VfB Stuttgart

Teme o bundesligaškim klubovima

Re: Vfb Stuttgart

PostPostao/la FCB_general » 25 svi 2015, 22:08

Stevens izgleda nema namjeru voditi klubove više od 7 mjeseci. Ono, očekivao sam da mu ponude ugovor i zadrže ga, ali on i dalje napušta kormilo.

Zorniger mi je potpuno nelogično rješenje, no dobro... Već iduće sezone ih vidim opet u borbi za ostanak do zadnjeg kola.

Fasinantno je vidjeti ovaj klub kako je zadnje 2-3 godine potonuo iako potencijal koji imaju garantira gornji dio ljestvice i borbu za to 7. mjesto. Vidim pričaju priče na press konferenciji o izgubljenom identitetu, reorganizaciji svih selekcija itd.

Mislim kako oni baš i nisu svjesni nakon 2 sezone totalne borbe za goli život da se stvari ekstremno moraju mijenjati. Do 13-14. kola iduće sezone vidim Zornigera kako odlazi ukoliko bude u zoni ispadanja ili 3-4 boda udaljen od iste.

Dok s jedne strane ovi se blamiraju, Augsburg otkako je ušao u 1. ligu i dalje u top 3 najeftinije ekipe lige pa igraju euro kupove iduće sezone. Samo oni imaju Weinzierla i Kohlera.

Stuttgart to - nema i neće imati iduće sezone!
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 25 svi 2015, 22:23

Mislim da bi nakon vrijeđaone prema igračima, morao promijeniti pola momčadi da ostane trener. Inače, navodno su igrači za Zornigera znali još u srijedu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 26 svi 2015, 14:02

Ipak moraš priznati, majmuni su se na kraju trgnuli i dobili 2 utakmice pa slavili u majmunskom stilu. :mrgreen:

Navijači su baš bili uz Stevensa, ako je vjerovati komentarima na društvenim mrežama.

Mene zanimaju kako će se oni pojačati ovo ljeto i mogu li nekakva osvježenja unijeti u ekipu koja bi pretrgnula klub. Oni su uvijek kad su uvodili po 3-4 mlada igrača rapidno rasli kroz par sezona. Zadnjih godina je upravo to izostalo, a prelagano su otišli likovi poput Lena, Gnabryja, Merkela, etc.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 26 svi 2015, 14:31

FCB_general napisao:Diese 20 Talente sind unter Bobic abgehauen

Bobić neznalica.

Rudiger im takodje odlazi. Ima klauzulu od 10 miliona. :? Jebote koliko perspektivnih igraca su izgubili zadnjih par godina. Mora kod njih nesto podhitno da se menja inace ispadaju sledece godine. To vazi i za HSV. Sta im vredi Kuhne kad nemaju nikakav koncept. Treba njima jedan dobar tritt in den arsch da bi se probude.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 26 svi 2015, 20:25

Leno, Gnabry, Kolašinac i Rudy su im baš žestoke pogreške. Oni su Gentnera dofurali natrag nakon one 2008/2009. u Wolfsburgu, a lik zbilja nikakav spektakl nije. S Pardom i Osoriom su napravili daleko bolji posao nakon SP 2006. nego što zadnjih godina lutaju u prazno. Taj klub je nekad znao kako s mladima, skautirati i dovući neke igrače, a danas baš ništa.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 05 ožu 2016, 17:16

U 25 Stuttgartovih utakmica palo je 89 golova. :legendo:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 05 ožu 2016, 17:25

Sto bi bila fora da se umesaju u borbu za Evropu. :D
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 14 svi 2016, 14:05

Slika
:facepalm:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la The Scarface » 14 svi 2016, 18:41

:tepsija: :deblo:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 14 svi 2016, 19:09

lol

Dutt je lijepo danas rekao da je ovo "uspjeh" kontinuiranog puta zadnjih 4-5 godina. Ipak, mislim da se Stuttgart dogodine sigurno vraća u ligu. Nadam se s boljim trenerom i menadžerom jer će ta osoba dobiti slobodne ruke.

Za BL je dobro da Werder nije ispao jer jednostavno nema regeneracijski potencijal vratiti se odmah. Moje mišljenje dijeli i ekipa Talking Fussball podcasta.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 14 svi 2016, 19:24

Patrick Gleeson @PattyGlee

Tough day for Stuttgart as VfB, Stuttgart II & Stuttgarter Kickers all relegated. And people of Derby thought they had it bad.

:shock:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la panda » 14 svi 2016, 20:34

Ako Dutt ostane na svojoj poziciji, nadam se dugogodišnjoj stagnaciji u drugoj ligi!
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la melodyne » 14 svi 2016, 20:48

melodyne napisao:Sto bi bila fora da se umesaju u borbu za Evropu. :D

:doh: I dalje ne mogu da verujem da ce dogodine igrati u cvajti... 'Bem ti zato Razanball ulazi. :facepalm:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 14 svi 2016, 21:43

Meni je drago što su napokon ispali! Zadnjih x godina su zaslužili ispasti

Sad neka promjene vrh kluba i onda sve ispočetka.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 svi 2016, 08:38

cruz napisao:Meni je drago što su napokon ispali! Zadnjih x godina su zaslužili ispasti

Sad neka promjene vrh kluba i onda sve ispočetka.

Ono kaj je najsmješnije je, kaj smo uvijek mislili da će to biti HSV i onda Stuttgart!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi