmer zustimmen. Ba besitzt einen Vertrag bis 2011.

Aristide Bancé (24, FSV Mainz 05):
Ein Garant für den Mainzer Aufstieg. Der Mann aus Burkina Faso (Vertrag bis 2012) hat einen der härtesten Schüsse (118 km/h), bei einer Ablösesumme von fünf Millionen Euro würde der FSV wohl schwach werden. Allerdings: Die Bundesliga wäre Neuland.

Andrej Woronin (29, FC Liverpool):
Hertha fehlte das Geld, um den aus Liverpool ausgeliehenen Ukrainer zu verpflichten. Erfahren, schnell, torgefährlich - aber auch kein einfacher Typ. Zudem schon 29 Jahre alt.

Patrick Helmes (25, Bayer Leverkusen):
Passt vielleicht am besten ins Anforderungsprofil: Jung, deutsch, mit Perspektive, torgefährlich. Ging von Köln nur nach Leverkusen, um international zu spielen. Verliert Bayer das Pokalfinale, kann er trotz Vertrag bis 2013 ein Thema werden.

Vagner Love (24, ZSKA Moskau):
Ein Mann mit Klasse, der schon neunmal für Brasilien getroffen hat. Mit 24 Jahren noch steigerungsfähig. Aber: Sein Marktwert (Vertrag bis 2011) ist dem von Mario Gomez ähnlich.

Marc Janko (25, RB Salzburg): Schoss in dieser Saison Tore am Fließband, noch dazu ein körperlich enorm starker Stürmer (1,96 m). Allerdings hat der Nationalspieler (Vertrag bis 2013) bislang nur in Österreich seine Klasse unter Beweis gestellt.

Pawel Brozek (26, Wisla Krakau):
Der 26-Jährige ist beidfüßig und hat in der vergangenen Saison in 26 Ligaspielen 19-mal getroffen. Spielte bislang aber nie außerhalb Polens. Sein Vertrag läuft bis 2013.

Nicklas Brendtner (21, FC Arsenal):
Wer es immer wieder in den Kader des FC Arsenal schafft, hat Klasse, zudem ist der Däne (Vertrag bis 2012) noch sehr jung. Könnte in Stuttgart viel mehr Spielanteile bekommen als in London.

Viel Geld - und viele Kandidaten
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la anton 1983 » 31 svi 2009, 14:10

Kuranyi - ma joj jebate samo ne njega - on neka rađe ostane u Schalkeu nego da ide u Stuttgart - njega se pokušavamo riješiti iz BL a ne ga stavit u klub koji igra u LP! :D

Novaković nebi bio loš uopće - meni jako dobar napadač, samo je pitanje odštete jer on više nije mlad i ko zna kolko bi Koln sada za njega tražio jer mislim da oni sad sa Poldijem i njim ciljaju na 5. mjesto...

bance - ne napadača iz 2. lige - pa jebate treba GOMEZA zamijeniti - neželim takvu zamjenu, on može doć tek tolko radi kvanititete...

Demba Ba - na njega mogu zaborvit - Hoffe ga neda i skup je...

Voronin - mrzim tog gnjilog napadača - nemre on ovakvu sezonu ponoviti a i on mi baš nije nekakav garant zagolove. Ne to, neka to smeće se ide u Pool ghnojiti....

Helmes - mislim da sam njega spomenuo već. A i on je danas reko da neželi iz Leverkusena, ja niti neznam kolko bi on eventualno košto, al nisam baš ziher da bi švabe platili to...

Vagner Love - e to je moja tiha patnja...više od toga neću reč.

Janko - majke ti drage kaj on trpa al dal to more ponoviti neznam - 1,96 je jedini razlog zakaj bi on morti bio švabima zanimljiv...

Brozek - e njega baš nepoznam

Bedaka - a čujte po meni on nije tak loš, ali mislim da bi Stuttgart trebo napadača koji će konstantnije zabijat iako ja vjerujem da bi ovaj kreten koji okvir gola nemre pogoditi u Stuttgartu proigrati..
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 31 svi 2009, 14:58

Mislim da ste zaboravili spomenut Gignaca o kojem sam ja već epove napiso, pa da se ne ponavljam.
Uglavnom, mislim da će oni ove sezone kupiti napadača, playmakera i možda nekog mlađeg golmana s potencijalom(ak se ne varam oni nemaju onim Jensa nijednog golmana većeg dometa).
Sigurni su njihova djeca Hilbert, Tasci, Khedeira te još 'Sperger, Boularouz, Magnin i Cacau.

Znači to bi trebalo izgledati ovako
----------------Jens------------------
Hilbert----Khalid-----Tasci------Magnin
---------------Khedeira---------------
?????---------(Basturk)--------'Sperger
-----------Cacau-----?????-----------

Obrana cijela sigurna, uptino desno krilo(sumnjam da će Hilberta slat tamo, al ko zna), Basturk playmaker AKO ne ode, i treba doć novi napadač, po meni vjerovatno netko neočekivan, al se bojim da ne uzmu onog trupca iz Arsenala.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la jozotg » 31 svi 2009, 17:33

kEVIN kURANY mi je je najodvartniji igrač BL zadnjih 150 godina,a ne zanm ZAŠTO??
Ima li ko ideju,a ako dođe kod Švaba desit će im se isto ko i Schalkee.

Reka bi Anton teški gnjoj

PS. jesu ti ti menadžeri slipi kad ne vide očito, a to je da ne ZNA i nikad neće znati.

jebote bolji je Rudika Vida(Belišće) od njega.
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 31 svi 2009, 18:32

Ma nije taj Kuranyi tolko loš, nego on nije jeben napadač - on bi bio loš da on košta 15 -20 milja - to je napadač koji vrijedi 7-10 milja i za tolko igra i nemoj očekivat nikada da će biti bolji - kod njega su problem prevelika očekivanja koja on nikada neće ispuniti...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la katsche » 31 svi 2009, 18:43

anton 1983 napisao:

pravi navijači VfB-a će se malo naljutiti na izrazu Kickersima u kontekstu VfB.... :mrgreen:
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la katsche » 31 svi 2009, 18:44

anton 1983 napisao:Ma nije taj Kuranyi tolko loš, nego on nije jeben napadač - on bi bio loš da on košta 15 -20 milja - to je napadač koji vrijedi 7-10 milja i za tolko igra i nemoj očekivat nikada da će biti bolji - kod njega su problem prevelika očekivanja koja on nikada neće ispuniti...

slažem se s tobom
tog Kuranyia bi trebao i Magath prodat....recimo Cottbusu.... :buhhaa:
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 31 svi 2009, 19:02

katsche napisao:
anton 1983 napisao:

pravi navijači VfB-a će se malo naljutiti na izrazu Kickersima u kontekstu VfB.... :mrgreen:

ja ih baš zato tak zovem iz milja - nekak mi je prejebeno za izgovoriti Štutgarter Kikersi! :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la katsche » 31 svi 2009, 20:30

anton, nemoj me krivo shvatiti,
ne želim sad ispasti kao neki profesor ili nešto tako, a tek sam se učlanio na forum....

ali kad u Stuttgartu iliti u Baden-Württembergu spomeneš Kickers svi misli na klub Stuttgarter Kickers, koji je sad ispao iz treće lige, a ne na VfB

;)
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 31 svi 2009, 21:03

Ma joj znam ja to - ja ih baš zovem tak zbog tog kluba :D Stuttgart Kickersi su totalno drugi klub - a ja se sam zajebavam kad VFB nazovem Kickersima jer mi je guba to ime Stuttgarter Kickersi :mig:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la katsche » 31 svi 2009, 21:44

onda ok :D

VfB je osnovan 09.09.1893.
VfB = Verein für Bewegungsspiele

važniji igrači:
Otto Baitinger, Robert Schlienz, Hansi Müller, Guido Buchwald, Braća Förster, Karl Allgöwer, Jürgen Klinsmann, Eike Immel, Dieter Müller, Fritz Walter.....

trofeji:
Deutscher Pokalsieger:
3× Deutscher Pokalsieger 1954, 1958 und 1997

Deutscher Meister:
5× Deutscher Meister 1950, 1952, 1984, 1992 und 2007
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Speedy » 02 lip 2009, 12:07

Stuttgart zainteresiran za Barnettu!

Stuttgart an Barnetta interessiert
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la anton 1983 » 03 lip 2009, 11:06

Oho, Demba ba navodno oće u Kickerse - bila bi to prejebena zamjena za Gomeza - sam neam uopće ideju kolko bi on mogo koštat....

Veliki transferčeki unutar BUNDESLIGE!!! :yeee:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Speedy » 03 lip 2009, 11:11

Yep, to sam bas maloprije procitao, e sad koliko tu ima istine pitanje je...

Uglavnom, bio bi to dobar transfer "svaba"!
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

Sljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi